• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • C2G netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    C2G Cisco GLC-LX-SM-RGD Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    (88601)
      C2G 88601. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Gewicht: 70 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • Je bespaart 29%
    66,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G Finisar® FTLF8519P2BNL Compatible 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk tranceiver module .....
    114,71
    61,-
    (89126)
      C2G 89126. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    61,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 2 november 2021
    C2G HP® 455883-B21 Compatible 10GBase-SR MMF SFP+ Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    256,96
    (89109)
      C2G 89109. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    309,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 2 november 2021
    C2G 1000Base-BX, SFP (mini-GBIC), 10000m, SMF, LC, 1310nm/1490nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89068)
      C2G 89068. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco GLC-BX-U. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    • Je bespaart 40%
    220,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 2 november 2021
    C2G Brocade E1MG-SX-OM compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    (88603)
      C2G 88603. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 29 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    53,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 2 november 2021
    C2G 88609 Netwerk tranceiver module
    115,16
    90,-
    (88609)
      C2G 88609. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Compatibele producten: Cisco. Breedte: 7,62 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 12,7 mm
    90,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 2 november 2021
    C2G Cisco® GLC-FE-100LX Compatible 100Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk tranceiver module - .....
    bespaar
    39,13
    (89123)
      C2G 89123. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    57,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 2 november 2021
    C2G 1000Base-SX, SFP (mini-GBIC), 550m, MMF, LC, 850nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89058)
      C2G 89058. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco GLC-SX-MM. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    • Je bespaart 35%
    57,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 2 november 2021
    C2G Cisco GLC-EX-SMD compatibele 1000BASE-EX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    162,99
    83,-
    (88604)
      C2G 88604. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    83,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G Cisco SFP-GE-T compatibele 1000BASE-T Copper SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    26,23
    (88610)
      C2G 88610. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 62 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G Meraki Cisco[R] MA-SFP-1GB-TX compatibele TAA-conforme 1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, RJ-45) Netwerk .....
    (MA-SFP-1GB-TX-LEG)
      C2G Meraki Cisco[R] MA-SFP-1GB-TX compatibele TAA-conforme 1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, RJ-45). SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs
    • Je bespaart 7%
    61,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G Linksys[R] MGBBX1 compatibele TAA-conforme 1000Base-BX SFP transceiver (SMF, 1310 nmTx/1490 nmRx, 20 km, LC, .....
    141,99
    94,-
    (MGBBX1-LEG)
      C2G Linksys[R] MGBBX1 compatibele TAA-conforme 1000Base-BX SFP transceiver (SMF, 1310 nmTx / 1490 nmRx, 20 km, LC, DOM). SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    94,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G Avaya/Nortel AA1419048-E6 compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module .....
    bespaar
    14,17
    (88606)
      C2G 88606. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    42,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G Linksys[R] MFEFX1 compatibele TAA-conforme 100Base-FX SFP transceiver (MMF, 1310 nm, 2 km, LC) Netwerk .....
    (MFEFX1-LEG)
      C2G Linksys[R] MFEFX1 compatibele TAA-conforme 100Base-FX SFP transceiver (MMF, 1310 nm, 2 km, LC). SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Grijs
    • Je bespaart 4%
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G Linksys[R] MGBSX1 compatibele TAA-conforme 1000Base-SX SFP-transceiver (MMF, 850 nm, 550 m, LC) Netwerk .....
    66,99
    52,-
    (MGBSX1-LEG)
      C2G Linksys[R] MGBSX1 compatibele TAA-conforme 1000Base-SX SFP-transceiver (MMF, 850 nm, 550 m, LC). Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC
    52,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G Meraki Cisco® MA-SFP-1GB-SX compatibele 1000Base-SX SFP (mini-GBIC) zendmodule met digitale optische monitoring .....
    bespaar
    6,02
    (MA-SFP-1GB-SX-LEG)
      C2G Meraki Cisco® MA-SFP-1GB-SX compatibele 1000Base-SX SFP (mini-GBIC) zendmodule met digitale optische monitoring (multimode, 850 nm, 550 m, LC, DOM) - TAA-conform. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Maximaal voltage: 3,3 V. Gewicht: 30 g
    57,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G Enterasys® MGBIC-LC03 COMPATIBELE 1000BASE-MX MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module
    (MGBIC-LC03-LEG)
      C2G Enterasys® MGBIC-LC03 COMPATIBELE 1000BASE-MX MMF SFP (MINI-GBIC) ontvangstmodule. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    • Je bespaart 7%
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G Linksys[R] MGBLX1 compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, LC) Netwerk .....
    75,99
    58,-
    (MGBLX1-LEG)
      C2G Linksys[R] MGBLX1 compatibele TAA-conforme 1000Base-LX SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 10 km, LC). SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G Linksys[R] MGBT1 compatibele TAA-conforme 1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, RJ-45) Netwerk tranceiver .....
    bespaar
    6,18
    (MGBT1-LEG)
      C2G Linksys[R] MGBT1 compatibele TAA-conforme 1000Base-TX SFP transceiver (koper, 100 m, RJ-45). SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    61,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G 89141 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89141)
      C2G 89141. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Zilver
    • Je bespaart 37%
    74,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 2 november 2021
    C2G 1000Base-T, SFP (mini-GBIC), 100m, Copper, RJ-45 Netwerk tranceiver module - Zilver
    144,08
    75,-
    (89055)
      C2G 89055. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco GLC-T. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    75,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 2 november 2021
    C2G Linksys[R] MGBLH1 compatibele TAA-conforme 1000Base-LH SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 40 km, LC) Netwerk .....
    bespaar
    21,24
    (MGBLH1-LEG)
      C2G Linksys[R] MGBLH1 compatibele TAA-conforme 1000Base-LH SFP transceiver (SMF, 1310 nm, 40 km, LC). SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Lengte snoer: 40000 m
    75,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G 3COM® 3CSFP92 Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89098)
      C2G 89098. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    401,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G 89104 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89104)
      C2G 89104. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: X2. Kleur van het product: Zilver
    934,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    C2G Cisco SFP-GE-L Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    (88602)
      C2G 88602. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • Je bespaart 24%
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder