• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Black Box netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Black Box SFP, 1250 Mbps, 1310 nm, Single-Mode, LC, 10 km Netwerk tranceiver module
    (LFP413)
      Black Box LFP413. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    101,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SFP, 1250-Mbps Fiber with Extended Diagnostics, 1310-nm Single-Mode, LC, 30 km Netwerk tranceiver .....
    (LFP414)
      Black Box LFP414. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SFP, 1250-Mbps Fiber with Extended Diagnostics, 1310-nm Multimode, LC, 2 km Netwerk tranceiver module
    (LFP412)
      Black Box LFP412. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    134,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 1550-nm TX, 1310-nm RX, Single-Mode, LC, 10 km Netwerk tranceiver module - Metallic
    (LFP420)
      Black Box LFP420. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic. Breedte: 15 mm, Diepte: 176 mm, Hoogte: 7 mm
    140,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SFP, 1.25 Gbps, Copper, 1000BASE-T, Extended Diagnostics Netwerk tranceiver module - Metallic
    (LFP415)
      Black Box LFP415. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic. Breedte: 15 mm, Diepte: 176 mm, Hoogte: 7 mm
    134,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SFP, 155-Mbps Fiber with Extended Diagnostics, 1310-nm Single-Mode, Plus, 60 km, LC Netwerk .....
    (LFP404)
      Black Box LFP404. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    118,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SFP, 1.25 Gbps, Copper, 10/100/1000BASE-T, Extended Diagnostics Netwerk tranceiver module
    (LFP416)
      Black Box LFP416. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    134,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Black Box 10BASE-T to AUI Transceiver, 1 x RJ-45, 1 x AUI M Netwerk tranceiver module
    (LE180A)
      Black Box LE180A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3. Breedte: 20 mm, Diepte: 79 mm, Hoogte: 46 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 133,3 mm, Diepte verpakking: 203,2 mm
    188,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box 10GBASE-SR SFP+, 1310-nm Single-Mode, 10 km, LC Netwerk tranceiver module
    (LSP422)
      Black Box LSP422. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    526,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SFP, 155-Mbps Fiber with Extended Diagnostics, 1310-nm Single-Mode, Plus, 30 km, LC Netwerk .....
    (LFP403)
      Black Box LFP403. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    110,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Black Box 10GBASE-SR SFP+, 850-nm Multimode, 300 m, LC Netwerk tranceiver module
    (LSP421)
      Black Box LSP421. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    258,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SFP, 1.25-Gb, 850-nm Multimode Fiber, 550-m, LC Netwerk tranceiver module - Metallic
    (LFP441)
      Black Box LFP441. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 55,4 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SFP, 1.25-Gb, 1310-nm Single-Mode Fiber, 20-km, LC Netwerk tranceiver module - Metallic
    (LFP442)
      Black Box LFP442. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 55,4 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    53,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SFP, 155-Mbps Fiber with Extended Diagnostics, 850-nm Multimode, LC, 2 km Netwerk tranceiver module
    (LFP401)
      Black Box LFP401. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SFP, 155-Mbps Fiber with Extended Diagnostics, 1310-nm Multimode, 2 km, LC Netwerk tranceiver module
    (LFP402)
      Black Box LFP402. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SFP, 1250-Mbps Fiber with Extended Diagnostics, 850-nm Multimode, LC, 550 m Netwerk tranceiver module
    (LFP411)
      Black Box LFP411. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SFP+, 10-Gb, 850-nm Multimode Fiber, 300-m, LC Netwerk tranceiver module
    (LSP441)
      Black Box LSP441. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 55,4 mm, Hoogte: 8,5 mm
    109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SFP, 1250-Mbps, Singlemode Simplex Fiber, 1310/11550nm, 10km Netwerk tranceiver module - Metallic
    (LFP421)
      Black Box LFP421. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    140,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box SFP+, 10-Gb, 1310-nm Single-Mode Fiber, 20-km, LC Netwerk tranceiver module - Metallic
    (LSP442)
      Black Box LSP442. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 55,4 mm, Hoogte: 8,5 mm
    169,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box QSFP+ Transceiver - 40GBASE-SR4, Multimode Fiber, 850-nm Netwerk tranceiver module - Metallic
    (QSFP541)
      Black Box QSFP541. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Metallic, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 140 mm, Hoogte: 8,5 mm
    180,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box QSFP28 SR4 Optical Transceiver - Multimode Fiber, 850-nm, 100-Gbps Netwerk tranceiver module - .....
    (QSFP441)
      Black Box QSFP441. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Kleur van het product: Metallic, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 120 mm, Hoogte: 8,5 mm
    855,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Black Box QSFP28 LR4 Optical Transceiver - Singlemode Fiber, 1310-nm, 100-Gbps Netwerk tranceiver module - .....
    (QSFP442)
      Black Box QSFP442. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Kleur van het product: Metallic, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 4 W. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 120 mm, Hoogte: 8,5 mm
    6.388,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder