• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • StarTech.com netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters
    StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel Compact 850nm MM LC 550m met MM SFP ontvanger 10/100/1000 netwerken .....
    (MCM1110MMLC)
      StarTech.com MCM1110MMLC. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Fiber optic connector: LC, Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 550 m, Wavelength: 850 nm, Fiber mode structure: Multi-mode. LED indicators: Activity, Link, Power, Product colour: Black, Housing material: Steel. Input voltage: 100 - 240 V, Input current: 1 A, Output voltage: 5 V
    149,- excl. btw
    Voorraad: 46
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit/s Media converter - Zwart
    (ET91000SC2)
      StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit / s. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Duplex systeem: Volledig, Half. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 115 - 230 V, Stroom: 0.36 A,...
    198,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel met open SFP slot Media converter - Zwart
    (MCM1110SFP)
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 50000 uur. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal...
    103,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel SM LC 20 km Media converter - Zwart
    (ET91000SM20)
      StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 20 km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, Staal. Ingangsspanning: 100 - 240 V,...
    342,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber Open SFP+ beheerd Media converter - Zwart
    (ET10GSFP)
      StarTech.com 10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter Open SFP+ beheerd. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3an,IEEE 802.3u, Koperen ethernetbekabelingstechnologie: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 57000 uur. LED-indicatoren: Alarm, Link, Stroom, Kleur van...
    • U bespaart 6%
    1.666,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    StarTech.com 10/100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km Media converter - Zwart
    (MCM110SC2EU)
      StarTech.com 10 / 100 multi-mode Glasvezel Ethernet Converter SC 2 km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,10Base-T, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof....
    89,- excl. btw
    Voorraad: 80
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km Media converter - Zwart
    (ET1000S40LC2)
      StarTech.com 1000 Mbit / s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Spanning: 12 V, Output current: 1 A
    520,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel SM LC 10 km Media converter - Zwart
    (ET91000SM10)
      StarTech.com Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter SM LC 10 km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Kunststof, Staal. Ingangsspanning: 100 - 240 V,...
    309,- excl. btw
    Voorraad: 19
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Multimode (MM) SC Fiber for 10/100/1000 Network - 550m Range - Gigabit Ethernet - 850nm - Full .....
    (MCMGBSCMM055)
      StarTech.com MCMGBSCMM055. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroom: 0.5 A, Spanning: 5 V
    142,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km Media converter - Zwart
    (ET90110ST2)
      StarTech.com 10 / 100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter ST 2 km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 200 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Spanning: 12 V, Output current: 1 A
    102,- excl. btw
    Voorraad: 15
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf Media converter - Zwart
    (ET91000SFP2)
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 65000 uur. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal, Certificering: FCC. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroom: 0.36 A, Spanning: 12 V
    200,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah .....
    (ET91000LCOAM)
      StarTech.com ET91000LCOAM. Maximum data transfer rate: 1250 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-LX,1000Base-SX,1000Base-T,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Fiber optic connector: LC, Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 550 m, Wavelength: 850 nm, Fiber mode structure: Multi-mode. LED indicators: LAN, Link, Power, Product colour: Black, Housing material: Steel. Input voltage: 100 - 240 V, Input current: 0.36 A, Output...
    289,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Singlemode (SM) SC Fiber for 10/100/1000 Network - 10km - Gigabit Ethernet - 1310nm - w/ Auto .....
    (MCMGBSCSM10)
      StarTech.com MCMGBSCSM10. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 100Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroom: 0.5 A, Spanning: 5 V
    222,- excl. btw
    Voorraad: 17
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m Media converter - Zwart
    (ET91000LC2)
      StarTech.com Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Spanning: 12 V, Output current: 1 A, Typisch stroomverbruik: 4 W
    243,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km 1000 Mbit/s Media converter - Zwart
    (ET91000SM402)
      StarTech.com Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km 1000 Mbit / s. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Spanning: 12 V, Output current: 1 A, Typisch...
    608,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    StarTech.com 10/100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km Media converter - Zwart
    (ET90110SC2)
      StarTech.com 10 / 100 Mbit Multi-Mode Glasvezel Converter SC 2 km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 200 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Duplex systeem: Volledig, Half. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Staal, Certificering: CE, FCC. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Spanning: 12 V, Output current: 1,6 A
    104,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf Media converter - .....
    (ET91000SFP2C)
      StarTech.com Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Mean time between failures (MTBF): 65000 uur. Kleur van het product: Zwart, Groen, Certificering: FCC. Ingangsspanning: 12 V, Stroom: 1 A, Typisch stroomverbruik: 8 W
    160,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC 20km Media converter - Zwart
    (ET90110WDM2)
      StarTech.com 10 / 100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC 20km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 200 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Spanning: 12 V, Output current: 1 A
    467,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    StarTech.com 10/100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km Media converter
    (MCM110ST2EU)
      StarTech.com 10 / 100 Multi-Mode Glasvezel Ethernet Converter ST 2 km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Duplex systeem: Volledig, Half. Vezel-optische connector: ST. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Ingangsspanning: 240 V, Output current: 0,2 A. Breedte: 75 mm, Diepte: 95 mm, Hoogte: 20 mm
    89,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10/100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC 30 km Media converter - Zwart
    (ET90110SM302)
      StarTech.com 10 / 100 Mbit Single-Mode Glasvezel Converter SC 30 km. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 200 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 30000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Spanning: 12 V, Output current: 1 A
    227,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com 10Gb Ethernet glasvezel met Open SFP+ sleuf Media converter - Zwart
    (MCM10GSFP)
      StarTech.com 10Gb Ethernet glasvezel media converter met Open SFP+ sleuf. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3an, Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Stroom: 250 A, Spanning: 5 V, Output current: 2 A
    988,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    StarTech.com Industrial Glasvezel naar Ethernet 100Mbps SFP naar RJ45/Cat6 Netwerk Single Mode/Multi Mode .....
    (IMC100MSFP)
      StarTech.com Industrial Glasvezel naar Ethernet Media Converter 100Mbps SFP naar RJ45 / Cat6 Netwerk Single Mode / Multi Mode Fiber naar Koper 12-56V DC IP-30 / -40 tot +75C. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 500000 uur. Kleur van het...
    161,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    StarTech.com PoE+ Industrial Glasvezel naar Ethernet 0W SFP naar RJ45 Single Mode/Multi Mode Gigabit Fiber .....
    (IMC1GSFP60W)
      StarTech.com PoE+ Industrial Glasvezel naar Ethernet Media Converter 0W SFP naar RJ45 Single Mode / Multi Mode Gigabit Fiber naar Koper Compact design IP-30 / -40°C tot +75°C. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Duplex systeem: Volledig. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Buffergrootte: 512 KB. Kleur van het...
    290,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    StarTech.com Industrial Glasvezel naar Ethernet 1Gbps SFP to RJ45/ CAT6 Netwerk Single Mode/Multi Mode .....
    (IMC1GSFP)
      StarTech.com Industrial Glasvezel naar Ethernet Media Converter 1Gbps SFP to RJ45 / CAT6 Netwerk Single Mode / Multi Mode Gigabit Fiber naar Koper 12-56V DC IP-30 / -40 tot +75C. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3x, Duplex systeem: Volledig. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Mean time between failures (MTBF): 569265 uur. Kleur van het product:...
    308,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    StarTech.com PoE+ Industrial Glasvezel naar Ethernet 30W SFP naar RJ45 Single Mode/Multi Mode Gigabit Fiber .....
    (IMC1GSFP30W)
      StarTech.com PoE+ Industrial Glasvezel naar Ethernet Media Converter 30W SFP naar RJ45 Single Mode / Multi Mode Gigabit Fiber naar Koper Compact design IP-30 / -40 tot +75°C. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Duplex systeem: Volledig. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Buffergrootte: 512 KB. Kleur van het...
    327,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 26 mei 2021
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder