€ 0,-
Winkelwagen

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf Media converter - Zwart

Productcode: ET91000SFP2  |  EAN/UPC: 0065030852517

200,- excl. btw
242,- incl. btw
Op voorraad (3)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf Media converter - Zwart kenmerken

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf

StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf, 1250 Mbit/s, 1000Base-T, 1000Base-LX,1000Base-SX, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 1000 Mbit/s

Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

De ET91000SFP2 open SFP-glasvezelmediaconverter verandert en breidt een gigabit ethernetverbinding over glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze.

Als een veelzijdige oplossing om een ethernet (1000Base-T)-netwerk over een glasvezel backbone op verre netwerksegmenten aan te sluiten, biedt de open SFP-sleuf van de mediaconverter u de mogelijkheid de MSA-geschikte gigabit SFP te kiezen die het best bij uw glasvezelverbindingsmodus (single mode/multimode) en afstandseisen past (zie ons volledige assortiment  voor compatibele oplossingen).

De glasvezel-naar-ethernetconverter heeft een duurzaam, volledig stalen chassis en biedt een eenvoudige plug & play-oplossing, terwijl ondersteuning voor full-duplexgebruik en Jumbo Frame-ondersteuning voor een efficiënt netwerkgebruik zorgen.

Voor extra veelzijdigheid ondersteunt deze gigabit mediaconverter stand-alone bediening of installatie op het 20-sleufs, ETCHS2U" text="2U rekgemonteerde chassis (ETCHS2U). Voor toepassingen waar meerdere chassisgemonteerde mediaconverters vereist zijn, kan deze gigabit mediaconverter worden aangeschaft als alleen een ET91000SFP2C" text="kaartmodule (ET91000SFP2C).

Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

The StarTech.com Advantage

- Installeer de SFP van uw keuze met de open SFP-sleuf
- Voor gebruik als een stand-alone mediaconverter of installatie op het ETCHS2U-chassis
- Garandeer maximale beschikbare tijd met doorschakeling van linkverlies en statuscontrole op afstand

Garantie
  • 2 Year Warranty