• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    214,-excl. btw 258,94incl. btw
    Op voorraad (5314)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco GLC-SX-MMD= netwerk tranceiver module

    Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM Netwerk tranceiver module

    Productcode: GLC-SX-MMD=   |  EAN/UPC: 0882658340895
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 2
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM Netwerk tranceiver module kenmerken

    Cisco GLC-SX-MMD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm

    Cisco GLC-SX-MMD=, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, SX, LC, 50/125,62.5/125 µm

    Specificaties

    Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM Netwerk tranceiver module specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 1.5 W
    Gewicht en omvang
    Diepte 56.5 mm
    Gewicht 75 g
    Breedte 13.4 mm
    Hoogte 8.5 mm
    Kenmerken
    Hot-swap
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Vezel-optische connector LC
    Vezelkabel diameters ondersteund 50/125,62.5/125 µm
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Netwerkstandaard IEEE 802.3z
    Fibre channel-poorten 2
    SFP-zendernorm SX
    Golflengte 850 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
    Soort aansluiting SFP
    Auto MDI/MDI-X
    MPN & EAN
    MPN GLC-SX-MMD=
    EAN 0882658340895

    Specificaties

    Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM Netwerk tranceiver module specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 1.5 W
    Gewicht en omvang
    Diepte 56.5 mm
    Gewicht 75 g
    Breedte 13.4 mm
    Hoogte 8.5 mm
    Kenmerken
    Hot-swap Ja
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Vezel-optische connector LC
    Vezelkabel diameters ondersteund 50/125,62.5/125 µm
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Netwerkstandaard IEEE 802.3z
    Fibre channel-poorten 2
    SFP-zendernorm SX
    Golflengte 850 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
    Soort aansluiting SFP
    Auto MDI/MDI-X Nee
    MPN & EAN
    MPN GLC-SX-MMD=
    EAN 0882658340895

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 670015

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 28897

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
    Cisco
    Cisco
    258.94 EUR new
    Cisco GLC-SX-MMD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM Netwerk tranceiver module Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM Netwerk tranceiver module
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/1000base-sx-sfp-multimode-fiber-only-with-dom-art-glc-sx-mmd-num-1188873/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder