• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    399,-excl. btw 482,79incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 27 december 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 27 december 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Centralpoint.nl is uitgeroepen tot Cisco 'Best Online Partner' 2016 en kan u een hoog niveau van expertise aanbieden. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via 088-4300300 of per mail via smartnet@centralpoint.nl.

    Cisco DS-SFP-4G-SW-4= netwerk tranceiver module

    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, 4 pack, Spare - Roestvrijstaal

    Productcode: DS-SFP-4G-SW-4=  |  EAN/UPC: 0882658068911
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, 4 pack, Spare - Roestvrijstaal kenmerken

    Cisco DS-SFP-4G-SW-4=. Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)

    Cisco DS-SFP-4G-SW-4=, 4000 Mbit/s, SFP, LC, SW, Vezel-optiek, 850 nm

    Specificaties

    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, 4 pack, Spare - Roestvrijstaal specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 55.2 mm
    Breedte 8.5 mm
    Hoogte 13.75 mm
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 4 stuk(s)
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type SW
    Overdrachtssnelheid (max) 4000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Tx vermogen (min) -9 dBmW
    Compatibele producten Cisco MDS 9000
    Tx vermogen (max) -2.5 dBmW
    Kleur van het product Roestvrijstaal
    Soort kabel Vezel-optiek
    Golflengte 850 nm
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
    Hot-swap Ja
    Technische details
    Ethernet LAN Nee

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
      Cisco SFP-10G-SR. Overdrachtssnelheid
      (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting:
      SFP+, Vezel-optische connector: LC.
      Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte:
      850 nm
    372,- excl. btw
    450,12 incl.btw
    Voorraad 56
    Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Vezelkabel diameters
      ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 850
      nm. Breedte: 8,5 mm,...
    125,- excl. btw
    151,25 incl.btw
    Voorraad 285
    Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Longwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
      Cisco DS-SFP-FC8G-LW=.
      Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur
      van het product: Roestvrijstaal.
      Breedte: 8,5 mm,...
    1649,- excl. btw
    1995,29 incl.btw
    Voorraad 4
    Cisco switch: MDS 9148 - Zwart
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed network switch switch type
    8299,- excl. btw
    10041,79 incl.btw
    Cisco switch: MDS 9148 - Zwart
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed network switch switch type
    4079,- excl. btw
    4935,59 incl.btw
    Cisco switch: MDS 9148 - Zwart
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Managed network switch switch type
    15259,- excl. btw
    18463,39 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, 4 pack, Spare
    Cisco
    Cisco
    482.79 EUR new
    Cisco DS-SFP-4G-SW-4=. Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, 4 pack, Spare - Roestvrijstaal Cisco netwerk tranceiver module: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, 4 pack, Spare - Roestvrijstaal
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/1-2-4-gbps-fibre-channel-shortwave-sfp-lc-4-pack-spare-art-ds-sfp-4g-sw-4-num-323635/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder