• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    240,79incl. btw 199,-excl. btw
    Op voorraad (260)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco GLC-GE-100FX= netwerk tranceiver module

    Cisco netwerk tranceiver module: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km .....

    Productcode: GLC-GE-100FX=  |  EAN/UPC: 0746320977003
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerk tranceiver module: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km ..... kenmerken

    Cisco GLC-GE-100FX=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 1,5 W

    Cisco GLC-GE-100FX=, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3ab, 100BASE-FX, Vezel-optiek

    Specificaties

    Cisco netwerk tranceiver module: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km ..... specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 1.5 W
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    Netwerkstandaard IEEE 802.3ab
    Fibre channel-poorten 2
    Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 100BASE-FX
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Maximaal bereik 2000 m
    Soort kabel Vezel-optiek
    Golflengte 1310 nm
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 485756

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 5 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full...
    39,93 incl. btw
    33,- excl. btw
    Voorraad 72
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Lengte snoer: 2 m, Soort kabel:
      OFNR, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht
      connector: Mannelijk/Mannelijk, Full...
    32,67 incl. btw
    27,- excl. btw
    Voorraad 595
    C2G fiber optic kabel: 2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
      C2G 85505. Lengte snoer: 2 m, Soort
      kabel: OFNR, Aansluiting 1: ST,
      Aansluiting 2: ST, Kern diameter: 50
      µm, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur
      kabel: Turkoois
    24,20 incl. btw
    20,- excl. btw
    Voorraad 18
    Cisco switch: Catalyst 2960-S - Zwart
    • U bespaart 23%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    1414,49 incl. btw
    1169,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 december 2018
    Cisco switch: Catalyst 3560G-24TS-S - Turkoois
    • U bespaart 24%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    3556,19 incl. btw
    2939,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 december 2018
    Cisco switch: Catalyst 2960-S - Zwart
    • U bespaart 24%
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    2370,39 incl. btw
    1959,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 december 2018
    Cisco netwerk switch module: Enhanced EtherSwitch SM, L2, 23 x Fast Ethernet, 1 x Gigabit Ethernet, Spare
    • U bespaart 11%
      Cisco SM-ES2-24=. Ethernet interface
      type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet,
      Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden:
      10,100,1000 Mbit/s, Koperen
      ethernetbekabelingstechnologie:
      1000BASE-T,1000BASE-TX,100BASE-TX....
    1390,29 incl. btw
    1149,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 december 2018
    Cisco netwerk switch module: SM-D-ES3-48-P=
      Cisco SM-D-ES3-48-P=. Ethernet interface
      type: Fast Ethernet, Ethernet LAN,
      data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE
      802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE
      802.3af,IEEE 802.3u....
    6012,49 incl. btw
    4969,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 december 2018

    Speciale acties

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km over MMF
    Cisco
    Cisco
    240.79 EUR new
    Cisco GLC-GE-100FX=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    Cisco netwerk tranceiver module: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km ..... Cisco netwerk tranceiver module: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km .....
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/100base-fx-sfp-transceiver-module-for-gigabit-ethernet-ports-1310nm-wavelength-2km-over-mmf-art-glc-ge-100fx-num-343143/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder