• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network switch modules (321 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Allied Telesis 12-port 1000X SFP expansion module Netwerk switch module
    (AT-XEM-12SV2)
      Allied Telesis AT-XEM-12Sv2. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3u,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Allied Telesis SwitchBlade x908 / x900. Certificering: UL, cUL, TUV RoHS, Veiligheid: UL60950-1, CAN / CSA-C22.2 No. 60950-1-03, EN60950-1, EN60825-1, AS / NZS 60950.1. Afmetingen (BxDxH): 109 x 253 x 45 mm, Gewicht: 820 g, Gewicht verpakking: 1,4 kg
    2.235,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 12 augustus 2021
    Allied Telesis XEM2-12XT Netwerk switch module
    (AT-XEM2-12XT-B05)
      Allied Telesis XEM2-12XT. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,2500,5000,10000 Mbit / s. Breedte: 109 mm, Diepte: 170 mm, Hoogte: 40 mm
    3.442,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 12 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 6400 Management Module Netwerk switch module
    5.747,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise R0X40B Netwerk switch module
    (R0X40B)
      Hewlett Packard Enterprise R0X40B. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Breedte: 315 mm, Diepte: 439 mm, Hoogte: 43 mm
    7.135,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise JQ061A Netwerk switch module
    (JQ061A)
      Hewlett Packard Enterprise JQ061A. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: HPE FlexFabric 12900E. Breedte: 523 mm, Diepte: 432 mm, Hoogte: 51 mm
    • Je bespaart 18%
    35.320,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 11 augustus 2021
    Mikrotik Q+85MP01D Netwerk switch module
    (Q+85MP01D)
      Mikrotik Q+85MP01D. Ethernet interface type: 40 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+, Fiber type: Multimode, Golflengte: 850 nm
    50,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished B-Grade
    Hewlett Packard Enterprise Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class Netwerk switch .....
    (AJ820A-R4)
      Hewlett Packard Enterprise AJ820A. Overdrachtssnelheid: 8 Gbit / s. Afmetingen (BxDxH): 381 x 298,5 x 85,9 mm, Gewicht: 1,81 kg
    286,25 excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Black Box LE2721C Netwerk switch module
    (LE2721C)
      Black Box LE2721C. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ab,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE.... Vezel-optische connector: SFP. MAC-adrestabel: 8000 entries. Certificering: FCC Part 15, CISPR (EN55022) Class A, EN50155 (EN50121-3-2, EN55011, EN50121-4, EN61000-4-2 (ESD),...
    560,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise HP MSR 24-port Gig-T Switch HMIM Module Netwerk switch module
    1.933,-
    1.392,-
    (JG426A)
      Hewlett Packard Enterprise JG426A. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 1000 Mbit / s, Copper ethernet cabling technology: 1000BASE-T. Compatibility: HP MSR. Dimensions (WxDxH): 210 x 239.9 x 40.1 mm, Weight: 1.05 kg
    1.392,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 12 augustus 2021
    Extreme networks X460-G2 VIM-2t-TAA Netwerk switch module
    (16712T)
      Extreme networks X460-G2 VIM-2t-TAA. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T. Compatibiliteit: X460-G2. Afmetingen (BxDxH): 86 x 139 x 35,5 mm, Gewicht: 260 g
    1.702,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 3 september 2021
    Hewlett Packard Enterprise 5800 16-port SFP Module Netwerk switch module
    (JC095A)
      Hewlett Packard Enterprise 5800 16-port SFP Module. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Compatibiliteit: HP 5800
    2.155,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 12 augustus 2021
    Planet XGS3-S16C8S4X Netwerk switch module
    (XGS3-S16C8S4X)
      Planet XGS3-S16C8S4X. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T. Vezel-optische connector: SFP,SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LX,1000BASE‑SX
    3.040,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise R0X41A Netwerk switch module
    (R0X41A)
      Hewlett Packard Enterprise R0X41A
    8.298,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise C8S47B Netwerk switch module
    (C8S47B)
      Hewlett Packard Enterprise C8S47B. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. Overdrachtssnelheid: 16 Gbit / s, Bandbreedte: 896 Gbit / s. Compatibiliteit: BladeSystem c-Class. Meegeleverde software: Power Pack+ Software Bundle ISL Trunking Advanced Performance Monitoring Fabric Watch Extended...
    16.838,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise JH430A Netwerk switch module
    (JH430A)
      Hewlett Packard Enterprise JH430A. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. Compatibiliteit: FlexNetwork 7500. Afmetingen (BxDxH): 377 x 355 x 40 mm, Gewicht: 2,93 kg
    20.825,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500 40-port 1/10GbE SFP+ FD Netwerk switch module
    bespaar
    8.042,12
    (JG792A)
      Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12500 40-port 1 / 10GbE SFP+ FD. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: HP FlexFabric 12500. Afmetingen (BxDxH): 400 x 467 x 40 mm, Gewicht: 5,4 kg
    29.428,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 11 augustus 2021
    Refurbished B-Grade
    Hewlett Packard Enterprise 20-port 10/100/1000 PoE + 4-port mini-GBIC Netwerk switch module - .....
    (J8705A-R4)
      Hewlett Packard Enterprise 20-port 10 / 100 / 1000 PoE + 4-port mini-GBIC. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Vezel-optische connector: SFP. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: ProCurve Switch 5400zl. Afmetingen (BxDxH): 261,6 x 206,5 x 44,5 mm, Gewicht: 1 kg
    34,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished B-Grade
    Hewlett Packard Enterprise J8706A#ABA Netwerk switch module - Refurbished B-Grade
    (J8706A-R4)
      Hewlett Packard Enterprise J8706A#ABA. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,1000BASE-TX,100BASE-TX,10BASE-T. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Afmetingen (BxDxH): 20,65 x 26,16 x 4,45 mm, Gewicht: 907 g
    74,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished B-Grade
    Hewlett Packard Enterprise J9033A#ABA Netwerk switch module - Refurbished B-Grade
    (J9033A-R4)
      Hewlett Packard Enterprise J9033A#ABA. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,1000BASE-TX,100BASE-TX,10BASE-T. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Afmetingen (BxDxH): 22,78 x 20,32 x 4,45 mm, Gewicht: 690 g
    89,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished B-Grade
    Hewlett Packard Enterprise HP 2-port 10GbE SFP+ al Module - 100% New Retail ! - Lifetime .....
    (J9008A-R4)
      HP 2-port 10GbE SFP+ al Module - 100% New Retail ! - Lifetime warranty
    149,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Demo model
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module Netwerk switch module - Demo model
    (JL083A-D1)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module. Vezel-optische connector: SFP+. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Aruba 3810M. Afmetingen (BxDxH): 74,2 x 130,8 x 27,7 mm, Gewicht: 170 g
    389,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    Refurbished B-Grade
    Hewlett Packard Enterprise 7500 384Gbps Fabric Module w/ 2 XFP Ports Netwerk switch module - .....
    (JD193B-R4)
      Hewlett Packard Enterprise 7500 384Gbps Fabric Module w / 2 XFP Ports. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: XFP. Bandbreedte: 384 Gbit / s. Compatibiliteit: HP 7500. Afmetingen (BxDxH): 355 x 377 x 45 mm, Gewicht: 3,6 kg
    399,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Demo model
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930M 2-port Stacking Module Netwerk switch module - Demo .....
    (JL325A-D1)
      Hewlett Packard Enterprise JL325A. Compatibiliteit: Aruba 2930M. Afmetingen (BxDxH): 147 x 61 x 28 mm, Gewicht: 149,7 g
    412,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Demo model
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M/2930M 4 HPE Smart Rate 1G/2.5G/5G/10G PoE+ Module .....
    (JL081A-D1)
      Hewlett Packard Enterprise JL081A. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,2500,5000,10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Aruba 3810M / 2930M. Afmetingen (BxDxH): 74 x 130 x 25 mm, Gewicht: 199,6 g
    1.056,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Extreme networks X460-G2 VIM-2t Netwerk switch module
    (16712)
      Extreme networks X460-G2 VIM-2t. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T. Compatibiliteit: X460-G2. Afmetingen (BxDxH): 86 x 139 x 35,5 mm, Gewicht: 260 g
    1.765,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 9 augustus 2021
    Alcatel-Lucent 240 Gb/s, QSFP+ x 3, 116 BTU/h, 21 W Netwerk switch module
    (OS-QNI-U3)
      Alcatel-Lucent OS-QNI-U3. Ethernet interface type: 10 Gigabit. Switchingcapaciteit: 240 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 6896504 uur, Compatibiliteit: OS6900 series. Typisch stroomverbruik: 21 W
    • Je bespaart 48%
    1.908,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hewlett Packard Enterprise 8-port 10GBASE-T v2 zl Netwerk switch module
    (J9546AR)
      Hewlett Packard Enterprise 8-port 10GBASE-T v2 zl. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10GBASE-T. Afmetingen (BxDxH): 261,6 x 206,5 x 44,5 mm, Gewicht: 950 g
    2.674,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Extreme networks X460-G2 VIM-2q-TAA Netwerk switch module
    (16710T)
      Extreme networks X460-G2 VIM-2q-TAA. Ethernet interface type: 40 Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: QSFP+. Compatibiliteit: X460-G2. Afmetingen (BxDxH): 86 x 139 x 35,5 mm, Gewicht: 260 g
    3.151,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 3 september 2021
    Hewlett Packard Enterprise 4X FDR InfiniBand Managed Switch Module for c-Class BladeSystem .....
    (648311-B21)
      Hewlett Packard Enterprise 4X FDR InfiniBand Managed Switch Module for c-Class BladeSystem. Afmetingen (BxDxH): 27,9 x 267,7 x 92,7 mm, Gewicht: 1,36 kg
    16.052,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Hewlett Packard Enterprise HP HSR6800 FIP-310 Flexible Interface Platform Module Netwerk .....
    (JG672A)
      Hewlett Packard Enterprise JG672A. Compatibiliteit: FlexNetwork HSR6800. Gewicht: 3,84 kg
    26.089,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 5 oktober 2021
    Hewlett Packard Enterprise R0X45A Netwerk switch module
    (R0X45A)
      Hewlett Packard Enterprise R0X45A. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 40000,100000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP28. Breedte: 315 mm, Diepte: 439 mm, Hoogte: 43 mm
    31.900,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 16 augustus 2021
    Mikrotik S-4554LC80D Netwerk switch module
    (S-4554LC80D)
      Mikrotik S-4554LC80D. Transmissie afstand (max): 80 km
    71,- excl. btw
    Voorraad: 10
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise Moonshot 45XGc Netwerk switch module
    (704654-B21)
      Hewlett Packard Enterprise Moonshot 45XGc. Compatibiliteit: Moonshot 1500
    11.204,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 17 augustus 2021
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder