• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • C2G netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    C2G Cisco GLC-LX-SM-RGD Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    (88601)
      C2G 88601. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Gewicht: 70 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 54%
    67,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G HP® 455883-B21 Compatible 10GBase-SR MMF SFP+ Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    603,83
    214,-
    (89109)
      C2G 89109. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    214,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G Finisar® FTLF8519P2BNL Compatible 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk tranceiver module .....
    bespaar
    57,77
    (89126)
      C2G 89126. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G 1000Base-BX, SFP (mini-GBIC), 10000m, SMF, LC, 1310nm/1490nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89068)
      C2G 89068. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco GLC-BX-U. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    • U bespaart 56%
    153,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    C2G 88609 Netwerk tranceiver module
    181,09
    68,-
    (88609)
      C2G 88609. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Compatibele producten: Cisco. Breedte: 7,62 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 12,7 mm
    68,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G Brocade E1MG-SX-OM compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    52,82
    (88603)
      C2G 88603. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 29 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G Cisco® SFP-10G-ER Compatible 10GBase-ER SMF SFP+ Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89128)
      C2G 89128. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    • U bespaart 58%
    1.234,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G 1000Base-LX, SFP (mini-GBIC), 10000m, SMF, LC, 1310nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    108,08
    43,-
    (89061)
      C2G 89061. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco GLC-LH-SM. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G Cisco GLC-FE-100FX-RGD compatibele 100BASE-FX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - .....
    bespaar
    75,70
    (88605)
      C2G 88605. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Metallic. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    55,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G Cisco® GLC-FE-100LX Compatible 100Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk tranceiver module - .....
    (89123)
      C2G 89123. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    • U bespaart 52%
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G SFP (mini-GBIC), 550m, MMF, LC, 850nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    102,43
    41,-
    (89145)
      C2G 89145. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: HP 3CSFP91. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G 1000Base-SX, SFP (mini-GBIC), 550m, MMF, LC, 850nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    52,82
    (89058)
      C2G 89058. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco GLC-SX-MM. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G Cisco GLC-EX-SMD compatibele 1000BASE-EX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    (88604)
      C2G 88604. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 55%
    94,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G Cisco SFP-GE-T compatibele 1000BASE-T Copper SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    147,90
    57,-
    (88610)
      C2G 88610. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 62 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    57,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G HP® JD094B Compatible 10GBase-LR SMF SFP+ Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    555,83
    (89094)
      C2G 89094. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    340,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G MSA Standard Compliant 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89099)
      C2G 89099. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    • U bespaart 51%
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G 1000Base-T, SFP (mini-GBIC), 100m, Copper, RJ-45 Netwerk tranceiver module - Zilver
    137,91
    53,-
    (89055)
      C2G 89055. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco GLC-T. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    53,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G 89141 Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    60,30
    (89141)
      C2G 89141. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Zilver
    63,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G 89069 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89069)
      C2G 89069. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco GLC-BX-D. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    • U bespaart 56%
    153,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G Juniper Networks® EX-SFP-10GE-SR Compatible 10GBase-SR MMF SFP+ Transceiver Module Netwerk tranceiver module - .....
    483,60
    209,-
    (89082)
      C2G 89082. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    209,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G Brocade® 10G-SFPP-SR Compatible 10GBase-SR MMF SFP+ Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    230,71
    (89112)
      C2G 89112. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    209,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G 3COM® 3CSFP92 Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89098)
      C2G 89098. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    • U bespaart 48%
    253,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G Juniper Networks® XFP-10G-S Compatible 10GBase-SR MMF XFP Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    625,85
    268,-
    (89120)
      C2G 89120. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Kleur van het product: Zilver
    268,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G 89093 Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    638,86
    (89093)
      C2G 89093. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    389,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G Cisco® X2-10GB-SR Compatible 10GBase-SR MMF X2 Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89073)
      C2G 89073. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: X2. Kleur van het product: Zilver
    401,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G Juniper Networks® EX-SFP-10GE-LR Compatible 10GBase-LR SMF SFP+ Transceiver Module Netwerk tranceiver module - .....
    (89083)
      C2G 89083. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    • U bespaart 48%
    412,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G 89104 Netwerk tranceiver module - Zilver
    1.308,68
    555,-
    (89104)
      C2G 89104. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: X2. Kleur van het product: Zilver
    555,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G Avaya/Nortel AA1419048-E6 compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module .....
    bespaar
    52,82
    (88606)
      C2G 88606. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    C2G Cisco SFP-GE-L Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    (88602)
      C2G 88602. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 51%
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 9 maart 2021
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder