€ 0,-
Winkelwagen

Cisco SFP 1000BASE-SX transceiver module Netwerk tranceiver module

Productcode: MA-SFP-1GB-SX  |  EAN/UPC: 0810979011934

Gratis
verzending
293,- excl. btw
354,53 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki creёert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.

productinformatie

Productbeschrijving

Cisco SFP 1000BASE-SX transceiver module Netwerk tranceiver module kenmerken

SFP 1000BASE-SX transceiver module

Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 850 nm

SFP Transceivers are compliant with the Multi-Source Agreement (MSA) ensuring compatibility with a wide range of networking equipment. Select your choice or Copper or Fiber versions that support Fast Ethernet, Gigabit and 10G Ethernet speeds.