€ 0,-
Winkelwagen

Trendnet Intelligent 1000Base-T to 1000Base-FX Single Mode SC Fiber Converter Media converter

Productcode: TFC-1000S50  |  EAN/UPC: 0710931504279

Gratis
verzending
439,- excl. btw
531,19 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

Trendnet Intelligent 1000Base-T to 1000Base-FX Single Mode SC Fiber Converter Media converter kenmerken

Intelligent 1000Base-T to 1000Base-FX Single Mode SC Fiber Converter

Trendnet TFC-1000S50, 1000 Mbit/s, 1000Base-T, 1000Base-LX, 50000 m, 1300 nm, Stroom, 0 - 40 °C

The TFC-1000S50 Intelligent Fiber Converter works with the TFC-1600 chassis system or as a standalone unit. This converter is a Single Mode SC-Type fiber converter that supports SNMP and spans distances up to 50km (31 miles). Ports include 1 x 1000Base-T (RJ-45) port and 1 x 1000Base-LX (SC-Type) port.