€ 0,-
Winkelwagen

Cisco SFP-OC12-IR1, Refurbished Netwerk tranceiver module

Productcode: SFP-OC12-IR1-RF

Cisco Refresh
670,- excl. btw
810,70 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
zaterdag 14 november 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

zaterdag 14 november 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki creёert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
Dit is een Cisco Refresh product
Dit is een Cisco Refresh product
Cisco Refresh is een prijsconcurrerend en vertrouwd alternatief in die gevallen waarin het kopen van nieuwe apparatuur geen optie is. Gereviseerd en gecertificeerd door Cisco®, Cisco Refresh-producten worden ondersteund door dezelfde Cisco garantie- en serviceondersteuningsopties als het gelijkwaardige nieuwe product. Cisco Refresh producten worden alleen verkocht via geautoriseerde Cisco-wederverkopers.

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

Cisco SFP-OC12-IR1, Refurbished Netwerk tranceiver module kenmerken

OC-12/STM-4 pluggable intermediate-reach (15 km) transceiver module, 1310-nm wavelength, Refurbished

Cisco SFP-OC12-IR1, Refurbished, Vezel-optiek, SFP, LC, 15000 m, 1310 nm, IEEE 802.3,IEEE 802.3u

The Cisco industry-standard Small Form-Factor Pluggable Interface Converter (SFP) for packet-over-SONET/SDH (POS), optical networking, and ATM applications are hot-swappable optical interfaces that plug into a variety of ports on Cisco router interfaces. These SFP optics support OC-3, OC-12, and OC-48 data rates for multimode, short-reach, intermediate-reach, and long-reach applications.