• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ASSMANN Electronic netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    ASSMANN Electronic PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, Industrial .....
    (MGB-TSX)
      ASSMANN Electronic MGB-TSX. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Kleur van het product: Metallic, Maximaal bereik: 550 m
    31,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    ASSMANN Electronic MGB-TLA20 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-TLA20)
      ASSMANN Electronic MGB-TLA20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MTB-SR Netwerk tranceiver module
    (MTB-SR)
      ASSMANN Electronic MTB-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MTB-LB40 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MTB-LB40)
      ASSMANN Electronic MTB-LB40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    495,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-TLX Netwerk tranceiver module - Metallic
    (MGB-TLX)
      ASSMANN Electronic MGB-TLX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    28,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 20 februari 2020
    ASSMANN Electronic SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module, 30km Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-L30)
      ASSMANN Electronic MGB-L30. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    35,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MFB-FA20 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MFB-FA20)
      ASSMANN Electronic MFB-FA20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    33,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-10km Netwerk tranceiver .....
    (MGB-LA10)
      ASSMANN Electronic MGB-LA10. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    36,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MFB-F40 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MFB-F40)
      ASSMANN Electronic MFB-F40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    37,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MFB-F20 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MFB-F20)
      ASSMANN Electronic MFB-F20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    38,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MFB-F60 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MFB-F60)
      ASSMANN Electronic MFB-F60. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    39,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-TL30 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-TL30)
      ASSMANN Electronic MGB-TL30. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MFB-TFA20 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MFB-TFA20)
      ASSMANN Electronic MFB-TFA20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    44,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MFB-TFA40 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MFB-TFA40)
      ASSMANN Electronic MFB-TFA40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    53,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-LB20 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-LB20)
      ASSMANN Electronic MGB-LB20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    54,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic SFP-Port 1000BASE-T Module, RJ45, 100m Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-GT)
      ASSMANN Electronic MGB-GT. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    56,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-TLB20 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-TLB20)
      ASSMANN Electronic MGB-TLB20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    64,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-LA40 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-LA40)
      ASSMANN Electronic MGB-LA40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    81,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic DN-81012 Netwerk tranceiver module
    (DN-81012)
      ASSMANN Electronic DN-81012. Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: MiniGBIC, SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Vezelkabel diameters ondersteund: 09 / 125
    90,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 24 januari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-LB40 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-LB40)
      ASSMANN Electronic MGB-LB40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    91,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-TLB40 Netwerk tranceiver module - Zwart
    (MGB-TLB40)
      ASSMANN Electronic MGB-TLB40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zwart. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    107,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MTB-LR Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MTB-LR)
      ASSMANN Electronic MTB-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    113,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-LB60 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-LB60)
      ASSMANN Electronic MGB-LB60. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    117,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-TLB60 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-TLB60)
      ASSMANN Electronic MGB-TLB60. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    124,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-TL70 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-TL70)
      ASSMANN Electronic MGB-TL70. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    130,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MTB-LA20 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MTB-LA20)
      ASSMANN Electronic MTB-LA20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    349,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MTB-LB20 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MTB-LB20)
      ASSMANN Electronic MTB-LB20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    349,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MTB-LA40 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MTB-LA40)
      ASSMANN Electronic MTB-LA40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    495,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MTB-LA60 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MTB-LA60)
      ASSMANN Electronic MTB-LA60. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    696,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module, 2km Netwerk tranceiver module
    (MGB-SX2)
      ASSMANN Electronic MGB-SX2. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    27,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 30 januari 2020
    ASSMANN Electronic SFP-Port 100Base-BX Transceiver (WDM,TX:1550nm) -20km Netwerk tranceiver module - .....
    (MFB-FB20)
      ASSMANN Electronic MFB-FB20. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    40,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 30 januari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-LA20 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-LA20)
      ASSMANN Electronic MGB-LA20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    41,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic SFP-Port 100Base-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module, 20km Netwerk tranceiver .....
    (MFB-TFB20)
      ASSMANN Electronic MFB-TFB20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-LB10 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-LB10)
      ASSMANN Electronic MGB-LB10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    48,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MFB-TFB40 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MFB-TFB40)
      ASSMANN Electronic MFB-TFB40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-LA60 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-LA60)
      ASSMANN Electronic MGB-LA60. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    104,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-L70 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-L70)
      ASSMANN Electronic MGB-L70. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    114,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MGB-L120 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-L120)
      ASSMANN Electronic MGB-L120. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    195,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    ASSMANN Electronic MTB-LB60 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MTB-LB60)
      ASSMANN Electronic MTB-LB60. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    696,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 6 februari 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder