• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Open Box
    562,-excl. btw 680,02incl. btw
    Op voorraad (25)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Open Box product
    Open Box product

    Dit is een Open Box product. Producten in nieuwstaat voor een extra scherpe prijs! Open Box betekent een zo goed als nieuw product, met volledige fabrieksgarantie.

    • In perfecte technische conditie;
    • De verpakking kan licht beschadigd zijn;
    • Met het standaard voordeel van Centralpoint.nl.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco MA-SFP-10GB-SR netwerk tranceiver module

    Cisco SFP+ 10GBASE-SR transceiver module Netwerk tranceiver module - Open Box

    Productcode: MA-SFP-10GB-SR   |  EAN/UPC: 0810979011958
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanbevolen opties
  • 1
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • 1
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco SFP+ 10GBASE-SR transceiver module Netwerk tranceiver module - Open Box kenmerken

    Cisco MA-SFP-10GB-SR, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm

    Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, LC, 850 nm

    Specificaties

    Cisco SFP+ 10GBASE-SR transceiver module Netwerk tranceiver module - Open Box specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 56.5 mm
    Breedte 13.4 mm
    Hoogte 8.5 mm
    Kenmerken
    Certificering MSA
    Hot-plug ondersteuning
    Prestatie
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
    SFP-zendernorm SR
    Golflengte 850 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 10GBase-SR
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
    Soort aansluiting SFP+
    Auto MDI/MDI-X
    MPN & EAN
    MPN MA-SFP-10GB-SR
    EAN 0810979011958

    Specificaties

    Cisco SFP+ 10GBASE-SR transceiver module Netwerk tranceiver module - Open Box specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 56.5 mm
    Breedte 13.4 mm
    Hoogte 8.5 mm
    Kenmerken
    Certificering MSA
    Hot-plug ondersteuning Ja
    Prestatie
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
    SFP-zendernorm SR
    Golflengte 850 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 10GBase-SR
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
    Soort aansluiting SFP+
    Auto MDI/MDI-X Ja
    MPN & EAN
    MPN MA-SFP-10GB-SR
    EAN 0810979011958

    Aanbevolen opties

    Cisco Subs/Meraki GO WiFi AP Subscription 1Yr Software licentie
    • Licentie termijn (jaren) 1 jaar
    44,- excl. btw
    53,24 incl. btw
    Voorraad: 100

    Youtube

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 28897

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    SFP+ 10GBASE-SR transceiver module
    Cisco
    Cisco
    680.02 EUR new
    Cisco MA-SFP-10GB-SR, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    Cisco SFP+ 10GBASE-SR transceiver module Netwerk tranceiver module - Open Box Cisco SFP+ 10GBASE-SR transceiver module Netwerk tranceiver module - Open Box
    bezoeker(s) bekeken<br>dit product vandaag 1 https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/meraki-sfp-plus-10gbase-sr-transceiver-module-art-ma-sfp-10gb-sr-num-3402819/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder