• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Switch Modules (515 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: FlexStack-Plus
    bespaar
    335,15
    (C2960X-STACK)
      Cisco FlexStack-Plus. Mean time between failures (MTBF): 17128090 uur
    619,- excl. btw
    748,99 incl.btw
    Voorraad 673
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 4 x Gigabit Ethernet/2 x 10 Gigabit Ethernet network module for Catalyst 3850, Spare
    (C3850-NM-2-10G=)
      Cisco C3850-NM-2-10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    • U bespaart 26%
    1369,- excl. btw
    1656,49 incl.btw
    Voorraad 273
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 4 x Gigabit Ethernet network module for Catalyst 3850, Spare
    453,62
    309,-
    (C3850-NM-4-1G=)
      Cisco C3850-NM-4-1G=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    309,- excl. btw
    373,89 incl.btw
    Voorraad 105
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: 2920 2-port 10GbE SFP+
    (J9731A)
      Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GbE SFP+. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: HP 2920. Afmetingen (BxDxH): 101,6 x 106,2 x 35,6 mm, Gewicht: 150 g
    498,- excl. btw
    602,58 incl.btw
    Voorraad 174
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 4 x Gigabit Ethernet/4 x 10 Gigabit Ethernet network module for Catalyst 3850, Spare
    bespaar
    689,83
    (C3850-NM-4-10G=)
      Cisco C3850-NM-4-10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    2429,- excl. btw
    2939,09 incl.btw
    Voorraad 101
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Module/Catalyst 3650 Stack Spare
    (C3650-STACK-KIT=)
      Cisco C3650-STACK-KIT=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Compatibiliteit: 3650-24, 3650-48
    • U bespaart 26%
    909,- excl. btw
    1099,89 incl.btw
    Voorraad 341
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: 24-port Gig-T PoE+ v2 zl
    (J9534A)
      Hewlett Packard Enterprise 24-port Gig-T PoE+ v2 zl. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Compatibiliteit: E5400 / E8200. Afmetingen (BxDxH): 261,6 x 206,5 x 44,5 mm, Gewicht: 980 g
    2384,- excl. btw
    2884,64 incl.btw
    Voorraad 9
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: 8-port 10-GbE SFP+ v2 zl
    (J9538A)
      Hewlett Packard Enterprise 8-port 10-GbE SFP+ v2 zl. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Afmetingen (BxDxH): 261,62 x 206,5 x 44,45 mm, Gewicht: 950 g
    3308,- excl. btw
    4002,68 incl.btw
    Voorraad 32
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: N55-M16UP
    (N55-M16UP=)
      Cisco N55-M16UP. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5548, 5548P, 5548UP, 5596UP
    4539,- excl. btw
    5492,19 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 8 x 10/100 TX, 2.8 W, 1 kg
    (IEM-3000-8TM=)
      Cisco IEM-3000-8TM=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC, Mean time between failures (MTBF): 926999 uur. Typisch stroomverbruik: 2,8 W. Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm, Gewicht: 1 kg
    859,- excl. btw
    1039,39 incl.btw
    Voorraad 7
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: 2920 2-port Stack
    (J9733A)
      Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack. Compatibiliteit: HP 2920. Afmetingen (BxDxH): 68,3 x 205 x 28,7 mm, Gewicht: 150 g
    535,- excl. btw
    647,35 incl.btw
    Voorraad 191
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 2-port Gigabit Ethernet, dual-mode GE/SFP, Network Interface Module
    1868,89
    1459,-
    (NIM-2GE-CU-SFP=)
      Cisco NIM-2GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 252 g
    1459,- excl. btw
    1765,39 incl.btw
    Voorraad 16
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ NIM Annex A
    (NIM-VAB-A=)
      Cisco NIM-VAB-A=. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ah. Afmetingen (BxDxH): 88,9 x 18,39 x 3,18 mm, Gewicht: 181 g
    579,- excl. btw
    700,59 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 4500E Series 12-Port 10 Gigabit Ethernet (SFP+) line card, Spare
    bespaar
    1526,08
    (WS-X4712-SFP+E=)
      Cisco WS-X4712-SFP+E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP+. Switchingcapaciteit: 48 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, Mean time between failures (MTBF): 387172 uur. Typisch stroomverbruik: 90 W
    18979,- excl. btw
    22964,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: Aruba 3810M 4-port Stacking Module
    (JL084A)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4-port Stacking Module. Compatibiliteit: Aruba 3810M. Afmetingen (BxDxH): 148,6 x 85,9 x 26,2 mm, Gewicht: 260 g
    726,- excl. btw
    878,46 incl.btw
    Voorraad 18
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: SM-X EtherSwitch SM, Layer 2/3 switching, 16 ports GE, POE+ capable, Spare
    (SM-X-ES3-16-P=)
      Cisco SM-X-ES3-16-P=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 4451-X Cisco 3900 Cisco 2921 Cisco 2911. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 206 x 207 x 40 mm, Gewicht: 900 g
    1729,- excl. btw
    2092,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 4500 E-Seri 48-Port 10/100/1000
    (WS-X4748-RJ45-E=)
      Cisco WS-X4748-RJ45-E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, 4507R-E, 4510R-E. Afmetingen (BxDxH): 362 x 273 x 30 mm. Certificering: ROHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, IEC 60950-1, 2nd Ed. EN 60950-1, 2nd Ed. UL 60950-1, 2, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC 15J Class A, VCCI...
    • U bespaart 6%
    4919,- excl. btw
    5951,99 incl.btw
    Voorraad 14
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 4500E Series Supervisor, 848 Gbps, Spare
    (WS-X45-SUP7-E=)
      Cisco WS-X45-SUP7-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3az. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 848 Gbit / s, Verzending snelheid: 250 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500. Typisch stroomverbruik: 280 W. Veiligheid: UL 60950CAN / CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS / NZS 3260, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15...
    16299,- excl. btw
    19721,79 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 8-port Layer 2 Gigabit Ethernet LAN Switch NIM, Spare
    (NIM-ES2-8=)
      Cisco NIM-ES2-8=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco 4000 Series. Beheerplatform: SNMPv1, v2, v3, IGMP. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 188 x 122 x 21 mm, Gewicht: 108 g
    699,- excl. btw
    845,79 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 4500E Series, 48-Port, 802.3af PoE and 802.3at PoEP, 10/100/1000 (RJ-45), Spare
    (WS-X4748-RJ45V+E=)
      Cisco WS-X4748-RJ45V+E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Switchingcapaciteit: 24 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, 4507R-E, 4510R-E, Mean time between failures (MTBF): 183330 uur. Afmetingen (BxDxH): 362 x 273 x 30 mm....
    6379,- excl. btw
    7718,59 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 6800 Series 48-Port 1 Gigabit Copper Ethernet Module with DFC4, Spare
    (WS-X6848-TX-2T=)
      Cisco WS-X6848-TX-2T=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 80. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LH, 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 1000BASE‑ZX. Compatibiliteit: Cisco 6500. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm
    12229,- excl. btw
    14797,09 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 4-Port Serial WAN Network Interface Card
    2921,28
    2269,-
    (NIM-4T=)
      Cisco NIM-4T=. Bandbreedte: 0,08 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 4400. Ondersteunde protocollen: EIA-232, EIA-449, EIA-530, EIA-530A, V.35, and X.21
    2269,- excl. btw
    2745,49 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: WS-X4612-SFP-E
    (WS-X4612-SFP-E=)
      Cisco WS-X4612-SFP-E. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP. Switchingcapaciteit: 12 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R-E, 4507R+E, 4510R-E, 4510R+E1, Mean time between failures (MTBF): 676740 uur. Typisch stroomverbruik: 30 W
    4889,- excl. btw
    5915,69 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 8 x 10 Gigabit Ethernet Port uplink module, Spare
    bespaar
    446,75
    (C4KX-NM-8SFP+=)
      Cisco C4KX-NM-8SFP+=. Vezel-optische connector: SFP, SFP+. Compatibiliteit: WS-C4500X-32SFP+ WS-C4500X-16SFP+ WS-C4500X-F-32SFP+ WS-C4500X-F-16SFP+
    5629,- excl. btw
    6811,09 incl.btw
    Voorraad 27
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: MSR 1-port Fractional E1 SIC Module
    (JD634B)
      Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port Fractional E1 SIC Module. Compatibiliteit: HP MSR
    669,- excl. btw
    809,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Intermec netwerk switch module: Ethernet (IEEE 802.3) Module
    (203-183-410)
      Intermec Ethernet (IEEE 802.3) Module. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX, 10BASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3. Compatibiliteit: PC43d PC43t. Certificering: RoHS
    92,- excl. btw
    111,32 incl.btw
    Voorraad 185
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 4-port Layer 2 Gigabit Ethernet LAN Switch NIM, Spare
    (NIM-ES2-4=)
      Cisco NIM-ES2-4=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco 4000 Series. Beheerplatform: SNMPv1, v2, v3, IGMP. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 79 x 122 x 21 mm, Gewicht: 79 g
    • U bespaart 4%
    449,- excl. btw
    543,29 incl.btw
    Voorraad 25
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: 2920 2-port 10GBASE-T
    (J9732A)
      Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GBASE-T. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s. Compatibiliteit: HP 2920. Afmetingen (BxDxH): 101,6 x 106,2 x 35,6 mm, Gewicht: 210 g
    505,- excl. btw
    611,05 incl.btw
    Voorraad 12
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: HP 4-port 10GbE SFP+ zl Module
    (J9309A)
      Hewlett Packard Enterprise J9309A. Vezel-optische connector: SFP. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Afmetingen (BxDxH): 206,5 x 261,6 x 44,5 mm, Gewicht: 740 g
    3909,- excl. btw
    4729,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Supervisor Engine 2T
    (VS-S2T-10G=)
      Cisco Supervisor Engine 2T. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506-E, 6509-E, 6509-V-E, 6513E. Beheerplatform: Cisco Works. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 366 x 406 x 44 mm
    19849,- excl. btw
    24017,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Netgear netwerk switch module: Annex A/Annex M, UTM VDSL/ADSL2+, AAL5, PVCs, RFC 1483
    (NMVDSLA-10000S)
      Netgear NMVDSLA-10000S. Compatibiliteit: Netgear UTM9S, UTM25S. Ondersteunde protocollen: COS, CBR, VBR, UBR
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: Aruba 3810M 4SFP+ Module
    (JL083A)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module. Vezel-optische connector: SFP+. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Aruba 3810M. Afmetingen (BxDxH): 74,2 x 130,8 x 27,7 mm, Gewicht: 170 g
    827,- excl. btw
    1000,67 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Netgear netwerk switch module: XCM8948
    (XCM8948-10000S)
      Netgear XCM8948. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH, SSL / TLS
    3639,- excl. btw
    4403,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Netgear netwerk switch module: XCM8944
    (XCM8944-10000S)
      Netgear XCM8944. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T, 10GBASE-T. Vezel-optische connector: SFP+. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH, SSL / TLS
    4679,- excl. btw
    5661,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 4500E Series 48-Port, PoE, PoEP, 10/100/1000 (RJ-45), Spare
    (WS-X4648-RJ45V+E=)
      Cisco WS-X4648-RJ45V+E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Switchingcapaciteit: 24 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Bandbreedte: 3 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R-E, 4507R+E, 4510R-E, 4510R+E1, Mean time between failures (MTBF): 280365 uur. Typisch...
    6119,- excl. btw
    7403,99 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 4500E SFP line card, 24-Port, Spare
    20866,29
    16169,-
    (WS-X4624-SFP-E=)
      Cisco WS-X4624-SFP-E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP. Switchingcapaciteit: 24 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R-E, 4507R+E, 4510R-E, 4510R+E1, Mean time between failures (MTBF): 591109 uur. Typisch stroomverbruik: 45 W
    16169,- excl. btw
    19564,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: WS-X6K-5DB-ATT=
    (WS-X6K-5DB-ATT=)
      Cisco WS-X6K-5DB-ATT=. Golflengte: 1550 nm, RX sensitiviteit: 5 dB. Compatibiliteit: Catalyst 6500. Afmetingen (BxDxH): 36 x 121 x 18 mm, Gewicht: 300 g
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: CIAC-GW-IP10, Physical Access Input Module
    (CIAC-GW-IP10)
      Cisco CIAC-GW-IP10. Compatibiliteit: Physical Access Gateway. Afmetingen (BxDxH): 178 x 127 x 37 mm, Gewicht: 562 g. Certificering: FCC UL CE
    419,- excl. btw
    506,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2/3, 15x Fast Ethernet, 1 GE, PoE, Spare
    (SM-ES3-16-P=)
      Cisco SM-ES3-16-P=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 206 x 207 x 40 mm, Gewicht: 2,2 kg
    2209,- excl. btw
    2672,89 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 3850 8 x 10GE Network Module, spare
    bespaar
    302,09
    (C3850-NM-8-10G=)
      Cisco C3850-NM-8-10G=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,10GBASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Compatibiliteit: WS-C3850-12X48U, WS-C3850-24XU, WS-C3850-24XS
    4249,- excl. btw
    5141,29 incl.btw
    Voorraad 13
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 16-port 10GbE Fiber Module, X2, 2x20 Gbps w/ DFC4, Spare
    (WS-X6816-10G-2T=)
      Cisco WS-X6816-10G-2T=. Vezel-optische connector: X2, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-CX4, 10GBASE-ER, 10GBASE-LR, 10GBASE-LRM, 10GBASE-LX4, 10GBASE-SR, 10GBASE-ZR. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm
    • U bespaart 6%
    25869,- excl. btw
    31301,49 incl.btw
    Digitus netwerk switch module: CAT 6 Connection module for Twisted Pair Cables
    10,- excl. btw
    12,10 incl.btw
    Voorraad 14
    Gratis verzending
    Netgear netwerk switch module: XCM8924X
    (XCM8924X-10000S)
      Netgear XCM8924X. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T, 10GBASE-T. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH, SSL / TLS
    5209,- excl. btw
    6302,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Nexus 7000 F3
    39918,12
    31239,-
    (N7K-F348XP-25=)
      Cisco Nexus 7000 F3. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP, SFP+. MAC-adrestabel: 64000 entries, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Verzending snelheid: 720 Mpps. Buffer-grootte per poort: 72 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Afmetingen (BxDxH): 389 x 556 x 44 mm, Gewicht: 6,8 kg
    31239,- excl. btw
    37799,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: N55 M8P8FP Generic Expansion Module, spare
    (N55-M8P8FP=)
      Cisco N55-M8P8FP=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10GBASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5500
    4539,- excl. btw
    5492,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Netgear netwerk switch module: XCM8944F
    (XCM8944F-10000S)
      Netgear XCM8944F. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802. Vezel-optische connector: SFP, SFP+. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH
    4679,- excl. btw
    5661,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Multirate port card with standard tables
    (C6880-X-LE-16P10G=)
      Cisco C6880-X-LE-16P10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X, 100BASE-FX, 10GBASE-R. Compatibiliteit: Catalyst 6880-X
    13469,- excl. btw
    16297,49 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: SM-X EtherSwitch L2/L3 SM 24GE POE+
    (SM-X-ES3-24-P=)
      Cisco SM-X-ES3-24-P=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet
    2079,- excl. btw
    2515,59 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Services Performance Engine 100, 3GE, 4EHWIC, 4DSP, 2SM, 256MBCF, 1GB DRAM, IPB, spare
    (C3900-SPE100/K9=)
      Cisco C3900-SPE100 / K9=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s
    4899,- excl. btw
    5927,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Services Performance Engine 100, 3GE, 4 EHWIC, 4 DSP, 4 SM, 256MB CF, 1GB DRAM, IPB, spare
    (C3900-SPE150/K9=)
      Cisco C3900-SPE150 / K9=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s
    6529,- excl. btw
    7900,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: WS-X6848-TX-2TXL
    bespaar
    1629,97
    (WS-X6848-TX-2TXL=)
      Cisco WS-X6848-TX-2TXL. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 80. Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE‑LH, 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 1000BASE‑ZX. Compatibiliteit: Cisco 6500. Afmetingen (BxDxH): 356 x 406 x 30 mm
    20209,- excl. btw
    24452,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Nexus 7000 M1 w/XL
    (N7K-M148GS-11L=)
      Cisco Nexus 7000 M1 w / XL. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. MAC-adrestabel: 128000 entries, Switchingcapaciteit: 92 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Buffer-grootte per poort: 7,56 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: Cisco DCNM 4.0
    • U bespaart 5%
    22049,- excl. btw
    26679,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 6500 Series Supervisor Engine 2T XL, Spare
    (VS-S2T-10G-XL=)
      Cisco VS-S2T-10G-XL=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506-E, 6509-E, 6509-V-E, 6513E. Beheerplatform: Cisco Works. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS
    26929,- excl. btw
    32584,09 incl.btw
    Gratis verzending
    D-link netwerk switch module: DXS 3600 EM Stack
    (DXS-3600-EM-STACK)
      D-Link DXS 3600 EM Stack. Compatibiliteit: DXS 3600 32S
    439,- excl. btw
    531,19 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Supervisor Engine 7L-E
    (WS-X45-SUP7L-E=)
      Cisco Supervisor Engine 7L-E. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3az. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500E. Veiligheid: UL 60950CAN / CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS / NZS 3260, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15 (CFR 47) Class A, ICES-003 Class A, EN55022 Class A, CISPR22 Class A, AS / NZS 3548 Class
    8509,- excl. btw
    10295,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 6800 Series 48-Port 1 Gigabit SFP Fiber Ethernet Module with DFC4, Spare
    26082,86
    20209,-
    (WS-X6848-SFP-2T=)
      Cisco WS-X6848-SFP-2T=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Typisch stroomverbruik: 334,44 W
    20209,- excl. btw
    24452,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 6800 Series 48-Port 1 Gigabit SFP Fiber Ethernet Module with DFC4XL, Spare
    bespaar
    2286,32
    (WS-X6848-SFP-2TXL=)
      Cisco WS-X6848-SFP-2TXL=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-LX, 1000BASE-SX, 1000BASE-T. Vezel-optische connector: LC, Fiber type: Multimode
    28289,- excl. btw
    34229,69 incl.btw
    Gratis verzending
    Intermec netwerk switch module: Ethernet (IEEE 802.3) Module
    (203-183-210)
      Intermec Ethernet (IEEE 802.3) Module. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX, 10BASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3. Compatibiliteit: PC23d. Certificering: RoHS
    97,- excl. btw
    117,37 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    D-link netwerk switch module: 8-Port 1000BASE-T Expansion Module f / DXS-3600
    (DXS-3600-EM-8T)
      D-Link DXS-3600-EM-8T. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Compatibiliteit: DXS-3600-16S, DXS-3600-32S
    449,- excl. btw
    543,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: IEM-3000-4PC
    (IEM-3000-4PC=)
      Cisco IEM-3000-4PC. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T, 100BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC. Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm. Veiligheid: UL / CSA, CE (Europe), C-Tick (Australia / New Zealand), KCC (Korea), ANATEL (Brazil), China RoHS, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15 Class A, EN 55022, CISPR 22, CISPR11, VCCI Class A, AS / NZS 3548 Class A, CNS 13438 Class
    1069,- excl. btw
    1293,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: 24-port 10/100/1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module
    (J9986A)
      Hewlett Packard Enterprise 24-port 10 / 100 / 1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T. Compatibiliteit: HP 5400R. Afmetingen (BxDxH): 261,6 x 206,5 x 44,5 mm, Gewicht: 850 g
    2502,- excl. btw
    3027,42 incl.btw
    Voorraad 8
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class
    (AJ820A)
      Hewlett Packard Enterprise AJ820A. Overdrachtssnelheid: 8 Gbit / s. Afmetingen (BxDxH): 381 x 298,5 x 85,9 mm, Gewicht: 1,81 kg
    5569,- excl. btw
    6738,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 4500 PoE IEEE 802.3af and PoEP-ready 10/100/1000, 48 ports (RJ-45), Spare
    (WS-X4548-RJ45V+=)
      Cisco WS-X4548-RJ45V+=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3af,IEEE 802.3at. Bandbreedte: 6 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, Catalyst 4506-E, Catalyst 4507R+E, Catalyst 4510R+E. Afmetingen (BxDxH): 362 x 273 x 30 mm. Veiligheid: UL 1950, EN 60950, CSA-C22.2 no 950, IEC 950, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC 15J A, VCCI A, CE, EN 55022 A, EN 55024 A, CISPR 22 A, AS / NZ 3548,...
    • U bespaart 6%
    6329,- excl. btw
    7658,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 4500E Series Supervisor, 928 Gbps, Spare
    (WS-X45-SUP8-E=)
      Cisco WS-X45-SUP8-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3ae. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 928 Gbit / s, Verzending snelheid: 250 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500E. Typisch stroomverbruik: 400 W. Veiligheid: UL 60950-1, CAN / CSA-C22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, AS / NZS 60950-1, Elektromagnetische...
    14179,- excl. btw
    17156,59 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 4500 Series Supervisor Engine 6-E, 2x10GE (X2)/4x1GE (SFP), Console RJ-45, USB, .....
    19954,52
    15459,-
    (WS-X45-SUP6-E=)
      Cisco WS-X45-SUP6-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE. Vezel-optische connector: SFP. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 320 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Catalyst 4500. Beheerplatform: SNMP v1 / v2 / v3, RMON I and II, RFC 1213-MIB (MIB II), UDP-MIB, TCP-MIB, CISCO-FLASH-MIB, CISCO-IMAGE-
    15459,- excl. btw
    18705,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: ASA 5585-X Half Width Network Module
    bespaar
    1988,26
    (ASA5585-NM-4-10GE=)
      Cisco ASA 5585-X Half Width Network Module. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Cisco ASA 5585-X
    24599,- excl. btw
    29764,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: ASR 9000 4-port 10-Gigabit Ethernet Modular Port Adapter, requires XFP optics
    (A9K-MPA-4X10GE=)
      Cisco A9K-MPA-4X10GE=. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ae. Vezel-optische connector: XFP, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000
    • U bespaart 4%
    24969,- excl. btw
    30212,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 2-Port 10GE, 20-Port GE Low Queue Combo Line Card, requires XFPs for 10GE, SFPs for GE
    (A9K-2T20GE-L=)
      Cisco A9K-2T20GE-L=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae. Vezel-optische connector: SFP, XFP, Fiber ethernet cabling technologie: 1000BASE-X, 10GBASE-R. Compatibiliteit: Cisco ASR 9000
    26219,- excl. btw
    31724,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 7600 Ethernet Services Plus Line Card, 20xGE with DFC 3CXL, Spare
    (76-ES+T-20G=)
      Cisco 76-ES+T-20G=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ad. Compatibiliteit: Cisco 7600 ES+. Beheerplatform: CiscoWorks, CiscoView, CiscoWorks Resource Manager Essentials (RME), Cisco ANA, Cisco VAMS. Typisch stroomverbruik: 305 W. Veiligheid: UL 60950, CSA C22.2 No. 60950, EN60950, TS001, IEC 60950, AS / NZS3260, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC 15...
    28349,- excl. btw
    34302,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Nexus 7700 F3
    (N77-F348XP-23=)
      Cisco Nexus 7700 F3. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP, SFP+. MAC-adrestabel: 64000 entries, Verzending snelheid: 720 Mpps. Buffer-grootte per poort: 72 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit AES
    31179,- excl. btw
    37726,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: ASR9K Route Switch Processor 440G/slot, 6GB RAM, 2x 1GE, 2x 10G SFP+, for Packet Transport
    34019,- excl. btw
    41162,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 1-port Gigabit Ethernet, dual-mode GE/SFP, Network Interface Module
    1043,31
    819,-
    (NIM-1GE-CU-SFP=)
      Cisco NIM-1GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 240 g
    819,- excl. btw
    990,99 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder