• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1699,-excl. btw 2055,79incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 21 maart 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 21 maart 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco DS-SFP-FC10G-SW= netwerk tranceiver module

    Cisco netwerk tranceiver module: 10-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare

    Productcode: DS-SFP-FC10G-SW=  |  EAN/UPC: 0882658327643
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco netwerk tranceiver module: 10-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare kenmerken

    Cisco DS-SFP-FC10G-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA

    Cisco DS-SFP-FC10G-SW=, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SW, Vezel-optiek, 50/125, 62.5/125

    Specificaties

    Cisco netwerk tranceiver module: 10-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare specificaties
    Certificaten
    Certificering MSA
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 56.5 mm
    Breedte 13.4 mm
    Hoogte 8.5 mm
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type SW
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP+
    Prestatie
    Vezelkabel diameters ondersteund 50/125, 62.5/125 µm
    Soort kabel Vezel-optiek
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Hot-plug ondersteuning Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    • U bespaart 32%
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 850
      nm. Breedte: 8,5 mm,...
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 324
    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare - Roestvrijstaal
      Cisco DS-SFP-FC4G-SW=.
      Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 850
      nm. Breedte: 8,5 mm,...
    97,- excl. btw
    117,37 incl.btw
    Cisco netwerk tranceiver module: 1-Gbps Copper Gigabit Ethernet SFP, 1000Base-T, RJ-45, Spare - Roestvrijstaal
      Cisco DS-SFP-GE-T=. Overdrachtssnelheid
      (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP, Bekabelingstechnologie: 1000Base-T.
      Soort kabel: Koper, Kleur van het
      product: Roestvrijstaal, Maximaal
      bereik: 100 m. Breedte: 13,8 mm,...
    289,- excl. btw
    349,69 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    10-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare
    Cisco
    Cisco
    2055.79 EUR new
    Cisco netwerk tranceiver module: 10-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare Cisco netwerk tranceiver module: 10-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/10-gbps-fibre-channel-shortwave-sfp-plus-lc-spare-art-ds-sfp-fc10g-sw-num-7146705/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder