• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Transceiver Modules (1029 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 62.5
    419,- excl. btw
    506,99 incl.btw
    Voorraad 2880
    Gratis verzending
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: 1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs - Aluminium
    (UF-MM-1G)
      Ubiquiti Networks UF-MM-1G. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    25,- excl. btw
    30,25 incl.btw
    Voorraad 19
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: GLC-LH-SMD
    (GLC-LH-SMD=)
      Cisco GLC-LH-SMD. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500
    819,- excl. btw
    990,99 incl.btw
    Voorraad 2033
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X121
    (J4859C)
      Hewlett Packard Enterprise X121. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: LX. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50, Duplex systeem: Volledig
    197,- excl. btw
    238,37 incl.btw
    Voorraad 95
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connector
    bespaar
    59,60
    259,- excl. btw
    313,39 incl.btw
    Voorraad 1142
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X132 10G SFP+ LC SR
    (J9150A)
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 300 m. Typisch stroomverbruik: 0,6 W. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 55,7 mm, Hoogte: 11,9 mm
    285,- excl. btw
    344,85 incl.btw
    Voorraad 199
    Gratis verzending
    C2g netwerk tranceiver module: Cisco GLC-SX-MMD compatibele 1000BASE-SX MMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule - Zilver
    (88607)
      C2G 88607. Soort aansluiting: mini-GBIC, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC, SFP. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 54 g. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    67,- excl. btw
    81,07 incl.btw
    Voorraad 38
    Gratis verzending
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: 10 Gbps, SFP+, 300 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs - Aluminium
    (UF-MM-10G)
      Ubiquiti Networks UF-MM-10G. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Aluminium, Soort kabel: Multimode
    47,- excl. btw
    56,87 incl.btw
    Voorraad 90
    Gratis verzending
    C2g netwerk tranceiver module: Cisco GLC-LH-SMD compatibele 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule - Zilver
    (88608)
      C2G 88608. Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC, SFP, SFP transceiver type: LX. Kleur van het product: Zilver, Soort kabel: Single-mode
    83,- excl. btw
    100,43 incl.btw
    Voorraad 24
    Gratis verzending
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: 1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 1 Pair - Aluminium, Blauw, Geel
    (UF-SM-1G-S)
      Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1550 nm, Soort kabel: Single-mode, Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Geel. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    31,- excl. btw
    37,51 incl.btw
    Voorraad 144
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X132 10G SFP+ LC LR
    (J9151A)
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Duplex systeem: Volledig
    831,- excl. btw
    1005,51 incl.btw
    Voorraad 24
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-T SFP
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper
    329,- excl. btw
    398,09 incl.btw
    Voorraad 138
    Gratis verzending
    Linksys netwerk tranceiver module: 1000base - SX, 850nm, MMF, 500m
    (LACGSX)
      Linksys LACGSX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, SFP transceiver type: SX. Maximaal bereik: 500 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Ingangsspanning: 3.3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    81,- excl. btw
    98,01 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X130 10G SFP+ LC SR
    (JD092B)
      Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
    746,- excl. btw
    902,66 incl.btw
    Voorraad 98
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    539,- excl. btw
    652,19 incl.btw
    Voorraad 820
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-LR-S=)
      Cisco SFP-10G-LR-S=. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1569,- excl. btw
    1898,49 incl.btw
    Voorraad 238
    Gratis verzending
    Linksys netwerk tranceiver module: SFP+, 10 GbE, 850 nm, MMF, 300m Max
    (LACXGSR)
      Linksys LACXGSR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, SFP transceiver type: SR. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Ingangsspanning: 3.3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    219,- excl. btw
    264,99 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: 2/4/8-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP+, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SW. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50. Afmetingen (BxDxH): 13,55 x 56,5 x 8,5 mm
    135,- excl. btw
    163,35 incl.btw
    Voorraad 139
    Gratis verzending
    Intellinet netwerk tranceiver module: Gigabit Fiber WDM Bi-Directional SFP Optical Transceiver Module - Metallic
    (507509)
      Intellinet 507509. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Metallic, Maximaal bereik: 10000 m, Soort kabel: Single-mode. Ingangsspanning: 3.3, Typisch stroomverbruik: 1 W. RX sensitiviteit: -24 dB. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 12 mm
    43,- excl. btw
    52,03 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver
    (455883-B21)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 400 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 0,8 W. Breedte: 1,34 cm, Diepte: 5,65 cm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    647,- excl. btw
    782,87 incl.btw
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP
    (MO-G-S85123-3CLM)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SX. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125, Compatibele producten: Netgear AGM731F, MO-SFP2199NG. Certificering: MSA
    52,- excl. btw
    62,92 incl.btw
    Voorraad 22
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX
    (GLC-EX-SMD=)
      Cisco GLC-EX-SMD=. Soort aansluiting: SFP. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: G.652, Compatibele producten: Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750
    1629,- excl. btw
    1971,09 incl.btw
    Voorraad 9
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: 8Gb Short Wave B-Series SFP+
    (AJ716B)
      Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+. Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: HP SN6000B
    92,- excl. btw
    111,32 incl.btw
    Voorraad 112
    Gratis verzending
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: 10 Gbps, SFP+, 10 km, 1310 nm, LC, SM, 2 Pcs - Aluminium, Blauw
    (UF-SM-10G)
      Ubiquiti Networks UF-SM-10G. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Soort kabel: Single-mode
    96,- excl. btw
    116,16 incl.btw
    Voorraad 168
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: SFP 1000BASE-T Copper transceiver module
    (MA-SFP-1GB-TX)
      Cisco MA-SFP-1GB-TX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    339,- excl. btw
    410,19 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-ER SFP+ transceiver module for SMF, 1550-nm, LC duplex connector
    (SFP-10G-ER=)
      Cisco SFP-10G-ER=. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode
    8189,- excl. btw
    9908,69 incl.btw
    Voorraad 16
    Gratis verzending
    Kti networks netwerk tranceiver module: Fast Ethernet SFP Fiber Transceivers
    (SFP-FC-S30-A)
      KTI Networks SFP-FC-S30-A. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode
    61,- excl. btw
    73,81 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Linksys netwerk tranceiver module: SFP, 1000base, LX, 1310nm, 10km
    (LACGLX)
      Linksys LACGLX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, SFP transceiver type: LX. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Ingangsspanning: 3.3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    90,- excl. btw
    108,90 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk tranceiver module: 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km
    (MCM110ST2EU)
      StarTech.com 10 / 100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km. Vezel-optische connector: ST, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig, Half
    91,- excl. btw
    110,11 incl.btw
    Voorraad 21
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP LC SX
    (JD118B)
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SX
    279,- excl. btw
    337,59 incl.btw
    Voorraad 42
    Gratis verzending
    Netgear netwerk tranceiver module: 10GBASE-LR Lite SFP+
    (AXM764-10000S)
      Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 2000 m, Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    419,- excl. btw
    506,99 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP
    (MO-C-S85123-3CLM)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SX. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125, Compatibele producten: Cisco GLC-SX-MM, GLC-SX-MMD, GLC-SX-MM=, MO-SFP2132CS. Certificering: MSA
    53,- excl. btw
    64,13 incl.btw
    Voorraad 106
    Gratis verzending
    Planet netwerk tranceiver module: 1-Port 10GBase-SR SFP+ Fiber optical module -300m - Metallic
    (MTB-SR)
      Planet MTB-SR. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Kleur van het product: Metallic, Soort kabel: Multimode
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km .....
    (GLC-GE-100FX=)
      Cisco GLC-GE-100FX=. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Soort kabel: Multimode
    209,- excl. btw
    252,89 incl.btw
    Voorraad 529
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: HP B-series 16Gb SFP+ Short Wave Transceiver
    (QK724A)
      Hewlett Packard Enterprise QK724A. Soort aansluiting: SFP+. Certificering: REACH
    508,- excl. btw
    614,68 incl.btw
    Voorraad 53
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: 40GBASE-SR4 transceiver module, 4 lanes, 850 nm MMF
    (QSFP-40G-SR4-S=)
      Cisco QSFP-40G-SR4-S=. Soort aansluiting: QSFP, Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Vezel-optische connector: MPO. Maximaal bereik: 150 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1389,- excl. btw
    1680,69 incl.btw
    Voorraad 8
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-ZX SFP
    (GLC-ZX-SMD=)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP. Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: ZX, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-ZX. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Certificering: MSA
    3259,- excl. btw
    3943,39 incl.btw
    Voorraad 15
    Gratis verzending
    Planet netwerk tranceiver module: SFP-Port 1000BASE-LX mini-GBIC module - 10km
    (MGB-LX)
      Planet MGB-LX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    41,- excl. btw
    49,61 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: SFP 1000BASE-LX MGBLX1-OEM, 100% Cisco Compatible
    (MO-SFP2154CS)
      MicroOptics MO-SFP2154CS. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Single-mode
    71,- excl. btw
    85,91 incl.btw
    Voorraad 33
    Gratis verzending
    D-link netwerk tranceiver module: 1000Base-SX Mini Gigabit Interface Converter
    (DEM-311GT)
      D-Link DEM-311GT. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
    61,- excl. btw
    73,81 incl.btw
    Voorraad 124
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: 1000BASE-LX SFP
    (MO-J-S31121-3CL10)
      MicroOptics 1000BASE-LX SFP. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: LX. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Certificering: MSA
    49,- excl. btw
    59,29 incl.btw
    Voorraad 19
    Gratis verzending
    Intellinet netwerk tranceiver module: Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module - Metallic
    (523882)
      Intellinet 523882. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Kleur van het product: Metallic, Maximaal bereik: 100 m. Ingangsspanning: 3.3, Typisch stroomverbruik: 1,2 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 67 mm, Hoogte: 12 mm. Certificering: FCC Class A, CE Mark
    46,- excl. btw
    55,66 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Planet netwerk tranceiver module: SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-10km
    (MGB-LA10)
      Planet MGB-LA10. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode
    48,- excl. btw
    58,08 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk tranceiver module: Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC 10 km .....
    (SFPGLCLHSMST)
      StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM / MM LC 10 km (mini-GBIC). Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig, Half. Certificering: CE, FCC, UL
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 9
    Gratis verzending
    Legrand netwerk tranceiver module: HP J4859C Compatible 1000Base-LX SMF SFP (mini-GBIC) Transceiver Module - Grijs
    (89089)
      Legrand 89089. Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Grijs, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Breedte: 7,62 mm, Diepte: 5,59 cm, Hoogte: 1,27 cm
    125,- excl. btw
    151,25 incl.btw
    Voorraad 12
    Gratis verzending
    Linksys netwerk tranceiver module: SFP+, 10 GbE, 1310 nm, SMF, 10km Max
    (LACXGLR)
      Linksys LACXGLR. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, SFP transceiver type: LR. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Ingangsspanning: 3.3. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    479,- excl. btw
    579,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X111 100 MB LC FX SFP
    (J9054C)
      Hewlett Packard Enterprise X111 100 MB LC FX SFP. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3u. Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig, Half, Compatibele producten: HP 2620 HP 3800
    123,- excl. btw
    148,83 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk tranceiver module: Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met .....
    (SFPC1110)
      StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 100 m. Breedte: 13 mm, Diepte: 70 mm, Hoogte: 13 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 11
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: 10G SFP+ LC LR transceiver module, HP compatible
    (MO-SP31B33CDL10)
      MicroOptics MO-SP31B33CDL10. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: LR. Soort kabel: Single-mode. Certificering: MSA
    219,- excl. btw
    264,99 incl.btw
    Voorraad 20
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP RJ-45 T
    (JD089B)
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T. Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper. Certificering: REACH
    235,- excl. btw
    284,35 incl.btw
    Voorraad 30
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: Cisco Ethernet SX Fiber SFP Module
    (378929-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 378929-B21. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: SX. Soort kabel: Multimode, Maximaal bereik: 550 m
    479,- excl. btw
    579,59 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    Netgear netwerk tranceiver module: 10 Gigabit SR SFP+, 10pk
    (AXM761P10-10000S)
      Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SR
    2139,- excl. btw
    2588,19 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Planet netwerk tranceiver module: SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module-20km
    (MGB-LA20)
      Planet MGB-LA20. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode
    54,- excl. btw
    65,34 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: 1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 20 Pcs - Aluminium
    (UF-MM-1G-20)
      Ubiquiti Networks UF-MM-1G-20. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode, Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 20 stuk(s)
    169,- excl. btw
    204,49 incl.btw
    Voorraad 11
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: 10Gb/s SFP+
    (MO-SFP+2141I)
      MicroOptics 10Gb / s SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Multimode
    78,- excl. btw
    94,38 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: HP 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 1 Pack Transceiver
    (AJ718A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ718A. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: HP 8 / 20q HP SN6000 P6000 / EVA HP 6400 / 8400 HP MPX200. Breedte: 73,9 mm, Diepte: 110,9 mm, Hoogte: 157 mm
    106,- excl. btw
    128,26 incl.btw
    Voorraad 27
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: 1/2/4-Gbps Fibre Channel-Shortwave, SFP, LC, Spare - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC4G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC4G-SW=. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SW. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Voorraad 24
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+
    (MO-J-S851X3-3CDLM)
      MicroOptics 10GBASE-SR SFP+. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125. Certificering: MSA
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Voorraad 17
    Gratis verzending
    Cisco netwerk tranceiver module: 40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex .....
    (QSFP-40G-SR-BD=)
      Cisco QSFP-40G-SR-BD=. Soort aansluiting: QSFP, Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 150 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    909,- excl. btw
    1099,89 incl.btw
    Voorraad 118
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP
    (MO-L-S85123-3CLM)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SX. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125, Compatibele producten: Linksys / Cisco MGB-SX1, MGBSX1. Certificering: MSA
    38,- excl. btw
    45,98 incl.btw
    Voorraad 70
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: 1000BASE-T SFP
    (MO-L-ST1)
      MicroOptics 1000BASE-T SFP. Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: TX, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Soort kabel: Koper. Certificering: MSA
    48,- excl. btw
    58,08 incl.btw
    Voorraad 16
    Gratis verzending
    Intellinet netwerk tranceiver module: Gigabit Fiber SFP Optical Transceiver Module
    (545044)
      Intellinet 545044. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Soort kabel: Single-mode. Certificering: FCC Class A, CE Mark
    75,- excl. btw
    90,75 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: 1000BASE-LX SFP
    (MO-3C-S31121-3CL10)
      MicroOptics 1000BASE-LX SFP. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: LX. Soort kabel: Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125. Certificering: MSA
    42,- excl. btw
    50,82 incl.btw
    Voorraad 9
    Gratis verzending
    Planet netwerk tranceiver module: SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1550nm) mini-GBIC module-10km
    (MGB-LB10)
      Planet MGB-LB10. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1550 nm, Soort kabel: Single-mode
    62,- excl. btw
    75,02 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: SFP 1000Base-LX SMF
    (MO-P-S311213CL10)
      MicroOptics MO-P-S311213CL10. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: LX
    65,- excl. btw
    78,65 incl.btw
    Voorraad 49
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: SFP+ 850nm
    (MO-AXM761-10000S)
      MicroOptics SFP+ 850nm. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: SFP+. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Compatibele producten: Netgear M5300, M7100, M7300
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP
    (MO-P-S85123-3CLM)
      MicroOptics 1000BASE-SX SFP. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SX. Soort kabel: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125, Compatibele producten: HP / Compaq J4858A, J4858C, J4858-61201, MO-SFP2134H. Certificering: MSA
    53,- excl. btw
    64,13 incl.btw
    Voorraad 132
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP SFP-GE-S
    (MO-SFP2216CS)
      MicroOptics MO-SFP2216CS. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, PC, SFP transceiver type: SX. Compatibele producten: Cisco CATALYST
    53,- excl. btw
    64,13 incl.btw
    Voorraad 106
    Gratis verzending
    Startech.com netwerk tranceiver module: Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m .....
    (SFPGLCSXMMST)
      StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC). Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, Netwerkstandaard: IEEE 802.3z. Kleur van het product: Zilver, Soort kabel: Multimode, Duplex systeem: Volledig, Half. Certificering: CE, FCC, UL
    86,- excl. btw
    104,06 incl.btw
    Voorraad 23
    Gratis verzending
    C2g netwerk tranceiver module: Cisco SFP-GE-L Compatible 1000BASE-LX SMF SFP (Mini-GBIC) ontvangstmodule - Zilver
    (88602)
      C2G 88602. Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC, SFP, SFP transceiver type: LX. Kleur van het product: Zilver, Soort kabel: Single-mode
    90,- excl. btw
    108,90 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Microoptics netwerk tranceiver module: XFP 10GB/s
    (MO-XFP-10G-MM-SR)
      MicroOptics XFP 10GB / s. Soort aansluiting: XFP, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multimode. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    139,- excl. btw
    168,19 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Tp-link netwerk tranceiver module: 10Gbps SFP+ LC, 1310nm, Single-mode, duplex connector
    (TXM431-LR)
      TP-LINK TXM431-LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Maximaal bereik: 10000 m. Certificering: FCC, CE
    679,- excl. btw
    821,59 incl.btw
    Voorraad 3
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder