• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network transceiver modules (2329 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Cisco DS-SFP-FC8G-LW= Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    bespaar
    355,50
    (DS-SFP-FC8G-LW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-LW=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.250,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 8 oktober 2020
    Hewlett Packard Enterprise X150 100G QSFP28 SR4 Netwerk tranceiver module
    (JL274A)
      Hewlett Packard Enterprise X150 100G QSFP28 SR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.335,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    StarTech.com 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel SM LC .....
    (QSFP40GLR4S)
      StarTech.com 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel SM LC 10 km. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 1489426 uur. Typisch stroomverbruik: 2,5 W. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 72 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 92 mm,...
    2.206,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    Cisco DS-SFP-FC8G-ER= Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-ER=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-ER=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 19%
    4.592,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 7 oktober 2020
    Hewlett Packard Enterprise X130 Netwerk tranceiver module
    (JG915A)
      Hewlett Packard Enterprise X130. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    9.454,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    Cisco DWDM, SFP+, 10Gbps Netwerk tranceiver module
    (DWDM-SFP10G-44.53=)
      Cisco DWDM, SFP+, 10Gbps. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    11.535,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 2 oktober 2020
    Cisco - QSFP+ zendontvanger module - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-LR4 - LC enkelvoudige modus, LC single-mode - .....
    25.820,60
    17.163,-
    17.163,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Trendnet 155 Mbps, 1310 nm, IEEE 802.3u, 13 x 53 x 10 mm, 18 g Netwerk tranceiver module
    (TE100-MGBS20)
      Trendnet TE100-MGBS20. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: CE, FCC. Typisch stroomverbruik: 0,439 W. Breedte: 13 mm, Diepte: 53 mm, Hoogte: 10 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    32,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Skylane Optics SFP SX transceiver module gecodeerd voor HP H3C JD118B Netwerk tranceiver module - Metallic
    (SFP85P55GE0D520)
      Skylane Optics SFP SX transceiver module gecodeerd voor HP H3C JD118B. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic, Merkcompatibiliteit: HP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    33,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    D-Link DEM-431XT-C Netwerk tranceiver module
    (DEM-431XT-C)
      D-Link DEM-431XT-C. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 3.3 V
    35,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com MSA conform transceiver module 1000BASE-SX Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    7,17
    (SFP1000SXST)
      StarTech.com MSA conform transceiver module 1000BASE-SX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Certificering: CE, FCC, UR. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 90 mm, Diepte verpakking: 120 mm
    42,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 20 oktober 2020
    C2G Finisar® FTLF8519P2BNL Compatible 1000Base-SX MMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module Netwerk tranceiver module .....
    (89126)
      C2G 89126. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver
    • U bespaart 52%
    44,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 23 oktober 2020
    KTI Networks Fast Ethernet SFP Fiber Transceivers Netwerk tranceiver module
    (SFP-FC-S30-A)
      KTI Networks SFP-FC-S30-A. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    48,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module HP JD118B compatibel MM LC 550m Netwerk .....
    90,99
    49,-
    (JD118BST)
      StarTech.com Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP ontvanger module HP JD118B compatibel MM LC 550m. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 3381761 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 118 mm, Diepte verpakking: 93 mm
    49,- excl. btw
    Voorraad: 39
    Levertijd: 1 werkdag
    Matrox XTO3-SFPMM MULTI MODE Netwerk tranceiver module
    (XTO3-SFPMM)
      Matrox XTO3-SFPMM MULTI MODE. Soort aansluiting: SFP
    57,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 28 september 2020
    Matrox Extio 3 single-mode SFP optical transceiver Netwerk transceiver modules
    (XTO3-SFPSM)
      Extio 3 single-mode SFP optical transceiver
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 28 september 2020
    StarTech.com Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module 100BASE-FX 100 Mbps MM glasvezel LC 2 km .....
    (SFPF1302C)
      StarTech.com Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module 100BASE-FX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Mean time between failures (MTBF): 1472572 uur, Certificering: CE, FCC, UL. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 9 mm, Diepte: 65 mm, Hoogte: 14 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 92 mm, Diepte verpakking: 118 mm
    68,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM 20 km (mini-GBIC) .....
    (SFPG1320C)
      StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM 20 km (mini-GBIC). SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Mean time between failures (MTBF): 2722277 uur, Merkcompatibiliteit: Cisco. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 118 mm, Diepte verpakking: 92 mm
    74,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco GLC-T, Refurbished Netwerk tranceiver module
    bespaar
    142,88
    (GLC-T-RF)
      Cisco GLC-T, Refurbished. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Catalyst 2970G-24, 3560-12, 3560-24, 3560-48, 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48, 3560G-24, 3560G-48,..., Certificering: CE, RoHS, MSA. Breedte: 13 mm, Diepte: 50,8 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    74,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 oktober 2020
    StarTech.com MSA conform transceiver module 100BASE-LH Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP100BLHST)
      StarTech.com MSA conform transceiver module 100BASE-LH. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Certificering: CE, FCC, UR. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 90 mm, Diepte verpakking: 120 mm
    94,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    StarTech.com MSA conform transceiver module 100BASE-EX Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP100BEXST)
      StarTech.com MSA conform transceiver module 100BASE-EX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Certificering: CE, FCC, UR. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 90 mm, Diepte verpakking: 120 mm
    94,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    D-Link DIS‑S301SX Netwerk tranceiver module - Zilver
    (DIS-S301SX)
      D-Link DIS‑S301SX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm
    96,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 13 oktober 2020
    StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR Netwerk tranceiver module - Zilver
    (J9151AST)
      StarTech.com HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 2104865 uur. Typisch stroomverbruik: 1,2 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 58 mm, Diepte verpakking: 45 mm
    • U bespaart 81%
    104,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com MSA conform SFP transceiver module 1000BASE-BX Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP1000BXUST)
      StarTech.com MSA conform SFP transceiver module 1000BASE-BX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Certificering: CE, FCC, UR. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 92 mm, Diepte verpakking: 116 mm
    109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    StarTech.com MSA conform transceiver module 1000BASE-ZX Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP1000ZXST)
      StarTech.com MSA conform transceiver module 1000BASE-ZX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Certificering: CE, FCC, UR. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 90 mm, Diepte verpakking: 120 mm
    110,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 1 werkdag
    D-Link DIS‑S302SX Netwerk tranceiver module - Zilver
    (DIS-S302SX)
      D-Link DIS‑S302SX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm
    119,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 13 oktober 2020
    StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LRM Netwerk tranceiver module - Zilver
    (J9152AST)
      StarTech.com HP J9152A compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-LRM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 1535075 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 118 mm, Diepte verpakking: 93 mm
    170,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Lenovo 25GBase-SR, SFP28, 850nm Netwerk tranceiver module - Metallic
    (7G17A03537)
      Lenovo 7G17A03537. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP28. Kleur van het product: Metallic
    180,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 19 oktober 2020
    DELL 2x SFP+ FC16 optische transceiver 16GB Netwerk tranceiver module - Metallic
    (407-BBOL)
      DELL 407-BBOL. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    208,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 9 november 2020
    IBM 8Gb SFP+ Netwerk tranceiver module
    (88Y6416)
      IBM 8Gb SFP+. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    232,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Cisco compatibel koperen 10GBase-T SFP+ module MSA conform RJ45 koper 10GBase-T 30m met CAT6a .....
    (SFP10GBTCST)
      StarTech.com Cisco compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Zink staal, Mean time between failures (MTBF): 4598430 uur. Typisch stroomverbruik: 2,3 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 69,8 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 75 mm, Diepte verpakking: 120 mm
    298,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco DS-SFP-4G-SW-4= Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-4G-SW-4=)
      Cisco DS-SFP-4G-SW-4=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 4000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    305,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 13 oktober 2020
    StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-LRM Netwerk tranceiver module - Zilver
    570,99
    388,-
    (SFP10GBLRMST)
      StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-LRM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Certificering: CE, FCC, UR. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 90 mm, Diepte verpakking: 120 mm
    388,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 6 oktober 2020
    Matrox XTO2-2SMTXF Netwerk tranceiver module - Zilver
    (XTO2-2SMTXF)
      Matrox XTO2-2SMTXF. Maximaal bereik: 1000 m. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Matrox Extio F2208
    501,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 28 september 2020
    Cisco SFP+ 10GBASE-LRM transceiver module Netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-10GB-LRM)
      Cisco MA-SFP-10GB-LRM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    581,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    HP X170 1G SFP LC LH70 1530nm Netwerk tranceiver module
    (JD116-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1530nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    609,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 30 september 2020
    Cisco GLC-3750V2-FX12= Netwerk tranceiver module
    bespaar
    254,28
    (GLC-3750V2-FX12=)
      Cisco GLC-3750V2-FX12=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1 W. Aantal inbegrepen producten: 12 stuk(s)
    857,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 20 oktober 2020
    Cisco 24 units of GLC-FE-100FX for Catalyst 3750V2-24FS Switch Netwerk tranceiver module
    (GLC-3750V2-FX24=)
      Cisco GLC-3750V2-FX24=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Cisco Catalyst 3750V2-24FS, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 24 stuk(s)
    • U bespaart 19%
    1.424,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 20 oktober 2020
    HP X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM Netwerk tranceiver module
    (JG226-61101)
      HP X180 10G XFP LC 1538.98 DWDM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: XFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.989,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 30 september 2020
    Cisco 40GBASE-SR4 CFP Netwerk tranceiver module
    3.439,02
    2.273,-
    (CFP-40G-SR4=)
      Cisco 40GBASE-SR4 CFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: CFP. Certificering: MSA
    2.273,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 7 oktober 2020
    Cisco 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector, extended temperature .....
    bespaar
    701,13
    (SFP-10G-LR-X=)
      Cisco SFP-10G-LR-X=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    2.405,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 20 oktober 2020
    Lenovo IBM BNT - SFP+ transceiver module - 10GBase-ER - SFP+ - up to 40 km - for BNT RackSwitch G8052, RackSwitch .....
    (90Y9415)
      Lenovo 90Y9415. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP-zendernorm: ER
    3.029,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 30 september 2020
    Cisco 10GBASE-ER AND OC-192 IR IN Netwerk tranceiver module
    (XFP10GER-192IR-L=)
      Cisco XFP10GER-192IR-L=. Soort aansluiting: XFP
    • U bespaart 19%
    5.726,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 20 oktober 2020
    Cisco CWDM 1530-nm SFP+, 10 Gigabit Ethernet Netwerk tranceiver module - Zilver
    9.038,72
    5.965,-
    (CWDM-SFP10G-1530=)
      Cisco CWDM-SFP10G-1530=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Ingangsspanning: 3.3 V, Stroom (max.): 0,3 A
    5.965,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 29 december 2020
    Cisco CWDM 1510-nm SFP+, 10 Gigabit Ethernet Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    1.821,07
    (CWDM-SFP10G-1510=)
      Cisco CWDM-SFP10G-1510=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Ingangsspanning: 3.3 V, Stroom (max.): 0,3 A
    5.965,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 29 december 2020
    Cisco CWDM 1590-nm SFP+, 10 Gigabit Ethernet Netwerk tranceiver module - Zilver
    (CWDM-SFP10G-1590=)
      Cisco CWDM-SFP10G-1590=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Ingangsspanning: 3.3 V, Stroom (max.): 0,3 A
    6.059,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    Cisco 10GBASE-DWDM 1558.98 nm SFP+ Netwerk tranceiver module
    (DWDM-SFP10G-58.98=)
      Cisco DWDM-SFP10G-58.98=. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Typisch stroomverbruik: 1,8 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 8,5 mm, Hoogte: 56,5 mm
    • U bespaart 20%
    11.356,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 7 oktober 2020
    Cisco 10GBASE-DWDM 1539.77 nm SFP+ Netwerk tranceiver module
    17.216,60
    11.356,-
    (DWDM-SFP10G-39.77=)
      Cisco DWDM-SFP10G-39.77=. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Typisch stroomverbruik: 1,8 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 8,5 mm, Hoogte: 56,5 mm
    11.356,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 7 oktober 2020
    Planet MGB-TSX Netwerk tranceiver module
    (MGB-TSX)
      Planet MGB-TSX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    26,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Digitus DN-81010 Netwerk tranceiver module
    (DN-81010)
      Digitus DN-81010. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP / GBIC, Vezel-optische connector: LC
    30,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus HP mini GBIC (SFP) Modul,550m Netwerk tranceiver module - Metallic
    (DN-81000-01)
      Digitus HP mini GBIC (SFP) Modul,550m. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    34,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    Trendnet TEG-MGBS10D3 - SFP MSA, IEEE 802.3z Netwerk tranceiver module
    (TEG-MGBS10D3)
      Trendnet TEG-MGBS10D3. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Certificering: CE, FCC. Typisch stroomverbruik: 0,8 W. Breedte: 57 mm, Diepte: 13 mm, Hoogte: 12 mm
    39,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Skylane Optics SFP+ SR transceiver module gecodeerd voor HP H3C JD092B Netwerk tranceiver module - Grijs
    (SPP85P30100D536)
      Skylane Optics SFP+ SR transceiver module gecodeerd voor HP H3C JD092B. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Grijs, Merkcompatibiliteit: HP, Compatibele producten: H3C JD092B. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    42,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Skylane Optics SFP+ SR transceiver module gecodeerd voor Mellanox MFM1T02A-SR Netwerk tranceiver module - .....
    (SPP85P30100DO12)
      Skylane Optics SFP+ SR transceiver module gecodeerd voor Mellanox MFM1T02A-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic, Merkcompatibiliteit: Mellanox Technologies
    43,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    Intellinet 545044 Netwerk tranceiver module
    (545044)
      Intellinet 545044. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Certificering: FCC Class A, CE Mark. Ingangsspanning: 3.3 V, Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 12 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    StarTech.com MSA conform transceiver module 100BASE-LX Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP100BLXST)
      StarTech.com MSA conform transceiver module 100BASE-LX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Certificering: CE, FCC, UR. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 59 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 92 mm, Diepte verpakking: 117 mm
    74,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m .....
    (GLCSXMMRGDST)
      StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel MM LC 550 m. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 3381761 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 118 mm, Diepte...
    77,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1 werkdag
    Skylane Optics QSFP+ SR4 transceiver module gecodeerd voor Juniper JNP-QSFP-40G-SR4 Netwerk tranceiver .....
    (QFP85P1040PDC32)
      Skylane Optics QSFP+ SR4 transceiver module gecodeerd voor Juniper JNP-QSFP-40G-SR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Metallic, Merkcompatibiliteit: Juniper
    87,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Open Box
    DELL 407-BBVJ Netwerk tranceiver module - Zwart, Roestvrijstaal - Open Box
    (407-BBVJ)
      DELL 407-BBVJ. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal, Compatibele producten: - PowerEdge R910 - PowerEdge R815 - PowerEdge R715 - PowerEdge R720 - Poweredge R720xd - PowerEdge.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    101,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com MSA conform transceiver module 100BASE-BX Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP100BBXDST)
      StarTech.com MSA conform transceiver module 100BASE-BX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Certificering: CE, FCC, UR. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 16 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 11 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 92 mm, Diepte verpakking: 117 mm
    101,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    StarTech.com MSA conform SFP transceiver module 1000BASE-BX Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP1000BXDST)
      StarTech.com MSA conform SFP transceiver module 1000BASE-BX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Certificering: CE, FCC, UR. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 92 mm, Diepte verpakking: 116 mm
    108,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    StarTech.com MSA conform transceiver module 100BASE-BX Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP100BBXUST)
      StarTech.com MSA conform transceiver module 100BASE-BX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Certificering: CE, FCC, UR. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 16 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 11 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 92 mm, Diepte verpakking: 117 mm
    139,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    Ubiquiti Networks 10 Gbps, SFP+, 10 km, max 1330 nm, LC, SM, 1 Pair Netwerk tranceiver module - .....
    (UF-SM-10G-S)
      Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Rood. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    144,- excl. btw
    Voorraad: 133
    Levertijd: 1 werkdag
    C2G 1000Base-BX, SFP (mini-GBIC), 10000m, SMF, LC, 1310nm/1490nm Netwerk tranceiver module - Zilver
    bespaar
    247,82
    (89068)
      C2G 89068. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: Cisco GLC-BX-U. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 7,62 mm, Hoogte: 12,7 mm
    156,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 23 oktober 2020
    DELL Networking-transceiver, SFP, 1000Base-LX, 1310nm Wavelength, 10km handbereik Netwerk tranceiver module
    (407-BBOO)
      DELL 407-BBOO. Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm
    181,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    Lancom Systems SFP-SX-LC10 Netwerk tranceiver module
    (61485)
      Lancom Systems SFP-SX-LC10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    290,- excl. btw
    Voorraad: 32
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-T Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP10GBTST)
      StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 10GBASE-T. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Zink staal, Certificering: CE, FCC. Typisch stroomverbruik: 2,3 W. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 70 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 120 mm
    • U bespaart 65%
    291,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel SFP10G-LR Netwerk tranceiver module
    (SFP10G-LR-ZZ0101F)
      Zyxel SFP10G-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 11,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    370,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com HP AJ717A compatibel SFP+ Transceiver Module 8GFC Netwerk tranceiver module - Zilver
    (AJ717AST)
      StarTech.com HP AJ717A compatibel SFP+ Transceiver Module 8GFC. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 2104865 uur. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 118 mm, Diepte verpakking: 92 mm
    417,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    StarTech.com Cisco SFP-10G-ER compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-ER 10 Gbps SM glasvezel LC 40 km .....
    (SFP10GERST)
      StarTech.com Cisco SFP-10G-ER compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-ER. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 1293340 uur. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 90 mm, Diepte verpakking: 120 mm
    420,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 oktober 2020
    HP X170 1G SFP LC LH70 1510nm Netwerk tranceiver module
    (JD115-61101)
      HP X170 1G SFP LC LH70 1510nm. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: HP 8800, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    433,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 30 september 2020
    StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 40GBASE-SR4 Netwerk tranceiver module - Zilver
    661,99
    496,-
    (QSFP40SR4ST)
      StarTech.com MSA conform SFP+ transceiver module 40GBASE-SR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 1489426 uur. Typisch stroomverbruik: 0,7 W. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 72 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 90 mm, Diepte verpakking: 120 mm
    496,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder