• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    429,-excl. btw 519,09incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 30 augustus 2017
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 30 augustus 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Allied Telesis 990-003252-00 netwerk tranceiver module

    Allied Telesis netwerk tranceiver module: AT-SP10LR

    Productcode: 990-003252-00  |  EAN/UPC: 0767035194677
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Allied Telesis netwerk tranceiver module: AT-SP10LR kenmerken

    AT-SP10LR, SFP+, 10Gbps, 10km

    Allied Telesis AT-SP10LR, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 1310 nm, Single-mode, 10000 m

    De Allied Telesis AT-SP10LR is een hot pluggable 10Gbps small form factor transceiver module. Het is compatibel met de SFF-8431 SFP + Elektrical Multi-source Agreement (MSA) en is voorzien van vijf digitale monitoring functies: Temperatuur, Vcc, Tx optisch vermogen, Tx laserafwijkingsstroom en Rx ontvangen optisch vermogen. De AT- SP10LR is toepasbaar voor Singlemode Fiber en afstanden tot 10 kilometer.

    Garantie
    • 2 + 3 Jaar

    Specificaties

    Allied Telesis netwerk tranceiver module: AT-SP10LR specificaties
    Certificaten
    RoHS compliance Ja
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 5 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 0 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 1.3 W
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP+
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Rx vermogen (min) -12.6 dBmW
    Tx vermogen (min) -6 dBmW
    Rx vermogen (max) 0.4 dBmW
    Tx vermogen (max) -1 dBmW
    Soort kabel Single-mode
    Golflengte 1310 nm

    Youtube

    Allied Telesis Virtual Chassis

    Toegevoegd: 2014-03-06 02:19:23
    Van: Jörgen
    Bekeken: 1527

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    AT-SP10LR
    Allied Telesis
    Allied Telesis
    519.09 EUR new
    AT-SP10LR, SFP+, 10Gbps, 10km
    Allied Telesis netwerk tranceiver module: AT-SP10LR Allied Telesis netwerk tranceiver module: AT-SP10LR
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/allied-telesis/at-sp10lr-art-990-003252-00-num-5741031/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder