• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Mikrotik netwerkswitch modules

    Mikrotik S-RJ01 Netwerk switch module
    (S-RJ01)
      Mikrotik S-RJ01. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Transmissie afstand (max): 0,1 km. Overdrachtssnelheid: 1,25 Gbit / s. Certificering: RoHS
    28,- excl. btw
    Voorraad: 41
    Levertijd: 1 werkdag
    Mikrotik SFP 1.25G module for 80km links with Dual LC-connector Netwerk switch module
    (S-55DLC80D)
      Mikrotik S-55DLC80D. Transmissie afstand (max): 80 km, Golflengte: 1550 nm
    33,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    Mikrotik Q+85MP01D Netwerk switch module
    (Q+85MP01D)
      Mikrotik Q+85MP01D. Ethernet interface type: 40 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+, Fiber type: Multimode, Golflengte: 850 nm
    50,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Mikrotik S-4554LC80D Netwerk switch module
    (S-4554LC80D)
      Mikrotik S-4554LC80D. Transmissie afstand (max): 80 km
    71,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder