• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network transceiver modules (2353 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Ubiquiti Networks RJ45, 10/100/1000 Mbps, 100m Netwerk tranceiver module - Metallic
    (UF-RJ45-1G)
      Ubiquiti Networks UF-RJ45-1G. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    21,- excl. btw
    Voorraad: 381
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco GLC-SX-MMD= Netwerk tranceiver module
    430,24
    202,-
    (GLC-SX-MMD=)
      Cisco GLC-SX-MMD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    202,- excl. btw
    Voorraad: 1718
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX Netwerk tranceiver module
    (J4858D)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 500 m, Compatibele producten: Aruba 2930F. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm
    65,- excl. btw
    Voorraad: 710
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SFP-10G-SR= Netwerk tranceiver module
    bespaar
    364,91
    (SFP-10G-SR=)
      Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC / PC
    406,- excl. btw
    Voorraad: 1217
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-ZR SFP+ Module for SMF S-Class, Spare Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-ZR-S=)
      Cisco SFP-10G-ZR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Typisch stroomverbruik: 1,5 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    • U bespaart 19%
    6.238,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Ubiquiti Networks 1.25 Gbps, SFP, 550 m, 850 nm, LC, MM, 2 Pcs Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (UF-MM-1G)
      Ubiquiti Networks UF-MM-1G. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    33,- excl. btw
    Voorraad: 279
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR Netwerk tranceiver module
    (J9150D)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm
    211,- excl. btw
    Voorraad: 61
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector Netwerk tranceiver module
    602,33
    287,-
    (SFP-10G-SR-S=)
      Cisco SFP-10G-SR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    287,- excl. btw
    Voorraad: 928
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco GLC-LH-SMD Netwerk tranceiver module
    bespaar
    375,80
    (GLC-LH-SMD=)
      Cisco GLC-LH-SMD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Compatibele producten: Catalyst Express 500 / 520 Cisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900 / 6500 Catalyst...
    397,- excl. btw
    Voorraad: 711
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-LR-S=)
      Cisco SFP-10G-LR-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 42%
    811,- excl. btw
    Voorraad: 659
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Speciaal geselecteerd
    Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP Netwerk tranceiver module
    (AGM731F)
      Netgear ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP. Golflengte: 65 nm, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-SX
    96,93 excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco 10GBASE-LRM SFP+ transceiver module for MMF and SMF, 1310-nm wavelength, LC duplex connector, Refurbished .....
    561,41
    217,-
    (SFP-10G-LRM-RF)
      Cisco SFP-10G-LRM-RF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    217,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Cisco 10GBASE-ER SFP+ Netwerk tranceiver module
    (SFP-10G-ER-S=)
      Cisco 10GBASE-ER SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    4.597,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise X120 Netwerk tranceiver module
    (JD119B)
      Hewlett Packard Enterprise X120. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Compatibele producten: HP 6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30, 10500, 12500, 1900, 1905, 1910, 3100 EI, 3600 EI, 3600 SI,.... Breedte: 55 mm, Diepte: 15 mm, Hoogte: 12 mm
    525,- excl. btw
    Voorraad: 62
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SFP+ 10GBASE-SR transceiver module Netwerk tranceiver module
    bespaar
    145,90
    (MA-SFP-10GB-SR)
      Cisco MA-SFP-10GB-SR, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    587,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 11 augustus 2020
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX Netwerk tranceiver module
    (J4859D)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC LX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm
    111,- excl. btw
    Voorraad: 293
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Cisco 1000BASE-T SFP Netwerk tranceiver module
    (GLC-TE=)
      Cisco 1000BASE-T SFP. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 43%
    182,- excl. btw
    Voorraad: 1776
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Intel E10GSFPSR Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (E10GSFPSR)
      Intel E10GSFPSR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Aluminium. Typisch stroomverbruik: 1 W. Status: Launched. Productserie: Intel Ethernet SFP optics
    95,- excl. btw
    Voorraad: 310
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR Netwerk tranceiver module
    (JD092B)
      Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC
    533,- excl. btw
    Voorraad: 43
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+ Netwerk tranceiver module
    (AJ716B)
      Hewlett Packard Enterprise 8Gb Short Wave B-Series SFP+. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: HP SN6000B
    158,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks 1/10 Gbps, RJ-45, SFP+, 100 m Netwerk tranceiver module
    (UF-RJ45-10G)
      Ubiquiti Networks UF-RJ45-10G. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: RJ-45
    67,- excl. btw
    Voorraad: 96
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 40GBASE-LR4 transceiver module, 1310 nm, SMF Netwerk tranceiver module
    9.379,12
    6.238,-
    (QSFP-40G-LR4-S=)
      Cisco QSFP-40G-LR4-S=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    6.238,- excl. btw
    Voorraad: 39
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco DS-SFP-FC8G-SW= Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    bespaar
    96,67
    (DS-SFP-FC8G-SW=)
      Cisco DS-SFP-FC8G-SW=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 8,5 mm, Diepte: 55,2 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s). Zendvermogensgebied: -1.3, Afmetingen (BxDxH): 13,55 x 56,5 x 8,5 mm
    105,- excl. btw
    Voorraad: 62
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Netgear AXM765 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (AXM765-10000S)
      Netgear AXM765. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: GBIC. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: ReadyNAS 4360S, ReadyNAS 4312S
    311,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Cisco Refresh
    Cisco 10GBASE-SR SFP+ transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, LC duplex connector, ref. Netwerk tranceiver .....
    (SFP-10G-SR-RF)
      Cisco SFP-10G-SR-RF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    • U bespaart 13%
    361,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Cisco 10GBASE-ER SFP+ transceiver module for SMF, 1550-nm, LC duplex connector Netwerk tranceiver module
    8.604,70
    5.723,-
    (SFP-10G-ER=)
      Cisco SFP-10G-ER=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    5.723,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 25 augustus 2020
    Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S Netwerk tranceiver module - Aluminium, Blauw, Geel
    (UF-SM-1G-S)
      Ubiquiti Networks UF-SM-1G-S. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Aluminium, Blauw, Geel. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    29,- excl. btw
    Voorraad: 161
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver Netwerk tranceiver .....
    (455883-B21)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: HP BladeSystem c-Class, Certificering: MSA. Typisch stroomverbruik: 0,8 W. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    76,- excl. btw
    Voorraad: 150
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco GLC-GE-100FX= Netwerk tranceiver module
    bespaar
    37,25
    (GLC-GE-100FX=)
      Cisco GLC-GE-100FX=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Typisch stroomverbruik: 1,5 W
    147,- excl. btw
    Voorraad: 1369
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Netwerk tranceiver module
    (C8R25B)
      Hewlett Packard Enterprise MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    • U bespaart 66%
    361,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T Netwerk tranceiver module
    279,-
    122,-
    (J8177D)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 100 m
    122,- excl. btw
    Voorraad: 28
    Levertijd: 1 werkdag
    HP MSA 2040 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver Netwerk tranceiver module
    (C8R23A)
      HP MSA 2040 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Transceiver
    350,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Cisco SFP 1000BASE-LX10 transceiver module Netwerk tranceiver module
    bespaar
    145,90
    (MA-SFP-1GB-LX10)
      Cisco MA-SFP-1GB-LX10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    587,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise HP X130 10G SFP+ LC LR Transceiver Netwerk tranceiver module
    (JD094B)
      Hewlett Packard Enterprise JD094B. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC
    2.972,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 17 augustus 2020
    Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module Netwerk tranceiver module
    (AXM761-10000S)
      Netgear 10 Gigabit SR SFP+ Module. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Maximaal bereik: 300 m, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-SR
    307,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise MSA 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Netwerk tranceiver .....
    (C8R24B)
      Hewlett Packard Enterprise MSA 16Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    462,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco FET-10G Fabric Extender Transceiver Netwerk tranceiver module
    (FET-10G=)
      Cisco FET-10G=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Nexus 2148T, 2224TF, 2224TP, 2232PP, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    • U bespaart 19%
    570,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 8 september 2020
    Cisco 10GBASE-ZR SFP+ Netwerk tranceiver module
    13.767,52
    9.154,-
    (SFP-10G-ZR=)
      Cisco 10GBASE-ZR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    9.154,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 25 augustus 2020
    StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics .....
    (SFPC1110)
      StarTech.com Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Mean time between failures (MTBF): 4655371 uur, Certificering: CE, FCC, UL, REACH. Typisch stroomverbruik: 1,3 W. Breedte: 13 mm, Diepte: 70 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 92 mm, Diepte...
    62,- excl. btw
    Voorraad: 26
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SFP 1000BASE-SX transceiver module Netwerk tranceiver module
    bespaar
    69,66
    (MA-SFP-1GB-SX)
      Cisco MA-SFP-1GB-SX, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    298,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco GLC-EX-SMD= Netwerk tranceiver module
    (GLC-EX-SMD=)
      Cisco GLC-EX-SMD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750
    1.165,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single Mode Fiber, 4 CWDM lanes in 1310nm window Muxed inside .....
    (WSP-Q40GLR4L=)
      Cisco WSP-Q40GLR4L=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 20%
    3.406,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 12 augustus 2020
    Lenovo SFP+ SR Netwerk tranceiver module
    67,-
    46,-
    (46C3447)
      Lenovo SFP+ SR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    46,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    EnGenius SFP2185-05 Netwerk tranceiver module - Blauw, Zilver
    (SFP2185-05)
      EnGenius SFP2185-05. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Blauw, Zilver. Maximaal voltage: 3,45 V, Stroom (max.): 0,16 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    73,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+ Netwerk tranceiver module - Metallic
    (UF-GP-B+)
      Ubiquiti Networks U Fiber GPON, B+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2500 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    77,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    EnGenius SFP2213-10 Netwerk tranceiver module - Blauw, Zilver
    (SFP2213-10)
      EnGenius SFP2213-10. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Blauw, Zilver. Maximaal voltage: 3,45 V, Stroom (max.): 0,16 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    90,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    EnGenius SFP3185-03 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP3185-03)
      EnGenius SFP3185-03. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    197,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    EnGenius SFP3213-10 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP3213-10)
      EnGenius SFP3213-10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    234,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise MSA 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack Netwerk tranceiver .....
    (C8R23B)
      Hewlett Packard Enterprise MSA 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 4-pack. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 8000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: MSA 2050 Storage, MSA 2052 Storage. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 4 stuk(s)
    314,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1 werkdag
    Zyxel SFP-LX-10-D Netwerk tranceiver module
    (91-010-203001B)
      Zyxel SFP-LX-10-D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm. Certificering: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm
    113,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 40GBASE-CSR4, 4 lanes, 850 nm MMF transceiver module, spare Netwerk tranceiver module
    (QSFP-40G-CSR4=)
      Cisco QSFP-40G-CSR4=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Certificering: MSA
    1.746,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex connector, 100m reach with .....
    bespaar
    177,49
    (QSFP-40G-SR-BD=)
      Cisco QSFP-40G-SR-BD=. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Certificering: MSA. Typisch stroomverbruik: 3,5 W. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    632,- excl. btw
    Voorraad: 50
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Ubiquiti Networks UF-SM-10G Netwerk tranceiver module - Aluminium, Blauw
    (UF-SM-10G)
      Ubiquiti Networks UF-SM-10G. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Aluminium, Blauw. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    81,- excl. btw
    Voorraad: 99
    Levertijd: 1 werkdag
    Netgear AGM734 Netwerk tranceiver module
    (AGM734-10000S)
      Netgear AGM734. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s
    • U bespaart 20%
    118,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+ Netwerk tranceiver module - Aluminium
    780,-
    544,-
    (813874-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 10G SFP+. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Kleur van het product: Aluminium. Breedte: 13,5 mm, Diepte: 71,1 mm, Hoogte: 14 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    544,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    Cisco 1000BASE-ZX SFP Netwerk tranceiver module
    (GLC-ZX-SMD=)
      Cisco 1000BASE-ZX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    2.328,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco SFP+ 10GBASE-LR transceiver module Netwerk tranceiver module
    bespaar
    604,97
    (MA-SFP-10GB-LR)
      Cisco MA-SFP-10GB-LR, Meraki. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    2.341,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 11 augustus 2020
    StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX Netwerk tranceiver module - Zilver
    (J4859CST)
      StarTech.com HP J4859C compatibel SFP Transceiver module 1000BASE-LX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Mean time between failures (MTBF): 3092408 uur, Certificering: FCC, UL, CE. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 14 mm, Diepte: 57 mm, Hoogte: 13 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 118 mm, Diepte verpakking: 93 mm
    72,- excl. btw
    Voorraad: 23
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ module 10GBASE-SR glasvezel optische transceiver SFP10GSRST .....
    (SFP10GSRST)
      StarTech.com SFP10GSRST. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 11100 Mbit / s, Interface type: SFP+. Product colour: Silver, Mean time between failures (MTBF): 1967709 h, Brand compatibility: Cisco. Power consumption (typical): 1.2 W. Width: 12 mm, Depth: 60 mm, Height: 10 mm. Number of products included: 1 pc(s), Package width: 58 mm, Package depth: 47 mm
    232,- excl. btw
    Voorraad: 39
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco DS-SFP-GE-T= Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (DS-SFP-GE-T=)
      Cisco DS-SFP-GE-T=. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Cisco MDS 9000. Breedte: 13,8 mm, Diepte: 67,8 mm, Hoogte: 13,8 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    • U bespaart 17%
    235,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module Netwerk tranceiver module
    (AXM762-10000S)
      Netgear 10 Gigabit LR SFP+ Module. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Maximaal bereik: 10000 m, Bekabelingstechnologie: 10Gbase-LR
    738,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Mikrotik S+RJ10 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (S+RJ10)
      Mikrotik S+RJ10. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    56,- excl. btw
    Voorraad: 48
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM .....
    (MASFP1GBLX10)
      StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel SM LC 10 km. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 3092408 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 118 mm,...
    73,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX Netwerk tranceiver module
    (JD118B)
      Hewlett Packard Enterprise X120 1G SFP LC SX. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Breedte: 55,1 mm, Diepte: 15,2 mm, Hoogte: 11,7 mm
    148,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP Netwerk tranceiver module
    270,50
    179,-
    (MGBLH1)
      Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Golflengte: 1300 nm. Afmetingen (BxDxH): 85 x 134 x 56 mm
    179,- excl. btw
    Voorraad: 14
    Netgear AFM735 Netwerk tranceiver module
    bespaar
    69,46
    (AFM735-10000S)
      Netgear AFM735. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s
    224,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Cisco SFP-CU-RJ45= Netwerk tranceiver module
    (SFP-CU-RJ45=)
      Cisco SFP-CU-RJ45=. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm
    • U bespaart 18%
    348,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 15 september 2020
    StarTech.com Gb glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-SX compatibel MM LC 550m .....
    (EXSFP1GESXST)
      StarTech.com Gb glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module Juniper EX-SFP-1GE-SX compatibel MM LC 550m. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver, Materiaal behuizing: Aluminium, Mean time between failures (MTBF): 3381761 uur. Typisch stroomverbruik: 1 W. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 118 mm, Diepte...
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+ Netwerk tranceiver module
    (AXM764-10000S)
      Netgear 10GBASE-LR Lite SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: NETGEAR M5300, M6100, M7100, M7300. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    311,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 augustus 2020
    Cisco Refresh
    Cisco 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1300-nm, dual LC/PC, Ref. Netwerk tranceiver module
    507,82
    361,-
    (GLC-LH-SMD-RF)
      Cisco GLC-LH-SMD-RF. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC
    361,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Intel E10GSFPLR Netwerk tranceiver module - Zwart
    (E10GSFPLR)
      Intel E10GSFPLR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s. Kleur van het product: Zwart, Status: Launched. Aansluitingen: SFP+LR, Productserie: Intel Ethernet SFP optics
    376,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb LR SFP+ Netwerk tranceiver module
    bespaar
    230,93
    (455886-B21)
      Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb LR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    867,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 25 augustus 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder