• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Network Switch Modules (503 resultaten)

    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Merk
    Staat van het product
    Verberg filters
    Vergelijk producten
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: FlexStack-Plus
    (C2960X-STACK)
      Cisco FlexStack-Plus. Mean time between failures (MTBF): 17128090 uur
    442,- excl. btw
    534,82 incl.btw
    Voorraad 601
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 4 x Gigabit Ethernet/4 x 10 Gigabit Ethernet network module for Catalyst 3850, Spare
    bespaar
    660,17
    (C3850-NM-4-10G=)
      Cisco C3850-NM-4-10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    2319,- excl. btw
    2805,99 incl.btw
    Voorraad 50
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: 2920 2-port 10GbE SFP+
    (J9731A)
      Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GbE SFP+. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: HP 2920. Afmetingen (BxDxH): 101,6 x 106,2 x 35,6 mm, Gewicht: 150 g
    286,- excl. btw
    346,06 incl.btw
    Voorraad 65
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 4 x Gigabit Ethernet/2 x 10 Gigabit Ethernet network module for Catalyst 3850, Spare
    (C3850-NM-2-10G=)
      Cisco C3850-NM-2-10G=. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    • U bespaart 26%
    1309,- excl. btw
    1583,89 incl.btw
    Voorraad 248
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: 2920 2-port Stack
    (J9733A)
      Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port Stack. Compatibiliteit: HP 2920. Afmetingen (BxDxH): 68,3 x 205 x 28,7 mm, Gewicht: 150 g
    307,- excl. btw
    371,47 incl.btw
    Voorraad 63
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 4 x Gigabit Ethernet network module for Catalyst 3850, Spare
    433,27
    295,-
    (C3850-NM-4-1G=)
      Cisco C3850-NM-4-1G=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 3850
    295,- excl. btw
    356,95 incl.btw
    Voorraad 212
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Module/Catalyst 3650 Stack Spare
    bespaar
    378,30
    (C3650-STACK-KIT=)
      Cisco C3650-STACK-KIT=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Compatibiliteit: 3650-24, 3650-48
    869,- excl. btw
    1051,49 incl.btw
    Voorraad 273
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: WS-X4712-SFP-E=
    (WS-X4712-SFP-E=)
      Cisco WS-X4712-SFP-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Switchingcapaciteit: 48 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, Mean time between failures (MTBF): 387172 uur. Typisch stroomverbruik: 90 W. Afmetingen (BxDxH): 362 x 273 x 30 mm
    4059,- excl. btw
    4911,39 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: J8706A#ABA
    (J8706A)
      Hewlett Packard Enterprise J8706A#ABA. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,1000BASE-TX,100BASE-TX,10BASE-T. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Afmetingen (BxDxH): 20,65 x 26,16 x 4,45 mm, Gewicht: 907 g
    4799,- excl. btw
    5806,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 8 x 10 Gigabit Ethernet Port uplink module, Spare
    (C4KX-NM-8SFP+=)
      Cisco C4KX-NM-8SFP+=. Vezel-optische connector: SFP, SFP+. Compatibiliteit: WS-C4500X-32SFP+ WS-C4500X-16SFP+ WS-C4500X-F-32SFP+ WS-C4500X-F-16SFP+
    5409,- excl. btw
    6544,89 incl.btw
    Voorraad 5
    Gratis verzending
    Netgear netwerk switch module: XCM8944F
    (XCM8944F-10000S)
      Netgear XCM8944F. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1ab,IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1v,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEE. Vezel-optische connector: SFP,SFP+. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,HTTPS,SSH
    4729,- excl. btw
    5722,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Netgear netwerk switch module: XCM8924X
    (XCM8924X-10000S)
      Netgear XCM8924X. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T,10GBASE-T. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,HTTPS,SSH,SSL / TLS
    5259,- excl. btw
    6363,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: Aruba 3810M 4SFP+ Module
    (JL083A)
      Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4SFP+ Module. Vezel-optische connector: SFP+. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Aruba 3810M. Afmetingen (BxDxH): 74,2 x 130,8 x 27,7 mm, Gewicht: 170 g
    2189,- excl. btw
    2648,69 incl.btw
    Voorraad 7
    Gratis verzending
    Netgear netwerk switch module: XCM8948
    (XCM8948-10000S)
      Netgear XCM8948. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,HTTPS,SSH,SSL / TLS
    3679,- excl. btw
    4451,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ NIM Annex A
    (NIM-VAB-A=)
      Cisco NIM-VAB-A=. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ah. Afmetingen (BxDxH): 88,9 x 18,39 x 3,18 mm, Gewicht: 181 g
    549,- excl. btw
    664,29 incl.btw
    Voorraad 11
    Gratis verzending
    Netgear netwerk switch module: XCM8944
    (XCM8944-10000S)
      Netgear XCM8944. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T,10GBASE-T. Vezel-optische connector: SFP+. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Compatibiliteit: Netgear M6100. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS,HTTPS,SSH,SSL / TLS
    4729,- excl. btw
    5722,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2/3 switching, 16x Gigabit Ethernet, PoE, Spare
    (SM-ES3G-16-P=)
      Cisco SM-ES3G-16-P=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 207 x 206 x 40 mm, Gewicht: 2,2 kg
    2369,- excl. btw
    2866,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: 2920 2-port 10GBASE-T
    (J9732A)
      Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GBASE-T. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s. Compatibiliteit: HP 2920. Afmetingen (BxDxH): 101,6 x 106,2 x 35,6 mm, Gewicht: 210 g
    429,- excl. btw
    519,09 incl.btw
    Voorraad 44
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 4500E Series, 48-Port, 802.3af PoE and 802.3at PoEP, 10/100/1000 (RJ-45), Spare
    (WS-X4748-RJ45V+E=)
      Cisco WS-X4748-RJ45V+E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Switchingcapaciteit: 24 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, 4507R-E, 4510R-E, Mean time between failures (MTBF): 183330 uur. Afmetingen (BxDxH): 362 x 273 x 30 mm....
    • U bespaart 6%
    6049,- excl. btw
    7319,29 incl.btw
    Voorraad 16
    Gratis verzending
    Huawei netwerk switch module: ES0D0X12SA00
    (03030NFY)
      Huawei ES0D0X12SA00. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. MAC-adrestabel: 32000 entries. Afmetingen (BxDxH): 394,7 x 426,8 x 35,1 mm, Gewicht: 2,3 kg. Certificering: CISPR22 Class A CISPR24 EN55022 Class A EN50024 ETSI EN 300 386 Class A CFR 47 FCC Part 15 Class A I
    8589,- excl. btw
    10392,69 incl.btw
    Gratis verzending
    D-link netwerk switch module: DXS 3600 EM Stack
    (DXS-3600-EM-STACK)
      D-Link DXS 3600 EM Stack. Compatibiliteit: DXS 3600 32S
    439,- excl. btw
    531,19 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    D-link netwerk switch module: 4-Port 10GBase-T Module for DXS-3600 Series switches
    (DXS-3600-EM-4XT)
      D-Link DXS-3600-EM-4XT. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10GBASE-T. Compatibiliteit: DXS-3600
    1319,- excl. btw
    1595,99 incl.btw
    Gratis verzending
    D-link netwerk switch module: DGS-6600-CM-II, RS-232 DB-9 Female, USB type B, RJ-45, 1.3 GHz, 2 GB RAM
    (DGS-6600-CM-II)
      D-Link DGS-6600-CM-II. Typisch stroomverbruik: 53,856 W
    2989,- excl. btw
    3616,69 incl.btw
    Gratis verzending
    D-link netwerk switch module: DGS-6600-48P
    (DGS-6600-48P)
      D-Link DGS-6600-48P. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T. Mean time between failures (MTBF): 160609 uur. Typisch stroomverbruik: 823,2 W
    4009,- excl. btw
    4850,89 incl.btw
    Gratis verzending
    D-link netwerk switch module: DGS-6600-48S-C
    (DGS-6600-48S-C)
      D-Link DGS-6600-48S-C. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. MAC-adrestabel: 32000 entries, Switchingcapaciteit: 96 Gbit / s, Verzending snelheid: 268,44 Mpps. Mean time between failures (MTBF): 318790 uur. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH-2. Typisch stroomverbruik: 133 W
    4049,- excl. btw
    4899,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 3850 8 x 10GE Network Module, spare
    (C3850-NM-8-10G=)
      Cisco C3850-NM-8-10G=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,10GBASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Compatibiliteit: WS-C3850-12X48U, WS-C3850-24XU, WS-C3850-24XS
    4059,- excl. btw
    4911,39 incl.btw
    Voorraad 11
    Gratis verzending
    D-link netwerk switch module: DGS-6600-48TS
    (DGS-6600-48TS)
      D-Link DGS-6600-48TS. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T. Mean time between failures (MTBF): 295803 uur. Typisch stroomverbruik: 114,2 W
    4169,- excl. btw
    5044,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 4500E Series 48-Port, PoE, PoEP, 10/100/1000 (RJ-45), Spare
    (WS-X4648-RJ45V+E=)
      Cisco WS-X4648-RJ45V+E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Switchingcapaciteit: 24 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s, Bandbreedte: 3 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R-E, 4507R+E, 4510R-E, 4510R+E1, Mean time between failures (MTBF): 280365 uur. Typisch...
    5829,- excl. btw
    7053,09 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: ASR9K Route Switch Processor 440G/slot, 6GB RAM, 2x 1GE, 2x 10G SFP+, for Packet Transport
    32439,- excl. btw
    39251,19 incl.btw
    Gratis verzending
    D-link netwerk switch module: 8-Port 1000BASE-T Expansion Module f / DXS-3600
    (DXS-3600-EM-8T)
      D-Link DXS-3600-EM-8T. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Compatibiliteit: DXS-3600-16S, DXS-3600-32S
    449,- excl. btw
    543,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 1-port Gigabit Ethernet, dual-mode GE/SFP, Network Interface Module
    (NIM-1GE-CU-SFP=)
      Cisco NIM-1GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 240 g
    789,- excl. btw
    954,69 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 8 x 10/100 TX, 2.8 W, 1 kg
    (IEM-3000-8TM=)
      Cisco IEM-3000-8TM=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC, Mean time between failures (MTBF): 926999 uur. Typisch stroomverbruik: 2,8 W. Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm, Gewicht: 1 kg
    819,- excl. btw
    990,99 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: 24-port 10/100/1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module
    (J9986A)
      Hewlett Packard Enterprise 24-port 10 / 100 / 1000BASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T. Compatibiliteit: HP 5400R. Afmetingen (BxDxH): 261,6 x 206,5 x 44,5 mm, Gewicht: 850 g
    1419,- excl. btw
    1716,99 incl.btw
    Voorraad 12
    Gratis verzending
    D-link netwerk switch module: DGS-6600-48T
    (DGS-6600-48T)
      D-Link DGS-6600-48T. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,100BASE-T,10BASE-T. Mean time between failures (MTBF): 249309 uur. Typisch stroomverbruik: 109,8 W
    2989,- excl. btw
    3616,69 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: 20-port Gig-T PoE+ / 4-port SFP v2 zl Module
    (J9535-61101)
      Hewlett Packard Enterprise 20-port Gig-T PoE+ / 4-port SFP v2 zl Module. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: E5400 zl / E8200 zl. Afmetingen (BxDxH): 261,6 x 206,5 x 44,5 mm
    4319,- excl. btw
    5225,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: 8-port 10GBase-T v2
    (J9546A)
      Hewlett Packard Enterprise 8-port 10GBase-T v2. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,1000BASE-TX,100BASE-TX,10BASE-T,10GBASE-T. Gewicht: 950 g
    4379,- excl. btw
    5298,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Mikrotik netwerk switch module: RJ45, SFP, 10/100/1000M, copper module
    (S-RJ01)
      Mikrotik S-RJ01. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Transmissie afstand (max): 0,1 km. Overdrachtssnelheid: 1,25 Gbit / s. Certificering: RoHS
    33,- excl. btw
    39,93 incl.btw
    Voorraad 22
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 4-port Layer 2 Gigabit Ethernet LAN Switch NIM, Spare
    545,92
    429,-
    (NIM-ES2-4=)
      Cisco NIM-ES2-4=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco 4000 Series. Beheerplatform: SNMPv1, v2, v3, IGMP. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 79 x 122 x 21 mm, Gewicht: 79 g
    429,- excl. btw
    519,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: FlexNetwork 5500/5120 2-port 10GbE SFP+ (Sparepart)
    (JD368B)
      Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5500 / 5120 2-port 10GbE SFP+. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+. Compatibiliteit: FlexNetwork 5500 & 5120. Afmetingen (BxDxH): 170,2 x 294,6 x 55,9 mm, Gewicht: 320 g
    673,- excl. btw
    814,33 incl.btw
    Voorraad 2
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: HP 24-port SFP v2 zl Module
    (J9537A)
      Hewlett Packard Enterprise J9537A. Compatibiliteit: HP E8206 zl HP E8212 zl HP 5406-44G-PoE+-4SFP zl HP 5406-48G zl HP 5412-92G-PoE+-4SFP zl HP 5412-96G. Afmetingen (BxDxH): 262 x 207 x 45 mm, Gewicht: 910 g
    786,- excl. btw
    951,06 incl.btw
    Voorraad 4
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 8 x 100 FX, 10.1W, 1.45 kg
    (IEM-3000-8FM=)
      Cisco IEM-3000-8FM=. Vezel-optische connector: FX. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC, Mean time between failures (MTBF): 264689 uur. Typisch stroomverbruik: 10,1 W. Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm, Gewicht: 1,45 kg
    1689,- excl. btw
    2043,69 incl.btw
    Voorraad 1
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: 8-port 10-GbE SFP+ v2 zl
    (J9538A)
      Hewlett Packard Enterprise 8-port 10-GbE SFP+ v2 zl. Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s. Afmetingen (BxDxH): 261,62 x 206,5 x 44,45 mm, Gewicht: 950 g
    1746,- excl. btw
    2112,66 incl.btw
    Voorraad 11
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: N55-M16UP
    (N55-M16UP=)
      Cisco N55-M16UP. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5548, 5548P, 5548UP, 5596UP
    4329,- excl. btw
    5238,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 4500 E-Seri 48-Port 10/100/1000
    (WS-X4748-RJ45-E=)
      Cisco WS-X4748-RJ45-E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3az,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R+E, 4510R+E, 4507R-E, 4510R-E, Mean time between failures (MTBF): 402386 uur. Afmetingen (BxDxH): 362 x 273 x 30 mm. Certificering: ROHS5, Veiligheid: UL 1950, EN 60950,...
    4739,- excl. btw
    5734,19 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 48-port 10 Gigabit Ethernet SFP+ and SFP and 4‑port 40 Gigabit Ethernet QSFP+ line card, .....
    bespaar
    681,51
    (N9K-X9464PX=)
      Cisco N9K-X9464PX=. Ethernet interface type: 40 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10000,40000 Mbit / s. Vezel-optische connector: QSFP+,SFP,SFP+. Compatibiliteit: N9K-C9504-FM, N9K-C9508-FM, N9K-C9516-FM. Typisch stroomverbruik: 160 W
    10179,- excl. btw
    12316,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Supervisor Engine 2T
    (VS-S2T-10G=)
      Cisco Supervisor Engine 2T. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506-E, 6509-E, 6509-V-E, 6513E. Beheerplatform: Cisco Works. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 366 x 406 x 44 mm
    18929,- excl. btw
    22904,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Intermec netwerk switch module: Ethernet (IEEE 802.3) Module
    (203-183-410)
      Intermec Ethernet (IEEE 802.3) Module. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,10BASE-T. Compatibiliteit: PC43d PC43t. Certificering: RoHS
    92,- excl. btw
    111,32 incl.btw
    Voorraad 188
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: WS-X6K-5DB-ATT=
    (WS-X6K-5DB-ATT=)
      Cisco WS-X6K-5DB-ATT=. Golflengte: 1550 nm, RX sensitiviteit: 5 dB. Compatibiliteit: Catalyst 6500. Afmetingen (BxDxH): 36 x 121 x 18 mm, Gewicht: 300 g
    109,- excl. btw
    131,89 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 1-Port Serial WAN Network Interface Card
    (NIM-1T=)
      Cisco NIM-1T=. Compatibiliteit: Cisco 4400
    319,- excl. btw
    385,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 2-Port Serial WAN Network Interface Card
    (NIM-2T=)
      Cisco NIM-2T=. Bandbreedte: 0,08 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 4400. Ondersteunde protocollen: EIA-232, EIA-449, EIA-530, EIA-530A, V.35, and X.21
    • U bespaart 4%
    549,- excl. btw
    664,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 8-port Layer 2 Gigabit Ethernet LAN Switch NIM, Spare
    (NIM-ES2-8=)
      Cisco NIM-ES2-8=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 100BASE-TX,1000BASE-TX. Compatibiliteit: Cisco 4000 Series. Beheerplatform: SNMPv1, v2, v3, IGMP. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS. Afmetingen (BxDxH): 188 x 122 x 21 mm, Gewicht: 108 g
    669,- excl. btw
    809,49 incl.btw
    Voorraad 6
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: IEM-3000-4PC
    (IEM-3000-4PC=)
      Cisco IEM-3000-4PC. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX. MAC-adrestabel: 8000 entries. Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC, Mean time between failures (MTBF): 1494990 uur. Typisch stroomverbruik: 7,3 W. Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm, Gewicht: 1,08 kg
    1019,- excl. btw
    1232,99 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 4 100MB SFP ports
    (IEM-3000-4SM=)
      Cisco IEM-3000-4SM=. Compatibiliteit: IE-3000-4TC, IE-3000-8TC, IE-3000-4TC-E, IE-3000-8TC-E
    1159,- excl. btw
    1402,39 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Enhanced EtherSwitch SM, L2, 23 x Fast Ethernet, 1 x Gigabit Ethernet, Spare
    1490,45
    1169,-
    (SM-ES2-24=)
      Cisco SM-ES2-24=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 1000BASE-T,1000BASE-TX,100BASE-TX. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 207 x 206 x 40 mm, Gewicht: 2,5 kg
    1169,- excl. btw
    1414,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Hewlett packard enterprise netwerk switch module: 5400R zl2 Management Module (Sparepart)
    (J9827A)
      Hewlett Packard Enterprise 5400R zl2 Management Module. Compatibiliteit: HP 5400R zl2. Afmetingen (BxDxH): 206,5 x 261,6 x 35,5 mm, Gewicht: 480 g
    1632,- excl. btw
    1974,72 incl.btw
    Voorraad 3
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2/3, 15x Fast Ethernet, 1 GE, PoE, Spare
    bespaar
    158,58
    (SM-ES3-16-P=)
      Cisco SM-ES3-16-P=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 206 x 207 x 40 mm, Gewicht: 2,2 kg
    2089,- excl. btw
    2527,69 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Enhanced EtherSwitch SM, Layer 2/3 switching, 24x Gigabit Ethernet, PoE, Spare
    (SM-ES3G-24-P=)
      Cisco SM-ES3G-24-P=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 2900 / 3900. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 206 x 207 x 40 mm, Gewicht: 2,5 kg
    • U bespaart 5%
    3249,- excl. btw
    3931,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: N55 M8P8FP Generic Expansion Module, spare
    (N55-M8P8FP=)
      Cisco N55-M8P8FP=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10GBASE-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SFP+, Fiber ethernet cabling technologie: 10GBASE-R. Compatibiliteit: Cisco Nexus 5500
    4329,- excl. btw
    5238,09 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: WS-X4612-SFP-E
    (WS-X4612-SFP-E=)
      Cisco WS-X4612-SFP-E. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP. Switchingcapaciteit: 12 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R-E, 4507R+E, 4510R-E, 4510R+E1, Mean time between failures (MTBF): 676740 uur. Typisch stroomverbruik: 30 W
    4669,- excl. btw
    5649,49 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 4500E Series Supervisor, 848 Gbps, Spare
    19925,22
    15439,-
    (WS-X45-SUP7-E=)
      Cisco WS-X45-SUP7-E=. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000,10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3az. MAC-adrestabel: 55000 entries, Switchingcapaciteit: 848 Gbit / s, Verzending snelheid: 250 Mpps. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4500. Typisch stroomverbruik: 280 W. Veiligheid: UL 60950CAN / CSA-C22.2 No. 60950, EN 60950, IEC 60950, TS 001, AS / NZS 3260, Elektromagnetische compatibiliteit: FCC Part 15...
    15439,- excl. btw
    18681,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst 4500E SFP line card, 24-Port, Spare
    (WS-X4624-SFP-E=)
      Cisco WS-X4624-SFP-E=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z. Vezel-optische connector: SFP. Switchingcapaciteit: 24 Gbit / s, Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco Catalyst 4503-E, 4506-E, 4507R-E, 4507R+E, 4510R-E, 4510R+E1, Mean time between failures (MTBF): 591109 uur. Typisch stroomverbruik: 45 W
    15549,- excl. btw
    18814,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Nexus 7000 F3
    bespaar
    2022,57
    (N7K-F348XP-25=)
      Cisco Nexus 7000 F3. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP, SFP+. MAC-adrestabel: 64000 entries, Overdrachtssnelheid: 10 Gbit / s, Verzending snelheid: 720 Mpps. Buffer-grootte per poort: 72 MB, Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Afmetingen (BxDxH): 389 x 556 x 44 mm, Gewicht: 6,8 kg
    29839,- excl. btw
    36105,19 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Nexus 7000 F2e
    (N7K-F248XP-25E=)
      Cisco Nexus 7000 F2e. Netwerkstandaard: IEEE 802.1Qaz, IEEE 802.1Qbb. Vezel-optische connector: SFP, SFP+. Compatibiliteit: Cisco Nexus 7000. Beheerplatform: DCNM. Afmetingen (BxDxH): 389 x 556 x 44 mm
    • U bespaart 5%
    34319,- excl. btw
    41525,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: CIAC-GW-IP10, Physical Access Input Module
    (CIAC-GW-IP10)
      Cisco CIAC-GW-IP10. Compatibiliteit: Physical Access Gateway. Afmetingen (BxDxH): 178 x 127 x 37 mm, Gewicht: 562 g. Certificering: FCC UL CE
    399,- excl. btw
    482,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: SM-2GE-SFP-CU Service Module
    (SM-2GE-SFP-CU=)
      Cisco SM-2GE-SFP-CU=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 3925, 3945, 3925E, 3945E
    899,- excl. btw
    1087,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Zyxel netwerk switch module: VLC1424G-56
    (91-004-917001B)
      ZyXEL VLC1424G-56. Compatibiliteit: IES-5000 Series. Afmetingen (BxDxH): 390,6 x 240 x 13,8 mm
    1119,- excl. btw
    1353,99 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: 2-port Gigabit Ethernet, dual-mode GE/SFP, Network Interface Module
    (NIM-2GE-CU-SFP=)
      Cisco NIM-2GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Cisco 4000. Afmetingen (BxDxH): 89 x 184 x 32 mm, Gewicht: 252 g
    1399,- excl. btw
    1692,79 incl.btw
    Voorraad 7
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: IEM-3000-4PC-4TC
    (IEM-3000-4PC-4TC=)
      Cisco IEM-3000-4PC-4TC. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX. MAC-adrestabel: 8000 entries. Compatibiliteit: Cisco IE-3000-4TC, IE-3000-8TC, Mean time between failures (MTBF): 1291440 uur. Typisch stroomverbruik: 7,9 W. Afmetingen (BxDxH): 89 x 112 x 147 mm, Gewicht: 1,16 kg
    1429,- excl. btw
    1729,09 incl.btw
    Voorraad 31
    Gratis verzending
    Zyxel netwerk switch module: MSC1024GB
    (91-025-013001B)
      ZyXEL MSC1024GB. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP. Compatibiliteit: Zyxel IES-5112M, IES-5106M. Typisch stroomverbruik: 40 W
    1479,- excl. btw
    1789,59 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: SM-X EtherSwitch SM, Layer 2/3 switching, 16 ports GE, POE+ capable, Spare
    (SM-X-ES3-16-P=)
      Cisco SM-X-ES3-16-P=. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.1x,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u. Overdrachtssnelheid: 1 Gbit / s. Compatibiliteit: Cisco 4451-X Cisco 3900 Cisco 2921 Cisco 2911. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: SNMP,SSH,SSL / TLS. Afmetingen (BxDxH): 206 x 207 x 40 mm, Gewicht: 900 g
    1649,- excl. btw
    1995,29 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: Catalyst Switch Module 3012 for IBM BladeCenter
    (WS-CBS3012-IBM)
      Cisco WS-CBS3012-IBM. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE. MAC-adrestabel: 8192 entries, Switchingcapaciteit: 36 Gbit / s, Verzending snelheid: 36 Mpps. Compatibiliteit: IBM BladeCenter, Mean time between failures (MTBF): 436000 uur. Beheerplatform: RMON I and II, SNMPv1, SNMPv2c, and SNMPv3. Typisch...
    1899,- excl. btw
    2297,79 incl.btw
    Gratis verzending
    Cisco netwerk switch module: SM-X EtherSwitch L2/L3 SM 24GE POE+
    (SM-X-ES3-24-P=)
      Cisco SM-X-ES3-24-P=. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet
    1979,- excl. btw
    2394,59 incl.btw
    Voorraad 1
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder