• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1129,-excl. btw 1366,09incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 13 december 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 13 december 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Centralpoint.nl is uitgeroepen tot Cisco 'Best Online Partner' 2016 en kan u een hoog niveau van expertise aanbieden. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via 088-4300300 of per mail via smartnet@centralpoint.nl.

    Cisco GLC-3750V2-FX12= netwerk tranceiver module

    Cisco netwerk tranceiver module: 2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units

    Productcode: GLC-3750V2-FX12=  |  EAN/UPC: 0882658420344
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco netwerk tranceiver module: 2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units kenmerken

    Cisco GLC-3750V2-FX12=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 1 W. Aantal inbegrepen producten: 12 stuk(s)

    Cisco GLC-3750V2-FX12=, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, 100BASE-FX, Vezel-optiek

    Specificaties

    Cisco netwerk tranceiver module: 2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 1 W
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 12 stuk(s)
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    Netwerkstandaard IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u
    Fibre channel-poorten 2
    Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 100BASE-FX
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Maximaal bereik 2000 m
    Soort kabel Vezel-optiek
    Golflengte 1310 nm
    Multi-mode fiber (MMF) supported Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units
    Cisco
    Cisco
    1366.09 EUR new
    Cisco GLC-3750V2-FX12=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 1 W. Aantal inbegrepen producten: 12 stuk(s)
    Cisco netwerk tranceiver module: 2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units Cisco netwerk tranceiver module: 2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/2-port-fast-gigabit-ethernet-module-for-3750v2-24fs-switch-bundle-of-12-units-art-glc-3750v2-fx12-num-1298964/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder