• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    115,-excl. btw 139,15incl. btw
    Op voorraad (6)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    ZyXEL 91-010-203001B media converter

    ZyXEL media converter: SFP-LX-10-D

    Productcode: 91-010-203001B  |  EAN/UPC: 4718937510337
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    ZyXEL media converter: SFP-LX-10-D kenmerken

    ZyXEL SFP-LX-10-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -20 dBmW. Certificering: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm

    ZyXEL SFP-LX-10-D, Bedraad, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 5 - 95 procent, Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV, 56 x 13,4 x 12,46 mm

    Specificaties

    ZyXEL media converter: SFP-LX-10-D specificaties
    Beheerfuncties
    Hot-swap Ja
    Certificaten
    Certificering Class 1 Laser
    21 CFR 1040.10 & 1040.11
    CSA
    TUV
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Gewicht en omvang
    Hoogte 12.46 mm
    Diepte 13.4 mm
    Breedte 56 mm
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    Overige specificaties
    Stroomvoorziening 3.15 - 3.45 V
    Voldoet aan industriestandaarden 802.3z, SFP MSA
    Afmetingen (BxDxH) 56 x 13.4 x 12.46 mm
    Aansluiting(en) LC
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Prestatie
    Golflengte 1310 nm
    Gevoeligheid -20 dBmW
    Maximaal bereik 10000 m

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    ZyXEL media converter: SFP-SX 1000Base-SX SFP Transceiver
      ZyXEL SFP-SX 1000Base-SX SFP
      Transceiver. Overdrachtssnelheid (max):
      1000 Mbit/s. Maximaal bereik: 550 m,
      Golflengte: 850 nm. Certificering: Class
      1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA
      TUV. Afmetingen (BxDxH): 56 x 13,4 x
      12,46...
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    Voorraad 11

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SFP-LX-10-D
    ZyXEL
    ZyXEL
    139.15 EUR new
    ZyXEL SFP-LX-10-D. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Gevoeligheid: -20 dBmW. Certificering: Class 1 Laser 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Breedte: 56 mm, Diepte: 13,4 mm, Hoogte: 12,5 mm
    ZyXEL media converter: SFP-LX-10-D ZyXEL media converter: SFP-LX-10-D
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/zyxel/sfp-lx-10-d-art-91-010-203001b-num-155353/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder