• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    131,89incl. btw 109,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 14 december 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 14 december 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco DS-SFP-FC4G-SW= netwerk tranceiver module

    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare - Roestvrijstaal

    Productcode: DS-SFP-FC4G-SW=  |  EAN/UPC: 0882658043505
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare - Roestvrijstaal kenmerken

    Cisco DS-SFP-FC4G-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 850 nm. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

    Cisco DS-SFP-FC4G-SW=, 4000 Mbit/s, SFP, LC, SW, Vezel-optiek, 62.5, 50

    Specificaties

    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare - Roestvrijstaal specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 55.2 mm
    Breedte 8.5 mm
    Hoogte 13.75 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type SW
    Fibre channel-poorten 1
    Overdrachtssnelheid (max) 4000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Vezelkabel diameters ondersteund 62.5, 50 µm
    Tx vermogen (min) -9 dBmW
    Compatibele producten Cisco MDS 9000
    Tx vermogen (max) -2.5 dBmW
    Kleur van het product Roestvrijstaal
    Soort kabel Vezel-optiek
    Golflengte 850 nm
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
    Hot-swap Ja
    Ethernet LAN Nee

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 431138

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-CU passive Twinax SFP+ cable assembly, 1 meter
      Cisco SFP-H10GB-CU1M. Lengte snoer: 1 m,
      Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+, Geslacht connector:
      Mannelijk/Mannelijk, Kleur kabel: Zwart
    114,95 incl. btw
    95,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 1 december 2018
    Cisco fiber optic kabel: 10GBASE-CU passive Twinax SFP+ cable assembly, 3 meters (Refurbished LG)
      Cisco SFP-H10GB-CU3M. Lengte snoer: 3 m.
      Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2:
      SFP+, Kleur kabel: Oranje
    13,31 incl. btw
    11,- excl. btw
    Voorraad 25
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
      Cisco SFP-10G-SR. Overdrachtssnelheid
      (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP+, Vezel-optische connector: LC.
      Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte:
      850 nm
    395,67 incl. btw
    327,- excl. btw
    Voorraad 2
    Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    • U bespaart 33%
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 850
      nm. Breedte: 8,5 mm,...
    156,09 incl. btw
    129,- excl. btw
    Voorraad 153
    Cisco netwerk tranceiver module: 8Gb/s SW SFP+
      Cisco 8Gb/s SW SFP+. Overdrachtssnelheid
      (max): 8000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP+, Vezel-optische connector: LC.
      Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel
      diameters ondersteund: 50/125, 62.5/125.
      Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5...
    272,25 incl. btw
    225,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 1 december 2018
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter, Passive
    • Lengte snoer 5 m
    22,99 incl. btw
    19,- excl. btw
    Voorraad 25
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 10 Meter, active
    • Lengte snoer 10 m
    446,49 incl. btw
    369,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 1 december 2018
    Cisco netwerkkabel: 10GBASE-CU SFP+ Cable 7 Meter, active
    • Lengte snoer 7 m
    398,09 incl. btw
    329,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 1 december 2018

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare
    Cisco
    Cisco
    131.89 EUR new
    Cisco DS-SFP-FC4G-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 850 nm. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare - Roestvrijstaal Cisco netwerk tranceiver module: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare - Roestvrijstaal
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/1-2-4-gbps-fibre-channel-shortwave-sfp-lc-spare-art-ds-sfp-fc4g-sw-num-323638/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder