• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Allied Telesis netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Allied Telesis AT-SP10SR Netwerk tranceiver module
    (990-004758-00)
      Allied Telesis AT-SP10SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10300 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Typisch stroomverbruik: 1 W
    163,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis AT-SPLX40 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (990-001202-00)
      Allied Telesis AT-SPLX40. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    401,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 februari 2020
    Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-15 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (990-002084-00)
      Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-15. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    117,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 februari 2020
    Allied Telesis AT-SPBD10-14 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (990-001205-00)
      Allied Telesis AT-SPBD10-14. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    132,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 februari 2020
    Allied Telesis AT-SPBD10-13 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (990-001204-00)
      Allied Telesis AT-SPBD10-13. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    132,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 februari 2020
    Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (990-002083-00)
      Allied Telesis AT-SPFXBD-LC-13. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    60,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 8 februari 2020
    Allied Telesis SP10T Netwerk tranceiver module - Zilver
    (AT-SP10T)
      Allied Telesis SP10T. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10300 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zilver. Typisch stroomverbruik: 1 W. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    675,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 februari 2020
    Allied Telesis Optical Stacking Module 1310nm medium-haul 9km with SMF Netwerk tranceiver module
    (AT-STACKOP/9.0)
      Allied Telesis AT-STACKOP / 9.0. Golflengte: 1310 nm
    1.883,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 februari 2020
    Allied Telesis 10GBASE-SR, 850nm, MMF, 300m, I-Temp Netwerk tranceiver module - Metallic
    (AT-SP10SR/I)
      Allied Telesis AT-SP10SR / I. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10300 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic. Typisch stroomverbruik: 1 W. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). RX sensitiviteit: -9,9 dB
    384,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 8 februari 2020
    Allied Telesis AT-SP10LRM Netwerk tranceiver module - Zilver
    (990-003886-00)
      Allied Telesis AT-SP10LRM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    377,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 februari 2020
    Allied Telesis 40G QSFP+ SR4, 850 nm, MMF Netwerk tranceiver module - Grijs
    (AT-QSFPSR4)
      Allied Telesis AT-QSFPSR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10300 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). RX sensitiviteit: -3 dB
    970,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 februari 2020
    Allied Telesis 1000SX SFP, LC, MMF, 850 nm, TAA Netwerk tranceiver module - Zilver
    (AT-SPSX-90)
      Allied Telesis AT-SPSX-90. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Metaal. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). RX sensitiviteit: -19 dB
    70,- excl. btw
    Voorraad: 51
    Levertijd: 1 werkdag
    Allied Telesis AT-OSPLX10 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (AT-OSPLX10/I)
      Allied Telesis AT-OSPLX10. Soort aansluiting: SFP+, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zilver
    122,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 februari 2020
    Allied Telesis SPZX80 Netwerk tranceiver module - Grijs
    (990-001203-00)
      Allied Telesis SPZX80. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Grijs
    462,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 februari 2020
    Allied Telesis AT-SP10ER40/I Netwerk tranceiver module
    (990-003302-00)
      Allied Telesis AT-SP10ER40 / I. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    2.450,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 februari 2020
    Allied Telesis QSFPSR4LC Netwerk tranceiver module
    (AT-QSFPSR4LC)
      Allied Telesis QSFPSR4LC. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Metaal. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). RX sensitiviteit: -11 dB
    1.118,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 februari 2020
    Allied Telesis 10km, LC, 1310nm, SFP+ Netwerk tranceiver module
    (AT-SP10LR/I)
      Allied Telesis 10km, LC, 1310nm, SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    1.195,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 februari 2020
    Allied Telesis 40G QSFP+ LR4, CWDM, SMF Netwerk tranceiver module - Grijs
    (AT-QSFPLR4)
      Allied Telesis AT-QSFPLR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 11200 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Kleur van het product: Grijs. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. RX sensitiviteit: -11,5 dB
    3.357,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 februari 2020
    Allied Telesis 20km, LC, 1310nm, SFP+ Netwerk tranceiver module
    (AT-SP10LR20/I)
      Allied Telesis 20km, LC, 1310nm, SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    3.728,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 februari 2020
    Allied Telesis AT-SP10LR Netwerk tranceiver module
    (990-003252-00)
      Allied Telesis AT-SP10LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Typisch stroomverbruik: 1,3 W
    422,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 8 februari 2020
    Allied Telesis AT-QSFPLR4 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (990-004757-00)
      Allied Telesis AT-QSFPLR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Zilver, Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.682,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 8 februari 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder