• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1219,-excl. btw 1474,99incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 21 april 2017
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 21 april 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Centralpoint.nl is uitgeroepen tot Cisco 'Best Online Partner' 2016 en kan u een hoog niveau van expertise aanbieden. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via 088-4300300 of per mail via smartnet@centralpoint.nl.

    Cisco GLC-3750V2-FX12= netwerk tranceiver module

    Cisco netwerk tranceiver module: 2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units

    Productcode: GLC-3750V2-FX12=  |  EAN/UPC: 0882658420344
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco netwerk tranceiver module: 2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units kenmerken

    Cisco GLC-3750V2-FX12=. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Soort kabel: Multimode

    Cisco GLC-3750V2-FX12=, SFP, LC, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, 100BASE-FX, Multimode, 0 - 70 °C

    Specificaties

    Cisco netwerk tranceiver module: 2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 1 W
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 12 stuk(s)
    Netwerk
    Soort aansluiting SFP
    Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    Netwerkstandaard IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
    Bekabelingstechnologie 100BASE-FX
    Fibre channel-poorten 2
    Vezel-optische connector LC
    Prestatie
    Golflengte 1310 nm
    Soort kabel Multimode
    Maximaal bereik 2000 m

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Soort stekkers: Mannelijk/
      Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 175
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Soort stekkers: Mannelijk/
      Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    28,- excl. btw
    33,88 incl.btw
    Voorraad 751
    C2G fiber optic kabel: 2m SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 85514. Aansluiting 1: SC,
      Aansluiting 2: SC, Soort stekkers:
      Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    23,- excl. btw
    27,83 incl.btw
    Voorraad 14

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units
    Cisco
    Cisco
    1474.99 EUR new
    Cisco GLC-3750V2-FX12=. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Soort kabel: Multimode
    Cisco netwerk tranceiver module: 2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units Cisco netwerk tranceiver module: 2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/2-port-fast-gigabit-ethernet-module-for-3750v2-24fs-switch-bundle-of-12-units-art-glc-3750v2-fx12-num-1298964/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder