• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network switch modules (672 resultaten)

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Refurbished B-Grade
    Hewlett Packard Enterprise 1GB Ethernet Pass-Thru Mod Netwerk switch module - Refurbished .....
    (406740-B21-R4)
      Hewlett Packard Enterprise 1GB Ethernet Pass-Thru Mod. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Compatibiliteit: HP BladeSystem c-Class. Gewicht: 299 g
    6,25 excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco FlexStack-Plus Netwerk switch module
    (C2960X-STACK)
      Cisco FlexStack-Plus. Mean time between failures (MTBF): 17128090 uur
    698,- excl. btw
    Voorraad: 400
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Module/ Catalyst 3650 Stack Spare Netwerk switch module
    (C3650-STACK-KIT=)
      Cisco C3650-STACK-KIT=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Compatibiliteit: 3650-24, 3650-48
    1.058,- excl. btw
    Voorraad: 63
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 2930M 2-port Stacking Module Netwerk switch module
    (JL325A)
      Hewlett Packard Enterprise JL325A. Compatibiliteit: Aruba 2930M. Afmetingen (BxDxH): 147 x 61 x 28 mm, Gewicht: 149,7 g
    411,- excl. btw
    Voorraad: 46
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack Netwerk switch module
    (J9733A)
      Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack. Compatibiliteit: HP 2920. Afmetingen (BxDxH): 68,3 x 205 x 28,7 mm, Gewicht: 150 g
    345,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    Cisco 4-port Layer 2 Gigabit Ethernet LAN Switch NIM, Spare Netwerk switch module
    (NIM-ES2-4=)
      Cisco NIM-ES2-4=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco 4000 Series. Beheerplatform: SNMPv1, v2, v3, IGMP, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 79 x 122 x 21 mm, Gewicht: 79 g
    354,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Catalyst 3850 8 x 10GE Network Module, spare Netwerk switch module
    (C3850-NM-8-10G=)
      Cisco C3850-NM-8-10G=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,10GBASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Compatibiliteit: WS-C3850-12X48U, WS-C3850-24XU, WS-C3850-24XS
    3.904,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Catalyst 9300, 8 x 10GE, spare Netwerk switch module
    (C9300-NM-8X=)
      Cisco C9300-NM-8X=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 9300
    984,- excl. btw
    Voorraad: 140
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module Netwerk switch module
    (JL083A)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module. Vezel-optische connector: SFP+. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Aruba 3810M. Afmetingen (BxDxH): 74,2 x 130,8 x 27,7 mm, Gewicht: 170 g
    564,- excl. btw
    Voorraad: 21
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise 20-port 10/100/1000BASE-T PoE+ / 4-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 .....
    4.128,-
    3.111,-
    (J9990A)
      Hewlett Packard Enterprise J9990A. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T. Breedte: 261,6 mm, Diepte: 206,5 mm, Hoogte: 44,5 mm
    3.111,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module Netwerk switch module
    (J9993A)
      Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G / 10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: HP 5400R zl2
    3.366,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 29 augustus 2020
    Cisco WS-X4748-RJ45V+E= Netwerk switch module
    bespaar
    2.323,74
    (WS-X4748-RJ45V+E=)
      Cisco WS-X4748-RJ45V+E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Switchingcapaciteit: 24 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 183330 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, 4507R-E, 4510R-E. Certificering: ROHS5, Veiligheid: UL 1950, EN...
    6.208,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 11 september 2020
    Cisco C3850-NM-4-1G= Netwerk switch module
    (C3850-NM-4-1G=)
      Cisco C3850-NM-4-1G=. Ethernet interface type: Fast Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    • U bespaart 17%
    395,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Mikrotik S-RJ01 Netwerk switch module
    (S-RJ01)
      Mikrotik S-RJ01. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Transmissie afstand (max): 0,1 km. Overdrachtssnelheid: 1,25 Gbit / s. Certificering: RoHS
    28,- excl. btw
    Voorraad: 41
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco Multirate port card with standard tables Netwerk switch module
    28.652,88
    18.075,-
    (C6880-X-LE-16P10G=)
      Cisco C6880-X-LE-16P10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X,100BASE-FX,10GBASE-R. Compatibiliteit: Catalyst 6880-X
    18.075,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 18 september 2020
    Cisco Nexus 7000 F2e Netwerk switch module
    bespaar
    9.988,88
    (N7K-F248XP-25E=)
      Cisco Nexus 7000 F2e. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Qaz,IEEE 802.1Qbb. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. MAC-adrestabel: 16384 entries, Verzending snelheid: 720 Mpps, Bandbreedte: 480 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 72 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: DCNM
    27.792,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 11 september 2020
    Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GBASE-T Netwerk switch module
    (J9732A)
      Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GBASE-T. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s. Compatibiliteit: HP 2920. Afmetingen (BxDxH): 101,6 x 106,2 x 35,6 mm, Gewicht: 210 g
    322,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    Hewlett Packard Enterprise 24-port Gig-T PoE+ v2 zl Netwerk switch module
    (J9534A)
      Hewlett Packard Enterprise 24-port Gig-T PoE+ v2 zl. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Compatibiliteit: E5400 / E8200. Afmetingen (BxDxH): 261,6 x 206,5 x 44,5 mm, Gewicht: 980 g
    • U bespaart 8%
    2.668,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 25 augustus 2020
    Cisco IEM-3000-4SM= Netwerk switch module
    (IEM-3000-4SM=)
      Cisco IEM-3000-4SM=. Compatibiliteit: IE-3000-4TC, IE-3000-8TC, IE-3000-4TC-E, IE-3000-8TC-E
    947,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    Cisco Refresh
    Cisco WS-X4712-SFP-E-RF Netwerk switch module
    3.722,13
    2.467,-
    (WS-X4712-SFP-E-RF)
      Cisco WS-X4712-SFP-E-RF. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP+. Switchingcapaciteit: 48 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 387172 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E. Typisch stroomverbruik: 90 W
    2.467,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 29 augustus 2020
    Hewlett Packard Enterprise 24-port 10/100/1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module Netwerk switch .....
    (J9986A)
      Hewlett Packard Enterprise 24-port 10 / 100 / 1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T. Compatibiliteit: HP 5400R. Afmetingen (BxDxH): 261,6 x 206,5 x 44,5 mm, Gewicht: 850 g
    2.524,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Hewlett Packard Enterprise 8-port 10GBase-T v2 Netwerk switch module
    bespaar
    433,21
    (J9546A)
      Hewlett Packard Enterprise 8-port 10GBase-T v2. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,1000BASE-TX,100BASE-TX,10BASE-T,10GBASE-T. Gewicht: 950 g
    3.699,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 augustus 2020
    Intermec Ethernet (IEEE 802.3) Module Netwerk switch module
    (203-183-410)
      Intermec Ethernet (IEEE 802.3) Module. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,10BASE-T. Compatibiliteit: PC43d PC43t. Certificering: RoHS
    • U bespaart 13%
    86,- excl. btw
    Voorraad: 97
    Levertijd: 1-2 werkdagen
    Cisco Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ NIM Annex A Netwerk switch module
    689,60
    440,-
    (NIM-VAB-A=)
      Cisco NIM-VAB-A=. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ah. Afmetingen (BxDxH): 88,9 x 18,39 x 3,18 mm, Gewicht: 181 g
    440,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 29 augustus 2020
    Cisco 2-port Gigabit Ethernet, dual-mode GE/SFP, Network Interface Module Netwerk switch module
    (NIM-2GE-CU-SFP=)
      Cisco NIM-2GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 252 g. Aansluitingen: 2 x GE / SFP
    1.146,- excl. btw
    Voorraad: 48
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco WS-X45-SUP8L-E= Netwerk switch module
    (WS-X45-SUP8L-E=)
      Cisco WS-X45-SUP8L-E=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit / s, Networking standards: IEEE 802.3,IEEE 802.3ae,IEEE 802.1D,IEEE 802.1w,IEEE 802.1s,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q. MAC address table: 55000 entries, Switching capacity: 560 Gbit / s
    8.029,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    Cisco Nexus 7000 F3 Netwerk switch module
    bespaar
    8.882,43
    (N7K-F348XP-25=)
      Cisco Nexus 7000 F3. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. MAC-adrestabel: 64000 entries, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Verzending snelheid: 720 Mpps. Buffer-grootte per poort: 72 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, AS / NZS 60950, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15 (CFR 47) (USA) Class A, ICES-003 (Canada) Class A, EN55022 (Europe) Class A, CISPR22...
    24.717,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 11 september 2020
    Cisco 2-Port Serial WAN Network Interface Card Netwerk switch module
    (NIM-2T=)
      Cisco NIM-2T=. Ondersteunde protocollen: EIA-232, EIA-449, EIA-530, EIA-530A, V.35, and X.21. Bandbreedte: 0,08 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 4400
    • U bespaart 18%
    491,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Cisco 1-port Gigabit Ethernet, dual-mode GE/SFP, Network Interface Module Netwerk switch module
    985,37
    661,-
    (NIM-1GE-CU-SFP=)
      Cisco NIM-1GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 240 g. Aansluitingen: 1 x GE / SFP
    661,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4-port Stacking Module Netwerk switch module
    (JL084A)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4-port Stacking Module. Compatibiliteit: Aruba 3810M. Afmetingen (BxDxH): 148,6 x 85,9 x 26,2 mm, Gewicht: 260 g
    747,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco C3850-NM-2-10G= Netwerk switch module
    (C3850-NM-2-10G=)
      Cisco C3850-NM-2-10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T,10GBASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850. Aansluitingen: 2 x 1GE RJ-45 2 x 10GE RJ-45
    1.883,- excl. btw
    Voorraad: 42
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco 48x 1/10G SFP+ Line Card Netwerk switch module
    bespaar
    10.216,67
    (N9K-X9564PX=)
      Cisco N9K-X9564PX=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP+. Compatibiliteit: Cisco Nexus 9500
    28.423,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 8 september 2020
    Cisco 8-port Layer 2 Gigabit Ethernet LAN Switch NIM, Spare Netwerk switch module
    (NIM-ES2-8=)
      Cisco NIM-ES2-8=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco 4000 Series. Beheerplatform: SNMPv1, v2, v3, IGMP, Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 188 x 122 x 21 mm, Gewicht: 108 g
    • U bespaart 18%
    562,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Hewlett Packard Enterprise HP 24-port SFP v2 zl Module Netwerk switch module
    3.789,-
    2.856,-
    (J9537A)
      Hewlett Packard Enterprise J9537A. Compatibiliteit: HP E8206 zl HP E8212 zl HP 5406-44G-PoE+-4SFP zl HP 5406-48G zl HP 5412-92G-PoE+-4SFP zl HP.... Afmetingen (BxDxH): 262 x 207 x 45 mm, Gewicht: 910 g
    2.856,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 21 augustus 2020
    Cisco 48-port SFP fiber Gigabit Ethernet Module with DFC4 Netwerk switch module
    bespaar
    9.623,74
    (C6800-48P-SFP=)
      Cisco C6800-48P-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LH,1000BASE‑LX,1000BASE‑SX,1000BASE‑ZX. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6807-XL / 6500-E. Typisch stroomverbruik: 334,44 W. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm
    25.636,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 18 september 2020
    Hewlett Packard Enterprise HP 4-port 10GbE SFP+ zl Module Netwerk switch module
    (J9309A)
      Hewlett Packard Enterprise J9309A. Vezel-optische connector: SFP. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Afmetingen (BxDxH): 206,5 x 261,6 x 44,5 mm, Gewicht: 740 g
    3.289,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 29 augustus 2020
    Netgear XCM8924X Netwerk switch module
    (XCM8924X-10000S)
      Netgear XCM8924X. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T,10GBASE-T. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,HTTPS,SSH,SSL / TLS
    4.566,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 3 september 2020
    Netgear XCM8948 Netwerk switch module
    (XCM8948-10000S)
      Netgear XCM8948. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,HTTPS,SSH,SSL / TLS
    1.837,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 3 september 2020
    Netgear XCM8944F Netwerk switch module
    (XCM8944F-10000S)
      Netgear XCM8944F. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1v,IEEE 802.1w,IEEE.... Vezel-optische connector: SFP,SFP+. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,HTTPS,SSH
    2.429,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 3 september 2020
    Cisco WS-X4712-SFP+E= Netwerk switch module
    (WS-X4712-SFP+E=)
      Cisco WS-X4712-SFP+E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP+. Switchingcapaciteit: 48 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 387172 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E. Typisch stroomverbruik: 90 W
    18.056,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Netgear APM402XL-10000S Netwerk switch module
    (APM402XL-10000S)
      Netgear APM402XL-10000S. Ethernet interface type: 40 Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: QSFP+. Compatibiliteit: Netgear M4300
    • U bespaart 20%
    368,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 29 augustus 2020
    Netgear APM408F-10000S Netwerk switch module
    561,16
    368,-
    (APM408F-10000S)
      Netgear APM408F-10000S. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: Netgear M4300
    368,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 29 augustus 2020
    Netgear APM408P-10000S Netwerk switch module
    (APM408P-10000S)
      Netgear APM408P-10000S. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,2500,5000,10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Netgear M4300
    657,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 29 augustus 2020
    Cisco Catalyst 4500E Series Supervisor, 928 Gbps, Spare Netwerk switch module
    (WS-X45-SUP8-E=)
      Cisco WS-X45-SUP8-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ae. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 928 Gbit / s, Verzending snelheid: 250 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500E. Typisch stroomverbruik: 400 W. Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950-1, Elektromagnetische...
    13.378,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M/2930M 4 HPE Smart Rate 1G/2.5G/5G/10G PoE+ Module .....
    (JL081A)
      Hewlett Packard Enterprise JL081A. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,2500,5000,10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Aruba 3810M / 2930M. Afmetingen (BxDxH): 74 x 130 x 25 mm, Gewicht: 199,6 g
    781,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco EPA-10X10GE= Netwerk switch module
    bespaar
    8.612,49
    (EPA-10X10GE=)
      Cisco EPA-10X10GE=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s
    28.289,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 29 augustus 2020
    Cisco Catalyst 9300, 4 x 1GE, spare Netwerk switch module
    (C9300-NM-4G=)
      Cisco C9300-NM-4G=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 9300
    225,- excl. btw
    Voorraad: 123
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Netgear APM408C-10000S Netwerk switch module
    (APM408C-10000S)
      Netgear APM408C-10000S. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000,2500,5000,10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Netgear M4300
    598,- excl. btw
    Voorraad: 18
    Levertijd: 1 werkdag
    Cisco SM-ES2-24= Netwerk switch module
    (SM-ES2-24=)
      Cisco SM-ES2-24=. Ethernet interface type: Fast Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,1000BASE-TX,100BASE-TX. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Certificering: 47 CFR 15, ICES-003 A, EN55022 A, CISPR22 A, AS / NZS 3548 A, VCCI V-3, CNS 13438, EN 300-386, EN..., Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA...
    • U bespaart 19%
    887,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 29 augustus 2020
    Hewlett Packard Enterprise JH156A Netwerk switch module
    (JH156A)
      Hewlett Packard Enterprise JH156A. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Compatibiliteit: FlexNetwork 5130, FlexNetwork 5510. Afmetingen (BxDxH): 148 x 95 x 40 mm, Gewicht: 299,3 g
    906,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 29 augustus 2020
    D-Link DXS-3600-EM-4XT Netwerk switch module
    (DXS-3600-EM-4XT)
      D-Link DXS-3600-EM-4XT. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10GBASE-T. Compatibiliteit: DXS-3600. Breedte: 132 mm, Diepte: 158 mm, Hoogte: 36 mm
    1.055,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 7 september 2020
    Netgear XCM8944 Netwerk switch module
    (XCM8944-10000S)
      Netgear XCM8944. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T,10GBASE-T. Vezel-optische connector: SFP+. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,HTTPS,SSH,SSL / TLS
    2.079,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 3 september 2020
    Hewlett Packard Enterprise 20-port Gig-T / 2-port 10GbE SFP+ v2 Netwerk switch module
    (J9548A)
      Hewlett Packard Enterprise 20-port Gig-T / 2-port 10GbE SFP+ v2. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: E5400 / E8200. Afmetingen (BxDxH): 261,6 x 206,5 x 44,5 mm, Gewicht: 980 g
    2.729,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 29 augustus 2020
    Cisco 8 x 10/100 TX, 2.8 W, 1 kg Netwerk switch module
    1.023,93
    686,-
    (IEM-3000-8TM=)
      Cisco IEM-3000-8TM=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 926999 uur, Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC. Typisch stroomverbruik: 2,8 W. Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm, Gewicht: 1 kg
    686,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Cisco Meraki 8x1 GbE SFP Interface Netwerk switch module
    bespaar
    915,09
    (IM-8-SFP-1GB)
      Cisco IM-8-SFP-1GB, Meraki. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X. Compatibiliteit: Meraki MX400, MX600
    2.805,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 augustus 2020
    Hewlett Packard Enterprise J9989A Netwerk switch module
    (J9989A)
      Hewlett Packard Enterprise J9989A. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T
    2.954,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    Cisco C3850-NM-4-10G= Netwerk switch module
    (C3850-NM-4-10G=)
      Cisco C3850-NM-4-10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T,10GBASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    3.001,- excl. btw
    Voorraad: 47
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Cisco Catalyst 4500 E-Seri 48-Port 10/100/1000 Netwerk switch module
    (WS-X4748-RJ45-E=)
      Cisco WS-X4748-RJ45-E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet,Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3az,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 402386 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, 4507R-E, 4510R-E. Certificering: ROHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd...
    • U bespaart 23%
    4.833,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 11 september 2020
    Cisco Nexus 7009 Fabric2 Netwerk switch module
    12.930,-
    8.243,-
    (N7K-C7009-FAB-2=)
      Cisco Nexus 7009 Fabric2. Bandbreedte: 110 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: Cisco Data Center Network Manager (DCNM) 5.2. Veiligheid: UL / CSA / IEC / EN 60950-1, AS / NZS 60950, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15 (CFR 47) (USA) Class A, ICES-003 (Canada) Class A, EN55022 (Europe) Class A, CISPR22.... Afmetingen (BxDxH): 114,3 x 571,5 x 44,5 mm, Gewicht: 2,27 kg
    8.243,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 8 september 2020
    Cisco WS-X4748-SFP-E Netwerk switch module
    bespaar
    8.627,31
    (WS-X4748-SFP-E=)
      Cisco WS-X4748-SFP-E. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Mean time between failures (MTBF): 876100 uur. Typisch stroomverbruik: 92 W. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd Ed. EN 60950-1, 2nd Ed. UL 60950-1,..., Elektromagnetische compatibiliteit: FCC 15J Class A, VCCI Class A, CE Marking, EN 55022 Class A, EN 55024 Class...
    22.983,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 11 september 2020
    Hewlett Packard Enterprise 5500 HI 8-port SFP Module Netwerk switch module
    (JG314A)
      Hewlett Packard Enterprise 5500 HI 8-port SFP Module. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Ondersteunde mediatypen: SFP, Compatibiliteit: HP 5500
    1.233,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 29 augustus 2020
    Cisco Nexus 5548P/5548UP switch daughter card, Version 2, Spare Netwerk switch module
    (N55-D160L3-V2=)
      Cisco N55-D160L3-V2=. MAC-adrestabel: 16000 entries, Switchingcapaciteit: 160 Gbit / s, Verzending snelheid: 240 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5548P / 5548UP
    • U bespaart 22%
    2.751,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 11 september 2020
    Cisco Catalyst 9400 Series 48-Port UPOE 10/100/1000 (RJ-45), Spare Netwerk switch module
    7.865,82
    5.202,-
    (C9400-LC-48U=)
      Cisco C9400-LC-48U=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 1588,IEEE 802.1as,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3bz,IEEE.... Mean time between failures (MTBF): 823000 uur. Certificering: RoHS5, Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA-C222.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950.1, IEEE 802.3, Elektromagnetische compatibiliteit: 47 CFR Part 15, CISPR22 Class A, EN 300...
    5.202,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Cisco Supervisor Engine 7L-E Netwerk switch module
    (WS-X45-SUP7L-E=)
      Cisco Supervisor Engine 7L-E. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3az. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 520 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Mean time between failures (MTBF): 183341 uur, Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500E. Typisch stroomverbruik: 263 W. Veiligheid: UL 60950CAN / CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS...
    7.647,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    Cisco Nexus 7700 M3 Netwerk switch module
    bespaar
    12.833,-
    (N77-M348XP-23L=)
      Cisco Nexus 7700 M3. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s
    35.700,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 11 september 2020
    D-Link DXS 3600 EM Stack Netwerk switch module
    (DXS-3600-EM-STACK)
      D-Link DXS 3600 EM Stack. Compatibiliteit: DXS 3600 32S. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 228 mm, Hoogte verpakking: 75 mm
    355,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    D-Link DXS-3600-EM-8T Netwerk switch module
    (DXS-3600-EM-8T)
      D-Link DXS-3600-EM-8T. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Compatibiliteit: DXS-3600-16S, DXS-3600-32S. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 228 mm, Hoogte verpakking: 75 mm
    360,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 7 september 2020
    Cisco IEM-3000-4PC Netwerk switch module
    (IEM-3000-4PC=)
      Cisco IEM-3000-4PC. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX. MAC-adrestabel: 8000 entries. Mean time between failures (MTBF): 1494990 uur, Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC. Typisch stroomverbruik: 7,3 W. Veiligheid: UL / CSA, CE (Europe), C-Tick (Australia / New Zealand), KCC (Korea), ANATEL (Brazil), China RoHS, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15...
    836,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    Zyxel MSC1024GB Netwerk switch module
    (91-025-013001B)
      Zyxel MSC1024GB. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Zyxel IES-5112M, IES-5106M. Typisch stroomverbruik: 40 W
    1.567,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 augustus 2020
    Cisco ASR 900 Combo 8 port 10/100/1000 and 1 port 10GE SFP+ Interface Module, Spare Netwerk switch module
    (A900-IMA8T1Z=)
      Cisco A900-IMA8T1Z=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: ASR 900
    2.220,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 28 augustus 2020
    Cisco C9500-NM-8X= Netwerk switch module
    (C9500-NM-8X=)
      Cisco C9500-NM-8X. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 9500
    2.276,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Audiocodes Mediant 1000 Netwerk switch module
    (M1KB-SWX)
      Audiocodes Mediant 1000. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Compatibiliteit: Mediant 1000B
    207,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 29 augustus 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder