• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Open Box
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    1.250,-excl. btw 1.512,50incl. btw
    Op voorraad (3)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    Open Box product
    Open Box product

    Dit is een Open Box product. Producten in nieuwstaat voor een extra scherpe prijs! Open Box betekent een zo goed als nieuw product, met volledige fabrieksgarantie.

    • In perfecte technische conditie;
    • De verpakking kan licht beschadigd zijn;
    • Met het standaard voordeel van Centralpoint.nl.
    Samenwerking tussen Apple en Cisco
    De professionele samenwerking tussen Apple en Cisco maakt de mobiele transformatie eenvoudiger voor bedrijven. Ontdek welke ontwikkelingen voor uw onderneming van belang kunnen zijn.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco SPA-1CHOC3-CE-ATM= netwerk switch module

    Cisco 1-Port Channelized OC-3/STM-1 Circuit Emulation and ATM SPA, Spare netwerk switch module (Open Box)

    Productcode: SPA-1CHOC3-CE-ATM=   |  EAN/UPC: 4054318499397
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco 1-Port Channelized OC-3/STM-1 Circuit Emulation and ATM SPA, Spare netwerk switch module (Open Box) kenmerken

    Cisco SPA-1CHOC3-CE-ATM=. Ondersteunde protocollen: CEoP PWE ATM. Fiber type: Multimode, Transmissie afstand (max): 80 km. Compatibiliteit: Cisco 7600 Cisco ASR 1000 Cisco ASR 9000. Beheerplatform: RFC 2558 MIB, SNMP. Typisch stroomverbruik: 19 W

    Cisco SPA-1CHOC3-CE-ATM=, CEoP PWE ATM, Multimode, 80 km, Cisco 7600 Cisco ASR 1000 Cisco ASR 9000, RFC 2558 MIB, SNMP, 19 W

    Specificaties

    Cisco 1-Port Channelized OC-3/STM-1 Circuit Emulation and ATM SPA, Spare netwerk switch module (Open Box) specificaties
    Beheerfuncties
    Quality of Service (QoS) Ja
    Beheerplatform RFC 2558 MIB, SNMP
    Certificaten
    Veiligheid UL/CSA 60950-1, IEC/EN 60950-1, AS/NZS 60950.1, EN60825/IEC60825 laser safety
    Elektromagnetische compatibiliteit FCC Part 15 (CFR 47), ICES 003, CISPR 22, AS/NZS CISPR22, VCCI, EN55022, EN55024, EN300 386, EN50082-1, EN61000-6-1
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur, bereik 41 - 104 °F
    Temperatuur, in bedrijf 5 - 40 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 85 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
    Energie
    Typisch stroomverbruik 19 W
    Ergonomie
    Connectivity LEDs Ja
    Gewicht en omvang
    Afmetingen (BxDxH) 171.5 x 184.9 x 20.3 mm
    Gewicht 340 g
    Netwerk
    Ondersteunde protocollen CEoP PWE
    ATM
    Optische vezel
    Transmissie afstand (max) 80 km
    Fiber type Multimode
    Poorten & interfaces
    Aantal moduleslots SPF 1
    Prestatie
    Compatibiliteit Cisco 7600
    Cisco ASR 1000
    Cisco ASR 9000

    Youtube

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 26512

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Cisco DWDM SFP media converter
      Cisco DWDM SFP. Maximum data transfer
      rate: 2000 Mbit/s,
      Bekabelingstechnologie: 1000BASE-X.
      Connectiviteitstechnologie: Bedraad.
      Golflengte: 1548,51 nm. Voldoet aan
      industriestandaarden: IEEE 802.3z,
      Veiligheid: Laser Class I...
    4.849,- excl. btw
    5.867,29 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco 1000BASE-DWDM SFP 1530.33 nm netwerk tranceiver module
    • U bespaart 13%
      Cisco 1000BASE-DWDM SFP 1530.33 nm. SFP
      transceiver type: Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 1000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP.
      Certificering: IEC 60825-1, 21CFR1040
      LN#50 7/2001. Ingangsspanning: 3.3 V....
    3.889,- excl. btw
    4.705,69 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 3 juni 2019
    Cisco 1-Port OC-12c/STM-4c POS Shared Port Adapter netwerkkaart - Zilver (Open Box)
    • Connectiviteitstechnologie bedraad
    • Interface fiber
    • Intern
    904,- excl. btw
    1.093,84 incl. btw
    Voorraad: 1

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    1-Port Channelized OC-3/STM-1 Circuit Emulation and ATM SPA, Spare
    Cisco
    Cisco
    1512.50 EUR new
    Cisco SPA-1CHOC3-CE-ATM=. Ondersteunde protocollen: CEoP PWE ATM. Fiber type: Multimode, Transmissie afstand (max): 80 km. Compatibiliteit: Cisco 7600 Cisco ASR 1000 Cisco ASR 9000. Beheerplatform: RFC 2558 MIB, SNMP. Typisch stroomverbruik: 19 W
    Cisco 1-Port Channelized OC-3/STM-1 Circuit Emulation and ATM SPA, Spare netwerk switch module (Open Box) Cisco 1-Port Channelized OC-3/STM-1 Circuit Emulation and ATM SPA, Spare netwerk switch module (Open Box)
    De laatste bestelling voor een<br>Cisco netwerk switch module was 2 uur en 40 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/network-switch-modules/cisco/1-port-channelized-oc-3-stm-1-circuit-emulation-and-atm-spa-spare-art-spa-1choc3-ce-atm-num-1311681/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder