• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Black Box netwerkswitch modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Black Box LE2731C Netwerk switch module
    (LE2731C)
      Black Box LE2731C. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE. Vezel-optische connector: SFP+. MAC-adrestabel: 8000 entries. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: HTTPS,SNMP,SSH. Afmetingen (BxDxH): 440 x 325 x 44 mm, Gewicht: 6,6 kg
    1.417,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 juli 2020
    Black Box LE2720C Netwerk switch module
    (LE2720C)
      Black Box LE2720C. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T. MAC-adrestabel: 8000 entries. Certificering: FCC Part 15, CISPR (EN55022) Class A, EN50155 (EN50121-3-2, EN55011, EN50121-4), EN61000-4-2...
    713,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 juli 2020
    Black Box LE2722C Netwerk switch module
    (LE2722C)
      Black Box LE2722C. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Vezel-optische connector: SFP. MAC-adrestabel: 8000 entries. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: HTTPS,SNMP,SSH. Certificering: EN61000-4-2; EN61000-4-3; EN61000-4-4; EN61000-4-5; EN61000-4-6; EN61000-4-8; EN61000-4-11; FCC...
    445,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 juli 2020
    Black Box Pro Switching System Multi Switch Card - Fiber Multimode, 2-to-1, Latching Netwerk switch module
    (SM771A)
      Black Box SM771A. Vezel-optische connector: SC, ST, Fiber type: Multimode
    1.475,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 juli 2020
    Black Box LE2711C Netwerk switch module
    (LE2711C)
      Black Box LE2711C. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Vezel-optische connector: ST, Fiber type: Multimode, Fiber ethernet cabling technologie: 100BASE-FX. MAC-adrestabel: 8000 entries. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: HTTPS,SNMP,SSH. Certificering: EN61000-4-2; EN61000-4-3; EN61000-4-4; EN61000-4-5; EN61000-4-6; EN61000-4-8; EN61000-4-11; FCC...
    712,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 juli 2020
    Black Box LE2721C Netwerk switch module
    (LE2721C)
      Black Box LE2721C. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... Vezel-optische connector: SFP. MAC-adrestabel: 8000 entries. Certificering: FCC Part 15, CISPR (EN55022) Class A, EN50155 (EN50121-3-2, EN55011, EN50121-4, EN61000-4-2 (ESD),...
    556,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 22 juli 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder