• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Switch Modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Open Box
    Cisco FlexStack-Plus netwerk switch module
    (C2960X-STACK)
      Cisco FlexStack-Plus. Mean time between failures (MTBF): 17128090 uur
    435,- excl. btw
    Voorraad: 1119
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Module/Catalyst 3650 Stack Spare netwerk switch module
    (C3650-STACK-KIT=)
      Cisco C3650-STACK-KIT=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Compatibiliteit: 3650-24, 3650-48
    877,- excl. btw
    Voorraad: 265
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 4-port Layer 2 Gigabit Ethernet LAN Switch NIM, Spare netwerk switch module
    (NIM-ES2-4=)
      Cisco NIM-ES2-4=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco 4000 Series. Beheerplatform: SNMPv1, v2, v3, IGMP, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 79 x 122 x 21 mm, Gewicht: 79 g
    • U bespaart 22%
    370,- excl. btw
    Voorraad: 119
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Catalyst 3850 8 x 10GE Network Module, spare netwerk switch module
    (C3850-NM-8-10G=)
      Cisco C3850-NM-8-10G=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,10GBASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Compatibiliteit: WS-C3850-12X48U, WS-C3850-24XU, WS-C3850-24XS
    3.614,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Catalyst 9300, 8 x 10GE, spare netwerk switch module
    2.348,32
    1.034,-
    (C9300-NM-8X=)
      Cisco C9300-NM-8X=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 9300
    1.034,- excl. btw
    Voorraad: 428
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco WS-X4748-RJ45V+E= netwerk switch module
    bespaar
    2.484,07
    (WS-X4748-RJ45V+E=)
      Cisco WS-X4748-RJ45V+E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Switchingcapaciteit: 24 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, 4507R-E, 4510R-E, Mean time between failures (MTBF): 183330 uur. Certificering: ROHS5, Veiligheid: UL 1950, EN...
    6.631,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco ASR 900 16-Port T1/E1 Interface Module netwerk switch module
    (A900-IMA16D=)
      Cisco A900-IMA16D=. Compatibiliteit: Cisco ASR 900
    • U bespaart 19%
    3.624,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco 4 x Gigabit Ethernet network module forCatalyst 3850, Spare netwerk switch module
    543,34
    300,-
    (C3850-NM-4-1G=)
      Cisco C3850-NM-4-1G=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    300,- excl. btw
    Voorraad: 103
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco ASR9K AC POWER ENTRY MODULE netwerk switch module
    bespaar
    200,23
    (A9K-AC-PEM-V2=)
      Cisco ASR9K AC POWER ENTRY MODULE. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000
    737,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Catalyst 9400 Series 48-Port UPOE w/ 24p mGig 24p RJ-45, Bundle of 2 netwerk switch module
    (C9400-LC-48UX-B)
      Cisco C9400-LC-48UX-B. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,2500,5000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 1588,IEEE 802.1as,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3bz,IEEE.... Mean time between failures (MTBF): 411790 uur. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA-C222.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950.1, IEEE 802.3, Elektromagnetische compatibiliteit: 47...
    2.954,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 12 september 2019
    Cisco N55-M16UP netwerk switch module
    (N55-M16UP=)
      Cisco N55-M16UP. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5548, 5548P, 5548UP, 5596UP
    • U bespaart 19%
    3.864,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Refresh
    Cisco NIM-2GE-CU-SFP netwerk switch module
    1.124,76
    759,-
    (NIM-2GE-CU-SFP-RF)
      Cisco NIM-2GE-CU-SFP. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Breedte: 89 mm, Diepte: 184 mm, Hoogte: 32 mm. Aansluitingen: 2 x GE / SFP
    759,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco NIM-4G-LTE-GA= netwerk switch module
    bespaar
    245,02
    (NIM-4G-LTE-GA=)
      Cisco NIM-4G-LTE-GA=. Compatibiliteit: Cisco 4200, 4300, 4400. Certificering: FCC 2, FCC 22, FCC 24, RSS 129 & RSS 133, RSS 132 & RSS 133, EN 301 511 GSM, EN 301 908-1, EN 301..., Veiligheid: UL 60950-1,CAN / CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950.1, FCC Part 2.1093,..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15, Industry Canada ICES-003, EN 301 489-01, EN 301 489-07, EN 301 489-24, EN55022.... Afmetingen (BxDxH): 88,9 x 185,4 x 31,8 mm, Gewicht: 270 g
    888,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Multirate port card with standard tables netwerk switch module
    (C6880-X-LE-16P10G=)
      Cisco C6880-X-LE-16P10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X,100BASE-FX,10GBASE-R. Compatibiliteit: Catalyst 6880-X
    • U bespaart 23%
    16.788,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 26 september 2019
    Cisco Nexus 7000 F2e netwerk switch module
    46.598,05
    29.690,-
    (N7K-F248XP-25E=)
      Cisco Nexus 7000 F2e. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Qaz,IEEE 802.1Qbb. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. MAC-adrestabel: 16384 entries, Verzending snelheid: 720 Mpps, Bandbreedte: 480 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 72 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: DCNM
    29.690,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 19 september 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Module/Catalyst 3650 Stack Spare netwerk switch module
    bespaar
    189,19
    (C3650-STACK-KIT-RF)
      Cisco C3650-STACK-KIT=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Compatibiliteit: 3650-24, 3650-48
    701,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco 4 100MB SFP ports netwerk switch module
    (IEM-3000-4SM=)
      Cisco IEM-3000-4SM=. Compatibiliteit: IE-3000-4TC, IE-3000-8TC, IE-3000-4TC-E, IE-3000-8TC-E
    1.007,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 6 september 2019
    Cisco ASR9K AC POWER ENCLOSURE netwerk switch module
    (A9K-AC-PEM-V3=)
      Cisco ASR9K AC POWER ENCLOSURE. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000
    • U bespaart 18%
    1.038,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Refresh
    Cisco WS-X4712-SFP-E-RF netwerk switch module
    3.953,04
    2.628,-
    (WS-X4712-SFP-E-RF)
      Cisco WS-X4712-SFP-E-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP+. Switchingcapaciteit: 48 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 387172 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E. Typisch stroomverbruik: 90 W
    2.628,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ NIM Annex A netwerk switch module
    bespaar
    169,24
    (NIM-VAB-A=)
      Cisco NIM-VAB-A=. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ah. Afmetingen (BxDxH): 88,9 x 18,39 x 3,18 mm, Gewicht: 181 g
    469,- excl. btw
    Voorraad: 23
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 2-port Gigabit Ethernet, dual-mode GE/SFP, Network Interface Module netwerk switch module
    (NIM-2GE-CU-SFP=)
      Cisco NIM-2GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 252 g. Aansluitingen: 2 x GE / SFP
    • U bespaart 23%
    1.201,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Catalyst 9400 Series 48-Port UPOE w/ 24p mGig 24p RJ-45, Spare netwerk switch module
    10.465,-
    6.932,-
    (C9400-LC-48UX=)
      Cisco C9400-LC-48UX=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,2500,5000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 1588,IEEE 802.1as,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3bz,IEEE.... Mean time between failures (MTBF): 411790 uur. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA-C222.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950.1, IEEE 802.3, Elektromagnetische compatibiliteit: 47...
    6.932,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Nexus 7000 F3 netwerk switch module
    bespaar
    9.490,90
    (N7K-F348XP-25=)
      Cisco Nexus 7000 F3. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. MAC-adrestabel: 64000 entries, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Verzending snelheid: 720 Mpps. Buffer-grootte per poort: 72 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, AS / NZS 60950, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15 (CFR 47) (USA) Class A, ICES-003 (Canada) Class A, EN55022 (Europe) Class A, CISPR22...
    26.405,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 20 september 2019
    Cisco 2-Port Serial WAN Network Interface Card netwerk switch module
    (NIM-2T=)
      Cisco NIM-2T=. Ondersteunde protocollen: EIA-232, EIA-449, EIA-530, EIA-530A, V.35, and X.21. Bandbreedte: 0,08 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 4400
    506,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 1-port Gigabit Ethernet, dual-mode GE/SFP, Network Interface Module netwerk switch module
    (NIM-1GE-CU-SFP=)
      Cisco NIM-1GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 240 g. Aansluitingen: 1 x GE / SFP
    683,- excl. btw
    Voorraad: 45
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 4 x Gigabit Ethernet/2 x 10 Gigabit Ethernet network module forCatalyst 3850, Spare netwerk switch module
    (C3850-NM-2-10G=)
      Cisco C3850-NM-2-10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T,10GBASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850. Aansluitingen: 2 x 1GE RJ-45 2 x 10GE RJ-45
    • U bespaart 40%
    1.333,- excl. btw
    Voorraad: 139
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Catalyst 9400 Series 48-Port 10/100/1000 (RJ-45), Spare netwerk switch module
    6.497,40
    4.310,-
    (C9400-LC-48T=)
      Cisco C9400-LC-48T=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 1588,IEEE 802.1as,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3bz,IEEE.... Mean time between failures (MTBF): 1157000 uur. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA-C222.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950.1, IEEE 802.3, Elektromagnetische compatibiliteit: 47 CFR Part 15, CISPR22 Class A, EN 300...
    4.310,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Supervisor Engine 7L-E netwerk switch module
    bespaar
    1.490,85
    (WS-X45-SUP7L-E-RF)
      Cisco Supervisor Engine 7L-E. Ethernet LAN data rates: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Networking standards: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3az. MAC address table: 55000 entries, Switching capacity: 520 Gbit / s, Data transfer rate: 10 Gbit / s. Compatibility: Cisco Catalyst 4500E, Mean time between failures (MTBF): 183341 h. Power consumption (typical): 263 W. Safety: UL 60950CAN / CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS / NZS 3260,...
    4.995,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Catalyst 9400, 24-Port 10 Gigabit Ethernet(SFP+), Spare netwerk switch module
    (C9400-LC-24XS=)
      Cisco C9400-LC-24XS=. Netwerkstandaard: IEEE 1588,IEEE 802.1as,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3bz,IEEE.... Vezel-optische connector: SFP+. Mean time between failures (MTBF): 545080 uur. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA-C222.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950.1, IEEE 802.3, Elektromagnetische compatibiliteit: 47 CFR Part 15, CISPR22 Class A, EN 300 386 V1.6.1, EN 55022 Class A, EN 55032 Class A, CISPR 32.... Breedte: 379...
    14.443,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 12 september 2019
    Cisco 48x 1/10G SFP+ Line Card netwerk switch module
    (N9K-X9564PX=)
      Cisco N9K-X9564PX=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP+. Compatibiliteit: Cisco Nexus 9500
    • U bespaart 22%
    30.365,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 september 2019
    Cisco 8-port Layer 2 Gigabit Ethernet LAN Switch NIM, Spare netwerk switch module
    897,89
    571,-
    (NIM-ES2-8=)
      Cisco NIM-ES2-8=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco 4000 Series. Beheerplatform: SNMPv1, v2, v3, IGMP, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 188 x 122 x 21 mm, Gewicht: 108 g
    571,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco ASR9K DC Power Entry Module Version 2 netwerk switch module
    bespaar
    200,23
    (A9K-DC-PEM-V2=)
      Cisco A9K-DC-PEM-V2=. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000
    737,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Refresh
    Cisco C3KX-NM-10GT netwerk switch module
    (C3KX-NM-10GT-RF)
      Cisco C3KX-NM-10GT. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3an. Mean time between failures (MTBF): 1411719 uur
    • U bespaart 18%
    1.062,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco 48-port SFP fiber Gigabit Ethernet Module with DFC4 netwerk switch module
    43.420,91
    27.387,-
    (C6800-48P-SFP=)
      Cisco C6800-48P-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LH,1000BASE‑LX,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6807-XL / 6500-E. Typisch stroomverbruik: 334,44 W. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm
    27.387,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 21 november 2019
    Cisco WS-X4712-SFP+E= netwerk switch module
    bespaar
    5.924,59
    (WS-X4712-SFP+E=)
      Cisco WS-X4712-SFP+E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP+. Switchingcapaciteit: 48 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, Mean time between failures (MTBF): 387172 uur. Typisch stroomverbruik: 90 W
    19.621,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Cisco Catalyst 4500E Series Supervisor, 928 Gbps, Spare netwerk switch module
    (WS-X45-SUP8-E=)
      Cisco WS-X45-SUP8-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ae. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 928 Gbit / s, Verzending snelheid: 250 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500E. Typisch stroomverbruik: 400 W. Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950-1, Elektromagnetische...
    • U bespaart 23%
    14.029,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 19 september 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 300GB 6GbSAS10K SFF HDD hotplug drveSled netwerk switch module
    343,07
    170,-
    (A03-D300GA2-RF)
      Cisco 300GB 6GbSAS10K SFF HDD hotplug drveSled
    170,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco GRWIC-D-ES-2S-8PC netwerk switch module
    bespaar
    455,41
    (GRWIC-D-ES-2S-8PC=)
      Cisco GRWIC-D-ES-2S-8PC. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX. Vezel-optische connector: SFP. MAC-adrestabel: 4000 entries, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Verzending snelheid: 5,6 Mpps. Compatibiliteit: Cisco 2000. Beheerplatform: SNMP, MIB, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP
    1.579,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco ASR 9000 1-Port 100GE Packet Transport Optimized Line Card, Requires CFP optics netwerk switch module
    (A9K-1X100GE-TR=)
      Cisco A9K-1X100GE-TR=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100000 Mbit / s. Vezel-optische connector: CFP. Overdrachtssnelheid: 100 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000
    • U bespaart 20%
    108.268,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Catalyst 9300, 4 x 1GE, spare netwerk switch module
    469,66
    235,-
    (C9300-NM-4G=)
      Cisco C9300-NM-4G=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 9300
    235,- excl. btw
    Voorraad: 252
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Enhanced EtherSwitch SM, L2, 23 x Fast Ethernet, 1 x Gigabit Ethernet, Spare netwerk switch module
    bespaar
    263,42
    (SM-ES2-24=)
      Cisco SM-ES2-24=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,1000BASE-TX,100BASE-TX. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Certificering: 47 CFR 15, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS / NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN..., Veiligheid: UL 60950-1, CAN /...
    948,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Refresh
    Cisco A9K-MOD80-TR netwerk switch module
    (A9K-MOD80-TR-RF)
      Cisco A9K-MOD80-TR. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ah. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, IEC / EN 60825 Laser Safety, ACA TS001, AS / NZS 60950, FDA – Code of Federal..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Class A, ICES 003 Class A, AS / NZS 3548 Class A, CISPR 22 (EN55022) Class A, VCCI Class A, BSMI.... Breedte: 145 mm, Diepte: 224 mm,...
    • U bespaart 19%
    10.841,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Refresh
    Cisco A9K-RSP-4G-RF netwerk switch module
    17.472,-
    11.562,-
    (A9K-RSP-4G-RF)
      Cisco A9K-RSP-4G-RF. Ethernet LAN data rates: 100000 Mbit / s. Service level: SLA. Supported protocols: L2VPN, IPv4, IPv6, L3VPN. Power consumption (typical): 170 W. Dimensions (WxDxH): 406.4 x 673.8 x 41.9 mm, Weight: 8.16 kg
    11.562,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 36-Port 10GE Line Card, Service Edge Optimized with SFP+, RF netwerk switch module
    bespaar
    52.485,01
    (A9K-36X10GE-SE-RF)
      Cisco A9K-36X10GE-SE-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000
    173.219,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco 8 x 10/100 TX, 2.8 W, 1 kg netwerk switch module
    (IEM-3000-8TM=)
      Cisco IEM-3000-8TM=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 926999 uur, Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC. Typisch stroomverbruik: 2,8 W. Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm, Gewicht: 1 kg
    709,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Open Box
    Cisco 1-Port Channelized OC-3/STM-1 Circuit Emulation and ATM SPA, Spare netwerk switch module
    (SPA-1CHOC3-CE-ATM=)
      Cisco SPA-1CHOC3-CE-ATM=. Ondersteunde protocollen: CEoP PWE ATM. Fiber type: Multimode, Transmissie afstand (max): 80 km. Compatibiliteit: Cisco 7600 Cisco ASR 1000 Cisco ASR 9000. Beheerplatform: RFC 2558 MIB, SNMP. Typisch stroomverbruik: 19 W
    1.250,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Refresh
    Cisco N55-M16P-RF netwerk switch module
    (N55-M16P-RF)
      Cisco N55-M16P-RF. Ethernet LAN data rates: 1000,10000 Mbit / s. Fiber optic connector: SFP+. Compatibility: Cisco Nexus 5500
    • U bespaart 19%
    2.325,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco 4 x Gigabit Ethernet/4 x 10 Gigabit Ethernet network module forCatalyst 3850, Spare netwerk switch module
    4.328,28
    2.355,-
    (C3850-NM-4-10G=)
      Cisco C3850-NM-4-10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T,10GBASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    2.355,- excl. btw
    Voorraad: 62
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Meraki 8x1 GbE SFP Interface netwerk switch module
    bespaar
    1.002,67
    (IM-8-SFP-1GB)
      Cisco IM-8-SFP-1GB, Meraki. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X. Compatibiliteit: Meraki MX400, MX600
    2.976,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 26 augustus 2019
    Cisco Catalyst 4500 E-Seri 48-Port 10/100/1000 netwerk switch module
    (WS-X4748-RJ45-E=)
      Cisco WS-X4748-RJ45-E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3az,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 402386 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, 4507R-E, 4510R-E. Certificering: ROHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd...
    • U bespaart 23%
    5.162,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 19 september 2019
    Cisco Nexus 7009 Fabric2 netwerk switch module
    13.813,65
    8.805,-
    (N7K-C7009-FAB-2=)
      Cisco Nexus 7009 Fabric2. Bandbreedte: 110 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: Cisco Data Center Network Manager (DCNM) 5.2. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, AS / NZS 60950, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15 (CFR 47) (USA) Class A, ICES-003 (Canada) Class A, EN55022 (Europe) Class A, CISPR22.... Afmetingen (BxDxH): 114,3 x 571,5 x 44,5 mm, Gewicht: 2,27 kg
    8.805,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 september 2019
    Cisco A9K-MOD80-TR netwerk switch module
    bespaar
    5.860,19
    (A9K-MOD80-TR=)
      Cisco A9K-MOD80-TR. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ah. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, IEC / EN 60825 Laser Safety, ACA TS001, AS / NZS 60950, FDA – Code of Federal..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Class A, ICES 003 Class A, AS / NZS 3548 Class A, CISPR 22 (EN55022) Class A, VCCI Class A, BSMI.... Breedte: 145 mm, Diepte: 224 mm,...
    19.411,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco WS-X4748-SFP-E netwerk switch module
    (WS-X4748-SFP-E=)
      Cisco WS-X4748-SFP-E. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Mean time between failures (MTBF): 876100 uur. Typisch stroomverbruik: 92 W. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd Ed. EN 60950-1, 2nd Ed. UL 60950-1,..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC 15J Class A, VCCI Class A, CE Marking, EN 55022 Class A, EN 55024 Class...
    • U bespaart 19%
    25.437,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Cisco Nexus 5548P/5548UP switch daughter card, Version 2, Spare netwerk switch module
    4.604,55
    2.938,-
    (N55-D160L3-V2=)
      Cisco N55-D160L3-V2=. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 160 Gbit / s, Verzending snelheid: 240 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5548P / 5548UP
    2.938,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 20 september 2019
    Cisco Catalyst 9400 Series 48-Port UPOE 10/100/1000 (RJ-45), Spare netwerk switch module
    (C9400-LC-48U=)
      Cisco C9400-LC-48U=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 1588,IEEE 802.1as,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3bz,IEEE.... Mean time between failures (MTBF): 823000 uur. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA-C222.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950.1, IEEE 802.3, Elektromagnetische compatibiliteit: 47 CFR Part 15, CISPR22 Class A, EN 300...
    5.419,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 12 september 2019
    Cisco Supervisor Engine 7L-E netwerk switch module
    (WS-X45-SUP7L-E=)
      Cisco Supervisor Engine 7L-E. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3az. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 520 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500E, Mean time between failures (MTBF): 183341 uur. Typisch stroomverbruik: 263 W. Veiligheid: UL 60950CAN / CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS...
    8.144,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 20 september 2019
    Cisco A9K-MPA-2X10GE= netwerk switch module
    bespaar
    3.262,39
    (A9K-MPA-2X10GE=)
      Cisco A9K-MPA-2X10GE=. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Vezel-optische connector: XFP, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Gewicht: 700 g
    10.841,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Nexus 7700 M3 netwerk switch module
    (N77-M348XP-23L=)
      Cisco Nexus 7700 M3. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s
    • U bespaart 22%
    38.138,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 19 september 2019
    Cisco A9K-MOD80-SE= netwerk switch module
    63.586,25
    42.038,-
    (A9K-MOD80-SE=)
      Cisco A9K-MOD80-SE=. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000. Afmetingen (BxDxH): 145 x 224 x 17,2 mm, Gewicht: 7,93 kg
    42.038,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco IEM-3000-4PC netwerk switch module
    (IEM-3000-4PC=)
      Cisco IEM-3000-4PC. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX. MAC-adrestabel: 8000 entries. Mean time between failures (MTBF): 1494990 uur, Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC. Typisch stroomverbruik: 7,3 W. Veiligheid: UL / CSA, CE (Europe), C-Tick (Australia / New Zealand), KCC (Korea), ANATEL (Brazil), China RoHS, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15...
    889,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco A9K-DC-PEM-V3= netwerk switch module
    bespaar
    291,02
    (A9K-DC-PEM-V3=)
      Cisco A9K-DC-PEM-V3=. Compatibility: Cisco ASR 9000
    1.038,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco ASR 900 Combo 8 port 10/100/1000 and 1 port 10GE SFP+ Interface Module, Spare netwerk switch module
    (A900-IMA8T1Z=)
      Cisco A900-IMA8T1Z=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: ASR 900
    2.364,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Nexus 7000 F2e netwerk switch module
    (N7K-F248XP25E-RF)
      Cisco Nexus 7000 F2e. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Qaz,IEEE 802.1Qbb. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. MAC-adrestabel: 16384 entries, Verzending snelheid: 720 Mpps, Bandbreedte: 480 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 72 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: DCNM
    • U bespaart 19%
    18.274,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Nexus 7000 M1 netwerk switch module
    43.953,-
    29.063,-
    (N7K-M132XP-12L-RF)
      Cisco Nexus 7000 M1. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber type: Multimode, Transmissie afstand (max): 80 km. MAC-adrestabel: 128000 entries, Verzending snelheid: 60 Mpps, Bandbreedte: 80 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 65 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: Cisco Data Center Network Manager (DCNM) 5.1, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit AES
    29.063,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ NIM Annex B netwerk switch module
    bespaar
    126,63
    (NIM-VA-B=)
      Cisco NIM-VA-B=. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ah. Fiber type: Multimode. Afmetingen (BxDxH): 88,9 x 18,39 x 3,18 mm, Gewicht: 181 g
    497,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco NIM-ES2-8-P= netwerk switch module
    (NIM-ES2-8-P=)
      Cisco NIM-ES2-8-P=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco 4000 Series. Beheerplatform: SNMPv1, v2, v3, IGMP, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 188 x 122 x 21 mm, Gewicht: 149 g
    • U bespaart 17%
    587,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco LTE 2.0 4G NIM for Verizon, LTE 700 (1700/ 2100 AWS) MHz, EVDO Rev A/CDMA 1x BC0, BC1, BC10bands netwerk .....
    1.319,50
    888,-
    (NIM-4G-LTE-VZ=)
      Cisco NIM-4G-LTE-VZ=. Compatibiliteit: Cisco 4200, 4300, 4400. Certificering: FCC 2, FCC 22, FCC 24, RSS 129 & RSS 133, RSS 132 & RSS 133, EN 301 511 GSM, EN 301 908-1, EN 301..., Veiligheid: UL 60950-1,CAN / CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950.1, FCC Part 2.1093,..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15, Industry Canada ICES-003, EN 301 489-01, EN 301 489-07, EN 301 489-24, EN55022.... Afmetingen (BxDxH): 88,9 x 185,4 x 31,8 mm, Gewicht: 270 g
    888,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Refresh
    Cisco 16-port Universal (Fibre Channel and Ethernet) GEM, RF netwerk switch module
    bespaar
    681,15
    (N55-M16UP-RF)
      Cisco N55-M16UP-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5548, 5548P, 5548UP, 5596UP
    2.325,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco A900-IMA6EM= netwerk switch module
    (A900-IMA6EM=)
      Cisco A900-IMA6EM=. Compatibiliteit: ASR 901, 901 10G, 901S, 902, 903, 907, 920
    • U bespaart 19%
    3.925,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Cisco Catalyst 4500E Series 12-Port 10 Gigabit Ethernet (SFP+) line card, Spare netwerk switch module
    6.667,39
    4.209,-
    (WS-X4712-SFP-E=)
      Cisco WS-X4712-SFP-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Switchingcapaciteit: 48 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 387172 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E. Typisch stroomverbruik: 90 W. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd Ed. EN 60950-1, 2nd Ed. UL...
    4.209,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 19 september 2019
    Cisco 1-port Packet-over-T3/E3 Service Module netwerk switch module
    bespaar
    2.394,48
    (SM-X-1T3/E3=)
      Cisco SM-X-1T3 / E3=. Compatibiliteit: Cisco 2900, 3900, 4451-X (ISR4451-X). Afmetingen (BxDxH): 180 x 183 x 39 mm. Aansluitingen: 1 x T3 / E3
    6.393,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 september 2019
    Cisco Refresh
    Cisco Catalyst 4500E Series Supervisor, 848 Gbps, RF netwerk switch module
    (WS-X45-SUP7-E-RF)
      Cisco WS-X45-SUP7-E-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3az. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 848 Gbit / s, Verzending snelheid: 250 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500. Typisch stroomverbruik: 280 W. Veiligheid: UL 60950CAN / CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS / NZS 3260, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part...
    • U bespaart 19%
    8.727,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 5 september 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder