€ 0,-
Winkelwagen

Cisco SFP-10G-ZR, Refurbished Netwerk tranceiver module

Productcode: SFP-10G-ZR-RF

Cisco Refresh
5.686,- excl. btw
6.880,06 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
donderdag 12 november 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

donderdag 12 november 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki creёert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
Dit is een Cisco Refresh product
Dit is een Cisco Refresh product
Cisco Refresh is een prijsconcurrerend en vertrouwd alternatief in die gevallen waarin het kopen van nieuwe apparatuur geen optie is. Gereviseerd en gecertificeerd door Cisco®, Cisco Refresh-producten worden ondersteund door dezelfde Cisco garantie- en serviceondersteuningsopties als het gelijkwaardige nieuwe product. Cisco Refresh producten worden alleen verkocht via geautoriseerde Cisco-wederverkopers.

productinformatie

Productbeschrijving

Cisco SFP-10G-ZR, Refurbished Netwerk tranceiver module kenmerken

10GBASE-ZR, 10GBASE-ZW and OTU2e SFP+ Module for SMF, Refurbished

Cisco SFP-10G-ZR, Refurbished, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, ZR

The Cisco SFP-10G-ZR is a multirate 10GBASE-ZR, 10GBASE-ZW, and OTU2/OTU2e module. It supports link lengths of up to about 80 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652). This interface is not specified as part of the 10 Gigabit Ethernet standard and is instead built according to Cisco specifications.