€0.00
Winkelwagen

ATEN 10G Multi Mode/300M Fiber SFP+ Module Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal

Productcode: 2A-141G  |  EAN/UPC: 4719264649707

Gratis
verzending
135,- excl. btw
163,35 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
dinsdag 23 november 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

dinsdag 23 november 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

ATEN 10G Multi Mode/300M Fiber SFP+ Module Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal kenmerken

10G Multi Mode/300M Fiber SFP+ Module

ATEN 10G Multi Mode/300M Fiber SFP+ Module, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, 300 m, 850 nm, IEEE 802.3ae

De 2A-141G 10G Multi Mode/300M Fiber SFP+ -module is ontworpen voor gebruik in een 10GbE Ethernet-omgeving waarmee u een multimodus Gigabit Ethernet-netwerkkabel kunt aansluiten op een SFP+ -poort van een netwerkschakelaar. De 2A-141G biedt 10GbE-connectiviteit op een afstand tot 300 meter. Als hot pluggable-module met een standaard duplex verbinding voor vezelcommunicatie werkt de 2A-141G met multi-mode-fiber (MMF)-aansluitingen en werkt bij een nominale golflengte van 850 nm. Dit maakt de module tot een kosteneffectieve en krachtige zendontvanger om de spanwijdte van een compatibele netwerkschakelaar aanzienlijk te vergroten.
2 x 10G Multi Mode/300M Fiber SFP+ Module