• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    6199,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 3 september 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 3 september 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco DS-SFP-FC8G-ER= netwerk tranceiver module

    Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel Extended Reach SFP+, LC, Spare (40km Reach) - Roestvrijstaal

    Productcode: DS-SFP-FC8G-ER=  |  EAN/UPC: 0882658327667
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel Extended Reach SFP+, LC, Spare (40km Reach) - Roestvrijstaal kenmerken

    Cisco DS-SFP-FC8G-ER=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

    Cisco DS-SFP-FC8G-ER=, 8000 Mbit/s, SFP+, LC, ER, Vezel-optiek, 1550 nm

    Specificaties

    Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel Extended Reach SFP+, LC, Spare (40km Reach) - Roestvrijstaal specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 55.2 mm
    Breedte 8.5 mm
    Hoogte 13.75 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type ER
    Overdrachtssnelheid (max) 8000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP+
    Prestatie
    Maximaal bereik 40000 m
    Vezelkabel diameters ondersteund 9 µm
    Tx vermogen (min) -4.7 dBmW
    Rx vermogen (max) -1 dBmW
    Compatibele producten Cisco MDS 9000
    Tx vermogen (max) 4 dBmW
    Kleur van het product Roestvrijstaal
    Soort kabel Vezel-optiek
    Golflengte 1550 nm
    Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Hot-plug ondersteuning Ja
    Ethernet LAN Nee

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-CU passive Twinax SFP+ cable assembly, 1 meter
      Cisco SFP-H10GB-CU1M. Lengte snoer: 1 m,
      Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+, Kleur kabel: Zwart
    94,- excl. btw
    Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    • U bespaart 32%
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 850
      nm. Breedte: 8,5 mm,...
    129,- excl. btw
    Voorraad 143
    Cisco netwerk tranceiver module: 1-Gbps Copper Gigabit Ethernet SFP, 1000Base-T, RJ-45, Spare - Roestvrijstaal
      Cisco DS-SFP-GE-T=. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Bekabelingstechnologie: 1000Base-T.
      Soort kabel: Koper, Kleur van het
      product: Roestvrijstaal, Maximaal
      bereik: 100 m. Breedte: 13,8 mm,...
    319,- excl. btw
    Voorraad 4
    Cisco netwerk tranceiver module: 8Gb/s SW SFP+
      Cisco 8Gb/s SW SFP+. Overdrachtssnelheid
      (max): 8000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP+, Vezel-optische connector: LC.
      Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel
      diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125.
      Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5...
    219,- excl. btw
    Cisco switch: MDS 9148 - Zwart
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    8389,- excl. btw
    Cisco switch: MDS 9148 - Zwart
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    15419,- excl. btw
    Cisco switch: MDS 9148 - Zwart
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    3249,- excl. btw
    Cisco netwerkkabel: SFP-H10GB-ACU10M
    • Lengte snoer 10 m
    359,- excl. btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    2/4/8-Gbps Fibre Channel Extended Reach SFP+, LC, Spare (40km Reach)
    Cisco
    Cisco
    7500.79 EUR new
    Cisco DS-SFP-FC8G-ER=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel Extended Reach SFP+, LC, Spare (40km Reach) - Roestvrijstaal Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel Extended Reach SFP+, LC, Spare (40km Reach) - Roestvrijstaal
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/2-4-8-gbps-fibre-channel-extended-reach-sfp-plus-lc-spare-40km-reach-art-ds-sfp-fc8g-er-num-1529708/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder