• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    6069,-excl. btw 7343,49incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 2 januari 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 2 januari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Centralpoint.nl is uitgeroepen tot Cisco 'Best Online Partner' 2016 en kan u een hoog niveau van expertise aanbieden. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via 088-4300300 of per mail via smartnet@centralpoint.nl.

    Cisco DS-CWDM4G1550= netwerk tranceiver module

    Cisco netwerk tranceiver module: 1550 nm CWDM 1/2/4-Gbps Fibre Channel SFP, Yellow, Spare - Roestvrijstaal, Geel

    Productcode: DS-CWDM4G1550=  |  EAN/UPC: 0882658157929
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerk tranceiver module: 1550 nm CWDM 1/2/4-Gbps Fibre Channel SFP, Yellow, Spare - Roestvrijstaal, Geel kenmerken

    Cisco DS-CWDM4G1550=. Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Geel. Breedte: 13,3 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 8,46 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

    Cisco DS-CWDM4G1550=, 4000 Mbit/s, SFP, LC, CWDM, Vezel-optiek, 1550 nm

    Specificaties

    Cisco netwerk tranceiver module: 1550 nm CWDM 1/2/4-Gbps Fibre Channel SFP, Yellow, Spare - Roestvrijstaal, Geel specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 56.64 mm
    Breedte 13.27 mm
    Hoogte 8.46 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type CWDM
    Fibre channel-poorten 1
    Overdrachtssnelheid (max) 4000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Maximaal bereik 40000 m
    Compatibele producten Cisco MDS 9000
    Kleur van het product Roestvrijstaal, Geel
    Soort kabel Vezel-optiek
    Golflengte 1550 nm
    Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
    Hot-swap Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco netwerk tranceiver module: 1470 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Grey, Spare - Grijs, Roestvrijstaal
      Cisco DS-CWDM-1470=. Overdrachtssnelheid
      (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1470
      nm, Kleur van het product: Grijs,
      Roestvrijstaal. Breedte: 13,8 mm,...
    6459,- excl. btw
    7815,39 incl.btw
    Cisco netwerk tranceiver module: 1490 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Violet, Spare - Roestvrijstaal, Violet
      Cisco DS-CWDM-1490=. Overdrachtssnelheid
      (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1490
      nm, Kleur van het product:
      Roestvrijstaal, Violet. Breedte: 13,8
      mm,...
    6459,- excl. btw
    7815,39 incl.btw
    Cisco netwerk tranceiver module: 1530 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Green, Spare - Groen
      Cisco DS-CWDM-1530=. Overdrachtssnelheid
      (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1530
      nm, Kleur van het product: Groen.
      Breedte: 13,8 mm, Diepte: 55,2 mm,...
    6459,- excl. btw
    7815,39 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1550 nm CWDM 1/2/4-Gbps Fibre Channel SFP, Yellow, Spare
    Cisco
    Cisco
    7343.49 EUR new
    Cisco DS-CWDM4G1550=. Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Geel. Breedte: 13,3 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 8,46 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Cisco netwerk tranceiver module: 1550 nm CWDM 1/2/4-Gbps Fibre Channel SFP, Yellow, Spare - Roestvrijstaal, Geel Cisco netwerk tranceiver module: 1550 nm CWDM 1/2/4-Gbps Fibre Channel SFP, Yellow, Spare - Roestvrijstaal, Geel
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/1550-nm-cwdm-1-2-4-gbps-fibre-channel-sfp-yellow-spare-art-ds-cwdm4g1550-num-323622/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder