• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    6459,-excl. btw 7815,39incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 10 januari 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 10 januari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Centralpoint.nl is uitgeroepen tot Cisco 'Best Online Partner' 2016 en kan u een hoog niveau van expertise aanbieden. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via 088-4300300 of per mail via smartnet@centralpoint.nl.

    Cisco DS-CWDM-1550= netwerk tranceiver module

    Cisco netwerk tranceiver module: CWDM 1550 NM Gigabit Ethernet and 1/2 Gbps Fibre Channel SFP optics, Spare - Grijs

    Productcode: DS-CWDM-1550=  |  EAN/UPC: 0746320985671
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerk tranceiver module: CWDM 1550 NM Gigabit Ethernet and 1/2 Gbps Fibre Channel SFP optics, Spare - Grijs kenmerken

    Cisco DS-CWDM-1550=. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Grijs

    Cisco DS-CWDM-1550=, SFP, SFP, IEEE 802.3z, 1550 nm, Grijs

    Specificaties

    Cisco netwerk tranceiver module: CWDM 1550 NM Gigabit Ethernet and 1/2 Gbps Fibre Channel SFP optics, Spare - Grijs specificaties
    Netwerk
    Vezel-optische connector SFP
    Netwerkstandaard IEEE 802.3z
    Fibre channel-poorten 1
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Kleur van het product Grijs
    Golflengte 1550 nm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco netwerk tranceiver module: 1470 nm CWDM 1/2/4-Gbps Fibre Channel SFP, Gray, Spare - Grijs, Roestvrijstaal
      Cisco DS-CWDM4G1470=.
      Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Golflengte: 1470 nm, Kleur
      van het product: Grijs, Roestvrijstaal.
      Breedte: 13,3 mm,...
    6029,- excl. btw
    7295,09 incl.btw
    Cisco netwerk tranceiver module: 1550 nm CWDM 1/2/4-Gbps Fibre Channel SFP, Yellow, Spare - Roestvrijstaal, Geel
      Cisco DS-CWDM4G1550=.
      Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur
      van het product: Roestvrijstaal, Geel.
      Breedte: 13,3 mm,...
    6029,- excl. btw
    7295,09 incl.btw
    Cisco netwerk tranceiver module: 1470 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Grey, Spare - Grijs, Roestvrijstaal
      Cisco DS-CWDM-1470=. Overdrachtssnelheid
      (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1470
      nm, Kleur van het product: Grijs,
      Roestvrijstaal. Breedte: 13,8 mm,...
    6459,- excl. btw
    7815,39 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    CWDM 1550 NM Gigabit Ethernet and 1/2 Gbps Fibre Channel SFP optics, Spare
    Cisco
    Cisco
    7815.39 EUR new
    Cisco DS-CWDM-1550=. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Grijs
    Cisco netwerk tranceiver module: CWDM 1550 NM Gigabit Ethernet and 1/2 Gbps Fibre Channel SFP optics, Spare - Grijs Cisco netwerk tranceiver module: CWDM 1550 NM Gigabit Ethernet and 1/2 Gbps Fibre Channel SFP optics, Spare - Grijs
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/1550-nm-cwdm-gigabit-ethernet-art-ds-cwdm-1550-num-7146699/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder