• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    209,-excl. btw 252,89incl. btw
    Op voorraad (441)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Centralpoint.nl is uitgeroepen tot Cisco 'Best Online Partner' 2016 en kan u een hoog niveau van expertise aanbieden. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via 088-4300300 of per mail via smartnet@centralpoint.nl.

    Cisco GLC-GE-100FX= netwerk tranceiver module

    Cisco netwerk tranceiver module: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km .....

    Productcode: GLC-GE-100FX=  |  EAN/UPC: 0746320977003
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerk tranceiver module: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km ..... kenmerken

    Cisco GLC-GE-100FX=. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Soort kabel: Multimode

    Cisco GLC-GE-100FX=, SFP, LC, IEEE 802.3ab, 100BASE-FX, Multimode, 0 - 70 °C

    Specificaties

    Cisco netwerk tranceiver module: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km ..... specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 1.5 W
    Netwerk
    Soort aansluiting SFP
    Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    Netwerkstandaard IEEE 802.3ab
    Bekabelingstechnologie 100BASE-FX
    Fibre channel-poorten 2
    Vezel-optische connector LC
    Prestatie
    Golflengte 1310 nm
    Soort kabel Multimode
    Maximaal bereik 2000 m

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    C2G fiber optic kabel: 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 5m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Soort stekkers: Mannelijk/
      Mannelijk. Lengte snoer: 5 m
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 189
    C2G fiber optic kabel: 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 2 m LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex
      Multimode PVC glasvezelkabel (LSZH) -
      Aqua. Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2:
      LC, Soort stekkers: Mannelijk/
      Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    28,- excl. btw
    33,88 incl.btw
    Voorraad 500
    C2G fiber optic kabel: 2m SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua - Turkoois
      C2G 85514. Aansluiting 1: SC,
      Aansluiting 2: SC, Soort stekkers:
      Mannelijk/ Mannelijk. Lengte snoer: 2 m
    24,- excl. btw
    29,04 incl.btw
    Voorraad 9
    Cisco switch: Catalyst 2960 - Zwart
    • U bespaart 26%
    • 26 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed switch type
    869,- excl. btw
    1051,49 incl.btw
    Cisco switch: Catalyst C3560G-48TS-S Switch - Turkoois
    • U bespaart 27%
    • 48 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • 1 Gbit/s max. overdrachtssnelheid
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed switch type
    • Bedraad connectiviteitstechnologie
    4949,- excl. btw
    5988,29 incl.btw
    Cisco switch: Catalyst 2960 - Zwart
    • U bespaart 27%
    • 24 aantal basis-switching rj-45 ethernet-poorten
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Managed switch type
    979,- excl. btw
    1184,59 incl.btw
    Cisco netwerk switch module: Enhanced EtherSwitch SM, L2, 23 x Fast Ethernet, 1 x Gigabit Ethernet, Spare
    • U bespaart 4%
      Cisco SM-ES2-24=. Ethernet interface
      type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet,
      Koperen ethernetbekabelingstechnologie:
      1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX,
      Netwerkstandaard: IEEE 802.1x, IEEE
      802.3ab, IEEE 802.3u.
      Compatibiliteit:...
    1279,- excl. btw
    1547,59 incl.btw
    Cisco netwerk switch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2/3 switching, 48x Fast Ethernet, 2x SFP, POE capable, Spare
      Cisco SM-D-ES3-48-P=. Ethernet interface
      type: Fast Ethernet, Netwerkstandaard:
      IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x,
      IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u.
      Compatibiliteit: Cisco Catalyst
      2900/3900. Ondersteunde...
    5549,- excl. btw
    6714,29 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km over MMF
    Cisco
    Cisco
    252.89 EUR new
    Cisco GLC-GE-100FX=. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Soort kabel: Multimode
    Cisco netwerk tranceiver module: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km ..... Cisco netwerk tranceiver module: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km .....
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/100base-fx-sfp-transceiver-module-for-gigabit-ethernet-ports-1310nm-wavelength-2km-over-mmf-art-glc-ge-100fx-num-343143/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder