• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Aten netwerkswitch modules

    Aten 2A-141G Netwerk switch module
    (2A-141G)
      Aten 2A-141G. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber type: Multimode, Transmissie afstand (max): 0,3 km. Certificering: RoHS. Breedte: 14,6 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 13 mm
    128,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 9 september 2020
    Aten 2A-142G Netwerk switch module
    (2A-142G)
      Aten 2A-142G. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber type: Single-mode, Transmissie afstand (max): 10 km. Certificering: RoHS. Breedte: 14,6 mm, Diepte: 55,9 mm, Hoogte: 13 mm
    195,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 9 september 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder