• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Transceiver Modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM netwerk tranceiver module
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    147,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SFP-10G-SR= netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    296,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 10GBASE-ZR SFP+ Module for SMF S-Class, Spare netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-ZR-S=)
      Cisco SFP-10G-ZR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    6.761,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco GLC-LH-SMD netwerk tranceiver module
    bespaar
    404,59
    (GLC-LH-SMD=)
      Cisco GLC-LH-SMD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500 Catalyst...
    426,- excl. btw
    Voorraad: 2114
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 42%
    308,- excl. btw
    Voorraad: 3168
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector netwerk tranceiver module
    1.849,34
    871,-
    (SFP-10G-LR-S=)
      Cisco SFP-10G-LR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    871,- excl. btw
    Voorraad: 984
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connector netwerk tranceiver module
    bespaar
    62,06
    289,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 10GBASE-LRM SFP+ transceiver module for MMF and SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector, Refurbished .....
    (SFP-10G-LRM-RF)
      Cisco SFP-10G-LRM-RF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    • U bespaart 15%
    424,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco 10GBASE-ER SFP+ netwerk tranceiver module
    7.304,89
    4.859,-
    (SFP-10G-ER-S=)
      Cisco 10GBASE-ER SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    4.859,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Open Box
    Cisco SFP+ 10GBASE-SR transceiver module netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-10GB-SR)
      Cisco MA-SFP-10GB-SR, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    552,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 1000BASE-T SFP netwerk tranceiver module
    bespaar
    180,15
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    195,- excl. btw
    Voorraad: 2021
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 40GBASE-LR4 transceiver module, 1310 nm, SMF netwerk tranceiver module
    (QSFP-40G-LR4-S=)
      Cisco QSFP-40G-LR4-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    6.761,- excl. btw
    Voorraad: 46
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). Zendvermogensgebied: -1.3, Afmetingen (BxDxH): 13,55 x 56,5 x 8,5 mm
    116,- excl. btw
    Voorraad: 91
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Refresh
    Cisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector, ref. netwerk tranceiver .....
    (SFP-10G-SR-RF)
      Cisco SFP-10G-SR-RF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    • U bespaart 14%
    384,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Cisco 10GBASE-ER SFP+ transceiver module for SMF, 1550-nm, LC duplex connector netwerk tranceiver module
    9.150,-
    6.271,-
    (SFP-10G-ER=)
      Cisco SFP-10G-ER=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    6.271,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Cisco GLC-GE-100FX= Netwerk tranceiver module
    (GLC-GE-100FX=)
      Cisco GLC-GE-100FX=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    159,- excl. btw
    Voorraad: 58
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco SFP 1000BASE-LX10 transceiver module netwerk tranceiver module
    bespaar
    163,80
    (MA-SFP-1GB-LX10)
      Cisco MA-SFP-1GB-LX10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    625,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 24 september 2019
    Cisco FET-10G Fabric Extender Transceiver netwerk tranceiver module
    (FET-10G=)
    • Kleur van het product zwart,zilver
    • U bespaart 15%
    633,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Cisco 10GBASE-ZR SFP+ netwerk tranceiver module
    14.794,72
    9.836,-
    (SFP-10G-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    9.836,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Open Box
    Cisco SFP 1000BASE-SX transceiver module netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-1GB-SX)
      Cisco MA-SFP-1GB-SX, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    278,- excl. btw
    Voorraad: 31
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX netwerk tranceiver module
    (GLC-EX-SMD=)
      Cisco GLC-EX-SMD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750
    1.241,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single Mode Fiber, 4 CWDM lanes in 1310nm window Muxed inside .....
    (WSP-Q40GLR4L=)
      Cisco WSP-Q40GLR4L=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.721,- excl. btw
    Voorraad: 28
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 40GBASE-CSR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, spare netwerk tranceiver module
    bespaar
    458,37
    (QSFP-40G-CSR4=)
      Cisco QSFP-40G-CSR4=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Certificering: MSA
    1.886,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Cisco 40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex connector, 100m reach with .....
    (QSFP-40G-SR-BD=)
      Cisco QSFP-40G-SR-BD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 19%
    677,- excl. btw
    Voorraad: 500
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Open Box
    Cisco SFP+ 10GBASE-LR transceiver module netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-10GB-LR)
      Cisco MA-SFP-10GB-LR, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    2.213,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 1000BASE-ZX SFP netwerk tranceiver module
    3.694,06
    2.440,-
    (GLC-ZX-SMD=)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    2.440,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 1-Gbps Copper Gigabit Ethernet SFP, 1000Base-T, RJ-45, Spare netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    bespaar
    66,16
    (DS-SFP-GE-T=)
      Cisco DS-SFP-GE-T=. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 67,8 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    251,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 oktober 2019
    Cisco SFP Copper transceiver module, RJ-45 connector netwerk tranceiver module
    (SFP-CU-RJ45=)
      Cisco SFP-CU-RJ45=. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    • U bespaart 18%
    373,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 28 oktober 2019
    Cisco 10GBASE-SR SFP+ netwerk tranceiver module
    910,43
    627,-
    (PK-SFP-10G-SR=)
      Cisco 10GBASE-SR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    627,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1300-nm, dual LC/PC, Ref. netwerk tranceiver module
    bespaar
    112,45
    (GLC-LH-SMD-RF)
      Cisco GLC-LH-SMD-RF. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC
    509,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Cisco Refresh
    Cisco 10GBASE-SR XFP Module for MMF, Refurbished netwerk tranceiver module
    (XFP-10G-MM-SR-RF)
      Cisco XFP-10G-MM-SR-RF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP
    • U bespaart 16%
    799,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco (CPAK-100G-LR4=) CPAK-100G-LR4 Transceiver module, 10km SMF netwerk tranceiver module
    38.430,-
    26.034,-
    (CPAK-100G-LR4=)
      Cisco CPAK-100G-LR4=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 10000 m
    26.034,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Open Box
    Cisco MA-QSFP-40G-SR-BD Netwerk tranceiver module
    (MA-QSFP-40G-SR-BD)
      Cisco MA-QSFP-40G-SR-BD, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Merkcompatibiliteit: Cisco, Compatibele producten: Meraki MS 355 Series / MS 425 Series. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    608,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco CWDM, SFP, 1470nm netwerk tranceiver module
    bespaar
    483,19
    (CWDM-SFP-1470-RF)
      Cisco CWDM, SFP, 1470nm. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Golflengte: 1470 nm. Ingangsspanning: 3.3 V
    1.867,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco Refresh
    Cisco CPAK-100G-LR4-RF netwerk tranceiver module
    (CPAK-100G-LR4-RF)
      Cisco CPAK-100G-LR4-RF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 10000 m
    • U bespaart 18%
    20.829,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco Refresh
    Cisco XFP, OC-192/STM-64/10GE, 1310nm, SM, LC, Ref netwerk tranceiver module
    2.635,20
    1.795,-
    (ONS-XC-10G-S1-RF)
      Cisco XFP, OC-192 / STM-64 / 10GE, 1310nm, SM, LC, Ref. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA
    1.795,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco SFP CWDM 1550nm (LC, up to 70km) netwerk tranceiver module
    bespaar
    558,94
    (SFP-CWDM-1550-70)
      Cisco SFP-CWDM-1550-70. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2.153,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco 100GBASE-LR4 CFP netwerk tranceiver module
    (CFP-100G-LR4=)
      Cisco 100GBASE-LR4 CFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: CFP. Certificering: MSA
    • U bespaart 20%
    35.850,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 8 oktober 2019
    Open Box
    Cisco SFP 1000BASE-T Copper transceiver module netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-1GB-TX)
      Cisco MA-SFP-1GB-TX. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    220,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX netwerk tranceiver module
    2.404,14
    1.589,-
    (GLC-2BX-D=)
      Cisco 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX / 1310-nm RX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Ingangsspanning: 3.3 V
    1.589,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 8 oktober 2019
    Cisco 10GBASE-BX10-D SFP+ bidirectional transceiver module for 10km, tx1330nm/rx1270nm netwerk tranceiver module
    bespaar
    936,28
    (SFP-10G-BXD-I=)
      Cisco SFP-10G-BXD-I=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.200,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 21 oktober 2019
    Cisco 10GBASE-DWDM 1552.52 nm SFP+ netwerk tranceiver module
    (DWDM-SFP10G-52.52=)
      Cisco DWDM-SFP10G-52.52=. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Typisch stroomverbruik: 1,8 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 8,5 mm, Hoogte: 56,5 mm
    • U bespaart 17%
    12.403,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco SFP, 1000BASE-LX, 1310 nm, SM, I-TEMP netwerk tranceiver module
    910,43
    627,-
    (ONS-SI-GE-LX=)
      Cisco SFP, 1000BASE-LX, 1310 nm, SM, I-TEMP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA
    627,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco QSFP-100G-SR4-S= netwerk tranceiver module
    bespaar
    300,83
    (QSFP-100G-SR4-S=)
      Cisco QSFP-100G-SR4-S=. Soort aansluiting: QSFP
    1.260,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Cisco Refresh
    Cisco 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector, Ref. netwerk tranceiver .....
    (SFP-10G-LR-RF)
      Cisco SFP-10G-LR-RF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    • U bespaart 16%
    1.511,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco 1000BASE-BX40-U for 40km Single-Fiber Bidirectional Applications; with DOM, Spare netwerk tranceiver module .....
    2.404,14
    1.589,-
    (GLC-BX40-U-I=)
      Cisco GLC-BX40-U-I=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.589,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 21 oktober 2019
    Cisco SFP CWDM 1510nm (LC, up to 40km) netwerk tranceiver module
    bespaar
    473,38
    (SFP-CWDM-1510-40)
      Cisco SFP-CWDM-1510-40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.832,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Nieuw, open doos
    Cisco 10GBASE-LRM SFP+ transceiver module for MMF and SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector, Refurbished .....
    (SFP-10G-LRM-RF-STCK1)
      Cisco SFP-10G-LRM-RF. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    127,50 excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco (ONS-SI-GE-LX-RF) SFP 1000BASE-LX Gigabit Enet,1310, SM, I-TEMP REMANUFACTURED netwerk tranceiver module
    • U bespaart 15%
    380,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco 8Gbps Fibre Channel-SW SFP transceiver module, LC connector, 4-pack netwerk tranceiver module - .....
    961,66
    645,-
    (DS-SFP-8G-SW-4=)
      Cisco DS-SFP-8G-SW-4=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    645,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 1 oktober 2019
    Cisco 40GBASE-SR4 transceiver module, 4 lanes, 850 nm MMF netwerk tranceiver module
    bespaar
    300,66
    (QSFP-40G-SR4-S=)
      Cisco QSFP-40G-SR4-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.043,- excl. btw
    Voorraad: 45
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Refresh
    Cisco 40GBASE-CSR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, RF netwerk tranceiver module
    (QSFP-40G-CSR4-RF)
      Cisco QSFP-40G-CSR4-RF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+
    • U bespaart 16%
    1.136,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco 1000BASE-BX40-D for 40km Single-Fiber Bidirectional Applications; with DOM, Spare netwerk tranceiver module .....
    2.404,14
    1.589,-
    (GLC-BX40-D-I=)
      Cisco GLC-BX40-D-I=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.589,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 21 oktober 2019
    Open Box
    Cisco 40 GbE QSFP SR4 Fiber Transceiver, MPO12, 850nm, MMF netwerk tranceiver module
    (MA-QSFP-40G-SR4)
      Cisco MA-QSFP-40G-SR4, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Merkcompatibiliteit: Cisco, Compatibele producten: Meraki MS 355 Series / MS 425 Series. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.659,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 1000BASE-DWDM SFP 1534.25 nm netwerk tranceiver module
    bespaar
    978,18
    (DWDM-SFP-3425=)
      Cisco 1000BASE-DWDM SFP 1534.25 nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: IEC 60825-1, 21CFR1040 LN#50 7 / 2001. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    3.725,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco OC-48/STM-16, SFP, 1532.68nm, 100 GHz, LC netwerk tranceiver module
    (ONS-SC-2G-32.6=)
      Cisco ONS-SC-2G-32.6=. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2500 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Typisch stroomverbruik: 1 W
    • U bespaart 17%
    4.348,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco 100GBASE-LR4 CFP Module for SMF netwerk tranceiver module - Zilver
    63.592,50
    43.073,-
    (ONS-CC-100G-LR4=)
      Cisco ONS-CC-100G-LR4=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: CFP. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 82 mm, Diepte: 144,8 mm, Hoogte: 13,6 mm
    43.073,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco 694X/GM netwerk tranceiver module - Metallic
    bespaar
    336,82
    (4007016)
    • Kleur van het product zwart,zilver
    1.321,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco Refresh
    Cisco CWDM, SFP, 1550nm netwerk tranceiver module
    (CWDM-SFP-1550-RF)
      Cisco CWDM, SFP, 1550nm. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Golflengte: 1550 nm. Ingangsspanning: 3.3 V
    • U bespaart 17%
    1.867,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco Refresh
    Cisco DWDM, SFP, 1549.31nm, Refurbished netwerk tranceiver module
    3.291,26
    2.239,-
    (DWDM-SFP-4931-RF)
      Cisco DWDM-SFP-4931-RF. Soort aansluiting: SFP, Golflengte: 1549,31 nm. Ingangsspanning: 3.3 V
    2.239,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco 1000BASE-BX80-D for 80km Single-Fiber Bidirectional Applications; with DOM, Spare netwerk tranceiver module .....
    bespaar
    847,28
    (GLC-BX80-D-I=)
      Cisco GLC-BX80-D-I=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.232,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco 1000BASE-DWDM SFP 1535.04 nm netwerk tranceiver module
    (DWDM-SFP-3504=)
      Cisco 1000BASE-DWDM SFP 1535.04 nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: IEC 60825-1, 21CFR1040 LN#50 7 / 2001. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    • U bespaart 17%
    3.725,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco 1570 nm CWDM 1/2/4-Gbps Fibre Channel SFP, Orange, Spare netwerk tranceiver module - Oranje, Roestvrijstaal
    7.320,-
    4.967,-
    (DS-CWDM4G1570=)
      Cisco DS-CWDM4G1570=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 4000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Oranje, Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 13,3 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 8,46 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    4.967,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco CPAK-10X10G-LR= netwerk tranceiver module
    bespaar
    4.846,33
    (CPAK-10X10G-LR=)
      Cisco CPAK-10X10G-LR=. SFP transceiver standard: SR4
    18.227,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 1000BASE-BX-20U SFP transceiver, single-mode, 1310 nm, 10 km netwerk tranceiver module
    (MGBBX1-RF)
      Cisco MGBBX1-RF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Veiligheid: FDA 21 CFR 1040.10 / 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2, Certificering: FCC Part 15, Class B. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 55,7 mm, Hoogte: 8,5 mm. RX sensitiviteit: -23 dB
    • U bespaart 11%
    146,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 1000BASE-SX SFP, MMF, 850-nm, dual LC/PC, Ref. netwerk tranceiver module
    274,50
    196,-
    (GLC-SX-MM-RF)
      Cisco GLC-SX-MM-RF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    196,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco Refresh
    Cisco (GLC-SX-MM-RGD-RF) 1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP REMANUFACTURED netwerk tranceiver module
    bespaar
    41,80
    (GLC-SX-MM-RGD-RF)
      Cisco GLC-SX-MM-RGD-RF. Soort aansluiting: SFP
    215,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco EDR 1:1, Tx OPM, DWDM, 1537.4nm, 50 ITU netwerk tranceiver module - Grijs, Wit
    (4042869.50)
      Cisco 4042869.50. SFP transceiver standard: DWDM, Golflengte: 1537,4 nm. Kleur van het product: Grijs, Wit. Breedte: 52 mm, Diepte: 223,5 mm, Hoogte: 89 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 17%
    1.962,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco EDR 1:1, Tx OPM, DWDM, 1538.19nm netwerk tranceiver module - Grijs, Wit
    2.882,25
    1.962,-
    (4042869.49)
      Cisco EDR 1:1, Tx OPM, DWDM, 1538.19nm. SFP transceiver standard: DWDM, Golflengte: 1538,19 nm. Kleur van het product: Grijs, Wit. Breedte: 52 mm, Diepte: 223,5 mm, Hoogte: 89 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.962,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco EDR 1:1, Tx OPM, DWDM, 1534.25nm netwerk tranceiver module - Grijs, Wit
    bespaar
    586,04
    (4042869.54)
      Cisco EDR 1:1, Tx OPM, DWDM, 1534.25nm. SFP transceiver standard: DWDM, Golflengte: 1534,25 nm. Kleur van het product: Grijs, Wit. Breedte: 52 mm, Diepte: 223,5 mm, Hoogte: 89 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    2.255,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco EDR 1:1, Tx OPM, DWDM, 1535.62nm netwerk tranceiver module - Grijs, Wit
    (4042869.52)
      Cisco EDR 1:1, Tx OPM, DWDM, 1535.62nm. SFP transceiver standard: DWDM, Golflengte: 1535,62 nm. Kleur van het product: Grijs, Wit. Breedte: 52 mm, Diepte: 223,5 mm, Hoogte: 89 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 17%
    2.255,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 6 oktober 2019
    Cisco Multirate 10GBASE-LR/-LW and OC-192/STM-64 SR-1 XFP Module for SMF netwerk tranceiver module
    3.843,-
    2.640,-
    (XFP10GLR-192SR-L=)
      Cisco XFP10GLR-192SR-L=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP
    2.640,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder