€ 0,-
Winkelwagen

C2G Linksys[R] MFEFX1 compatibele TAA-conforme 100Base-FX SFP transceiver (MMF, 1310 nm, 2 km, LC) Netwerk tranceiver module - Grijs

Productcode: MFEFX1-LEG  |  EAN/UPC: 0757120669807

Gratis
verzending
44,- excl. btw
53,24 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

C2G Linksys[R] MFEFX1 compatibele TAA-conforme 100Base-FX SFP transceiver (MMF, 1310 nm, 2 km, LC) Netwerk tranceiver module - Grijs kenmerken

Linksys[R] MFEFX1 compatibele TAA-conforme 100Base-FX SFP transceiver (MMF, 1310 nm, 2 km, LC)

C2G Linksys[R] MFEFX1 compatibele TAA-conforme 100Base-FX SFP transceiver (MMF, 1310 nm, 2 km, LC), Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, FX, 2000 m

Deze Linksys[R] MFEFX1 compatibele SFP transceiver biedt 100Base-FX doorvoer tot 2 km over multi-mode fiber (MMF) bij een golflengte van 1310nm met een LC connector. Gegarandeerd 100% compatibel met de bijbehorende Linksys[R]-transceiver. Deze eenvoudig te installeren, hot swappable transceiver is geprogrammeerd, uniek geserialiseerd en getest met dataverkeer en applicaties om ervoor te zorgen dat het zal op dezelfde manier zal initialiseren en werken. Het is gebouwd om te voldoen aan de specificaties van Linksys[R], alsmede aan de normen van multi-source agreements (MSA) voor een naadloze netwerkintegratie. Alle Legrand-transceivers voldoen aan de Trade Agreements Act (TAA).

Garantie
  • Levenslang