€ 0,-
Winkelwagen

Cisco FET-10G Fabric Extender Transceiver Netwerk tranceiver module

Productcode: FET-10G=  |  EAN/UPC: 0882658360763

Gratis
verzending
576,- excl. btw
696,96 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
donderdag 26 november 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

donderdag 26 november 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki creёert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.

productinformatie

Productbeschrijving

Cisco FET-10G Fabric Extender Transceiver Netwerk tranceiver module kenmerken

FET-10G Fabric Extender Transceiver

Cisco FET-10G=, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP, 100 m, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, Nexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP

The Cisco FET-10G Fabric Extender Transceiver supports link lengths up to 100m on laser-optimized OM3 or OM4 multimode fiber. It is supported on fabric links from a Nexus 2000 to a Cisco parent switch only.