• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • ASSMANN Electronic netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    ASSMANN Electronic SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module, 10km Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-LX)
      ASSMANN Electronic MGB-LX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    29,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 augustus 2021
    ASSMANN Electronic MTB-LR Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MTB-LR)
      ASSMANN Electronic MTB-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    119,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 3 augustus 2021
    ASSMANN Electronic MGB-TLB10 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-TLB10)
      ASSMANN Electronic MGB-TLB10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    9,- excl. btw
    Voorraad: 23
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    ASSMANN Electronic MGB-TLA20 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-TLA20)
      ASSMANN Electronic MGB-TLA20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 augustus 2021
    ASSMANN Electronic MGB-LB10 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MGB-LB10)
      ASSMANN Electronic MGB-LB10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 augustus 2021
    ASSMANN Electronic SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC module, 2km Netwerk tranceiver module
    (MGB-SX2)
      ASSMANN Electronic MGB-SX2. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    24,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 augustus 2021
    ASSMANN Electronic MFB-F20 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (MFB-F20)
      ASSMANN Electronic MFB-F20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 augustus 2021
    ASSMANN Electronic SFP-Port 100Base-BX Transceiver (WDM,TX:1550nm) -20km Netwerk tranceiver module - .....
    (MFB-FB20)
      ASSMANN Electronic MFB-FB20. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 2 augustus 2021
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder