• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Cambium Networks netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Cambium Networks 1000Base-T (RJ45) Copper SFP Transceiver Netwerk tranceiver module
    (SFP-1G-COPPER)
      Cambium Networks SFP-1G-COPPER. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: RJ-45. Maximaal voltage: 3,3 V, Typisch stroomverbruik: 1,05 W
    48,- excl. btw
    Voorraad: 29
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cambium Networks 10GBase-T (RJ45) Copper SFP Transceiver Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-COPPER)
      Cambium Networks SFP-10G-COPPER. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: RJ-45. Ingangsspanning: 3.3 V
    173,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cambium Networks 1Gbps SFP MMF Optical Transceiver, 850nm, 550m Netwerk tranceiver module
    (SFP-1G-SX)
      Cambium Networks SFP-1G-SX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Maximaal voltage: 3,3 V
    35,- excl. btw
    Voorraad: 21
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cambium Networks 10Gbps SFP+ SMF Optical Transceiver, 1310nm, 10km Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-LR)
      Cambium Networks SFP-10G-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 11300 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Typisch stroomverbruik: 1,1 W
    65,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cambium Networks 1Gbps SFP SMF Optical Transceiver, 1310nm, 20km Netwerk tranceiver module
    (SFP-1G-LX)
      Cambium Networks SFP-1G-LX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    38,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder