• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Atto netwerk transceiver modules

    Atto 16Gb/s, SFP+, LC, Grey Netwerk tranceiver module - Grijs
    (SFPA-0016-000)
      Atto SFPA-0016-000. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Grijs
    439,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Atto 40Gb Ethernet QSFP Netwerk tranceiver module - Zilver
    (QSFP-0040-R00)
      Atto QSFP-0040-R00. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: MPO. Kleur van het product: Zilver
    431,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Atto SFP+ 16Gb SW Netwerk tranceiver module
    (SFPX-0016-R00)
      Atto SFP+ 16Gb SW. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    439,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Atto 32Gb/s, SFP+, LC, Grey Netwerk tranceiver module - Grijs
    (SFPA-0032-000)
      Atto SFPA-0032-000. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 32000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Grijs
    952,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder