€ 0,-
Winkelwagen

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km Media converter

Productcode: MCM110ST2EU  |  EAN/UPC: 0065030836845

89,- excl. btw
107,69 incl. btw
Op voorraad (6)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

Download PDFBrochure downloaden

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km Media converter kenmerken

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km

StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km, 100 Mbit/s, IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Volledig, Half, ST, 2000 m, 1310 nm

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 2 km via multimode ST glasvezel

De MCM110ST2EU 10/100 Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Converter (2 km) legt een voordelige verbinding van Ethernet naar glasvezel en zet 10Base-T of 100Base-Tx Ethernet-signalen transparant om van/naar 100Base-Fx optische signalen voor het uitbreiden van een Ethernet-netwerkverbinding via een multi-mode glasvezelbackbone.

De ST-glasvezelconverter ondersteunt een maximale multi-mode kabelafstand van 2 km en biedt een eenvoudige oplossing voor het verbinden van 10Base-T/100Base-TX Ethernet-netwerken met externe locaties via multimode ST-glasvezel, met goede netwerkprestaties en schaalbaarheid.

Deze compacte, voordelige Ethernet-glasvezelconverter is eenvoudig te installeren en ondersteunt auto-switching MDI en MDI-X op de RJ45 UTP-aansluitingen en handmatige bediening van UTP-modus, snelheid, full/half-duplex en LFP (Link Fault Pass-through).

Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

The StarTech.com Advantage

- Verbeter de schaalbaarheid van uw netwerk door de afstanden tussen netwerkaansluitingen met maximaal 2 km (multi-mode) te verlengen
- De compacte, lichtgewicht behuizing is eenvoudig te monteren of te plaatsen op elke locatie, en er is weinig of geen configuratie voor nodig
- Biedt een grotere bandbreedte en een hogere doorvoersnelheid door het verwijderen van knelpunten en opstoppingen in het netwerk

Garantie
  • 2 Year Warranty