• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    61,-excl. btw 73,81incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 2 februari 2020
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 2 februari 2020
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    AirLive SFP-SX V2 netwerk tranceiver module

    AirLive 1000Base-SX MiniGBIC Transceiver, LC connector, V2 Netwerk tranceiver module

    Productcode: SFP-SX V2   |  EAN/UPC: 4719869616999
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • 1
    Youtube
  • Specificaties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    AirLive 1000Base-SX MiniGBIC Transceiver, LC connector, V2 Netwerk tranceiver module kenmerken

    AirLive SFP-SX v2. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2125 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 58 mm, Diepte: 13 mm, Hoogte: 12 mm

    AirLive SFP-SX v2, Vezel-optiek, 2125 Mbit/s, mini-GBIC, SX, LC, 500 m

    Specificaties

    AirLive 1000Base-SX MiniGBIC Transceiver, LC connector, V2 Netwerk tranceiver module specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 1 W
    Gewicht en omvang
    Diepte 13 mm
    Gewicht 8 g
    Breedte 58 mm
    Hoogte 12 mm
    Prestatie
    Maximaal bereik 500 m
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Netwerkstandaard IEEE 802.3z
    SFP-zendernorm SX
    Golflengte 850 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 2125 Mbit/s
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
    Soort aansluiting mini-GBIC

    Specificaties

    AirLive 1000Base-SX MiniGBIC Transceiver, LC connector, V2 Netwerk tranceiver module specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 1 W
    Gewicht en omvang
    Diepte 13 mm
    Gewicht 8 g
    Breedte 58 mm
    Hoogte 12 mm
    Prestatie
    Maximaal bereik 500 m
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Netwerkstandaard IEEE 802.3z
    SFP-zendernorm SX
    Golflengte 850 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 2125 Mbit/s
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
    Soort aansluiting mini-GBIC

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 670102

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    1000Base-SX MiniGBIC Transceiver, LC connector, V2
    AirLive
    AirLive
    73.81 EUR new
    AirLive SFP-SX v2. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2125 Mbit/s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 58 mm, Diepte: 13 mm, Hoogte: 12 mm
    AirLive 1000Base-SX MiniGBIC Transceiver, LC connector, V2 Netwerk tranceiver module AirLive 1000Base-SX MiniGBIC Transceiver, LC connector, V2 Netwerk tranceiver module
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/airlive/1000base-sx-minigbic-transceiver-lc-connector-v2-art-sfp-sx-v2-num-1703926/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder