• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • TP-LINK netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    TP-LINK Gigabit SFP Media converter
    (MC220L)
      TP-LINK Gigabit SFP Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m. LED-indicatoren: LINK, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Aansluitingen: 1x 1000M SC 1x 1000M RJ45
    25,- excl. btw
    Voorraad: 191
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK Gigabit Multi-mode Media converter
    (MC200CM)
      TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. LED-indicatoren: LINK, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Aansluitingen: 1x 1000M SC 1x 1000M RJ45
    41,- excl. btw
    Voorraad: 90
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK Gigabit Single-mode Media converter
    (MC210CS)
      TP-LINK Gigabit Single-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. LED-indicatoren: LINK, Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Aansluitingen: 1x 1000M SC 1x 1000M RJ45
    41,- excl. btw
    Voorraad: 59
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 10/100Mbps Single-mode Media converter
    (MC110CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps Single-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Aansluitingen: 1x 100M SC 1x 100M RJ45
    35,- excl. btw
    Voorraad: 36
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 10/100Mbps WDM Media converter
    (MC112CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps WDM. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Aansluitingen: 1x 100M SC 1x 100M RJ45
    35,- excl. btw
    Voorraad: 24
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 10/100Mbps WDM Media converter
    (MC111CS)
      TP-LINK 10 / 100Mbps WDM Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Aansluitingen: 1x 100M SC 1x 100M RJ45
    35,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module Media converter
    (TL-SM311LM)
      TP-LINK 1000base-BX Multi-mode SFP Module . Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1280 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3z, Certificering: FCC, CE. Datalink-protocollen: CSMA / CD, TCP / IP, Interface: LC, Stroomvoorziening: 3.3V
    23,- excl. btw
    Voorraad: 253
    Levertijd: 1 werkdag
    TP-LINK 10/100Mbps Multi-mode Media converter
    (MC100CM)
      TP-LINK 10 / 100Mbps Multi-mode Media Converter. Bekabelingstechnologie: UTP 3, 4, 5e, 5. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Certificering: FCC, CE. Afmetingen (BxDxH): 94,5 x 73 x 27 mm, Aansluitingen: 1x 100M SC 1x 100M RJ45
    35,- excl. btw
    Voorraad: 54
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder