• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • TP-LINK netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    TP-LINK 1000Mbps, Multi-mode/Single-mode, SFP, 10000m Media converter - Zwart
    (MC220L)
      TP-LINK MC220L. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Vermogensverbruik (max): 1,7 W
    31,- excl. btw
    Voorraad: 65
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 10/100Mbps, Multi-Mode, 1310nm, 2km Media converter - Zwart
    (MC100CM)
      TP-LINK MC100CM. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Vermogensverbruik (max): 2,4 W
    36,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 10/100Mbps, WDM, Single-Mode, 1310/1550 nm, 20000 m Media converter - Zwart
    (MC111CS)
      TP-LINK MC111CS. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Vermogensverbruik (max): 2,49 W
    36,- excl. btw
    Voorraad: 32
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 10/100Mbps, Single-Mode, 1310 nm, 12500 m Media converter - Zwart
    (MC110CS)
      TP-LINK MC110CS. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 12500 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Vermogensverbruik (max): 2,4 W
    36,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 18 mei 2021
    TP-LINK MC200CM Media converter
    (MC200CM V1)
      TP-LINK MC200CM. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: Link, Certificering: FCC, CE. Vermogensverbruik (max): 5,5 W
    42,- excl. btw
    Voorraad: 59
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 1000Mbps, Single-Mode, 1310 nm, 15000 m Media converter - Zwart
    (MC210CS)
      TP-LINK MC210CS. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Vermogensverbruik (max): 1,8 W
    • U bespaart 10%
    42,- excl. btw
    Voorraad: 40
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 10/100Mbps, Single-Mode, 1310/1550 nm, 20000 m Media converter - Zwart
    (MC112CS)
      TP-LINK MC112CS. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Vermogensverbruik (max): 2,41 W
    55,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder