• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Transceiver Modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 62.5 µm, Golflengte: 850 nm. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    • U bespaart 25%
    275,- excl. btw
    Voorraad 2438
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP-10G-SR=
    891,28
    549,-
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    549,- excl. btw
    Voorraad 1690
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector
    bespaar
    930,21
    (SFP-10G-LR-S=)
      Cisco SFP-10G-LR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    699,- excl. btw
    Voorraad 531
    Cisco netwerk tranceiver module: GLC-LH-SMD
    (GLC-LH-SMD=)
      Cisco GLC-LH-SMD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm, Maximaal bereik: 10000 m, Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500 Catalyst 2940 / 2950 / 2960 / 2960-S / 2960-C / 2
    549,- excl. btw
    Voorraad 1583
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connector
    (GLC-T=)
      Cisco GLC-T=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 100 m. Typisch stroomverbruik: 1,1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 71,1 mm, Hoogte: 14 mm
    379,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-T SFP
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 25%
    249,- excl. btw
    Voorraad 3774
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Duplex systeem: Volledig. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    399,- excl. btw
    Voorraad 1731
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-SR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, spare
    (QSFP-40G-SR4=)
      Cisco QSFP-40G-SR4=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125 µm, Golflengte: 850 nm. Certificering: MSA
    2329,- excl. btw
    Voorraad 62
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
    883,56
    579,-
    (SFP-10G-SR)
      Cisco SFP-10G-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm
    579,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-ER SFP+
    (SFP-10G-ER-S=)
      Cisco 10GBASE-ER SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1550 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    6239,- excl. btw
    Voorraad 27
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Refurbished
    Cisco netwerk tranceiver module: FET-10G Fabric Extender Transceiver (Refurbished LG)
    (FET-10G-R4)
      Cisco FET-10G=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 100 m, Compatibele producten: Nexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    6,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX (Refurbished LG)
    (GLC-2BX-D-R4)
      Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX / 1310-nm RX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1490 nm, Maximaal bereik: 10000 m. Certificering: MSA
    25,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerk tranceiver module: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km .....
    (GLC-GE-100FX=)
      Cisco GLC-GE-100FX=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    215,- excl. btw
    Voorraad 64
    Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    bespaar
    76,81
    (DS-SFP-FC8G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50 µm, Golflengte: 850 nm. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). Zendvermogensgebied: -1.3, Afmetingen (BxDxH): 13,55 x 56,5 x 8,5 mm
    129,- excl. btw
    Voorraad 104
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex .....
    (QSFP-40G-SR-BD=)
      Cisco QSFP-40G-SR-BD=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 150 m. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    859,- excl. btw
    Voorraad 828
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: FET-10G Fabric Extender Transceiver
    (FET-10G=)
      Cisco FET-10G=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 100 m, Compatibele producten: Nexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    809,- excl. btw
    Voorraad 28
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-ZX SFP
    (GLC-ZX-SMD=)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: ZX. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1550 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    3089,- excl. btw
    Voorraad 18
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended .....
    (GLC-LH-SMD)
      Cisco GLC-LH-SMD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm, Maximaal bereik: 10000 m, Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500 Catalyst 2940 / 2950 / 2960 / 2960-S / 2960-C / 2
    789,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 4 januari 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm, LC/PC
    (GLC-SX-MMD)
      Cisco GLC-SX-MMD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm
    • U bespaart 19%
    295,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: Meraki SFP 1000BASE-SX transceiver module
    (MA-SFP-1GB-SX)
      Cisco MA-SFP-1GB-SX, Meraki. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    399,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 13 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: Meraki SFP+ 10GBASE-SR transceiver module
    (MA-SFP-10GB-SR)
      Cisco MA-SFP-10GB-SR, Meraki. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    789,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 13 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX
    (GLC-EX-SMD=)
      Cisco GLC-EX-SMD=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: G.652, Golflengte: 1310 nm
    1579,- excl. btw
    Voorraad 16
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-ZR SFP+ Module for SMF S-Class, Spare
    (SFP-10G-ZR-S=)
      Cisco SFP-10G-ZR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: ZR. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1550 nm. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    8659,- excl. btw
    Voorraad 16
    Open Box
    Cisco netwerk tranceiver module: GLC-SX-MM (Open Box)
    (GLC-SX-MM)
      Cisco GLC-SX-MM. Interface type: SFP, SFP transceiver type: SX. Power consumption (typical): 1.5. Width: 13.4, Depth: 56.5, Height: 8.5. Operating temperature range (T-T): 0 - 70, Storage temperature range (T-T): -40 - 85
    250,- excl. btw
    Voorraad 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector, .....
    (SFP-10G-SR-X=)
      Cisco SFP-10G-SR-X=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm
    1229,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 9 januari 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: GLC-BX-U, Mini-GBIC, 1000BASE-BX10-U, SFP, Spare - Roestvrijstaal
    (GLC-BX-U)
      Cisco GLC-BX-U. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC, PC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 13,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1049,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 1-Gbps Copper Gigabit Ethernet SFP, 1000Base-T, RJ-45, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-GE-T=)
      Cisco DS-SFP-GE-T=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Bekabelingstechnologie: 1000Base-T. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 67,8 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    319,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 20 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-CSR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, spare
    (QSFP-40G-CSR4=)
      Cisco QSFP-40G-CSR4=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Bekabelingstechnologie: 40GBASE-CSR4. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125 µm, Golflengte: 850 nm. Certificering: MSA
    2329,- excl. btw
    Voorraad 60
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-LR4 transceiver module, 1310 nm, SMF
    (QSFP-40G-LR4-S=)
      Cisco QSFP-40G-LR4-S=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    8609,- excl. btw
    Voorraad 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC4G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC4G-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 850 nm. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 10 januari 2019
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1300-nm, dual LC/PC, Ref.
    (GLC-LH-SMD-RF)
      Cisco GLC-LH-SMD-RF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm
    489,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector, .....
    (SFP-10G-SR-RF)
      Cisco SFP-10G-SR-RF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm
    489,- excl. btw
    Voorraad 2
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP 1000BASE-LX10 transceiver module
    (MA-SFP-1GB-LX10)
      Cisco MA-SFP-1GB-LX10. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    789,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 13 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-DWDM SFP 1530.33 nm
    (DWDM-SFP-3033=)
      Cisco 1000BASE-DWDM SFP 1530.33 nm. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1530,33 nm, Maximaal bereik: 80000 m. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: IEC 60825-1, 21CFR1040 LN#50 7 / 2001
    4769,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-BX10-D downstream bidirectional single fiber, DOM, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX .....
    (GLC-BX-D)
      Cisco GLC-BX-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-BX10. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1490 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Veiligheid: Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7 / 2001, Laser Class I IEC 60825-1
    1049,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: GLC-T, Mini-GBIC, 1000BASE-T, SFP
    (GLC-T)
      Cisco GLC-T. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: MiniGBIC. Maximaal bereik: 100 m
    379,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-ZR SFP+
    (SFP-10G-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    12419,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 9 januari 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP Copper transceiver module, RJ-45 connector
    (SFP-CU-RJ45=)
      Cisco SFP-CU-RJ45=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    469,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 16 januari 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: QSFP-100G-SR4-S=
    (QSFP-100G-SR4-S=)
      Cisco QSFP-100G-SR4-S=. Soort aansluiting: QSFP
    1559,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 9 januari 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: (CPAK-100G-LR4=) CPAK-100G-LR4 Transceiver module, 10km SMF
    (CPAK-100G-LR4=)
      Cisco CPAK-100G-LR4=. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 10000 m
    33309,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, spare - Grijs
    297,39
    165,-
    (DS-SFP-FC16G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC16G-SW=. Overdrachtssnelheid (max): 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Grijs
    165,- excl. btw
    Voorraad 202
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: Meraki SFP+ 10GBASE-LR transceiver module
    (MA-SFP-10GB-LR)
      Cisco MA-SFP-10GB-LR, Meraki. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    3159,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 13 december 2018
    Refurbished
    Cisco netwerk tranceiver module: GLC-SX-MM (Refurbished LG)
    (GLC-SX-MM-R4)
      Cisco GLC-SX-MM. Interface type: SFP, SFP transceiver type: SX. Power consumption (typical): 1.5. Width: 13.4, Depth: 56.5, Height: 8.5. Operating temperature range (T-T): 0 - 70, Storage temperature range (T-T): -40 - 85
    8,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-BX10-D SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1330nm/rx1270nm
    (SFP-10G-BXD-I=)
      Cisco SFP-10G-BXD-I=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1330 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    4039,- excl. btw
    Voorraad 11
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 8Gb/s SW SFP+
    (DS-SFP-FC8G-SW)
      Cisco 8Gb / s SW SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    225,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: (GLC-TE) 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire
    369,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+
    (PK-SFP-10G-SR=)
      Cisco 10GBASE-SR SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    809,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR XFP Module for MMF, Refurbished
    (XFP-10G-MM-SR-RF)
      Cisco XFP-10G-MM-SR-RF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek
    969,- excl. btw
    Voorraad 4
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-LR 1310 nm SMF, 10 km, Refurbished
    (X2-10GB-LR-RF)
      Cisco X2-10GB-LR-RF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: X2. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m
    1969,- excl. btw
    Voorraad 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP-1000BASE BX U- GE Bidirection
    (ONS-SE-GE-BXU=)
      Cisco ONS-SE-GE-BXU=. Typisch stroomverbruik: 1 W
    949,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 maart 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP+ 10km LC - Aluminium
    bespaar
    983,57
    (SFP-10G-LR)
      Cisco SFP+ 10km LC. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Aluminium. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    2119,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: Multirate 10GBASE-LR/-LW and OC-192/STM-64 SR-1 XFP Module for SMF
    (XFP10GLR-192SR-L=)
      Cisco XFP10GLR-192SR-L=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek
    3269,- excl. btw
    Voorraad 15
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: Multirate 10GBASE-LR/-LW and OC-192/STM-64 SR-1 XFP Module for SMF, industrial .....
    (XFP10GLR192SR-RGD)
      Cisco XFP10GLR192SR-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Breedte: 18,5 mm, Diepte: 71 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3509,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-BX10-U SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1270nm/rx1330nm
    (SFP-10G-BXU-I=)
      Cisco SFP-10G-BXU-I=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1270 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    4039,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 9 januari 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-ER SFP+ transceiver module for SMF, 1550-nm, LC duplex connector
    (SFP-10G-ER=)
      Cisco SFP-10G-ER=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Maximaal bereik: 40000 m
    7769,- excl. btw
    Voorraad 50
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-ER SFP+ Transceiver (SMF, 1550nm, 40km, LC, DOM)
    (SFP-10G-ER)
      Cisco SFP-10G-ER. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Maximaal bereik: 40000 m
    7949,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Nieuw, open doos
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-LRM SFP+ transceiver module for MMF and SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex .....
    (SFP-10G-LRM-RF-STCK1)
      Cisco SFP-10G-LRM-RF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    308,19 excl. btw
    Voorraad 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP 1000BASE-T Copper transceiver module
    (MA-SFP-1GB-TX)
      Cisco MA-SFP-1GB-TX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    319,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 13 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-SR4 transceiver module, 4 lanes, 850 nm MMF
    (QSFP-40G-SR4-S=)
      Cisco QSFP-40G-SR4-S=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: MPO. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, Golflengte: 850 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1339,- excl. btw
    Voorraad 10
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector, .....
    (SFP-10G-LR-RF)
      Cisco SFP-10G-LR-RF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m
    1979,- excl. btw
    Voorraad 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX
    (GLC-2BX-D=)
      Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX / 1310-nm RX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1490 nm, Maximaal bereik: 10000 m. Certificering: MSA
    2009,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single Mode Fiber, 4 CWDM lanes in 1310nm .....
    (WSP-Q40GLR4L=)
      Cisco WSP-Q40GLR4L=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    4769,- excl. btw
    Voorraad 28
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: CPAK-100G-LR4-RF
    (CPAK-100G-LR4-RF)
      Cisco CPAK-100G-LR4-RF. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 10000 m
    19039,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: GLC-FE-T-I - Grijs
    (GLC-FE-T-I=)
      Cisco GLC-FE-T-I. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Grijs. Certificering: CE, FC
    • U bespaart 24%
    245,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 9 januari 2019
    Cisco netwerk tranceiver module: 8Gbps Fibre Channel-SW SFP transceiver module, LC connector, 4-pack - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-8G-SW-4=)
      Cisco DS-SFP-8G-SW-4=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125, Golflengte: 850 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    819,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 20 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP, OC-3/STM-1, LR, 80km, 1550nm, SMF
    (SFP-OC3-LR2=)
      Cisco SFP, OC-3 / STM-1, LR, 80km, 1550nm, SMF. Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, SFP transceiver type: LR. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Maximaal bereik: 80000 m. Certificering: MSA
    1009,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Longwave, SFP+, LC, RF - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-LW-RF)
      Cisco DS-SFP-FC8G-LW-RF. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1049,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Longwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-LW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-LW=. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1699,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 20 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP, FC/LC - Zilver
    (ONS-SC-4G-43.7=)
      Cisco SFP, FC / LC. Data transfer rate (max): 4000 Mbit / s, Interface type: SFP, Fiber optic connector: FC,LC. Wavelength: 1543.7 nm, Colour of product: Silver, Tx power (max): 4 dBmW. Certification: ITU G694, GR2918. Number of products included: 1 pc(s)
    7949,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-ER4 transceiver module, 1310 nm, SMF with OTU3 data-rate support
    (QSFP-40G-ER4=)
      Cisco QSFP-40G-ER4=. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Certificering: MSA OTU3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    29739,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 december 2018
    Refurbished
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP Transceiver Module SMF, 850-nm Wavelength, Industrial Temperature .....
    (GLC-SX-MM-RGD-R4)
      Cisco GLC-SX-MM-RGD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: SX. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 550 m
    49,- excl. btw
    Voorraad 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, extended operating .....
    (SFP-GE-T-RF)
      Cisco SFP-GE-T-RF. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Soort kabel: Koper
    225,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 december 2018
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder