• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    7289,-excl. btw 8819,69incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 23 februari 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 23 februari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Cisco SmartNet helpt u graag

    Wie gebruik wil maken van de technische support service en software/firmware updates heeft Cisco SmartNet nodig. Centralpoint.nl is uitgeroepen tot Cisco 'Best Online Partner' 2016 en kan u een hoog niveau van expertise aanbieden. Onze Cisco specialisten kunt u telefonisch bereiken via 088-4300300 of per mail via smartnet@centralpoint.nl.

    Cisco N55-M16P= netwerk switch module

    Cisco netwerk switch module: Generic Expansion Module (GEM) 16 x SFP+, 10GbE

    Productcode: N55-M16P=
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco netwerk switch module: Generic Expansion Module (GEM) 16 x SFP+, 10GbE kenmerken

    Cisco N55-M16P=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit/s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5500

    Cisco N55-M16P=, 1000,10000 Mbit/s, SFP+, Cisco Nexus 5500

    Specificaties

    Cisco netwerk switch module: Generic Expansion Module (GEM) 16 x SFP+, 10GbE specificaties
    Netwerk
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 1000,10000 Mbit/s
    Full duplex Ja
    Optische vezel
    Vezel-optische connector SFP+
    Poorten & interfaces
    Aantal moduleslots SPF+ 16
    Prestatie
    Compatibiliteit Cisco Nexus 5500

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco netwerk tranceiver module: 1470 nm CWDM 1/2/4-Gbps Fibre Channel SFP, Gray, Spare - Grijs, Roestvrijstaal
      Cisco DS-CWDM4G1470=.
      Overdrachtssnelheid (max): 4000 Mbit/s,
      Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische
      connector: LC. Soort kabel:
      Vezel-optiek, Golflengte: 1470 nm, Kleur
      van het product: Grijs, Roestvrijstaal.
      Breedte: 13,3 mm,...
    5849,- excl. btw
    7077,29 incl.btw
    Cisco switchcompnent: Nexus 5548P/5548UP PSU Front-to-Back (port-side exhaust) Airflow module, A/C, 100-240V, 750W, .....
      Cisco N55-PAC-750W=. Producttype:
      Voeding, Kleur van het product: Zwart,
      Roestvrijstaal. Compatibiliteit: Cisco
      Nexus 5548P/5548UP. Totaal vermogen: 750
      W, AC invoer voltage: 100 - 240
    889,- excl. btw
    1075,69 incl.btw
    Cisco switchcompnent: Nexus 5548UP PSU Back-to-Front (port-side intake) Airflow module spare, A/C, 100-240V, 750W, .....
      Cisco N55-PAC-750W-B=. Producttype:
      Voeding, Kleur van het product: Zwart,
      Roestvrijstaal. Compatibiliteit: Cisco
      Nexus 5548UP. Totaal vermogen: 750 W, AC
      invoer voltage: 100 - 240, AC invoer
      frequentie: 50 - 60
    889,- excl. btw
    1075,69 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Generic Expansion Module (GEM) 16 x SFP+, 10GbE
    Cisco
    Cisco
    8819.69 EUR new
    Cisco N55-M16P=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit/s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5500
    Cisco netwerk switch module: Generic Expansion Module (GEM) 16 x SFP+, 10GbE Cisco netwerk switch module: Generic Expansion Module (GEM) 16 x SFP+, 10GbE
    https://www.centralpoint.nl/network-switch-modules/cisco/generic-expansion-module-gem-16-x-sfp-plus-10gbe-art-n55-m16p-num-607957/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder