• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    4479,-excl. btw 5419,59incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 11 juni 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 11 juni 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco DS-CWDM-1530= netwerk tranceiver module

    Cisco netwerk tranceiver module: 1530 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Green, Spare - Groen

    Productcode: DS-CWDM-1530=  |  EAN/UPC: 0746320985725
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerk tranceiver module: 1530 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Green, Spare - Groen kenmerken

    Cisco DS-CWDM-1530=. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1530 nm, Kleur van het product: Groen. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

    Cisco DS-CWDM-1530=, 2000 Mbit/s, SFP, LC, CWDM, Vezel-optiek, 1530 nm

    Specificaties

    Cisco netwerk tranceiver module: 1530 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Green, Spare - Groen specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 55.2 mm
    Hoogte 8.5 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type CWDM
    Fibre channel-poorten 1
    Overdrachtssnelheid (max) 2000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Compatibele producten Cisco MDS 9000
    Kleur van het product Groen
    Soort kabel Vezel-optiek
    Golflengte 1530 nm
    Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
    Hot-swap Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco media converter: 10-Gbps Fibre Channel-Long-reach, X2, SC, Spare
      Cisco DS-X2-FC10G-LR=.
      Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte:
      1310 nm. Afmetingen (BxDxH): 41,8 x 90,8
      x 19,2 mm, Interface: X2,
      Aansluiting(en): SC - SC
    9019,- excl. btw
    10912,99 incl.btw
    Cisco netwerk tranceiver module: 1490 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Violet, Spare - Roestvrijstaal, Violet
      Cisco DS-CWDM-1490=. Overdrachtssnelheid
      (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort
      kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1490
      nm, Kleur van het product:
      Roestvrijstaal, Violet. Breedte: 13,8
      mm,...
    4479,- excl. btw
    5419,59 incl.btw
    Cisco netwerk tranceiver module: CWDM 1550 NM Gigabit Ethernet and 1/2 Gbps Fibre Channel SFP optics, Spare - Grijs
      Cisco DS-CWDM-1550=. Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: SFP,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.3z.
      Golflengte: 1550 nm, Kleur van het
      product: Grijs
    4479,- excl. btw
    5419,59 incl.btw
    Cisco netwerk tranceiver module: 1590 NM CWDM Gigabit Ethernet and 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Spare - Grijs
      Cisco DS-CWDM-1590=. Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: SFP,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE
      802.3ab,IEEE 802.3u. Golflengte: 1590
      nm, Kleur van het product: Grijs
    4479,- excl. btw
    5419,59 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1530 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Green, Spare
    Cisco
    Cisco
    5419.59 EUR new
    Cisco DS-CWDM-1530=. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1530 nm, Kleur van het product: Groen. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Cisco netwerk tranceiver module: 1530 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Green, Spare - Groen Cisco netwerk tranceiver module: 1530 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Green, Spare - Groen
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/1530-nm-cwdm-1-2-gbps-fibre-channel-sfp-green-spare-art-ds-cwdm-1530-num-323619/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder