• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    569,-excl. btw 688,49incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 19 januari 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 19 januari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Centralpoint.nl is uitgeroepen tot Cisco 'Best Online Partner' 2016 en kan u een hoog niveau van expertise aanbieden. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via 088-4300300 of per mail via smartnet@centralpoint.nl.

    Tot 40% retour op heel veel DYMO producten

    Ontvang tot wel 40% cashback op alle geselecteerde DYMO office producten! Wanneer u een totale waarde van 50,- tot 99,99 investeert ontvangt u 20% retour en bij aanschaf van een totale waarde van 100,- tot 500,-. ontvangt u maar liefst 40% korting

    Cisco DS-SFP-FCGE-SW= netwerk tranceiver module

    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2-Gbps Fibre Channel and Gigabit Ethernet-Shortwave, SFP, LC, Spare

    Productcode: DS-SFP-FCGE-SW=  |  EAN/UPC: 0746320823386
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2-Gbps Fibre Channel and Gigabit Ethernet-Shortwave, SFP, LC, Spare kenmerken

    Cisco DS-SFP-FCGE-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA

    Cisco DS-SFP-FCGE-SW=, 2000 Mbit/s, SFP, LC, SW, Vezel-optiek, 50/125, 62.5/125

    Specificaties

    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2-Gbps Fibre Channel and Gigabit Ethernet-Shortwave, SFP, LC, Spare specificaties
    Certificaten
    Certificering MSA
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 56.5 mm
    Breedte 13.4 mm
    Hoogte 8.5 mm
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type SW
    Overdrachtssnelheid (max) 2000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Vezelkabel diameters ondersteund 50/125, 62.5/125 µm
    Soort kabel Vezel-optiek
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Hot-plug ondersteuning Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1/2-Gbps Fibre Channel and Gigabit Ethernet-Shortwave, SFP, LC, Spare
    Cisco
    Cisco
    688.49 EUR new
    Cisco DS-SFP-FCGE-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2-Gbps Fibre Channel and Gigabit Ethernet-Shortwave, SFP, LC, Spare Cisco netwerk tranceiver module: 1/2-Gbps Fibre Channel and Gigabit Ethernet-Shortwave, SFP, LC, Spare
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/1-2-gbps-fibre-channel-and-gigabit-ethernet-shortwave-sfp-lc-spare-art-ds-sfp-fcge-sw-num-1298917/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder