€ 0,-
Winkelwagen

Cisco GLC-BX-D, Refurbished Netwerk tranceiver module

Productcode: GLC-BX-D-RF

Cisco Refresh
470,- excl. btw
568,70 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
dinsdag 10 november 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

dinsdag 10 november 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki creёert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
Dit is een Cisco Refresh product
Dit is een Cisco Refresh product
Cisco Refresh is een prijsconcurrerend en vertrouwd alternatief in die gevallen waarin het kopen van nieuwe apparatuur geen optie is. Gereviseerd en gecertificeerd door Cisco®, Cisco Refresh-producten worden ondersteund door dezelfde Cisco garantie- en serviceondersteuningsopties als het gelijkwaardige nieuwe product. Cisco Refresh producten worden alleen verkocht via geautoriseerde Cisco-wederverkopers.

productinformatie

Productbeschrijving

Cisco GLC-BX-D, Refurbished Netwerk tranceiver module kenmerken

1000BASE-BX10-D, SMF, DOM, Refurbished

Cisco GLC-BX-D, Refurbished, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 1310 nm

The GLC-BX-D and GLC-BX-U SFPs also support digital optical monitoring (DOM) functions according to the industry-standard SFF-8472 multisource agreement (MSA). This feature gives the end user the ability to monitor real-time parameters of the SFP, such as optical output power, optical input power, temperature, laser bias current, and transceiver supply voltage.