• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • C2G netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    C2G Cisco GLC-LX-SM-RGD Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    107,10
    (88601)
      C2G 88601. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Gewicht: 70 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Cisco GLC-FE-100FX-RGD compatibele 100BASE-FX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - .....
    (88605)
      C2G 88605. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Metallic. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 55%
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Cisco GLC-SX-MMD compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    (88607)
      C2G 88607. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 54 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    44,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    C2G Finisar® FTLF8519P2BNL Compatible 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk tranceiver module .....
    120,61
    46,-
    (89126)
      C2G 89126. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Arista Networks® AR-SFP-10G-SR Compatible 10GBase-SR MMF SFP+ Transceiver Module Netwerk tranceiver module - .....
    bespaar
    306,62
    (89096)
      C2G 89096. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    190,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Cisco® XENPAK-10GB-SR Compatible 10GBase-SR MMF XENPAK Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89132)
      C2G 89132. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XENPAK. Kleur van het product: Zilver
    • U bespaart 57%
    299,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Brocade E1MG-SX-OM compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    112,51
    43,-
    (88603)
      C2G 88603. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 29 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Cisco® GLC-LX-SM-RGD Compatible 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk tranceiver module - .....
    bespaar
    107,10
    (89106)
      C2G 89106. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Juniper Networks EX-SFP-1GE-T Compatible 1000Base-TX Copper SFP (mini-GBIC) Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89103)
      C2G 89103. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    • U bespaart 54%
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G JD092B Compatible 10GBase-SR MMF SFP+ Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    531,19
    188,-
    (89092)
      C2G 89092. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: HP JD092B. Breedte: 7,62 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 12,7 mm
    188,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G HP® 455883-B21 Compatible 10GBase-SR MMF SFP+ Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    306,62
    (89109)
      C2G 89109. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    190,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G 1000Base-BX, SFP (mini-GBIC), 10000m, SMF, LC, 1310nm/1490nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89068)
      C2G 89068. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco GLC-BX-U. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    • U bespaart 56%
    167,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Juniper Networks® EX-SFP-1GE-LX Compatible 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk .....
    118,72
    46,-
    (89081)
      C2G 89081. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G 1000Base-TX, SFP (mini-GBIC), 100m, RJ-45 Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    82,20
    (89117)
      C2G 89117. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Arista Networks SFP-1G-T. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G 88609 Netwerk tranceiver module
    (88609)
      C2G 88609. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Compatibele producten: Cisco. Breedte: 7,62 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 12,7 mm
    • U bespaart 55%
    73,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G 1000Base-SX, SFP (mini-GBIC), 550m, MMF, LC, 850nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    113,66
    44,-
    (89119)
      C2G 89119. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco SFP-1GB-SX. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    44,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G SFP+, 300m, MMF, LC, 850nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    121,97
    (89122)
      C2G 89122. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Finisar FTLX8571D3BCV. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    80,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Cisco® SFP-10G-SR Compatible 10GBase-SR MMF SFP+ Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89070)
      C2G 89070. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    • U bespaart 57%
    188,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Cisco® SFP-10G-ER Compatible 10GBase-ER SMF SFP+ Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    3.906,03
    1.354,-
    (89128)
      C2G 89128. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    1.354,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Cisco® GLC-FE-100LX Compatible 100Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk tranceiver module - .....
    bespaar
    60,42
    (89123)
      C2G 89123. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    44,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G 1000Base-LX, SFP (mini-GBIC), 10000m, SMF, LC, 1310nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89061)
      C2G 89061. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco GLC-LH-SM. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    • U bespaart 53%
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Enterasys MGBIC-LC03 Compatible 1000Base-MX MMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk tranceiver module - .....
    156,25
    58,-
    (89140)
      C2G 89140. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    58,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Cisco SFP-GE-L Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    63,06
    (88602)
      C2G 88602. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Cisco SFP-GE-T compatibele 1000BASE-T Copper SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    (88610)
      C2G 88610. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: SFP. Kleur van het product: Zilver. Gewicht: 62 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 54%
    61,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Cisco GLC-EX-SMD compatibele 1000BASE-EX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module - Zilver
    281,29
    102,-
    (88604)
      C2G 88604. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    102,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G HP® JD094B Compatible 10GBase-LR SMF SFP+ Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    612,30
    (89094)
      C2G 89094. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    372,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Avaya/Nortel AA1419048-E6 compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule Netwerk tranceiver module .....
    (88606)
      C2G 88606. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12,7 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 7,62 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 53%
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G 1000Base-TX, SFP (mini-GBIC), 100m, RJ-45 Netwerk tranceiver module - Zilver
    160,72
    60,-
    (89125)
      C2G 89125. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Brocade E1MG-TX. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    60,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Extreme Networks® 10301 Compatible 10GBase-SR MMF SFP+ Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    303,71
    (89121)
      C2G 89121. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver
    188,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Juniper Networks® EX-SFP-1GE-SX Compatible 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk .....
    (89080)
      C2G 89080. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    • U bespaart 53%
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G Cisco® WS-G5484 Compatible 1000Base-SX MMF SC GBIC Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    124,97
    48,-
    (89074)
      C2G 89074. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: GBIC. Kleur van het product: Zilver
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G 1000Base-T, SFP (mini-GBIC), 100m, Copper, RJ-45 Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    82,51
    (89055)
      C2G 89055. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco GLC-T. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    57,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G SFP (mini-GBIC), 150m, MMF, LC, 850nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89114)
      C2G 89114. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 4000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Finisar FTLF8524P2BNV. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    • U bespaart 55%
    65,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G SFP (mini-GBIC), 70000m, SMF, LC, 1550nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    468,78
    167,-
    (89134)
      C2G 89134. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: HP J4860C. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    167,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G SFP (mini-GBIC), 550m, MMF, LC, 850nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    60,48
    (89145)
      C2G 89145. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: HP 3CSFP91. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G 1000Base-SX, SFP (mini-GBIC), 550m, MMF, LC, 850nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89058)
      C2G 89058. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco GLC-SX-MM. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    • U bespaart 53%
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G SFP (mini-GBIC), 550m, MMF, LC, 850nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    112,51
    43,-
    (89086)
      C2G 89086. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: HP JD493A. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G MSA Standard Compliant 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    60,48
    (89099)
      C2G 89099. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G 1000Base-ZX, SFP (mini-GBIC), 80000m, SMF, LC, 1550nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    (89064)
      C2G 89064. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco GLC-ZX-SM. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    • U bespaart 57%
    188,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    C2G 89078 Netwerk tranceiver module
    134,69
    51,-
    (89078)
      C2G 89078. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Juniper Networks SFP-1GE-T. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    51,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 februari 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder