• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network switch modules (300 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Cisco Refresh
    Cisco Services Performance Engine 100, 3GE, 4 EHWIC, 4 DSP, 4 SM, 256MB CF, 1GB DRAM, IPB, RF netwerk switch module
    5.779,20
    4.319,-
    (C3900-SPE150/K9-RF)
      Cisco C3900-SPE150 / K9-RF. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s
    4.319,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco WS-X4640-CSFP-E netwerk switch module
    bespaar
    1.114,42
    (WS-X4640-CSFP-E-RF)
      Cisco WS-X4640-CSFP-E. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3x. Vezel-optische connector: SFP. Mean time between failures (MTBF): 347724 uur, Compatibiliteit: Catalyst 4500. Typisch stroomverbruik: 120 W. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd Ed. EN 60950-1, 2nd Ed. UL 60950-1,..., Elektromagnetische...
    8.459,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco A9K-MOD80-TR netwerk switch module
    (A9K-MOD80-TR-RF)
      Cisco A9K-MOD80-TR. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ah. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, IEC / EN 60825 Laser Safety, ACA TS001, AS / NZS 60950, FDA – Code of Federal..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Class A, ICES 003 Class A, AS / NZS 3548 Class A, CISPR 22 (EN55022) Class A, VCCI Class A, BSMI.... Breedte: 145 mm, Diepte: 224 mm,...
    • U bespaart 9%
    12.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco WS-X4748-SFP-E netwerk switch module
    33.185,25
    24.699,-
    (WS-X4748-SFP-E=)
      Cisco WS-X4748-SFP-E. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Mean time between failures (MTBF): 876100 uur. Typisch stroomverbruik: 92 W. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd Ed. EN 60950-1, 2nd Ed. UL 60950-1,..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC 15J Class A, VCCI Class A, CE Marking, EN 55022 Class A, EN 55024 Class...
    24.699,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Cisco Refresh
    Cisco Nexus 7000 M1 netwerk switch module
    bespaar
    4.339,51
    (N7K-M132XP-12L-RF)
      Cisco Nexus 7000 M1. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber type: Multimode, Transmissie afstand (max): 80 km. MAC-adrestabel: 128000 entries, Verzending snelheid: 60 Mpps, Bandbreedte: 80 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 65 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: Cisco Data Center Network Manager (DCNM) 5.1, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit AES
    32.459,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Nieuw, open doos
    Cisco FlexStack-Plus netwerk switch module
    (C2960X-STACK-STCK1-STCK1)
      Cisco FlexStack-Plus. Mean time between failures (MTBF): 17128090 uur
    113,20 excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco 1-Port Serial WAN Network Interface Card netwerk switch module
    (NIM-1T=)
      Cisco NIM-1T=. Compatibiliteit: Cisco 4400. Aansluitingen: Serial WAN
    • U bespaart 4%
    285,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Refurbished
    Cisco 7600 ES20 Line Card, 2x10GE XFP with DFC 3C netwerk switch module (Refurbished LG)
    (7600-ES20-10G3C-R4)
      Cisco 7600-ES20-10G3C. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: XFP. Bandbreedte: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 7600 Series
    342,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco NIM-ES2-8-P= netwerk switch module
    984,27
    749,-
    (NIM-ES2-8-P=)
      Cisco NIM-ES2-8-P=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco 4000 Series. Beheerplatform: SNMPv1, v2, v3, IGMP, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 188 x 122 x 21 mm, Gewicht: 149 g
    749,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Cisco IEM-3000-4PC netwerk switch module
    (IEM-3000-4PC=)
      Cisco IEM-3000-4PC. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX. MAC-adrestabel: 8000 entries. Mean time between failures (MTBF): 1494990 uur, Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC. Typisch stroomverbruik: 7,3 W. Veiligheid: UL / CSA, CE (Europe), C-Tick (Australia / New Zealand), KCC (Korea), ANATEL (Brazil), China RoHS, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15...
    1.003,86 excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 mei 2019
    Cisco SM-ES3-24-P= netwerk switch module
    bespaar
    299,61
    (SM-ES3-24-P=)
      Cisco SM-ES3-24-P=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 206 x 207 x 40 mm, Gewicht: 2,5 kg
    2.439,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco SM-ES3G-24-P= netwerk switch module
    (SM-ES3G-24-P=)
      Cisco SM-ES3G-24-P=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Certificering: 47 CFR 15, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS / NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN..., Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA...
    • U bespaart 9%
    2.839,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 4-port QSFP expansion module, RF netwerk switch module
    4.334,40
    3.239,-
    (N55-M4Q-RF)
      Cisco N55-M4Q-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Nexus 5500
    3.239,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Generic Expansion Module (GEM) 16 x SFP+, 10GbE netwerk switch module
    bespaar
    553,21
    (N55-M16P)
      Cisco N55-M16P. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5500
    4.319,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Catalyst 9400 Series 48-Port UPOE 10/100/1000 (RJ-45), Spare netwerk switch module
    (C9400-LC-48U=)
      Cisco C9400-LC-48U=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 1588,IEEE 802.1as,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3bz,IEEE.... Mean time between failures (MTBF): 823000 uur. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA-C222.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950.1, IEEE 802.3, Elektromagnetische compatibiliteit: 47 CFR Part 15, CISPR22 Class A, EN 300...
    6.123,11 excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 10 juni 2019
    Cisco Supervisor Engine 7L-E netwerk switch module
    (WS-X45-SUP7L-E=)
      Cisco Supervisor Engine 7L-E. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3az. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 520 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500E, Mean time between failures (MTBF): 183341 uur. Typisch stroomverbruik: 263 W. Veiligheid: UL 60950CAN / CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS...
    9.202,66 excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 juni 2019
    Cisco N9K-X9564TX= netwerk switch module
    (N9K-X9564TX=)
      Cisco N9K-X9564TX=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,10GBASE-T. Vezel-optische connector: QSFP. Compatibiliteit: Cisco Nexus 9500
    • U bespaart 12%
    17.105,86 excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 12 juni 2019
    Cisco C6800-16P10G netwerk switch module
    23.026,50
    17.149,-
    (C6800-16P10G=)
      Cisco C6800-16P10G. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ak,IEEE.... MAC-adrestabel: 128000 entries, Switchingcapaciteit: 80 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 2,5 MB, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6800. Beheerplatform: ETHERLIKE-MIB (RFC 1643), IF-MIB (RFC 1573), Bridge MIB (RFC 1493), CISCO-STACK-MIB,.... Veiligheid: UL 60950-1, CAN /...
    17.149,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Cisco Refresh
    Cisco ASR9K Route Switch Processor 440G/slot, 6GB RAM, 2x 1GE, 2x 10G SFP+, for Packet Transport, RF netwerk switch .....
    bespaar
    2.582,01
    (A9K-RSP440-TR-RF)
      Cisco A9K-RSP440-TR-RF. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s, Ondersteunde protocollen: L2VPN, IPv4, IPv6, L3VPN. Vezel-optische connector: SFP+. Switchingcapaciteit: 440 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Typisch stroomverbruik: 170 W
    19.359,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco A9K-MOD80-SE= netwerk switch module
    (A9K-MOD80-SE=)
      Cisco A9K-MOD80-SE=. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Afmetingen (BxDxH): 145 x 224 x 17,2 mm, Gewicht: 7,93 kg
    • U bespaart 9%
    46.949,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco ASR 9000 2-Port 100GE Packet Transport Optimized Line Card, Requires CFP optics, Spare netwerk switch module
    325.080,-
    241.799,-
    (A9K-2X100GE-TR=)
      Cisco A9K-2X100GE-TR=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Vezel-optische connector: CFP. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Afmetingen (BxDxH): 520,7 x 355,6 x 43,7 mm, Gewicht: 6,35 kg
    241.799,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Refurbished
    Cisco Catalyst 4500E Series 48-Port, PoE, PoEP, 10/100/1000 (RJ-45) netwerk switch module (Refurbished LG)
    (WS-X4648-RJ45V+E-R4)
      Cisco WS-X4648-RJ45V+E. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Switchingcapaciteit: 24 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Bandbreedte: 3 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R-E, 4507R+E, 4510R-E, 4510R+E1, Mean time between failures (MTBF): 280365 uur. Typisch stroomverbruik:...
    75,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished
    Cisco 12 port E3/DS3 75ohm FMEC (T54) netwerk switch module (Refurbished LG)
    (15454E-E3DS3-FMEC-R4)
      Cisco 15454E-E3DS3-FMEC=. Compatibiliteit: Cisco ONS 15454
    90,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ NIM Annex B netwerk switch module
    bespaar
    46,01
    (NIM-VA-B=)
      Cisco NIM-VA-B=. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ah. Fiber type: Multimode. Afmetingen (BxDxH): 88,9 x 18,39 x 3,18 mm, Gewicht: 181 g
    559,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Cisco C9300-NM-2Q= netwerk switch module
    (C9300-NM-2Q=)
      Cisco C9300-NM-2Q=. Ethernet interface type: 40 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 9300
    1.326,93 excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Refresh
    Cisco Catalyst 4500 48-Port 802.3af PoE and 802.3at PoEP 10/100/1000 (RJ-45), RF netwerk switch module
    (WS-X4548-RJ45V+-RF)
      Cisco WS-X4548-RJ45V+-RF. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Switchingcapaciteit: 6 Gbit / s, Bandbreedte: 1 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 239436 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503, 4506, 4507R, and 4510R, Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R-E, 4507R+E, 4510R-E,.... Typisch stroomverbruik:...
    • U bespaart 9%
    3.829,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco 4-port Gigabit Ethernet, dual-mode GE/SFP or 1-port 10G SFP+, SM-X Module netwerk switch module
    7.224,-
    5.389,-
    (SM-X-4X1G-1X10G=)
      Cisco SM-X-4X1G-1X10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 206 x 207 x 40 mm, Gewicht: 848 g. Aansluitingen: 4 x GE / SFP 1 x SFP+
    5.389,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 48-port 10 Gigabit Ethernet SFP+ and SFP and 4‑port 40 Gigabit Ethernet QSFP+ line card, Refurbished netwerk .....
    bespaar
    795,61
    (N9K-X9464PX-RF)
      Cisco N9K-X9464PX-RF. Ethernet interface type: 40 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000,40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP,SFP+. Compatibiliteit: N9K-C9504-FM, N9K-C9508-FM, N9K-C9516-FM. Typisch stroomverbruik: 160 W
    6.059,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco 1-port Packet-over-T3/E3 Service Module netwerk switch module
    (SM-X-1T3/E3=)
      Cisco SM-X-1T3 / E3=. Compatibiliteit: Cisco 2900, 3900, 4451-X (ISR4451-X). Afmetingen (BxDxH): 180 x 183 x 39 mm. Aansluitingen: 1 x T3 / E3
    • U bespaart 9%
    6.329,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco A9K-MPA-2X10GE= netwerk switch module
    16.254,-
    12.109,-
    (A9K-MPA-2X10GE=)
      Cisco A9K-MPA-2X10GE=. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Vezel-optische connector: XFP, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Gewicht: 700 g
    12.109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco 48-port Copper Gigabit Ethernet Module with DFC4, Spare netwerk switch module
    bespaar
    1.786,71
    (C6800-48P-TX=)
      Cisco C6800-48P-TX=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Typisch stroomverbruik: 405 W. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm
    13.449,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco WS-X4748-SFP-E netwerk switch module
    (WS-X4748-SFP-E-RF)
      Cisco WS-X4748-SFP-E. Ethernet interface type: Fast Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Mean time between failures (MTBF): 876100 uur. Typisch stroomverbruik: 92 W. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd Ed. EN 60950-1, 2nd Ed. UL 60950-1,..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC 15J Class A, VCCI Class A, CE Marking, EN 55022 Class A, EN 55024 Class A,...
    • U bespaart 9%
    14.829,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Nexus 7000 F2e netwerk switch module
    27.415,08
    20.409,-
    (N7K-F248XP25E-RF)
      Cisco Nexus 7000 F2e. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Qaz,IEEE 802.1Qbb. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. MAC-adrestabel: 16384 entries, Verzending snelheid: 720 Mpps, Bandbreedte: 480 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 72 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: DCNM
    20.409,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Nexus 7700 M3 netwerk switch module
    bespaar
    7.357,11
    (N77-M348XP-23L=)
      Cisco Nexus 7700 M3. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s
    42.965,20 excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 juni 2019
    Cisco ASR 9000 160G Modular Line Card, Service Edge Optimized, Spare netwerk switch module
    (A9K-MOD160-SE=)
      Cisco A9K-MOD160-SE=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ah. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Afmetingen (BxDxH): 145 x 224 x 17,2 mm, Gewicht: 8,16 kg. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, IEC / EN 60825 Laser Safety, ACA TS001, AS / NZS 60950, FDA – Code of Federal Reg, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Class A, ICES 003 Class A, AS / NZS 3548 Class A, CISPR 22 (EN55022) Class A, VCCI Class A, BSMI C
    • U bespaart 9%
    96.729,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco ASA 5512-X and 5515-X interface card (blank) (spare) netwerk switch module
    (ASA-IC-A-BLANK=)
      Cisco ASA-IC-A-BLANK=. Compatibiliteit: Cisco ASA 5512-X / 5515-X
    83,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Refurbished
    Cisco Catalyst 6500 48 port 100Base-X module (require SFP) netwerk switch module (Refurbished LG)
    (WS-X6148-FE-SFP-R4)
      Cisco WS-X6148-FE-SFP. Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... Vezel-optische connector: LC, Fiber type: Multimode, Transmissie afstand (max): 10 km. Overdrachtssnelheid: 0,1 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 5,4 MB, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6500. Beheerplatform: EHERLIKE-MIB (RFC 1643), IF-MIB (RFC 1573), Bridge MIB (RFC 1493), CISCO-STACK-MIB, CISCO-VTP-MIB,...
    406,25 excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco IEM-3000-4PC netwerk switch module
    812,70
    619,-
    (IEM-3000-4PC-RF)
      Cisco IEM-3000-4PC. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX. MAC-adrestabel: 8000 entries. Mean time between failures (MTBF): 1494990 uur, Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC. Typisch stroomverbruik: 7,3 W. Veiligheid: UL / CSA, CE (Europe), C-Tick (Australia / New Zealand), KCC (Korea), ANATEL (Brazil), China RoHS, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15...
    619,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 16-port Universal (Fibre Channel and Ethernet) GEM, RF netwerk switch module
    bespaar
    322,73
    (N55-M16UP-RF)
      Cisco N55-M16UP-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5548, 5548P, 5548UP, 5596UP
    2.599,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 8x10 100T Carrier Ethernet REMANUFACTURED netwerk switch module
    (15454-CE-100T-8-RF)
      Cisco 8x10 100T Carrier Ethernet REMANUFACTURED
    • U bespaart 9%
    3.849,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco A900-IMA6EM= netwerk switch module
    5.869,50
    4.389,-
    (A900-IMA6EM=)
      Cisco A900-IMA6EM=. Compatibiliteit: ASR 901, 901 10G, 901S, 902, 903, 907, 920
    4.389,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco SM-X-6X1G= netwerk switch module
    bespaar
    703,31
    (SM-X-6X1G=)
      Cisco SM-X-6X1G=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 206 x 207 x 40 mm, Gewicht: 827 g
    5.389,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Catalyst 4500 E Series Supervisor Engine 6L-E, RF netwerk switch module
    (WS-X45-SUP6L-E-RF)
      Cisco WS-X45-SUP6L-E-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 280 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Beheerplatform: SNMP v1 / v2 / v3, RMON I and II, RFC 1213-MIB (MIB II), UDP-MIB, TCP-MIB, CISCO-FLASH-MIB, CISCO-IMAGE-. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP
    • U bespaart 9%
    6.359,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco ASR 900 8 port 10GE SFP+ Interface Module, Spare netwerk switch module
    14.448,-
    10.769,-
    (A900-IMA8Z=)
      Cisco A900-IMA8Z=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: ASR 900
    10.769,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 16-port 10GbE Fiber Module, X2, 2x20 Gbps w/ DFC4, RF netwerk switch module
    bespaar
    1.970,95
    (WS-X6816-10G-2T-RF)
      Cisco WS-X6816-10G-2T-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: X2, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-CX4,10GBASE-ER,10GBASE-LR,10GBASE-LRM,10GBASE-LX4,10GBASE-SR,10GBASE-ZR. Typisch stroomverbruik: 503,5 W. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm
    14.849,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 4-Port 10GE Low Queue Line Card, requires XFPs, Refurbished netwerk switch module
    (A9K-4T-L-RF)
      Cisco A9K-4T-L-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Vezel-optische connector: XFP, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Typisch stroomverbruik: 310 W. Afmetingen (BxDxH): 520,7 x 355,6 x 43,7 mm, Gewicht: 8,62 kg
    • U bespaart 9%
    14.929,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Catalyst 4500E Series Supervisor, 848 Gbps, Spare netwerk switch module
    22.043,47
    15.800,63
    (WS-X45-SUP7-E=)
      Cisco WS-X45-SUP7-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3az. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 848 Gbit / s, Verzending snelheid: 250 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500. Typisch stroomverbruik: 280 W. Veiligheid: UL 60950CAN / CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS / NZS 3260, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15...
    15.800,63 excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco MDS 9000 netwerk switch module
    bespaar
    2.114,91
    (DS-X9304-18K9-RF)
      Cisco MDS 9000. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit / s, Networking standards: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3z. Bandwidth: 4 Gbit / s. Compatibility: MDS 9000. Management platform: SSHv2, SNMPv3, SFTP. Security algorithms: AES,SNMP,SSH-2
    15.939,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Supervisor Engine 720 netwerk switch module
    (VS-S720-10G-3C-RF)
      Cisco Supervisor Engine 720. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Ondersteunde protocollen: BGPv4, OSPF, IS-IS, EIGRP, RIP, ICMP, PIM. Vezel-optische connector: X2. MAC-adrestabel: 96000 entries. Mean time between failures (MTBF): 85000 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506, 6506-E, 6509, 6509-E, 6509-NEB-A, 6509-V-E, 6513 Cisco 7604,.... Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS
    • U bespaart 9%
    16.939,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco C6800-16P10G-XL netwerk switch module
    32.237,10
    23.999,-
    (C6800-16P10G-XL=)
      Cisco C6800-16P10G-XL. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ak,IEEE.... MAC-adrestabel: 128000 entries, Switchingcapaciteit: 80 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 2,5 MB, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6800. Beheerplatform: ETHERLIKE-MIB (RFC 1643), IF-MIB (RFC 1573), Bridge MIB (RFC 1493), CISCO-STACK-MIB,.... Veiligheid: UL 60950-1, CAN...
    23.999,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco C6880-X-CVR-E= netwerk switch module
    (C6880-X-CVR-E=)
      Cisco C6880-X-CVR-E=. Compatibiliteit: Catalyst 6880-X
    30,84 excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 10 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Catalyst 4500E SFP line card, 12-Port, Ref netwerk switch module (Renew)
    (WS-X4612-SFP-E-RF)
      Cisco WS-X4612-SFP-E-RF. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP. Switchingcapaciteit: 12 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 676740 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R-E, 4507R+E, 4510R-E, 4510R+E1. Typisch stroomverbruik: 30 W
    1.399,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SM-ES3G-16-P= netwerk switch module
    bespaar
    259,51
    (SM-ES3G-16-P=)
      Cisco SM-ES3G-16-P=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Certificering: 47 CFR 15, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS / NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN..., Veiligheid: UL 60950-1,...
    2.099,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco SM-X EtherSwitch SM, Layer 2/3 switching, 48 ports Gigabit GE, 2x SFP, POE+ capable, spare netwerk switch module
    (SM-X-ES3D-48-P=)
      Cisco SM-X-ES3D-48-P=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 4451-X Cisco 3900 Cisco 2921 Cisco 2911. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS
    • U bespaart 9%
    3.179,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Carrier Ethernet card 6ptMultirate10 100 1000 REMANUFACTURED netwerk switch module
    6.393,24
    4.769,-
    (15310-CE-MR-6-RF)
      Cisco Carrier Ethernet card 6ptMultirate10 100 1000 REMANUFACTURED
    4.769,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Nexus 7009 Fabric2 netwerk switch module
    bespaar
    795,61
    (N7K-C7009-FAB-2-RF)
      Cisco Nexus 7009 Fabric2. Bandbreedte: 110 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: Cisco Data Center Network Manager (DCNM) 5.2. Afmetingen (BxDxH): 114,3 x 571,5 x 44,5 mm, Gewicht: 2,27 kg. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, AS / NZS 60950, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15 (CFR 47) (USA) Class A, ICES-003 (Canada) Class A, EN55022 (Europe) Class A, CISPR22 (In
    6.059,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Catalyst 4500E Series Supervisor, 848 Gbps, RF netwerk switch module
    (WS-X45-SUP7-E-RF)
      Cisco WS-X45-SUP7-E-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3az. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 848 Gbit / s, Verzending snelheid: 250 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500. Typisch stroomverbruik: 280 W. Veiligheid: UL 60950CAN / CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS / NZS 3260, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part...
    • U bespaart 9%
    9.749,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco ASR 9000 20-port 1-Gigabit Ethernet Modular Port Adapter, requires SFP optics netwerk switch module
    (A9K-MPA-20X1GE=)
      Cisco A9K-MPA-20X1GE=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Gewicht: 960 g
    10.002,55 excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco N77-F348XP-23 netwerk switch module
    23.839,20
    17.749,-
    (N77-F348XP-23-RF)
      Cisco N77-F348XP-23. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. MAC-adrestabel: 64000 entries, Verzending snelheid: 720 Mpps. Buffer-grootte per poort: 72 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit AES
    17.749,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Nexus 7000 - F2-Series 48x 1G/10G Ethernet Module, SFP/SFP+, RF netwerk switch module
    bespaar
    2.362,91
    (N7K-F248XP-25-RF)
      Cisco N7K-F248XP-25-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Qaz,IEEE 802.1Qbb. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. MAC-adrestabel: 16384 entries, Switchingcapaciteit: 1100 Gbit / s, Verzending snelheid: 720 Mpps. Buffer-grootte per poort: 72 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: DCNM
    17.749,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco ASA 5585-X Half Width Network Module netwerk switch module
    (ASA5585-NM-4-10GE=)
      Cisco ASA 5585-X Half Width Network Module. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Cisco ASA 5585-X
    • U bespaart 9%
    20.169,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 10000 Series Performance Routing Engine 4, Refurbished netwerk switch module
    29.771,91
    22.159,-
    (ESR-PRE4-RF)
      Cisco ESR-PRE4-RF. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Verzending snelheid: 10 Mpps, Bandbreedte: 11,2 Gbit / s. Beheerplatform: SNMP RFC 2665. Typisch stroomverbruik: 210 W. Afmetingen (BxDxH): 48,4 x 253,2 x 406,4 mm, Gewicht: 4,09 kg
    22.159,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Nexus 7700 F3 netwerk switch module
    (N77-F348XP-23=)
      Cisco Nexus 7700 F3. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. MAC-adrestabel: 64000 entries, Verzending snelheid: 720 Mpps. Buffer-grootte per poort: 72 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit AES
    29.333,10 excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 10 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco MDS 9000 Family 32-Port 8-Gbps Advanced Fibre Channel Switching Module, Refurbished netwerk switch module
    bespaar
    4.264,91
    (DS-X9248-256K9-RF)
      Cisco DS-X9248-256K9-RF. Vezel-optische connector: LC,SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-LW,10GBASE-SW. Overdrachtssnelheid: 8 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco MDS 9000. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: AES,SNMP,SSH-2. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm, Gewicht: 4,76 kg
    31.849,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Nexus 7000 F2 netwerk switch module
    (N7K-F248XT-25E=)
      Cisco Nexus 7000 F2. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10GBASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3an,IEEE 802.3az. MAC-adrestabel: 16384 entries, Verzending snelheid: 720 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: DCNM, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit AES. Typisch stroomverbruik: 420 W
    • U bespaart 9%
    33.599,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco ASA 5585-X 8-port 10 Gigabit Ethernet module netwerk switch module
    54.180,-
    40.319,-
    (ASA5585-NM-8-10GE=)
      Cisco ASA5585-NM-8-10GE=. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Cisco ASA 5585-X
    40.319,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco Refresh
    Cisco CRS-3 14-port 10GbE LAN/WAN-PHY Interface Module, RF netwerk switch module
    bespaar
    5.935,71
    (14X10GBE-WL-XFP-RF)
      Cisco 14X10GBE-WL-XFP-RF. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Typisch stroomverbruik: 150 W. Afmetingen (BxDxH): 44,9 x 284 x 522 mm, Gewicht: 3,55 kg
    44.349,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco ASR 9000 160G Modular Line Card, Packet Transport Optimized, Spare netwerk switch module
    (A9K-MOD160-TR=)
      Cisco A9K-MOD160-TR=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ah. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, IEC / EN 60825 Laser Safety, ACA TS001, AS / NZS 60950, FDA – Code of Federal..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Class A, ICES 003 Class A, AS / NZS 3548 Class A, CISPR 22 (EN55022) Class A, VCCI Class A, BSMI.... Afmetingen (BxDxH): 145 x 224 x 17,2 mm, Gewicht: 8,16 kg
    • U bespaart 11%
    47.819,10 excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 12 juni 2019
    Cisco Nexus 7000 M2 netwerk switch module
    83.076,-
    61.809,-
    (N7K-M224XP-23L=)
      Cisco Nexus 7000 M2. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. MAC-adrestabel: 128000 entries, Bandbreedte: 550 Gbit / s. Type behuizing: 1U. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit AES
    61.809,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco ASR 9000 2-Port 100GE Service Edge Optimized Line Card, Requires CFP optics, Spare netwerk switch module
    bespaar
    43.349,31
    (A9K-2X100GE-SE=)
      Cisco A9K-2X100GE-SE=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab. Vezel-optische connector: CFP. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Afmetingen (BxDxH): 520,7 x 355,6 x 43,7 mm, Gewicht: 6,35 kg
    322.389,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Refurbished
    Cisco Catalyst 4500 E Series Supervisor Engine 6L-E netwerk switch module (Refurbished LG)
    (WS-X45-SUP6L-E-R4)
      Cisco WS-X45-SUP6L-E. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 280 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Beheerplatform: SNMP v1 / v2 / v3, RMON I and II, RFC 1213-MIB (MIB II), UDP-MIB, TCP-MIB, CISCO-FLASH-MIB, CISCO-IMAGE-. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP. Ondersteunde...
    30,- excl. btw
    Voorraad: 25
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco ASR 900 Interface Module Type-A Blank Cover, Spare netwerk switch module
    (A900-IMA-BLANK=)
      Cisco A900-IMA-BLANK=. Compatibiliteit: Cisco ASR 900
    49,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder