• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Transceiver Modules (2746 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP Multimode Fiber Only with DOM
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 62.5, Golflengte: 850 nm. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    255,- excl. btw
    308,55 incl.btw
    Voorraad 4960
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X132 10G SFP+ LC SR
    (J9150A)
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m. Typisch stroomverbruik: 0,6 W. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 55,7 mm, Hoogte: 11,9 mm
    189,- excl. btw
    228,69 incl.btw
    Voorraad 87
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X121
    (J4859C)
      Hewlett Packard Enterprise X121. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5, 50, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 0,5 W. Gewicht: 20 g
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 434
    Cisco netwerk tranceiver module: GLC-LH-SMD
    (GLC-LH-SMD=)
      Cisco GLC-LH-SMD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm, Maximaal bereik: 10000 m, Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500 Catalyst 2940 / 2950 / 2960 / 2960-S / 2960-C / 2
    359,- excl. btw
    434,39 incl.btw
    Voorraad 1627
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended .....
    (GLC-LH-SMD)
      Cisco GLC-LH-SMD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1300 nm, Maximaal bereik: 10000 m, Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500 Catalyst 2940 / 2950 / 2960 / 2960-S / 2960-C / 2
    359,- excl. btw
    434,39 incl.btw
    Voorraad 21
    Intel netwerk tranceiver module: Ethernet SFP+ SR Optics - Aluminium
    (E10GSFPSR)
      Intel E10GSFPSR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Aluminium, Maximaal bereik: 300 m. Typisch stroomverbruik: 1 W
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Voorraad 104
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: Aruba 1G SFP LC SX
    (J4858D)
      Hewlett Packard Enterprise . IN. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 500 m, Compatibele producten: Aruba 2930F. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm
    85,- excl. btw
    102,85 incl.btw
    Voorraad 244
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm, LC/PC
    (GLC-SX-MMD)
      Cisco GLC-SX-MMD. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm
    259,- excl. btw
    313,39 incl.btw
    Voorraad 13
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connector
    (GLC-T=)
      Cisco GLC-T=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Soort kabel: Koper, Maximaal bereik: 100 m. Typisch stroomverbruik: 1,1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 71,1 mm, Hoogte: 14 mm
    275,- excl. btw
    332,75 incl.btw
    Voorraad 48
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-ER SFP+
    (SFP-10G-ER-S=)
      Cisco 10GBASE-ER SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1550 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    5999,- excl. btw
    7258,79 incl.btw
    Voorraad 3
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X130 10G SFP+ LC SR
    (JD092B)
      Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC
    229,- excl. btw
    277,09 incl.btw
    Voorraad 103
    Sparepart
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver (Sparepart)
    (455883-B21)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5 / 125, 50 / 125, Golflengte: 850 nm. Typisch stroomverbruik: 0,8 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA
    202,- excl. btw
    244,42 incl.btw
    Voorraad 30
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: Aruba 10G SFP+ LC SR
    (J9150D)
      Hewlett Packard Enterprise XCVR IN. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 300 m. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm
    258,- excl. btw
    312,18 incl.btw
    Voorraad 50
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X132 10G SFP+ LC LR
    (J9151A)
      Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 55,6 mm, Diepte: 13,7 mm, Hoogte: 11,9 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    349,- excl. btw
    422,29 incl.btw
    Voorraad 42
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP LC SX
    (JD118B)
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Breedte: 55,1 mm, Diepte: 15,2 mm, Hoogte: 11,7 mm
    175,- excl. btw
    211,75 incl.btw
    Voorraad 12
    Linksys netwerk tranceiver module: Business Transceiver Module, SFP+, 10Gbase-LR
    (LACXGLR)
      Linksys LACXGLR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: LR. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m. RX sensitiviteit: -12,5 dB. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    869,- excl. btw
    1051,49 incl.btw
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: Aruba 1G SFP LC LX
    (J4859D)
      Hewlett Packard Enterprise XCVR IN. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 10000 m. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    Voorraad 76
    Linksys netwerk tranceiver module: Business Transceiver Module, SFP, 1000base-LX
    (LACGLX)
      Linksys LACGLX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: LX. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m. RX sensitiviteit: -21 dB. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    139,- excl. btw
    168,19 incl.btw
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: 1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 1 Pair - Aluminium, Blauw, Geel
    (UF-SM-1G-S)
      Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Geel. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    26,- excl. btw
    31,46 incl.btw
    Voorraad 212
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: 1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 20 Pcs - Aluminium
    (UF-MM-1G-20)
      Ubiquiti Networks UF-MM-1G-20. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 20 stuk(s)
    135,- excl. btw
    163,35 incl.btw
    Voorraad 14
    D-link netwerk tranceiver module: DEM-432XT
    (DEM-432XT)
      D-Link DEM-432XT. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Spanning: 3,3 V, Output current: 300 A. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 11,8 mm, Hoogte: 56,5 mm. Certificering: CE, FCC, VCCI, Veiligheid: UL, TUV, CDRH
    549,- excl. btw
    664,29 incl.btw
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: 10 Gbps, SFP+, 300 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs - Aluminium
    (UF-MM-10G)
      Ubiquiti Networks UF-MM-10G. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    36,- excl. btw
    43,56 incl.btw
    Voorraad 197
    Startech.com netwerk tranceiver module: Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC .....
    (JD119BST)
      StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Voorraad 37
    Startech.com netwerk tranceiver module: MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-SR MM LC 300m - .....
    (SFP10GBSRST)
      StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-SR MM LC 300m. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UR. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    529,- excl. btw
    640,09 incl.btw
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: RJ45, 10/100/1000 Mbps, 100m - Metallic
    (UF-RJ45-1G)
      Ubiquiti Networks UF-RJ45-1G. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Metallic, Maximaal bereik: 100 m
    18,- excl. btw
    21,78 incl.btw
    Voorraad 104
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X120 1G SFP RJ-45 T
    (JD089B)
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP RJ-45 T. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper. Certificering: REACH
    165,- excl. btw
    199,65 incl.btw
    Voorraad 28
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector
    bespaar
    147,32
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Duplex systeem: Volledig. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    379,- excl. btw
    458,59 incl.btw
    Voorraad 2781
    Netgear netwerk tranceiver module: AXM765 - Zilver
    (AXM765-10000S)
      Netgear AXM765. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: GBIC, Vezel-optische connector: SFP+. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 30 m
    459,- excl. btw
    555,39 incl.btw
    Voorraad 1
    Cisco netwerk tranceiver module: 100BASE-FX SFP transceiver module for Gigabit Ethernet ports, 1310nm wavelength, 2km .....
    (GLC-GE-100FX=)
      Cisco GLC-GE-100FX=. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m. Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    195,- excl. btw
    235,95 incl.btw
    Voorraad 322
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: UF-SM-10G-S-20 - Aluminium, Blauw, Rood
    (UF-SM-10G-S-20)
      Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S-20. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1330 nm, Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Rood. Aantal inbegrepen producten: 20 stuk(s)
    1189,- excl. btw
    1438,69 incl.btw
    Voorraad 2
    Netgear netwerk tranceiver module: 10 Gigabit SR SFP+, 10pk
    (AXM761P10-10000S)
      Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 300 m
    2319,- excl. btw
    2805,99 incl.btw
    Voorraad 1
    Startech.com netwerk tranceiver module: Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX .....
    (MASFP1GBSXST)
      StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibel MM LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    90,- excl. btw
    108,90 incl.btw
    Voorraad 21
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF
    (J9151D)
      Hewlett Packard Enterprise . IN. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 100000 m. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm
    1229,- excl. btw
    1487,09 incl.btw
    Hp netwerk tranceiver module: ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC
    (J4859C-C)
      HP ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5 / 125, 50 / 125, Golflengte: 1310 nm. Typisch stroomverbruik: 0,5 W. Breedte: 56,9 mm, Diepte: 13,7 mm, Hoogte: 12,3 mm
    30,- excl. btw
    36,30 incl.btw
    Voorraad 21
    Startech.com netwerk tranceiver module: Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m .....
    (SFPGLCSXMMST)
      StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC 550 m (Mini-GBIC). Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    85,- excl. btw
    102,85 incl.btw
    Voorraad 55
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: 10 Gbps, SFP+, 300 m, 850 nm, LC, MM, 20 Pcs - Aluminium
    (UF-MM-10G-20)
      Ubiquiti Networks UF-MM-10G-20. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 20 stuk(s)
    289,- excl. btw
    349,69 incl.btw
    Voorraad 41
    Cisco netwerk tranceiver module: 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector
    (SFP-10G-LR-S=)
      Cisco SFP-10G-LR-S=. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 25%
    1069,- excl. btw
    1293,49 incl.btw
    Voorraad 686
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: UF-SM-10G - Aluminium, Blauw
    (UF-SM-10G)
      Ubiquiti Networks UF-SM-10G. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode, Kleur van het product: Aluminium, Blauw. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    76,- excl. btw
    91,96 incl.btw
    Voorraad 178
    Startech.com netwerk tranceiver module: MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module 1000Base-LX SM LC 10 km - .....
    (SFP1000LXST)
      StarTech.com MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module 1000Base-LX SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UR. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 7
    Mikrotik netwerk tranceiver module: 1.25G SM, 20km, LC, DDMI, SFP
    (S-3553LC20D)
      Mikrotik S-3553LC20D. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 20000 m, Compatibele producten: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR103
    82,- excl. btw
    99,22 incl.btw
    Voorraad 13
    Startech.com netwerk tranceiver module: Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel .....
    (MASFP1GBTXST)
      StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-TX compatibel 100m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 68 mm, Hoogte: 13,8 mm. Certificering: CE, FCC, UL
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Voorraad 17
    Startech.com netwerk tranceiver module: Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module HP 3CSFP91 compatibel MM LC .....
    (3CSFP91ST)
      StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module HP 3CSFP91 compatibel MM LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    85,- excl. btw
    102,85 incl.btw
    Voorraad 6
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: 1.25 Gbps, SFP, 3 km, max 1550 nm, LC, SM, 10 Pair - Aluminium, Blauw, Geel
    (UF-SM-1G-S-20)
      Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S-20. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Geel. Aantal inbegrepen producten: 20 stuk(s)
    175,- excl. btw
    211,75 incl.btw
    Voorraad 19
    Startech.com netwerk tranceiver module: 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 .....
    (SFP10GSRSST)
      StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-S MM LC met DDM 300 m. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    459,- excl. btw
    555,39 incl.btw
    Voorraad 14
    Levelone netwerk tranceiver module: 1.25G SMF SFP Transceiver, 10 km, 1310nm
    (551071)
      LevelOne GVT-0301. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 - 125, Golflengte: 1310 nm. Spanning: 6 V, Output current: 0,3 A. Breedte: 13,5 mm, Diepte: 55,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: Class 1 Laser: EN60825-1 FDA 21: 1040.10, 1040.11
    80,- excl. btw
    96,80 incl.btw
    Voorraad 13
    Dell netwerk tranceiver module: SFP 1000BASE-SX
    (407-BBOR)
      DELL SFP 1000BASE-SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550 m. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: 10 Gbps, SFP+, 10 km, max 1330 nm, LC, SM, 1 Pair - Aluminium, Blauw, Rood
    (UF-SM-10G-S)
      Ubiquiti Networks UF-SM-10G-S. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1330 nm, Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Rood. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    139,- excl. btw
    168,19 incl.btw
    Voorraad 90
    D-link netwerk tranceiver module: 1000Base-SX Mini Gigabit Interface Converter
    (DEM-311GT)
      D-Link DEM-311GT. Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX. Afmetingen (BxDxH): 29,8 x 11,8 x 56,3 mm
    47,- excl. btw
    56,87 incl.btw
    Voorraad 302
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: 8Gb SW SFP+ 4-pack
    (C8R23A)
      Hewlett Packard Enterprise 8Gb SW SFP+ 4-pack. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SW. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125, 62.5 / 125, Compatibele producten: HP MSA 2040. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    214,- excl. btw
    258,94 incl.btw
    Voorraad 8
    Startech.com netwerk tranceiver module: Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 .....
    (MASFP1GBLX10)
      StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificering: CE, FCC, UL
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 4
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: UF-SM-10G-20 - Aluminium, Blauw
    (UF-SM-10G-20)
      Ubiquiti Networks UF-SM-10G-20. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Aluminium, Blauw. Aantal inbegrepen producten: 20 stuk(s)
    649,- excl. btw
    785,29 incl.btw
    Voorraad 11
    Ubiquiti networks netwerk tranceiver module: 1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs - Aluminium
    (UF-MM-1G)
      Ubiquiti Networks UF-MM-1G. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    21,- excl. btw
    25,41 incl.btw
    Voorraad 181
    Mikrotik netwerk tranceiver module: SFP+, 10 Gbps, 10GBASE-T, 2.4 W - Metallic
    (S+RJ10)
      Mikrotik S+RJ10. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    67,- excl. btw
    81,07 incl.btw
    Voorraad 18
    Startech.com netwerk tranceiver module: Cisco-compatibele 100 Mbps glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 2 km .....
    (SFPF1302C)
      StarTech.com SFPF1302C. Data transfer rate (max): 155 Mbit / s, Interface type: SFP, Fiber optic connector: LC. Cable type: Fiber optic, Wavelength: 1300 nm, Colour of product: Silver. Width: 9 mm, Depth: 65 mm, Height: 14 mm. Certification: CE, FCC, UL. Number of products included: 1 pc(s)
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    Voorraad 64
    Hewlett packard enterprise netwerk tranceiver module: X130 10G SFP+ LC LR Data Center
    (JL439A)
      Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LR Data Center. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Breedte: 13 mm, Diepte: 46 mm, Hoogte: 8 mm
    1509,- excl. btw
    1825,89 incl.btw
    Startech.com netwerk tranceiver module: Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m .....
    (SFPGESST)
      StarTech.com Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM 550 m (mini-GBIC). Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 12 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    89,- excl. btw
    107,69 incl.btw
    Voorraad 21
    Zyxel netwerk tranceiver module: SFP10G-LR
    (SFP10G-LR-ZZ0101F)
      ZyXEL SFP10G-LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Maximaal bereik: 300 m. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 11,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    389,- excl. btw
    470,69 incl.btw
    Voorraad 13
    Startech.com netwerk tranceiver module: 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module HP JD094B compatibel SM .....
    (JD094BST)
      StarTech.com 10 Gigabit glasvezel 10GBase-LR SFP+ ontvanger module HP JD094B compatibel SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    909,- excl. btw
    1099,89 incl.btw
    Voorraad 14
    Startech.com netwerk tranceiver module: Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module HP JD089B compatibel 100m - Zilver
    (JD089BST)
      StarTech.com Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module HP JD089B compatibel 100m. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Soort kabel: Koper, Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 68 mm, Hoogte: 13,8 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 25
    Cisco netwerk tranceiver module: 1000BASE-T SFP
    389,51
    239,-
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: TX. Soort kabel: Koper. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    239,- excl. btw
    289,19 incl.btw
    Voorraad 2632
    Netgear netwerk tranceiver module: 10GBASE-LR Lite SFP+
    (AXM764-10000S)
      Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Maximaal bereik: 2000 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    459,- excl. btw
    555,39 incl.btw
    Voorraad 3
    Linksys netwerk tranceiver module: Business Transceiver Module, SFP, 1000base-SX
    (LACGSX)
      Linksys LACGSX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: SX. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 500 m. RX sensitiviteit: -18 dB. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    99,- excl. btw
    119,79 incl.btw
    Startech.com netwerk tranceiver module: Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel .....
    (EXSFP1GELXST)
      StarTech.com Gb glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-LX compatibel SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificering: CE, FCC, UL
    119,- excl. btw
    143,99 incl.btw
    Voorraad 12
    Startech.com netwerk tranceiver module: MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module 1000Base-ZX SM LC 80km - .....
    (SFP1000ZXST)
      StarTech.com MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module 1000Base-ZX SM LC 80km. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1550 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UR. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    179,- excl. btw
    216,59 incl.btw
    Voorraad 6
    Linksys netwerk tranceiver module: Business Transceiver Module, SFP+, 10Gbase-SR
    (LACXGSR)
      Linksys LACXGSR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m. RX sensitiviteit: -11,2 dB. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    399,- excl. btw
    482,79 incl.btw
    Startech.com netwerk tranceiver module: 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 .....
    (SFP10GSRXST)
      StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco SFP-10G-SR-X MM LC met DDM 300 m. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    639,- excl. btw
    773,19 incl.btw
    Voorraad 5
    Startech.com netwerk tranceiver module: Gb glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-SX compatibel .....
    (EXSFP1GESXST)
      StarTech.com Gb glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-SX compatibel MM LC 550m. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Certificering: CE, FCC, UL
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Voorraad 3
    Startech.com netwerk tranceiver module: MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger 1000Base-BX (Upstream) SM LC 10 km .....
    (SFP1000BXUST)
      StarTech.com MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger 1000Base-BX (Upstream) SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UR
    175,- excl. btw
    211,75 incl.btw
    Startech.com netwerk tranceiver module: MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module 100Base-BX (Downstream) SM .....
    (SFP100BBXDST)
      StarTech.com MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module 100Base-BX (Downstream) SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 155 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: CXP,LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UR. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    175,- excl. btw
    211,75 incl.btw
    Startech.com netwerk tranceiver module: 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC .....
    (MASFP10GBSR)
      StarTech.com 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR MM LC met DDM 300 m. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    539,- excl. btw
    652,19 incl.btw
    Voorraad 2
    Startech.com netwerk tranceiver module: MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-BX (Downstream) .....
    (SFP10GBBXDST)
      StarTech.com MSA conform 10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module 10GBase-BX (Downstream) SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Certificering: CE, FCC, UR. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1209,- excl. btw
    1462,89 incl.btw
    Startech.com netwerk tranceiver module: 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module Cisco QSFP-40G-LR4-S .....
    (QSFP40GLR4S)
      StarTech.com 40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel SM LC 10 km. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 72 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: CE, FCC, UL. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3949,- excl. btw
    4778,29 incl.btw
    Voorraad 2
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder