• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Cisco netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM Netwerk tranceiver module
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    167,- excl. btw
    Voorraad: 172
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco SFP-10G-SR= Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    396,- excl. btw
    Voorraad: 2397
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-ZR SFP+ Module for SMF S-Class, Spare Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-ZR-S=)
      Cisco SFP-10G-ZR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    6.031,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 27 mei 2021
    Cisco GLC-LH-SMD Netwerk tranceiver module
    (GLC-LH-SMD=)
      Cisco GLC-LH-SMD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, PC. Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500 Catalyst...
    308,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    280,- excl. btw
    Voorraad: 1893
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-LR-S=)
      Cisco SFP-10G-LR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 39%
    841,- excl. btw
    Voorraad: 293
    Cisco Refresh
    Cisco SFP-10G-LRM, Refurbished Netwerk tranceiver module
    558,95
    175,-
    (SFP-10G-LRM-RF)
      Cisco SFP-10G-LRM, Refurbished. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    175,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 25 mei 2021
    Cisco 10GBASE-ER SFP+ Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-ER-S=)
      Cisco 10GBASE-ER SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    4.372,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 10 mei 2021
    Cisco SFP+ 10GBASE-SR transceiver module Netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-10GB-SR)
      Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    569,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Cisco 1000BASE-T SFP Netwerk tranceiver module
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    178,- excl. btw
    Voorraad: 2151
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 40GBASE-LR4 transceiver module, 1310 nm, SMF Netwerk tranceiver module
    (QSFP-40G-LR4-S=)
      Cisco QSFP-40G-LR4-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    6.031,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 20 mei 2021
    Cisco DS-SFP-FC8G-SW= Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). Zendvermogensgebied: -1.3, Afmetingen (BxDxH): 13,55 x 56,5 x 8,5 mm
    103,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Refresh
    Cisco SFP-10G-SR, Refurbished Netwerk tranceiver module
    bespaar
    152,56
    (SFP-10G-SR-RF)
      Cisco SFP-10G-SR, Refurbished. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    287,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Cisco 10GBASE-ER SFP+ transceiver module for SMF, 1550-nm, LC duplex connector Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-ER=)
      Cisco SFP-10G-ER=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    • U bespaart 19%
    5.639,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 25 mei 2021
    Cisco 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km over MMF Netwerk .....
    (GLC-GE-100FX=)
      Cisco GLC-GE-100FX=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    144,- excl. btw
    Voorraad: 467
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco SFP 1000BASE-LX10 transceiver module Netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-1GB-LX10)
      Cisco MA-SFP-1GB-LX10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    569,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Cisco FET-10G Fabric Extender Transceiver Netwerk tranceiver module
    842,66
    562,-
    (FET-10G=)
      Cisco FET-10G=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Nexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    562,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 7 juni 2021
    Cisco 10GBASE-ZR SFP+ Netwerk tranceiver module
    bespaar
    2.637,25
    (SFP-10G-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    9.019,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 25 mei 2021
    Cisco SFP 1000BASE-SX transceiver module Netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-1GB-SX)
      Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    289,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Cisco GLC-EX-SMD= Netwerk tranceiver module
    (GLC-EX-SMD=)
      Cisco GLC-EX-SMD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750
    • U bespaart 15%
    1.165,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Cisco 40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single Mode Fiber, 4 CWDM lanes in 1310nm window Muxed inside .....
    (WSP-Q40GLR4L=)
      Cisco WSP-Q40GLR4L=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.319,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 10 mei 2021
    Cisco 40GBASE-CSR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, spare Netwerk tranceiver module
    (QSFP-40G-CSR4=)
      Cisco QSFP-40G-CSR4=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Certificering: MSA
    1.661,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex connector, 100m reach with .....
    (QSFP-40G-SR-BD=)
      Cisco QSFP-40G-SR-BD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    611,- excl. btw
    Voorraad: 297
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 1000BASE-ZX SFP Netwerk tranceiver module
    (GLC-ZX-SMD=)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    2.214,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco SFP+ 10GBASE-LR transceiver module Netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-10GB-LR)
      Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    2.270,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Cisco DS-SFP-GE-T= Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    338,76
    231,-
    (DS-SFP-GE-T=)
      Cisco DS-SFP-GE-T=. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 67,8 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    231,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 mei 2021
    Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP Netwerk tranceiver module
    (MGBLH1)
      Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Veiligheid: FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2, Merkcompatibiliteit: Cisco, Certificering: FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    161,- excl. btw
    Voorraad: 67
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco SFP Copper transceiver module, RJ-45 connector Netwerk tranceiver module
    bespaar
    92,26
    (SFP-CU-RJ45=)
      Cisco SFP-CU-RJ45=. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    343,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 14 juni 2021
    Cisco Refresh
    Cisco GLC-LH-SMD, Refurbished Netwerk tranceiver module
    (GLC-LH-SMD-RF)
      Cisco GLC-LH-SMD, Refurbished. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, PC
    264,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 mei 2021
    Cisco 40 GbE QSFP SR-BD Fiber Transceiver, Duplex LC, 832-918nm, MMF Netwerk tranceiver module
    (MA-QSFP-40G-SR-BD)
      Cisco MA-QSFP-40G-SR-BD, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Merkcompatibiliteit: Cisco, Compatibele producten: Meraki MS 355 Series / MS 425 Series. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    626,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Cisco 100GBASE-LR4 CFP Netwerk tranceiver module
    (CFP-100G-LR4=)
      Cisco 100GBASE-LR4 CFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: CFP. Certificering: MSA
    • U bespaart 20%
    32.868,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    Cisco SFP 1000BASE-T Copper transceiver module Netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-1GB-TX)
      Cisco MA-SFP-1GB-TX. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    229,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX Netwerk tranceiver module
    2.201,91
    1.459,-
    (GLC-2BX-D=)
      Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX / 1310-nm RX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Ingangsspanning: 3.3 V
    1.459,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    Cisco 10GBASE-BX10-D SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1330nm/rx1270nm Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-BXD-I=)
      Cisco SFP-10G-BXD-I=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2.880,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco QSFP-100G-SR4-S= Netwerk tranceiver module
    (QSFP-100G-SR4-S=)
      Cisco QSFP-100G-SR4-S=. Soort aansluiting: QSFP
    1.108,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 1000BASE-BX40-U for 40km Single-Fiber Bidirectional Applications; with DOM, Spare Netwerk tranceiver module .....
    (GLC-BX40-U-I=)
      Cisco GLC-BX40-U-I=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.443,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 mei 2021
    Cisco DS-SFP-8G-SW-4= Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    bespaar
    163,24
    (DS-SFP-8G-SW-4=)
      Cisco DS-SFP-8G-SW-4=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    593,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 mei 2021
    Cisco 40GBASE-SR4 transceiver module, 4 lanes, 850 nm MMF Netwerk tranceiver module
    (QSFP-40G-SR4-S=)
      Cisco QSFP-40G-SR4-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    940,- excl. btw
    Voorraad: 87
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 1000BASE-BX40-D for 40km Single-Fiber Bidirectional Applications; with DOM, Spare Netwerk tranceiver module .....
    (GLC-BX40-D-I=)
      Cisco GLC-BX40-D-I=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.443,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 40 GbE QSFP SR4 Fiber Transceiver, MPO12, 850nm, MMF Netwerk tranceiver module
    (MA-QSFP-40G-SR4)
      Cisco MA-QSFP-40G-SR4, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Merkcompatibiliteit: Cisco, Compatibele producten: Meraki MS 355 Series / MS 425 Series. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.703,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Cisco Multirate 10GBASE-LR/-LW and OC-192/STM-64 SR-1 XFP Module for SMF Netwerk tranceiver module
    (XFP10GLR-192SR-L=)
      Cisco XFP10GLR-192SR-L=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP
    2.327,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 mei 2021
    Cisco 10GBASE-BX10-U SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1270nm/rx1330nm Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-BXU-I=)
      Cisco SFP-10G-BXU-I=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2.880,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 40 GbE QSFP LR4 Fiber Transceiver, LC, 1310nm, SMF Netwerk tranceiver module
    (MA-QSFP-40G-LR4)
      Cisco MA-QSFP-40G-LR4, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Merkcompatibiliteit: Cisco, Compatibele producten: Meraki MS 355 Series / MS 425 Series. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    6.184,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Cisco DWDM, SFP+, 1540.56nm Netwerk tranceiver module
    (DWDM-SFP10G-40.56=)
      Cisco DWDM, SFP+, 1540.56nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 20%
    11.183,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    Cisco DWDM, SFP+, 1542.14nm Netwerk tranceiver module
    16.937,80
    11.183,-
    (DWDM-SFP10G-42.14=)
      Cisco DWDM, SFP+, 1542.14nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    11.183,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    Cisco GLC-FE-T-I Netwerk tranceiver module - Grijs
    (GLC-FE-T-I=)
      Cisco GLC-FE-T-I. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs, Certificering: CE, FC
    249,- excl. btw
    Voorraad: 64
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Refresh
    Cisco X2-10GB-LR, Refurbished Netwerk tranceiver module
    bespaar
    1.348,87
    (X2-10GB-LR-RF)
      Cisco X2-10GB-LR, Refurbished. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: X2
    649,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 25 mei 2021
    Cisco SFP-1000BASE BX U- GE Bidirection Netwerk tranceiver module
    (ONS-SE-GE-BXU=)
      Cisco ONS-SE-GE-BXU=. Typisch stroomverbruik: 1 W
    • U bespaart 18%
    686,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 augustus 2021
    Cisco 40 GbE QSFP CSR4 Fiber Transceiver, MPO12, 850nm, MMF Netwerk tranceiver module
    2.536,44
    1.731,-
    (MA-QSFP-40G-CSR4)
      Cisco Meraki MA-QSFP-40G-CSR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Merkcompatibiliteit: Cisco, Compatibele producten: Meraki MS 355 Series / MS 425 Series. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.731,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 mei 2021
    Cisco 40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single Mode Fiber, 4 CWDM lanes in 1310nm window Muxed inside .....
    (QSFP-40G-LR4=)
      Cisco QSFP-40G-LR4=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    8.294,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 25 mei 2021
    Cisco DS-SFP-FC16G-SW= Netwerk tranceiver module - Grijs
    (DS-SFP-FC16G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC16G-SW=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Grijs
    117,- excl. btw
    Voorraad: 135
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco QSFP-40G-BD-RX= - QSFP40G BIDI-MONITOR SHORT-REAC - TRANSCEIVER FOR DATA BROKER IN Netwerk tranceiver module
    bespaar
    174,72
    (QSFP-40G-BD-RX=)
      Cisco QSFP-40G-BD-RX=. SFP transceiver type: Vezel-optiek
    622,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 25 mei 2021
    Cisco DS-SFP-FC8G-LW= Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-LW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-LW=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.205,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco DS-SFP-FC8G-ER= Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-ER=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-ER=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 19%
    4.522,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    Cisco DWDM, SFP+, 10Gbps Netwerk tranceiver module
    (DWDM-SFP10G-44.53=)
      Cisco DWDM, SFP+, 10Gbps. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    11.061,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 27 mei 2021
    Cisco - QSFP+ zendontvanger module - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - LC enkelvoudige modus, LC single-mode - .....
    16.586,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 13 mei 2021
    Cisco Refresh
    Cisco GLC-T, Refurbished Netwerk tranceiver module
    228,66
    75,-
    (GLC-T-RF)
      Cisco GLC-T, Refurbished. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Catalyst 2970G-24, 3560-12, 3560-24, 3560-48, 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48, 3560G-24, 3560G-48,..., Certificering: CE, RoHS, MSA. Breedte: 13 mm, Diepte: 50,8 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    75,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 25 mei 2021
    Cisco SFP+ 10GBASE-LRM transceiver module Netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-10GB-LRM)
      Cisco MA-SFP-10GB-LRM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    569,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Cisco 2-Port Fast/Gigabit Ethernet module for 3750V2-24FS switch, Bundle of 12 Units Netwerk tranceiver module
    bespaar
    249,10
    (GLC-3750V2-FX12=)
      Cisco GLC-3750V2-FX12=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1 W. Aantal inbegrepen producten: 12 stuk(s)
    844,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 7 juni 2021
    Cisco 24 units of GLC-FE-100FX for Catalyst 3750V2-24FS Switch Netwerk tranceiver module
    (GLC-3750V2-FX24=)
      Cisco GLC-3750V2-FX24=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Cisco Catalyst 3750V2-24FS, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 24 stuk(s)
    • U bespaart 19%
    1.403,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 7 juni 2021
    Cisco 40GBASE-SR4 CFP Netwerk tranceiver module
    3.383,33
    2.238,-
    (CFP-40G-SR4=)
      Cisco 40GBASE-SR4 CFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: CFP. Certificering: MSA
    2.238,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    Cisco 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector, extended temperature .....
    bespaar
    686,21
    (SFP-10G-LR-X=)
      Cisco SFP-10G-LR-X=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    2.369,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 7 juni 2021
    Cisco 10GBASE-ER AND OC-192 IR IN Netwerk tranceiver module
    (XFP10GER-192IR-L=)
      Cisco XFP10GER-192IR-L=. Soort aansluiting: XFP
    • U bespaart 19%
    5.639,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 7 juni 2021
    Cisco CWDM 1510-nm SFP+, 10 Gigabit Ethernet Netwerk tranceiver module - Zilver
    8.892,35
    5.874,-
    (CWDM-SFP10G-1510=)
      Cisco CWDM-SFP10G-1510=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Ingangsspanning: 3.3 V, Stroom (max.): 0,3 A
    5.874,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Cisco CWDM 1530-nm SFP+, 10 Gigabit Ethernet Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    1.784,81
    (CWDM-SFP10G-1530=)
      Cisco CWDM-SFP10G-1530=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Ingangsspanning: 3.3 V, Stroom (max.): 0,3 A
    5.874,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Cisco 10GBASE-DWDM 1539.77 nm SFP+ Netwerk tranceiver module
    (DWDM-SFP10G-39.77=)
      Cisco DWDM-SFP10G-39.77=. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Typisch stroomverbruik: 1,8 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 8,5 mm, Hoogte: 56,5 mm
    • U bespaart 20%
    11.183,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    Cisco 10GBASE-DWDM 1558.98 nm SFP+ Netwerk tranceiver module
    16.937,80
    11.183,-
    (DWDM-SFP10G-58.98=)
      Cisco DWDM-SFP10G-58.98=. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Typisch stroomverbruik: 1,8 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 8,5 mm, Hoogte: 56,5 mm
    11.183,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    Cisco Refresh
    Cisco SFP-10G-LR-S, Refurbished Netwerk tranceiver module
    bespaar
    330,20
    (SFP-10G-LR-S-RF)
      Cisco SFP-10G-LR-S-RF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    567,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 25 mei 2021
    Cisco Fabric Extender Transceiver, 4 lanes, 850 nm MMF Netwerk tranceiver module
    (FET-40G=)
      Cisco FET-40G=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA
    • U bespaart 19%
    1.679,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 25 mei 2021
    Cisco CWDM 1570-nm SFP+, 10 Gigabit Ethernet Netwerk tranceiver module - Zilver
    8.892,35
    5.874,-
    (CWDM-SFP10G-1570=)
      Cisco CWDM-SFP10G-1570=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Ingangsspanning: 3.3 V, Stroom (max.): 0,3 A
    5.874,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 augustus 2021
    Cisco - QSFP+ zendontvanger module - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-CWDM4 - LC enkelvoudige modus, LC single-mode .....
    bespaar
    2.472,20
    8.452,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    Cisco 10GBASE-DWDM 1560.61 nm SFP+ Netwerk tranceiver module
    (DWDM-SFP10G-60.61=)
      Cisco DWDM-SFP10G-60.61=. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Typisch stroomverbruik: 1,8 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 8,5 mm, Hoogte: 56,5 mm
    • U bespaart 20%
    11.183,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder