• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network transceiver modules (2000 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Ubiquiti Networks RJ45, 10/100/1000 Mbps, 100m Netwerk tranceiver module - Metallic
    (UF-RJ45-1G)
      Ubiquiti Networks UF-RJ45-1G. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    20,- excl. btw
    Voorraad: 1085
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM Netwerk tranceiver module
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    167,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX Netwerk tranceiver module
    223,-
    77,-
    (J4858D)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 500 m, Compatibele producten: Aruba 2930F. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm
    77,- excl. btw
    Voorraad: 577
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SFP-10G-SR= Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    398,- excl. btw
    Voorraad: 4044
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-ZR SFP+ Module for SMF S-Class, Spare Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-ZR-S=)
      Cisco SFP-10G-ZR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    6.058,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 30 juni 2021
    Ubiquiti Networks 1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (UF-MM-1G)
      Ubiquiti Networks UF-MM-1G. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    21,- excl. btw
    Voorraad: 958
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR Netwerk tranceiver module
    (J9150D)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm
    243,- excl. btw
    Voorraad: 492
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco GLC-LH-SMD Netwerk tranceiver module
    (GLC-LH-SMD=)
      Cisco GLC-LH-SMD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, PC. Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500 Catalyst...
    308,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    282,- excl. btw
    Voorraad: 5232
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector Netwerk tranceiver module
    bespaar
    667,88
    (SFP-10G-LR-S=)
      Cisco SFP-10G-LR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    832,- excl. btw
    Voorraad: 263
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP Netwerk tranceiver module
    (AGM731F)
      Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Golflengte: 65 nm, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX
    • U bespaart 11%
    130,- excl. btw
    Voorraad: 52
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco SFP-10G-LRM, Refurbished Netwerk tranceiver module
    552,62
    174,-
    (SFP-10G-LRM-RF)
      Cisco SFP-10G-LRM, Refurbished. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    174,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 28 juni 2021
    Cisco 10GBASE-ER SFP+ Netwerk tranceiver module
    bespaar
    1.284,62
    (SFP-10G-ER-S=)
      Cisco 10GBASE-ER SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    4.405,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise X120 Netwerk tranceiver module
    (JD119B)
      Hewlett Packard Enterprise X120. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Compatibele producten: HP 6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30, 10500, 12500, 1900, 1905, 1910, 3100 EI, 3600 EI, 3600 SI,.... Breedte: 55 mm, Diepte: 15 mm, Hoogte: 12 mm
    • U bespaart 50%
    308,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SFP+ 10GBASE-SR transceiver module Netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-10GB-SR)
      Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    572,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX Netwerk tranceiver module
    (J4859D)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm
    118,- excl. btw
    Voorraad: 363
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Intel Ethernet SFP+ SR Optic Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (E10GSFPSR)
      Intel E10GSFPSR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Aluminium. Typisch stroomverbruik: 1 W. Status: Launched. Lanceringsdatum: Q4'09, Productserie: Intel Ethernet SFP optics
    84,- excl. btw
    Voorraad: 181
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 1000BASE-T SFP Netwerk tranceiver module
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    179,- excl. btw
    Voorraad: 2731
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR Netwerk tranceiver module
    (JD092B)
      Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC
    408,- excl. btw
    Voorraad: 21
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ Netwerk tranceiver module
    (AJ716B)
      Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: HP SN6000B
    140,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Ubiquiti Networks 1/10 Gbps, RJ-45, SFP+, 100 m Netwerk tranceiver module
    (UF-RJ45-10G)
      Ubiquiti Networks UF-RJ45-10G. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: RJ-45
    63,- excl. btw
    Voorraad: 1176
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 40GBASE-LR4 transceiver module, 1310 nm, SMF Netwerk tranceiver module
    (QSFP-40G-LR4-S=)
      Cisco QSFP-40G-LR4-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    6.058,- excl. btw
    Voorraad: 36
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco DS-SFP-FC8G-SW= Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-FC8G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). Zendvermogensgebied: -1.3, Afmetingen (BxDxH): 13,55 x 56,5 x 8,5 mm
    103,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Refresh
    Cisco SFP-10G-SR, Refurbished Netwerk tranceiver module
    495,43
    285,-
    (SFP-10G-SR-RF)
      Cisco SFP-10G-SR, Refurbished. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    285,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Netgear AXM765 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (AXM765-10000S)
      Netgear AXM765. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: GBIC. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: ReadyNAS 4360S, ReadyNAS 4312S
    343,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Cisco 10GBASE-ER SFP+ transceiver module for SMF, 1550-nm, LC duplex connector Netwerk tranceiver module
    bespaar
    1.627,25
    (SFP-10G-ER=)
      Cisco SFP-10G-ER=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    5.575,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 28 juni 2021
    Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S Netwerk tranceiver module - Aluminium, Blauw, Geel
    (UF-SM-1G-S)
      Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Geel. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    27,- excl. btw
    Voorraad: 614
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver Netwerk tranceiver .....
    (455883-B21)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: HP BladeSystem c-Class, Certificering: MSA. Typisch stroomverbruik: 0,8 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    88,- excl. btw
    Voorraad: 336
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km over MMF Netwerk .....
    (GLC-GE-100FX=)
      Cisco GLC-GE-100FX=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    144,- excl. btw
    Voorraad: 222
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Transceiver Netwerk .....
    (C8R25B)
      Hewlett Packard Enterprise C8R25B. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    231,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T Netwerk tranceiver module
    (J8177D)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 100 m
    105,- excl. btw
    Voorraad: 101
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SFP 1000BASE-LX10 transceiver module Netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-1GB-LX10)
      Cisco MA-SFP-1GB-LX10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    572,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise HP X130 10G SFP+ LC LR Transceiver Netwerk tranceiver module
    (JD094B)
      Hewlett Packard Enterprise JD094B. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC
    • U bespaart 5%
    1.361,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise C8R24B Netwerk tranceiver module
    1.235,-
    293,-
    (C8R24B)
      Hewlett Packard Enterprise C8R24B. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 203,2 mm, Diepte: 5,3 mm, Hoogte: 76,2 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    293,- excl. btw
    Voorraad: 32
    Levertijd: 1 werkdag
    Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module Netwerk tranceiver module
    (AXM761-10000S)
      Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Maximaal bereik: 300 m, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-SR
    346,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco FET-10G Fabric Extender Transceiver Netwerk tranceiver module
    bespaar
    161,56
    (FET-10G=)
      Cisco FET-10G=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Nexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    555,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 12 juli 2021
    Cisco 10GBASE-ZR SFP+ Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    • U bespaart 19%
    8.916,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 28 juni 2021
    StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics .....
    (SFPC1110)
      StarTech.com SFPC1110. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1250 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Silver, Mean time between failures (MTBF): 4655371 h, Certification: CE, FCC, UL, REACH. Power consumption (typical): 1.3 W. Width: 13 mm, Depth: 70 mm, Height: 13 mm. Number of products included: 1 pc(s), Package width: 92 mm, Package depth: 116 mm
    65,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SFP 1000BASE-SX transceiver module Netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-1GB-SX)
      Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    290,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Cisco GLC-EX-SMD= Netwerk tranceiver module
    (GLC-EX-SMD=)
      Cisco GLC-EX-SMD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750
    1.113,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single Mode Fiber, 4 CWDM lanes in 1310nm window Muxed inside .....
    5.019,61
    3.318,-
    (WSP-Q40GLR4L=)
      Cisco WSP-Q40GLR4L=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.318,- excl. btw
    Voorraad: 29
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Lenovo SFP+ SR Netwerk tranceiver module
    bespaar
    18,60
    (46C3447)
      Lenovo SFP+ SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    40,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+ Netwerk tranceiver module - Metallic
    (UF-GP-B+)
      Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2500 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    67,- excl. btw
    Voorraad: 103
    Levertijd: 1 werkdag
    EnGenius LC, 1.25Gbps, 850nm, MMF, 0.5km Netwerk tranceiver module - Blauw,Zilver
    (SFP2185-05)
      EnGenius SFP2185-05. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Blauw, Zilver. Maximaal voltage: 3,45 V, Stroom (max.): 0,16 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    117,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EnGenius LC, 1.25Gbps, 1310nm, SMF, 10km Netwerk tranceiver module - Blauw,Zilver
    (SFP2213-10)
      EnGenius SFP2213-10. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Blauw, Zilver. Maximaal voltage: 3,45 V, Stroom (max.): 0,16 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    145,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EnGenius SFP3185-03 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP3185-03)
      EnGenius SFP3185-03. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    200,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise C8R23B Netwerk tranceiver module
    (C8R23B)
      Hewlett Packard Enterprise C8R23B. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: MSA 2050 Storage, MSA 2052 Storage. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    • U bespaart 14%
    219,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 22 juni 2021
    EnGenius SFP3213-10 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP3213-10)
      EnGenius SFP3213-10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    343,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Zyxel SFP-LX-10-D Netwerk tranceiver module
    (91-010-203001B)
      Zyxel SFP-LX-10-D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm
    129,- excl. btw
    Voorraad: 49
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 40GBASE-CSR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, spare Netwerk tranceiver module
    (QSFP-40G-CSR4=)
      Cisco QSFP-40G-CSR4=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Certificering: MSA
    1.668,- excl. btw
    Voorraad: 31
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex connector, 100m reach with .....
    (QSFP-40G-SR-BD=)
      Cisco QSFP-40G-SR-BD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    613,- excl. btw
    Voorraad: 440
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Ubiquiti Networks UF-SM-10G Netwerk tranceiver module - Aluminium, Blauw
    (UF-SM-10G)
      Ubiquiti Networks UF-SM-10G. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Aluminium, Blauw. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    80,- excl. btw
    Voorraad: 478
    Levertijd: 1 werkdag
    Netgear AGM734 Netwerk tranceiver module
    (AGM734-10000S)
      Netgear AGM734. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s
    135,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+ Netwerk tranceiver module - Aluminium
    728,-
    508,-
    (813874-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Kleur van het product: Aluminium. Breedte: 13,5 mm, Diepte: 71,1 mm, Hoogte: 14 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    508,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 23 juni 2021
    Cisco 1000BASE-ZX SFP Netwerk tranceiver module
    (GLC-ZX-SMD=)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    2.224,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco SFP+ 10GBASE-LR transceiver module Netwerk tranceiver module
    (MA-SFP-10GB-LR)
      Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    2.280,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX Netwerk tranceiver module - Zilver
    (J4859CST)
      StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Mean time between failures (MTBF): 3092408 uur, Certificering: FCC, UL, CE. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 118 mm, Diepte verpakking: 93 mm
    74,- excl. btw
    Voorraad: 33
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco DS-SFP-GE-T= Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    bespaar
    57,83
    (DS-SFP-GE-T=)
      Cisco DS-SFP-GE-T=. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 67,8 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    229,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 22 juni 2021
    StarTech.com Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ module 10GBASE-SR glasvezel optische transceiver SFP10GSRST .....
    (SFP10GSRST)
      StarTech.com SFP10GSRST. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 11100 Mbit / s, Interface type: SFP+. Product colour: Silver, Mean time between failures (MTBF): 1967709 h, Brand compatibility: Cisco. Power consumption (typical): 1.2 W. Width: 12 mm, Depth: 60 mm, Height: 10 mm. Number of products included: 1 pc(s), Package width: 58 mm, Package depth: 47 mm
    • U bespaart 34%
    237,- excl. btw
    Voorraad: 26
    Levertijd: 1 werkdag
    Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module Netwerk tranceiver module
    (AXM762-10000S)
      Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Maximaal bereik: 10000 m, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-LR
    815,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM .....
    (MASFP1GBLX10)
      StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 3092408 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 118 mm,...
    74,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP Netwerk tranceiver module
    (MGBLH1)
      Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Veiligheid: FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2, Merkcompatibiliteit: Cisco, Certificering: FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    162,- excl. btw
    Voorraad: 62
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX Netwerk tranceiver module
    413,-
    172,-
    (JD118B)
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Breedte: 55,1 mm, Diepte: 15,2 mm, Hoogte: 11,7 mm
    172,- excl. btw
    Voorraad: 38
    Levertijd: 1 werkdag
    Netgear AFM735 Netwerk tranceiver module
    bespaar
    41,63
    (AFM735-10000S)
      Netgear AFM735. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s
    247,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Cisco SFP Copper transceiver module, RJ-45 connector Netwerk tranceiver module
    (SFP-CU-RJ45=)
      Cisco SFP-CU-RJ45=. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    • U bespaart 18%
    339,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 19 juli 2021
    StarTech.com Juniper EX-SFP-1GE-SX compatibel SFP Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module MM LC .....
    86,99
    63,-
    (EXSFP1GESXST)
      StarTech.com EXSFP1GESXST. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1250 Mbit / s, Interface type: SFP. Product colour: Silver, Housing material: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 3381761 h. Power consumption (typical): 1 W. Width: 13.7 mm, Depth: 56.6 mm, Height: 12.5 mm. Number of products included: 1 pc(s), Package width: 118 mm, Package depth: 91 mm
    63,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1 werkdag
    Intel Ethernet SFP+ LR Optics - Dual Rate 10GBASE-LR/1000BASE-LX Netwerk tranceiver module - Zwart
    (E10GSFPLR)
      Intel E10GSFPLR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Export Control Classification Number (ECCN): 5A991. Kleur van het product: Zwart, Status: Launched. Lanceringsdatum: Q4'09, Aansluitingen: SFP+LR, Productserie: Intel Ethernet SFP optics
    239,- excl. btw
    Voorraad: 101
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Refresh
    Cisco GLC-LH-SMD, Refurbished Netwerk tranceiver module
    (GLC-LH-SMD-RF)
      Cisco GLC-LH-SMD, Refurbished. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC, PC
    265,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 1 juli 2021
    Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+ Netwerk tranceiver module
    (AXM764-10000S)
      Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: NETGEAR M5300, M6100, M7100, M7300. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    343,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb LR SFP+ Netwerk tranceiver module
    bespaar
    272,07
    (455886-B21)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb LR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    833,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 29 juni 2021
    Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk Netwerk tranceiver module
    (AXM761P10-10000S)
      Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC
    1.760,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Mikrotik 1.25G, 1310nm Dual LC connector, 20km, SM, DDMI Netwerk tranceiver module
    (S-31DLC20D)
      Mikrotik S-31DLC20D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Compatibele producten: RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN,...
    23,- excl. btw
    Voorraad: 174
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder