• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    4589,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 31 oktober 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 31 oktober 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco DS-CWDM-1490= netwerk tranceiver module

    Cisco netwerk tranceiver module: 1490 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Violet, Spare - Roestvrijstaal, Violet

    Productcode: DS-CWDM-1490=  |  EAN/UPC: 0746320985701
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerk tranceiver module: 1490 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Violet, Spare - Roestvrijstaal, Violet kenmerken

    Cisco DS-CWDM-1490=. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1490 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Violet. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

    Cisco DS-CWDM-1490=, 2000 Mbit/s, SFP, LC, CWDM, Vezel-optiek, 1490 nm

    Specificaties

    Cisco netwerk tranceiver module: 1490 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Violet, Spare - Roestvrijstaal, Violet specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 55.2 mm
    Breedte 13.75 mm
    Hoogte 8.5 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type CWDM
    Fibre channel-poorten 1
    Overdrachtssnelheid (max) 2000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Compatibele producten Cisco MDS 9000
    Kleur van het product Roestvrijstaal, Violet
    Soort kabel Vezel-optiek
    Golflengte 1490 nm
    Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
    Hot-swap Ja

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 220843

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco netwerk tranceiver module: 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, spare - Grijs
      Cisco DS-SFP-FC16G-SW=.
      Overdrachtssnelheid (max): 16000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur
      van het product: Grijs
    165,- excl. btw
    Voorraad 113
    Cisco netwerk tranceiver module: 1590 NM CWDM Gigabit Ethernet and 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Spare - Grijs
      Cisco DS-CWDM-1590=. Soort aansluiting:
      SFP, Vezel-optische connector: SFP,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE
      802.3ab,IEEE 802.3u. Golflengte: 1590
      nm, Kleur van het product: Grijs
    4589,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 31 oktober 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 1530 nm CWDM 1/2/4-Gbps Fibre Channel SFP, Green, Spare - Groen, Roestvrijstaal
      Cisco DS-CWDM4G1530=.
      Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Golflengte: 1530 nm, Kleur
      van het product: Groen, Roestvrijstaal.
      Breedte: 13,8 mm,...
    6269,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 31 oktober 2018

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1490 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Violet, Spare
    Cisco
    Cisco
    5552.69 EUR new
    Cisco DS-CWDM-1490=. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1490 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Violet. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Cisco netwerk tranceiver module: 1490 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Violet, Spare - Roestvrijstaal, Violet Cisco netwerk tranceiver module: 1490 nm CWDM 1/2-Gbps Fibre Channel SFP, Violet, Spare - Roestvrijstaal, Violet
    De laatste bestelling voor een<br>Cisco netwerk tranceiver module was 14 uur en 58 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/1490-nm-cwdm-1-2-gbps-fibre-channel-sfp-violet-spare-art-ds-cwdm-1490-num-323617/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder