• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Transceiver Modules

    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 62.5 µm, Golflengte: 850 nm. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    229,- excl. btw
    Voorraad 3609
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP-10G-SR=
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    459,- excl. btw
    Voorraad 2341
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: GLC-LH-SMD
    (GLC-LH-SMD=)
      Cisco GLC-LH-SMD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm, Maximaal bereik: 10000 m, Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500 Catalyst...
    449,- excl. btw
    Voorraad 1409
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-LR-S=)
      Cisco SFP-10G-LR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    753,- excl. btw
    Voorraad 342
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Duplex systeem: Volledig. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    264,- excl. btw
    Voorraad 927
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connector
    bespaar
    32,46
    (GLC-T=)
      Cisco GLC-T=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 100 m. Typisch stroomverbruik: 1,1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 71,1 mm, Hoogte: 14 mm
    309,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-T SFP
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    205,- excl. btw
    Voorraad 1700
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-ZR SFP+ Module for SMF S-Class, Spare
    (SFP-10G-ZR-S=)
      Cisco SFP-10G-ZR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: ZR. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm, Golflengte: 1550 nm. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    • U bespaart 13%
    7.049,- excl. btw
    Voorraad 2
    Open Box
    Cisco netwerk tranceiver module: GLC-SX-MM (Open Box)
    (GLC-SX-MM)
      Cisco GLC-SX-MM. Interface type: SFP, SFP transceiver type: SX. Power consumption (typical): 1.5. Width: 13.4, Depth: 56.5, Height: 8.5. Operating temperature range (T-T): 0 - 70, Storage temperature range (T-T): -40 - 85
    250,- excl. btw
    Voorraad 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-ER SFP+
    7.133,70
    5.109,-
    (SFP-10G-ER-S=)
      Cisco 10GBASE-ER SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1550 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    5.109,- excl. btw
    Voorraad 26
    Cisco netwerk tranceiver module: Meraki SFP+ 10GBASE-SR transceiver module
    bespaar
    126,79
    (MA-SFP-10GB-SR)
      Cisco MA-SFP-10GB-SR, Meraki. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    639,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 23 april 2019
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-LRM SFP+ transceiver module for MMF and SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex .....
    (SFP-10G-LRM-RF)
      Cisco SFP-10G-LRM-RF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    • U bespaart 10%
    399,- excl. btw
    Voorraad 55
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-ZR SFP+
    14.472,-
    10.039,-
    (SFP-10G-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR SFP+. Data transfer rate (max): 10000 Mbit / s, Interface type: SFP+, Fiber optic connector: LC. Cable type: Fiber optic, Fiber cable diameters supported: 9 / 125 µm, Wavelength: 1310 nm. Width: 13.4 mm, Depth: 56.5 mm, Height: 8.5 mm. Certification: MSA
    10.039,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: Meraki SFP 1000BASE-SX transceiver module
    bespaar
    54,16
    (MA-SFP-1GB-SX)
      Cisco MA-SFP-1GB-SX, Meraki. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    329,- excl. btw
    Voorraad 3
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex .....
    (QSFP-40G-SR-BD=)
      Cisco QSFP-40G-SR-BD=. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 150 m. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    709,- excl. btw
    Voorraad 203
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km .....
    (GLC-GE-100FX=)
      Cisco GLC-GE-100FX=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    165,- excl. btw
    Voorraad 421
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Open Box
    Cisco netwerk tranceiver module: FET-10G Fabric Extender Transceiver (Open Box)
    (FET-10G=)
      Cisco FET-10G=. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 100 m, Compatibele producten: Nexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    527,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-ZX SFP
    (GLC-ZX-SMD=)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: ZX. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm, Golflengte: 1550 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    2.549,- excl. btw
    Voorraad 11
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-ER SFP+ transceiver module for SMF, 1550-nm, LC duplex connector
    (SFP-10G-ER=)
      Cisco SFP-10G-ER=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Maximaal bereik: 40000 m
    • U bespaart 13%
    6.469,- excl. btw
    Voorraad 3
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-LR4 transceiver module, 1310 nm, SMF
    (QSFP-40G-LR4-S=)
      Cisco QSFP-40G-LR4-S=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm, Golflengte: 1310 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    6.929,- excl. btw
    Voorraad 32
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector, .....
    539,09
    399,-
    (SFP-10G-SR-RF)
      Cisco SFP-10G-SR-RF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm
    399,- excl. btw
    Voorraad 10
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP 1000BASE-LX10 transceiver module
    bespaar
    126,79
    (MA-SFP-1GB-LX10)
      Cisco MA-SFP-1GB-LX10. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    639,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 23 april 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: Meraki 40 GbE QSFP SR-BD Fiber Transceiver, Duplex LC, 832-918nm, MMF
    (MA-QSFP-40G-SR-BD)
      Cisco MA-QSFP-40G-SR-BD, Meraki. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 µm, Golflengte: 918 nm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 13%
    709,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 23 april 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX
    (GLC-EX-SMD=)
      Cisco GLC-EX-SMD=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: G.652, Golflengte: 1310 nm
    1.279,- excl. btw
    Voorraad 18
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Refurbished
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX (Refurbished LG)
    (GLC-2BX-D-R4)
      Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX / 1310-nm RX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1490 nm, Maximaal bereik: 10000 m. Certificering: MSA
    25,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished
    Cisco netwerk tranceiver module: FET-10G Fabric Extender Transceiver (Refurbished LG)
    (FET-10G-R4)
      Cisco FET-10G=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 100 m, Compatibele producten: Nexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    6,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50 µm, Golflengte: 850 nm. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). Zendvermogensgebied: -1.3, Afmetingen (BxDxH): 13,55 x 56,5 x 8,5 mm
    109,- excl. btw
    Voorraad 80
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP Copper transceiver module, RJ-45 connector
    541,80
    389,-
    (SFP-CU-RJ45=)
      Cisco SFP-CU-RJ45=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    389,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 27 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+
    bespaar
    101,10
    (PK-SFP-10G-SR=)
      Cisco 10GBASE-SR SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    659,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: Meraki SFP+ 10GBASE-LR transceiver module
    (MA-SFP-10GB-LR)
      Cisco MA-SFP-10GB-LR, Meraki. Maximum data transfer rate: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    • U bespaart 14%
    2.549,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 23 april 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single Mode Fiber, 4 CWDM lanes in 1310nm .....
    5.413,49
    3.889,-
    (WSP-Q40GLR4L=)
      Cisco WSP-Q40GLR4L=. Maximum data transfer rate: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm, Golflengte: 1310 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.889,- excl. btw
    Voorraad 4
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1300-nm, dual LC/PC, Ref.
    bespaar
    56,30
    (GLC-LH-SMD-RF)
      Cisco GLC-LH-SMD-RF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm
    399,- excl. btw
    Voorraad 14
    Cisco netwerk tranceiver module: (CPAK-100G-LR4=) CPAK-100G-LR4 Transceiver module, 10km SMF
    (CPAK-100G-LR4=)
      Cisco CPAK-100G-LR4=. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 10000 m
    • U bespaart 13%
    27.099,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 1-Gbps Copper Gigabit Ethernet SFP, 1000Base-T, RJ-45, Spare - Roestvrijstaal
    361,80
    259,-
    (DS-SFP-GE-T=)
      Cisco DS-SFP-GE-T=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Bekabelingstechnologie: 1000Base-T. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 67,8 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    259,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 april 2019
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: CPAK-100G-LR4-RF
    bespaar
    2.930,31
    (CPAK-100G-LR4-RF)
      Cisco CPAK-100G-LR4-RF. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 10000 m
    15.489,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP 1000BASE-T Copper transceiver module
    (MA-SFP-1GB-TX)
      Cisco MA-SFP-1GB-TX. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    • U bespaart 12%
    259,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 23 april 2019
    Refurbished
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM (Refurbished LG)
    (GLC-EX-SMD-R4)
      Cisco GLC-EX-SMD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: EX / EZX. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 40000 m
    62,50 excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: CWDM, SFP, 1470nm
    2.706,29
    1.949,-
    (CWDM-SFP-1470-RF)
      Cisco CWDM, SFP, 1470nm. Data transfer rate (max): 1000 Mbit / s, Interface type: SFP. Wavelength: 1470 nm
    1.949,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-CSR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, spare
    bespaar
    346,20
    (QSFP-40G-CSR4=)
      Cisco QSFP-40G-CSR4=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Bekabelingstechnologie: 40GBASE-CSR4. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125 µm, Golflengte: 850 nm. Certificering: MSA
    1.949,- excl. btw
    Voorraad 23
    Cisco netwerk tranceiver module: Meraki 40 GbE QSFP SR4 Fiber Transceiver, MPO12, 850nm, MMF
    (MA-QSFP-40G-SR4)
      Cisco MA-QSFP-40G-SR4, Meraki. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: MPO12. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 µm, Golflengte: 850 nm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 14%
    1.919,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 23 april 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-BX10-D SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1330nm/rx1270nm
    4.703,40
    3.269,-
    (SFP-10G-BXD-I=)
      Cisco SFP-10G-BXD-I=. Maximum data transfer rate: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm, Golflengte: 1330 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.269,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: CPAK-10X10G-LR=
    bespaar
    3.583,61
    (CPAK-10X10G-LR=)
      Cisco CPAK-10X10G-LR=. SFP transceiver type: SR4
    18.979,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: XFP, OC-192/STM-64/10GE, 1310nm, SM, LC, Ref
    (ONS-XC-10G-S1-RF)
      Cisco XFP, OC-192 / STM-64 / 10GE, 1310nm, SM, LC, Ref. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm. Certificering: MSA
    • U bespaart 12%
    1.879,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 100GBASE-LR4 CFP
    53.184,60
    36.599,-
    (CFP-100G-LR4=)
      Cisco 100GBASE-LR4 CFP. Overdrachtssnelheid (max): 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: CFP, SFP transceiver type: LR. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Certificering: MSA
    36.599,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 7 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-SR4 transceiver module, 4 lanes, 850 nm MMF
    (QSFP-40G-SR4-S=)
      Cisco QSFP-40G-SR4-S=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: MPO. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125 µm, Golflengte: 850 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.079,- excl. btw
    Voorraad 16
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-SR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, spare
    bespaar
    346,20
    (QSFP-40G-SR4=)
      Cisco QSFP-40G-SR4=. Maximum data transfer rate: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125 µm, Golflengte: 850 nm. Certificering: MSA
    1.949,- excl. btw
    Voorraad 5
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP CWDM 1550nm (LC, up to 70km)
    (SFP-CWDM-1550-70)
      Cisco SFP-CWDM-1550-70. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1550 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 12%
    2.249,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR XFP Module for MMF, Refurbished
    1.087,21
    799,-
    (XFP-10G-MM-SR-RF)
      Cisco XFP-10G-MM-SR-RF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek
    799,- excl. btw
    Voorraad 4
    Open Box
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX (Open Box)
    (GLC-2BX-D=)
      Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX / 1310-nm RX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1490 nm, Maximaal bereik: 10000 m. Certificering: MSA
    1.377,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerk tranceiver module: QSFP-100G-SR4-S=
    bespaar
    281,09
    (QSFP-100G-SR4-S=)
      Cisco QSFP-100G-SR4-S=. Soort aansluiting: QSFP
    1.259,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-BX40-U for 40km Single-Fiber Bidirectional Applications; with DOM, Spare - .....
    (GLC-BX40-U-I=)
      Cisco GLC-BX40-U-I=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 16%
    1.629,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: GLC-BX40-D-I= - Grijs
    2.351,70
    1.629,-
    (GLC-BX40-D-I=)
      Cisco GLC-BX40-D-I=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.629,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 mei 2019
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: CWDM, SFP, 1550nm
    bespaar
    348,-
    (CWDM-SFP-1550-RF)
      Cisco CWDM, SFP, 1550nm. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Golflengte: 1550 nm
    1.949,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-ER4 transceiver module, 1310 nm, SMF with OTU3 data-rate support
    (QSFP-40G-ER4=)
      Cisco QSFP-40G-ER4=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm, Golflengte: 1310 nm. Certificering: MSA OTU3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 13%
    24.189,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP, 1000BASE-LX, 1310 nm, SM, I-TEMP
    898,49
    659,-
    (ONS-SI-GE-LX=)
      Cisco SFP, 1000BASE-LX, 1310 nm, SM, I-TEMP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 µm, Golflengte: 1310 nm. Certificering: MSA
    659,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Refurbished
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector .....
    (SFP-10G-SR-S=-R4)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Duplex systeem: Volledig. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    85,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP, MMF, 850-nm, dual LC/PC, Ref.
    bespaar
    18,01
    (GLC-SX-MM-RF)
      Cisco GLC-SX-MM-RF. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm
    209,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 8Gbps Fibre Channel-SW SFP transceiver module, LC connector, 4-pack - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-8G-SW-4=)
      Cisco DS-SFP-8G-SW-4=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125 µm, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    • U bespaart 15%
    659,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 30 april 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP CWDM 1510nm (LC, up to 40km)
    2.654,82
    1.919,-
    (SFP-CWDM-1510-40)
      Cisco SFP-CWDM-1510-40. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1510 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.919,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP-10G-BXU-I=
    bespaar
    747,91
    (SFP-10G-BXU-I=)
      Cisco SFP-10G-BXU-I=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1270 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.269,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 100GBASE-LR4 CFP Module for SMF - Zilver
    (ONS-CC-100G-LR4=)
      Cisco ONS-CC-100G-LR4=. Overdrachtssnelheid (max): 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: CFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 82 mm, Diepte: 144,8 mm, Hoogte: 13,6 mm
    • U bespaart 13%
    44.829,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Open Box
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-BX80-D for 80km Single-Fiber Bidirectional Applications; with DOM, Spare - .....
    (GLC-BX80-D-I=)
      Cisco GLC-BX80-D-I=. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1570 nm, Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.017,- excl. btw
    Voorraad 14
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single Mode Fiber, 4 CWDM lanes in 1310nm .....
    13.562,98
    9.409,-
    (QSFP-40G-LR4=)
      Cisco QSFP-40G-LR4=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    9.409,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 mei 2019
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: (ONS-SI-GE-LX-RF) SFP 1000BASE-LX Gigabit Enet,1310, SM, I-TEMP REMANUFACTURED
    bespaar
    56,30
    399,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP, OC-12/STM-4, 1310nm, MMF, 500m
    (SFP-OC12-MM-RF)
      Cisco SFP, OC-12 / STM-4, 1310nm, MMF, 500m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 500 m. Certificering: MSA
    • U bespaart 10%
    599,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP-10G-LR-RF
    2.177,13
    1.569,-
    (SFP-10G-LR-RF)
      Cisco SFP-10G-LR-RF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m
    1.569,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: EDR 1:1, Tx OPM, DWDM, 1535.62nm - Grijs, Wit
    bespaar
    416,73
    (4042869.52)
      Cisco EDR 1:1, Tx OPM, DWDM, 1535.62nm. SFP transceiver type: DWDM. Golflengte: 1535,62 nm, Kleur van het product: Grijs, Wit. Breedte: 52 mm, Diepte: 223,5 mm, Hoogte: 89 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2.359,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector, .....
    (SFP-10G-LR-X=)
      Cisco SFP-10G-LR-X=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m
    • U bespaart 15%
    2.639,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 20 mei 2019
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: (GLC-SX-MM-RGD-RF) 1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP REMANUFACTURED
    297,99
    229,-
    (GLC-SX-MM-RGD-RF)
      Cisco GLC-SX-MM-RGD-RF. Soort aansluiting: SFP
    229,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP-1000BASE BX U- GE Bidirection
    bespaar
    154,91
    (ONS-SE-GE-BXU=)
      Cisco ONS-SE-GE-BXU=. Typisch stroomverbruik: 1 W
    769,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 15 juli 2019
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-CSR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, RF
    (QSFP-40G-CSR4-RF)
      Cisco QSFP-40G-CSR4-RF. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125, Golflengte: 850 nm
    • U bespaart 12%
    1.179,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: EDR 1:1, Tx OPM, DWDM, 1538.19nm - Grijs, Wit
    2.844,45
    2.049,-
    (4042869.49)
      Cisco EDR 1:1, Tx OPM, DWDM, 1538.19nm. SFP transceiver type: DWDM. Wavelength: 1538.19 nm, Colour of product: Grey, White. Width: 52 mm, Depth: 223.5 mm, Height: 89 mm. Number of products included: 1 pc(s)
    2.049,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 6 mei 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder