• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network switch modules (305 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Cisco Refresh
    Cisco 24-port High Performance Mixed Media Gigabit Ethernet interface module, Requires SFP; CEF720, RF netwerk switch .....
    10.836,-
    8.079,-
    (WS-X6724-SFP-RF)
      Cisco WS-X6724-SFP-RF. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE.... Vezel-optische connector: LC,SFP, Fiber type: Multimode, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LX,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX. Switchingcapaciteit: 40 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Verzending snelheid: 30 Mpps. Hot-plug ondersteuning: SFP, Buffer-grootte per poort: 1,17 MB, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6503E, 6504E, 6506, 6506E, 6509,...
    8.079,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco ASR 9000 20-port 1-Gigabit Ethernet Modular Port Adapter, requires SFP optics netwerk switch module
    (A9K-MPA-20X1GE=)
      Cisco A9K-MPA-20X1GE=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Gewicht: 960 g
    9.989,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 7 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco C6800-16P10G netwerk switch module
    bespaar
    1.529,86
    (C6800-16P10G-RF)
      Cisco C6800-16P10G. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ak,IEEE.... MAC-adrestabel: 128000 entries, Switchingcapaciteit: 80 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 2,5 MB, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6800. Beheerplatform: ETHERLIKE-MIB (RFC 1643), IF-MIB (RFC 1573), Bridge MIB (RFC 1493), CISCO-STACK-MIB,.... Veiligheid: UL 60950-1, CAN /...
    11.609,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 6800 Series 48-Port 1 Gigabit SFP Fiber Ethernet Module with DFC4, RF netwerk switch module
    (WS-X6848-SFP-2T-RF)
      Cisco WS-X6848-SFP-2T-RF. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Typisch stroomverbruik: 334,44 W
    • U bespaart 9%
    11.609,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco WS-X4748-SFP-E netwerk switch module
    19.911,15
    14.829,-
    (WS-X4748-SFP-E-RF)
      Cisco WS-X4748-SFP-E. Ethernet interface type: Fast Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Mean time between failures (MTBF): 876100 uur. Typisch stroomverbruik: 92 W. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd Ed. EN 60950-1, 2nd Ed. UL 60950-1,..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC 15J Class A, VCCI Class A, CE Marking, EN 55022 Class A, EN 55024 Class A,...
    14.829,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Catalyst 6500 16-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3C, requires X2, Ref netwerk switch module
    bespaar
    2.159,52
    (WS-X6716-10G-3C-RF)
      Cisco WS-X6716-10G-3C-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3ak,IEEE 802.3x. Switchingcapaciteit: 80 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 200 MB, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506, 6506-E, 6509, 6509-E, 6509-NEB-A, Cisco 7604, 7606, 7609,.... Beheerplatform: EHERLIKE-MIB (RFC 1643), IF-MIB (RFC 1573), Bridge...
    16.229,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Nexus 7000 - F2-Series 48x 1G/10G Ethernet Module, SFP/SFP+, RF netwerk switch module
    (N7K-F248XP-25-RF)
      Cisco N7K-F248XP-25-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Qaz,IEEE 802.1Qbb. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 1100 Gbit / s, Verzending snelheid: 720 Mpps. Buffer-grootte per poort: 72 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: DCNM
    • U bespaart 9%
    17.749,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 36-port 40 Gigabit Ethernet QSFP+ line card, RF netwerk switch module
    24.381,-
    18.149,-
    (N9K-X9636PQ-RF)
      Cisco N9K-X9636PQ-RF. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+. Compatibiliteit: N9K-C9504-FM, N9K-C9508-FM. Typisch stroomverbruik: 260 W
    18.149,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco ASA 5585-X Half Width Network Module netwerk switch module
    bespaar
    2.685,51
    (ASA5585-NM-4-10GE=)
      Cisco ASA 5585-X Half Width Network Module. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Cisco ASA 5585-X
    20.169,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 10000 Series Performance Routing Engine 4, Refurbished netwerk switch module
    (ESR-PRE4-RF)
      Cisco ESR-PRE4-RF. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Verzending snelheid: 10 Mpps, Bandbreedte: 11,2 Gbit / s. Beheerplatform: SNMP RFC 2665. Typisch stroomverbruik: 210 W. Afmetingen (BxDxH): 48,4 x 253,2 x 406,4 mm, Gewicht: 4,09 kg
    • U bespaart 9%
    22.159,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco A9K-MOD80-SE netwerk switch module
    35.217,-
    26.209,-
    (A9K-MOD80-SE-RF)
      Cisco A9K-MOD80-SE. Gewicht: 7.93 kg
    26.209,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco MDS 9000 Family 32-Port 8-Gbps Advanced Fibre Channel Switching Module, Refurbished netwerk switch module
    bespaar
    4.264,91
    (DS-X9248-256K9-RF)
      Cisco DS-X9248-256K9-RF. Vezel-optische connector: LC,SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-LW,10GBASE-SW. Overdrachtssnelheid: 8 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco MDS 9000. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: AES,SNMP,SSH-2. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm, Gewicht: 4,76 kg
    31.849,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Supervisor Engine 2T netwerk switch module
    (VS-S2T-10G=)
      Cisco Supervisor Engine 2T. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. MAC-adrestabel: 128000 entries, Switchingcapaciteit: 80 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506-E, 6509-E, 6509-V-E, 6513E. Beheerplatform: Cisco Works, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS
    33.679,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 14 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco ASR 9000 Series ISM, RF netwerk switch module
    (A9K-ISM-100-RF)
      Cisco A9K-ISM-100-RF. Typisch stroomverbruik: 330 W. Afmetingen (BxDxH): 402,8 x 607,3 x 41,9 mm
    • U bespaart 9%
    36.289,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco ASR 9000 160G Modular Line Card, Packet Transport Optimized, Spare netwerk switch module
    65.736,-
    47.819,-
    (A9K-MOD160-TR=)
      Cisco A9K-MOD160-TR=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ah. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, IEC / EN 60825 Laser Safety, ACA TS001, AS / NZS 60950, FDA – Code of Federal..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Class A, ICES 003 Class A, AS / NZS 3548 Class A, CISPR 22 (EN55022) Class A, VCCI Class A, BSMI.... Afmetingen (BxDxH): 145 x 224 x 17,2 mm, Gewicht: 8,16 kg
    47.819,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 juni 2019
    Cisco ASR 9000 160G Modular Line Card, Service Edge Optimized, Spare netwerk switch module
    bespaar
    12.989,91
    (A9K-MOD160-SE=)
      Cisco A9K-MOD160-SE=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ah. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Afmetingen (BxDxH): 145 x 224 x 17,2 mm, Gewicht: 8,16 kg. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, IEC / EN 60825 Laser Safety, ACA TS001, AS / NZS 60950, FDA – Code of Federal Reg, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Class A, ICES 003 Class A, AS / NZS 3548 Class A, CISPR 22 (EN55022) Class A, VCCI Class A, BSMI C
    96.729,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco ASR 9000 2-Port 100GE Service Edge Optimized Line Card, Requires CFP optics, Spare netwerk switch module
    (A9K-2X100GE-SE=)
      Cisco A9K-2X100GE-SE=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Vezel-optische connector: CFP. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Afmetingen (BxDxH): 520,7 x 355,6 x 43,7 mm, Gewicht: 6,35 kg
    • U bespaart 10%
    322.389,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Refurbished
    Cisco Catalyst 4500 E Series Supervisor Engine 6L-E netwerk switch module (Refurbished LG)
    (WS-X45-SUP6L-E-R4)
      Cisco WS-X45-SUP6L-E. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 280 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Beheerplatform: SNMP v1 / v2 / v3, RMON I and II, RFC 1213-MIB (MIB II), UDP-MIB, TCP-MIB, CISCO-FLASH-MIB, CISCO-IMAGE-. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP. Ondersteunde...
    30,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco FlexStack-Plus hot-swappable stacking module, Ref netwerk switch module (Renew)
    (C2960X-STACK-RF)
      Cisco C2960X-STACK-RF. Mean time between failures (MTBF): 17128090 uur
    325,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco ASA 5545-Xand 5555-X interface card slot (blank) (spare) netwerk switch module
    730,40
    529,-
    (ASA-IC-C-BLANK=)
      Cisco ASA-IC-C-BLANK=. Compatibiliteit: Cisco ASA 5545-X / 5555-X
    529,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 17 juni 2019
    Open Box
    Cisco A900-IMA1X= netwerk switch module (Open Box)
    (A900-IMA1X=)
      Cisco A900-IMA1X=. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Vezel-optische connector: XFP, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Cisco ASR 900
    849,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco WAVE-INLN-GE-4T netwerk switch module
    bespaar
    147,51
    (WAVE-INLN-GE-4T=)
      Cisco WAVE-INLN-GE-4T. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco WAVE 294, 594, 694, 7541, 7571, 8541
    859,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 11 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 8x 100M SFP expansion module, Refurbished netwerk switch module
    (IEM-3000-8SM-RF)
      Cisco IEM-3000-8SM-RF. Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SFP. MAC-adrestabel: 8000 entries, Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 7732890 uur, Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC. Beheerplatform: SNMPv3, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,SSH-2
    • U bespaart 8%
    1.029,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco IEM-3000-4PC-4TC netwerk switch module
    (IEM-3000-4PC-4TC=)
      Cisco IEM-3000-4PC-4TC. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX. MAC-adrestabel: 8000 entries. Mean time between failures (MTBF): 1291440 uur, Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC. Typisch stroomverbruik: 7,9 W. Veiligheid: UL / CSA, CE (Europe), C-Tick (Australia / New Zealand), KCC (Korea), ANATEL (Brazil), China RoHS, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part...
    1.409,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 10 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Nexus 5596 Layer 3 Expansion Module, RF netwerk switch module
    3.250,80
    2.439,-
    (N55-M160L3-RF)
      Cisco N55-M160L3-RF. Switchingcapaciteit: 160 Gbit / s, Verzending snelheid: 240 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5596UP, 5596T
    2.439,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Meraki 8x1 GbE Copper Interface netwerk switch module
    bespaar
    397,40
    (IM-8-CU-1GB)
      Cisco IM-8-CU-1GB, Meraki. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Compatibiliteit: Meraki MX400, MX600
    2.689,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 mei 2019
    Cisco ASR 900 2 port 10GE XFP/SFP+ Interface Module, Spare netwerk switch module
    (A900-IMA2Z=)
      Cisco A900-IMA2Z=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: Cisco ASR 900
    • U bespaart 9%
    2.709,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco ASR 900 8-Port SFP Gigabit Ethernet Interface Module netwerk switch module
    3.792,60
    2.839,-
    (A900-IMA8S=)
      Cisco A900-IMA8S=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X. Compatibiliteit: Cisco ASR 900
    2.839,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco A900-IMA8S1Z= netwerk switch module
    (A900-IMA8S1Z=)
      Cisco A900-IMA8S1Z=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco ASR 914
    2.999,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 7 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Services Performance Engine 100, 3GE, 4EHWIC, 4DSP, 2SM, 256MBCF, 1GB DRAM, IPB, RF netwerk switch module
    bespaar
    415,21
    (C3900-SPE100/K9-RF)
      Cisco C3900-SPE100 / K9-RF. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s
    3.239,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Nexus 5596 Layer 3 Expansion Module, version 2, Spare netwerk switch module
    (N55-M160L3-V2=)
      Cisco N55-M160L3-V2=. Switchingcapaciteit: 160 Gbit / s, Verzending snelheid: 240 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5596UP, 5596T
    • U bespaart 12%
    3.309,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 24 juni 2019
    Cisco Nexus 5548P/5548UP switch daughter card netwerk switch module
    5.478,-
    3.969,-
    (N55-D160L3=)
      Cisco N55-D160L3=. Switchingcapaciteit: 160 Gbit / s, Verzending snelheid: 240 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5548P / 5548UP
    3.969,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 11 juni 2019
    Cisco 4-port QSFP expansion module, Spare netwerk switch module
    (N55-M4Q=)
      Cisco N55-M4Q=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Nexus 5500
    5.329,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 14 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 48-port Copper Gigabit Ethernet Module with DFC4, Ref netwerk switch module
    bespaar
    795,61
    (C6800-48P-TX-RF)
      Cisco C6800-48P-TX-RF. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Typisch stroomverbruik: 405 W. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm
    6.059,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco A900-IMA4OS= netwerk switch module
    (A900-IMA4OS=)
      Cisco A900-IMA4OS=. Compatibiliteit: ASR 900
    • U bespaart 9%
    6.469,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco 12-port 10G BASE-T Ethernet Module, Spare netwerk switch module
    10.043,-
    7.279,-
    (N55-M12T=)
      Cisco N55-M12T=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5596T
    7.279,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 11 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Catalyst 4500E SFP line card, 24-Port, RF netwerk switch module
    bespaar
    1.288,18
    (WS-X4624-SFP-E-RF)
      Cisco WS-X4624-SFP-E-RF. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP. Switchingcapaciteit: 24 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 591109 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R-E, 4507R+E, 4510R-E, 4510R+E1. Typisch stroomverbruik: 45 W
    9.749,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco ASA5585-NM-20-1GE= netwerk switch module
    (ASA5585-NM-20-1GE=)
      Cisco ASA5585-NM-20-1GE=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X. Compatibiliteit: Cisco ASA 5585-X
    • U bespaart 9%
    10.769,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 10G Any Reach XFP compatible (Separately) REMANUFACTURED netwerk switch module
    16.254,-
    12.109,-
    (15454-10G-XR-RF)
      Cisco 10G Any Reach XFP compatible (Separately) REMANUFACTURED
    12.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 7600 Route Switch Processor 720Gbps Fabric, PFC3C, GE, RF netwerk switch module
    bespaar
    1.798,09
    (RSP720-3C-GE-RF)
      Cisco RSP720-3C-GE-RF. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Ondersteunde protocollen: BGPv4, OSPF, IS-IS, RIP, FIB, ICMP. Switchingcapaciteit: 40 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Verzending snelheid: 30 Mpps. Compatibiliteit: -Cisco 7604, 7606, 7606-S, 7609, 7609-S, & 7613, -Cisco 7600 SIP 600, -Cisco 7600 SIP 400, -Cisco.... Beheerplatform: Cisco Works. Typisch stroomverbruik: 310 W
    13.559,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Ethernet 4 10GE Crossponder REMANUFACTURED netwerk switch module
    (15454-10GE-XP-RF)
      Cisco Ethernet 4 10GE Crossponder REMANUFACTURED
    • U bespaart 9%
    13.919,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco ASR 9000 4-port 10GE Modular Port Adapter, RF netwerk switch module
    18.963,-
    14.119,-
    (A9K-MPA-4X10GE-RF)
      Cisco A9K-MPA-4X10GE-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Vezel-optische connector: XFP, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: ASR 9000. Gewicht: 870 g
    14.119,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 40-Port GE Low Queue Line Card, requires SFPs, refurbished netwerk switch module
    bespaar
    1.924,71
    (A9K-40GE-L-RF)
      Cisco A9K-40GE-L-RF. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Typisch stroomverbruik: 310 W. Afmetingen (BxDxH): 520,7 x 355,6 x 43,7 mm, Gewicht: 8,62 kg
    14.529,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco WS-X4640-CSFP-E netwerk switch module
    (WS-X4640-CSFP-E=)
      Cisco WS-X4640-CSFP-E. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3x. Vezel-optische connector: SFP. Mean time between failures (MTBF): 347724 uur. Typisch stroomverbruik: 120 W. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd Ed. EN 60950-1, 2nd Ed. UL 60950-1,..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC 15J Class A, VCCI...
    • U bespaart 13%
    15.779,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 11 juni 2019
    Cisco WS-X6848-SFP-2T= netwerk switch module
    26.248,75
    18.819,-
    (WS-X6848-SFP-2T=)
      Cisco WS-X6848-SFP-2T=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Typisch stroomverbruik: 334,44 W
    18.819,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 juni 2019
    Cisco 32-port 40 Gigabit Ethernet QSFP+ line card, spare netwerk switch module
    bespaar
    3.134,91
    (N9K-X9432PQ=)
      Cisco N9K-X9432PQ=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+. Compatibiliteit: N9K-C9504-FM, N9K-C9508-FM, N9K-C9516-FM. Typisch stroomverbruik: 240 W
    23.529,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco ASR 9000 8-port 10-Gigabit Ethernet Modular Port Adapter, requires SFP+ optics, Refurbished netwerk switch module
    (A9K-MPA-8X10GE-RF)
      Cisco A9K-MPA-8X10GE-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Gewicht: 790 g
    • U bespaart 9%
    26.209,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco MDS 9000 Family 32-Port 8-Gbps Advanced Fibre Channel Switching Module, refurbished netwerk switch module
    35.758,80
    26.619,-
    (DS-X9232-256K9-RF)
      Cisco DS-X9232-256K9-RF. Vezel-optische connector: LC,SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-LW,10GBASE-SW. Overdrachtssnelheid: 8 Gbit / s. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm, Gewicht: 4,76 kg
    26.619,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Nexus 7700 Supervisor 2E netwerk switch module
    bespaar
    3.596,41
    (N77-SUP2E=)
      Cisco Nexus 7700 Supervisor 2E. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Beheerplatform: SNMP. Typisch stroomverbruik: 200 W. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, AS / NZS 60950, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15 (CFR 47) (USA) Class A, ICES-003 (Canada) Class A, EN55022 (Europe) Class A, CISPR22.... Afmetingen (BxDxH): 201,7 x 555 x 51,8 mm, Gewicht: 3,86 kg
    26.879,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco ASR1000-6TGE= netwerk switch module
    (ASR1000-6TGE=)
      Cisco ASR1000-6TGE=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10000 Mbit / s. Bandwidth: 40 Gbit / s. Compatibility: Cisco ASR 1000
    • U bespaart 9%
    29.569,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Nexus 7700 F3 netwerk switch module
    49.665,-
    36.959,-
    (N77-F324FQ-25=)
      Cisco Nexus 7700 F3. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 40000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3. Vezel-optische connector: QSFP+. MAC-adrestabel: 64000 entries. Buffer-grootte per poort: 144 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, AS / NZS 60950, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15 (CFR 47) (USA) Class A, ICES-003 (Canada) Class A, EN55022 (Europe) Class A, CISPR22...
    36.959,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco C6800-48P-SFP-XL= netwerk switch module
    bespaar
    5.382,81
    (C6800-48P-SFP-XL=)
      Cisco C6800-48P-SFP-XL=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LH,1000BASE‑LX,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6807-XL / 6500-E. Typisch stroomverbruik: 339,44 W. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm
    40.179,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco ASR 9000 Series SPA Interface Processor-700, Spare netwerk switch module
    (A9K-SIP-700=)
      Cisco A9K-SIP-700=. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Beheerplatform: SNMP. Afmetingen (BxDxH): 355,6 x 520,7 x 43,7 mm, Gewicht: 6,35 kg. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, IEC / EN 60825 Laser Safety, ACA TS001, AS / NZS 60950, FDA – Code of Federal Reg, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Class A, ICES 003 Class A, AS / NZS 3548 Class A, CISPR 22 (EN55022) Class A, VCCI Class A, BSMI C
    • U bespaart 9%
    44.349,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco A9K-SIP-700-8G netwerk switch module
    63.210,-
    47.029,-
    (A9K-SIP-700-8G=)
      Cisco A9K-SIP-700-8G. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Beheerplatform: SNMP. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, IEC / EN 60825 Laser Safety, ACA TS001, AS / NZS 60950, FDA – Code of Federal..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Class A, ICES 003 Class A, AS / NZS 3548 Class A, CISPR 22 (EN55022) Class A, VCCI Class A, BSMI.... Afmetingen (BxDxH): 355,6 x 520,7 x 43,7 mm, Gewicht: 6,35 kg
    47.029,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco MDS 9700 netwerk switch module
    bespaar
    6.846,61
    (DS-X9448-768K9=)
      Cisco MDS 9700. Vezel-optische connector: SFP+. Overdrachtssnelheid: 16 Gbit / s. Beheerplatform: SSHv2, SNMPv3, SFTP, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: AES,SNMP,SSH-2. Afmetingen (BxDxH): 403,9 x 553,7 x 44 mm, Gewicht: 7,71 kg
    51.059,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Nexus 7000 M2 netwerk switch module
    (N7K-M206FQ-23L=)
      Cisco Nexus 7000 M2. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 40000 Mbit / s
    • U bespaart 9%
    61.809,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Refurbished
    Cisco WS-X6K-5DB-ATT= netwerk switch module (Refurbished LG)
    (WS-X6K-5DB-ATT-R4)
      Cisco WS-X6K-5DB-ATT=. Golflengte: 1550 nm, RX sensitiviteit: 5 dB. Compatibiliteit: Catalyst 6500. Afmetingen (BxDxH): 36 x 121 x 18 mm, Gewicht: 300 g
    18,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco 146GB 6GB SAS 10KRPM SFF HDD netwerk switch module
    340,43
    189,-
    (A03-D146GA2-RF)
      Cisco 146GB 6GB SAS 10KRPM SFF HDD
    189,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco LTE 2.0 4G NIM for North America (AT&T & Canada), LTE 700/850/1900 (1700/ 2100 AWS) MHz, 850/900/1900 (1700/2100) .....
    bespaar
    112,66
    (NIM-4G-LTE-NA=)
      Cisco NIM-4G-LTE-NA=. Compatibiliteit: Cisco 4200, 4300, 4400. Certificering: FCC 2, FCC 22, FCC 24, RSS 129 & RSS 133, RSS 132 & RSS 133, EN 301 511 GSM, EN 301 908-1, EN 301..., Veiligheid: UL 60950-1,CAN / CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950.1, FCC Part 2.1093,..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15, Industry Canada ICES-003, EN 301 489-01, EN 301 489-07, EN 301 489-24, EN55022.... Afmetingen (BxDxH): 88,9 x 185,4 x 31,8 mm, Gewicht: 270 g
    989,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco LTE 2.0 4G NIM for Verizon, LTE 700 (1700/ 2100 AWS) MHz, EVDO Rev A/CDMA 1x BC0, BC1, BC10bands netwerk switch .....
    (NIM-4G-LTE-VZ=)
      Cisco NIM-4G-LTE-VZ=. Compatibiliteit: Cisco 4200, 4300, 4400. Certificering: FCC 2, FCC 22, FCC 24, RSS 129 & RSS 133, RSS 132 & RSS 133, EN 301 511 GSM, EN 301 908-1, EN 301..., Veiligheid: UL 60950-1,CAN / CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950.1, FCC Part 2.1093,..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15, Industry Canada ICES-003, EN 301 489-01, EN 301 489-07, EN 301 489-24, EN55022.... Afmetingen (BxDxH): 88,9 x 185,4 x 31,8 mm, Gewicht: 270 g
    • U bespaart 8%
    989,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco WS-X4306-GB netwerk switch module
    1.703,96
    1.289,-
    (WS-X4306-GB-RF)
      Cisco WS-X4306-GB. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500, Mean time between failures (MTBF): 570262 uur. Typisch stroomverbruik: 35 W. Afmetingen (BxDxH): 362 x 273 x 30 mm
    1.289,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco SM-X EtherSwitch SM, Layer 2/3 switching, 16 ports GE, POE+ capable, Spare netwerk switch module
    bespaar
    172,81
    (SM-X-ES3-16-P=)
      Cisco SM-X-ES3-16-P=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 4451-X Cisco 3900 Cisco 2921 Cisco 2911. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 206 x 207 x 40 mm, Gewicht: 900 g
    1.499,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco NIM-4T= netwerk switch module
    (NIM-4T=)
      Cisco NIM-4T=. Ondersteunde protocollen: EIA-232, EIA-449, EIA-530, EIA-530A, V.35, and X.21. Bandbreedte: 0,08 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 4400
    • U bespaart 9%
    1.899,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco ASA 5500 AIP SECURITY SERVICES netwerk switch module
    2.724,35
    2.049,-
    (ASA-SSM-AIP10K9-RF)
      Cisco ASA 5500 AIP SECURITY SERVICES
    2.049,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco ASR 900 8-Port 10/100/1000 Ethernet Interface Module netwerk switch module
    (A900-IMA8T=)
      Cisco A900-IMA8T=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T. Compatibiliteit: Cisco ASR 900
    2.399,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 7 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Nexus 5548P/5548UP switch daughter card, RF netwerk switch module
    bespaar
    299,61
    (N55-D160L3-RF)
      Cisco N55-D160L3-RF. Switchingcapaciteit: 160 Gbit / s, Verzending snelheid: 240 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5548P / 5548UP
    2.439,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Meraki 2x10 GbE SFP+ Interface netwerk switch module
    (IM-2-SFP-10GB)
      Cisco IM-2-SFP-10GB, Meraki. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Meraki MX400, MX600
    • U bespaart 10%
    2.689,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 28 mei 2019
    Cisco SM-D-ES3-48-P= netwerk switch module
    5.959,80
    4.449,-
    (SM-D-ES3-48-P=)
      Cisco SM-D-ES3-48-P=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Certificering: 47 CFR 15, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS / NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN..., Veiligheid: UL 60950-1, CAN /...
    4.449,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 12-port 10G BASE-T Ethernet Module, RF netwerk switch module
    bespaar
    576,51
    (N55-M12T-RF)
      Cisco N55-M12T-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5596T
    4.449,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco ASR 9000 20-port 1-Gigabit Ethernet Modular Port Adapter, requires SFP optics, Refurbished netwerk switch module
    (A9K-MPA-20X1GE-RF)
      Cisco A9K-MPA-20X1GE-RF. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑SX. Gewicht: 960 g
    • U bespaart 9%
    6.059,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Carrier Ethernet10ptMultirate 10 100 1000Mbps REMANUFACTURED netwerk switch module
    8.718,47
    6.499,-
    (15454-CE-MR-10-RF)
      Cisco Carrier Ethernet10ptMultirate 10 100 1000Mbps REMANUFACTURED
    6.499,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Catalyst 4500 Gigabit Ethernet Module, 48-Port, 100BASE-FX, Ref netwerk switch module
    bespaar
    1.027,17
    (WS-X4148-FX-MT-RF)
      Cisco WS-X4148-FX-MT-RF. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-FX. Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503, 4506, 4507R, 4510R, 4503-E, 4506-E, 4507R-E, 4507R+E, 4510R-E, 4510R+E. Certificering: ROHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd Ed. EN 60950-1, 2nd Ed. UL 60950-1,..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC...
    7.799,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zondag 9 juni 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder