• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Planet netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Intern
    Verberg filters
    PLANET 1-Port 10/100/1000T Ethernet to VDSL2 Converter -30a profile w/ G.vectoring, RJ11 Media converter - Zwart
    (VC-231G)
      PLANET VC-231G. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000Base-T(X). Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 184 g. Afmetingen (BxDxH): 97 x 70 x 26 mm, Stroomvoorziening: DC 5V, 2A
    136,- excl. btw
    Voorraad: 9
    Levertijd: 1 werkdag
    Planet POE-165S Media converter - Zwart
    (POE-165S)
      Planet POE-165S. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Breedte: 94 mm, Diepte: 70,3 mm, Hoogte: 26,2 mm
    113,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 8 juni 2021
    PLANET Industrial Managed Gigabit Ethernet with Wide Operating Temperature (-30~75 degrees C) Media converter - .....
    (IGT-905A)
      PLANET IGT-905A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 62.5 / 125 µm. Kleur van het product: Blauw, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Typisch...
    134,- excl. btw
    Voorraad: 16
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    PLANET RS-232 / RS-422 / RS-485 over Fast Ethernet Media converter - Zwart
    (ICS-100)
      PLANET ICS-100. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal. Stroom: 2 A, Vermogensverbruik (max): 5,5 W
    77,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET Ethernet over VDSL2 Converter, 1 x RJ-45, 1 x RJ-11 Media converter - Zwart
    (VC-231)
      PLANET VC-231. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1400 m. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Part 15 Class A, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 6,6 W
    126,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET 10/100/1000BASE-T to 1000BASE-SX (SC, MM) -220/550m Media converter - Zwart
    (GT-802)
      PLANET GT-802. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Tx vermogen (min): -9,5 dBmW. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 5,6 W
    83,- excl. btw
    Voorraad: 31
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    PLANET 1000BASE-SX /LX to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE+ Industrial (mini-GBIC, SFP) Media converter - Zwart
    (IGTP-805AT)
      PLANET IGTP-805AT. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Internationale veiligheidscode (IP): IP30, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 48 V, Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W
    181,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET 10/100/1000BASE-T to 1000BASE-LX (SC, SM) -10km Media converter - Zwart
    (GT-802S)
      PLANET GT-802S. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100000 m, Golflengte: 1310 nm, Tx vermogen (min): -9,5 dBmW. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 5,6 W
    85,- excl. btw
    Voorraad: 20
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    PLANET 10/100Base-TX to 100Base-FX Bridges Media converter - Zwart
    (FT-802)
      PLANET FT-802. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Planet GST-805A Media converter - Zwart
    (GST-805A)
      Planet GST-805A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 100Base-SX,1000Base-LX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A. Breedte: 81 mm, Diepte: 94 mm, Hoogte: 26 mm
    84,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 100Base-FX to 10/100Base-TX PoE (SC,SM)-15km Media converter - Blauw
    (FTP-802S15)
      PLANET FTP-802S15. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Blauw, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 48 V, Stroom: 0.4 A, Spanning: 48 V
    99,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 10/100Base-TX to 100Base-FX (SFP) Industrial Media converter - Blauw
    (IFT-805AT)
      PLANET IFT-805AT. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 200 Mbit / s, Ethernet interface type: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Blauw, Internationale veiligheidscode (IP): IP30, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Typisch stroomverbruik: 3 W. Breedte: 135 mm, Diepte: 85 mm, Hoogte: 32 mm
    105,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET 7-Slot Chassis Media converter - Zwart
    (MC-700)
      PLANET MC-700. Kleur van het product: Zwart, Veiligheid: FCC, CE. AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Typisch stroomverbruik: 40 W. Breedte: 217 mm, Diepte: 140 mm, Hoogte: 88,5 mm. Maat: 25,4 cm (10")
    184,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (WDM TX:1550nm, SM) Bridge -- 20km Media converter - Zwart
    (FT-806B20)
      PLANET FT-806B20. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    77,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (SC, SM) Bridge, 15km Media converter - Zwart
    (FT-802S15)
      PLANET FT-802S15. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Spanning: 5 V
    86,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 19 mei 2021
    Planet IGT-805AT Media converter - Zwart
    (IGT-805AT)
      Planet IGT-805AT. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter output interface: 1000Base-BX,1000Base-LX,1000Base-SX, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 120000 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Typisch stroomverbruik: 3,3 W
    126,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Planet GT-806B60 Media converter - Zwart
    (GT-806B60)
      Planet GT-806B60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1550 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    299,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (WDM TX:1310nm, SM) Bridge -- 20km Media converter - Zwart
    (FT-806A20)
      PLANET FT-806A20. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Spanning: 5 V
    75,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 100Base-FX to 10/100Base-TX PoE (SC,MM)-2km Media converter - Blauw
    (FTP-802)
      PLANET FTP-802. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100BASE-FX,100Base-TX,10Base-T, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Blauw, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 48 V, Stroom: 0.4 A, Spanning: 48 V
    96,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    PLANET 10/100Base-TX to 100Base-FX Industrial - 2km Media converter - Blauw
    (IFT-802T)
      PLANET IFT-802T. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 200 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Blauw, Internationale veiligheidscode (IP): IP30, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Typisch stroomverbruik: 3 W
    118,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET Industrial RS-232/RS-422/RS-485 over 10/100Base-TX (Copper, RJ-45) Media converter - Blauw
    (ICS-2100)
      PLANET ICS-2100. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 300 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. Kleur van het product: Blauw, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Vermogensverbruik (max): 10,1 W
    120,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 10/100/1000BASE-T to Dual 100/1000BASE-X SFP Media converter - Zwart
    (GT-1205A)
      PLANET GT-1205A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 120000 m. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class B, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    120,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    Planet 10/100Base-TX to 100Base-FX Industrial, 15km Media converter - Zwart
    (IFT-802TS15)
      ASSMANN Electronic IFT-802TS15. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Typisch stroomverbruik: 3 W
    128,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 10/100/1000BASE-T to 1000BASE-LX (WDM) TX:1550nm~15km Media converter - Zwart
    (GT-806B15)
      PLANET GT-806B15. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1550 nm, Tx vermogen (min): -9 dBmW. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 4,6 W
    158,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Planet GT-806A60 Media converter - Zwart
    (GT-806A60)
      Planet GT-806A60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    280,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET 15-Slot Chassis Media converter - Zwart
    (MC-1500)
      PLANET MC-1500. Bekabelingstechnologie: 10 / 100 / 1000Base-T(X). Kleur van het product: Zwart, Veiligheid: FCC, CE. AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz. Breedte: 440 mm, Diepte: 180 mm, Hoogte: 103 mm. Maat: 48,3 cm (19")
    298,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Planet FT-802S50 Media converter - Zwart
    (FT-802S50)
      Planet FT-802S50. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 50000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    87,- excl. btw
    Voorraad: 12
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, SM) Smart-15km Media converter - Zwart
    (FST-802S15)
      PLANET FST-802S15. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM, SM) Smart- TX: 1310nm-20km Media converter - Zwart
    (FST-806A20)
      PLANET FST-806A20. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Planet 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) TX:1310nm~15km Media converter - Zwart
    (GT-806A15)
      Planet GT-806A15. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 4,6 W
    108,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    PLANET Industrial RS-232/RS-422/RS-485 over 100Base-FX (Fiber, Vary on SFP module) Media converter - Zwart
    (ICS-2105A)
      PLANET ICS-2105A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 0,9 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: LC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 120000 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 50 / 125,62.5 / 125,9 / 125 µm. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Ingangsspanning: 12 - 48 V
    124,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, SM) Smart-50km Media converter - Zwart
    (FST-802S50)
      PLANET FST-802S50. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 200 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 50000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 6,2 W
    126,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Planet GST-806A15 Media converter - Zwart
    (GST-806A15)
      Planet GST-806A15. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1550 nm. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 3,1 W
    143,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Planet GST-806B15 Media converter - Zwart
    (GST-806B15)
      Planet GST-806B15. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1550 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 3,1 W
    145,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Planet GST-806A60 Media converter - Zwart
    (GST-806A60)
      Planet GST-806A60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 3,1 W
    300,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 4-Channel Video over Fiber Bundle Kit (VF-402-T + VF-402-R) Media converter - Zwart
    (VF-402-KIT)
      PLANET VF-402-KIT. Ondersteundende kabel types: Fiber. Maximaal bereik: 20000 m, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Part 15 Class A, CE. AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz. Gewicht: 580 g
    498,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (ST, MM) Bridge -- 2km Media converter - Zwart
    (FT-801)
      PLANET FT-801. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    70,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    PLANET 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST, MM) Smart-2km Media converter - Zwart
    (FST-801)
      PLANET FST-801. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 6,2 W
    84,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, MM) Smart-2km Media converter - Zwart
    (FST-802)
      PLANET FST-802. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    84,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM, SM) Smart- TX: 1550nm-20km Media converter - Zwart
    (FST-806B20)
      PLANET FST-806B20. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m, Golflengte: 1550 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, SM) Smart-35km Media converter - Zwart
    (FST-802S35)
      PLANET FST-802S35. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 35000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    99,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX(SC,MM) Smart, 220m/550m Media converter - Zwart
    (GST-802)
      PLANET GST-802. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    124,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX(SC,SM) Smart, 10km Media converter - Zwart
    (GST-802S)
      PLANET GST-802S. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    141,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Planet FT-803 Media converter - Zwart
    (FT-803)
      Planet FT-803. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: MT-RJ, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    165,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Planet 10G/5G/2.5G/1G/100M Copper to 10GBASE-X SFP+ Media converter
    (XT-705A)
      Planet XT-705A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3an,IEEE 802.3bz,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet interface type: 2.5 Gigabit Ethernet,5 Gigabit Ethernet,10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 60000 m, Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125,50 / 125,62.5 / 125 µm....
    213,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Planet GST-806B60 Media converter - Zwart
    (GST-806B60)
      Planet GST-806B60. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ah,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 60000 m, Golflengte: 1550 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 3,1 W
    321,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET Industrial 10G/5G/2.5G/1G/100M Copper to 10GBASE-X SFP+ Media converter - Blauw
    (IXT-705AT)
      PLANET IXT-705AT. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 20000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3an,IEEE 802.3bz,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000,2500,5000,10000 Mbit / s. Vezel-optische connector: SFP+, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. LED-indicatoren: Alarm, Storing, Link, Stroom, Kleur van het product: Blauw, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 12 - 48 V
    330,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X (mini-GBIC, SFP) - distance depending on SFP module Media converter - .....
    (GT805A)
      PLANET GT805A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m, Draad modus structuur: Multimode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125,50 / 125,62.5 / 125 µm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch...
    66,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET 10/100BASE-TX to 100BASE-FX (SC, SM) Bridge, 15km Media converter - Zwart
    (FT802S15)
      PLANET FT802S15. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 15000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Class A, CE Class A. Ingangsspanning: 100 - 240 V, AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Spanning: 5 V
    74,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    PLANET 10/100/1000BASE-T to 100/1000BASE-X Managed (mini-GBIC, SFP)-distance depend on SFP module Media converter .....
    (GT905A)
      PLANET GT905A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 2000 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125,50 / 125,62.5 / 125 µm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Typisch stroomverbruik: 4 W
    81,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    PLANET RS-232/422/485 over Fast Ethernet (SFP) – Vary on module Media converter - Zwart
    (ICS-105A)
      PLANET ICS-105A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 300 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Fast Ethernet. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Golflengte: 1310 nm. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A, Vermogensverbruik (max): 5,5 W
    84,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET GTP-805A Media converter - Blauw
    (GTP805A)
      PLANET GTP-805A. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-X. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Blauw, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC Part 15 Class A, CE. Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget: 30 W. Breedte: 96 mm, Diepte: 26 mm, Hoogte: 70 mm
    99,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 1-Port 10/100/1000T Ethernet over Coaxial Converter Media converter - Zwart
    (VC-232G)
      PLANET VC-232G. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 300 Mbit / s, Converter input interface: 1000Base-T, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 1400 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A
    141,- excl. btw
    Voorraad: 34
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Planet IGTP-815AT Media converter - Blauw
    (IGTP-815AT)
      Planet IGTP-815AT. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-SX,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-BX,1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 100 m. LED-indicatoren: Power over Ethernet (PoE), Stroom, Systeem, Kleur van het product: Blauw, Materiaal behuizing: Metaal. Ingangsspanning: 48 - 56 V, Vermogensverbruik (max): 1,12 W, Totaal Power...
    160,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Planet IGT-1205AT Media converter - Zwart
    (IGT-1205AT)
      Planet IGT-1205AT. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-BX,1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 120000 m. Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Metaal, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Ingangsspanning: 12 - 48 V, Typisch stroomverbruik: 4,8 W
    198,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET Industrial 1-Port 100/1000X SFP to 1-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE++ Media converter - Blauw
    (IGUP-805AT)
      PLANET IGUP-805AT. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-BX,1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. LED-indicatoren: Activiteit, Storing, Link, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Kleur van het product: Blauw, Internationale veiligheidscode (IP): IP30. Ingangsspanning: 12 - 56 V, Typisch stroomverbruik: 4,44 W, Vermogensverbruik...
    249,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber Bundle Kit (VF-101G-T + VF-101G-R) Media converter - Zwart
    (VF-101G-KIT)
      PLANET VF-101G-KIT. Ondersteundende kabel types: Fiber. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m. LED-indicatoren: Link, Stroom, Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Stroom: 2 A, Vermogensverbruik (max): 4,8 W
    278,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET Industrial 2-Port 100/1000X SFP to 1-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE++ Media converter - Blauw
    (IGUP-1205AT)
      PLANET IGUP-1205AT. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-BX,1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125,50 / 125,62.5 / 125 µm. LED-indicatoren: Storing, Power over Ethernet (PoE), Systeem, Kleur van het product: Blauw, Materiaal behuizing:...
    288,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber Bundle Kit (VF-106G-T + VF-106G-R) Media converter - Zwart
    (VF-106G-KIT)
      PLANET VF-106G-KIT. Ondersteundende kabel types: Fiber. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 20000 m. Kleur van het product: Zwart, Certificering: CE, FCC. Vermogensverbruik (max): 4,8 W
    297,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET Industrial 2-Port 100/1000X SFP to 2-Port 10/100/1000T 802.3bt PoE++ Media converter - Blauw
    (IGUP-2205AT)
      PLANET IGUP-2205AT. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-BX,1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: SFP, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125,50 / 125,62.5 / 125 µm. LED-indicatoren: Storing, Power over Ethernet (PoE), Stroom, Systeem, Kleur van het product: Blauw, Materiaal...
    312,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 15-Slot Chassis (DC Power) Media converter - Zwart
    (MC-1500R48)
      PLANET MC-1500R48. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Spanning: 5 V, Output current: 1 A, Typisch stroomverbruik: 96 W. Breedte: 438 mm, Diepte: 200 mm, Hoogte: 103 mm
    379,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET MC-1500R Media converter - Zwart
    (MC1500R)
      PLANET MC-1500R. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 1000,100 Mbit / s. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE. AC invoer frequentie: 50 - 60 Hz, Stroom: 3.3 A, Spanning: 5 V. Breedte: 438 mm, Diepte: 200 mm, Hoogte: 103 mm
    396,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 16-Slot Managed Chassis with Redundant Power Supply System Media converter - Zwart
    (MC-1610MR48)
      PLANET MC-1610MR48. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Spanning: 5 V, Output current: 2 A. Breedte: 440 mm, Diepte: 350 mm, Hoogte: 88 mm. Stroomvoorziening: -48VDC, 2A
    528,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    PLANET 16-Slot Managed Chassis with Redundant Power Supply System Media converter - Zwart
    (MC-1610MR)
      PLANET MC-1610MR. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC Class A, CE mark. Spanning: 5 V, Output current: 2 A, Typisch stroomverbruik: 46,9 W. Breedte: 440 mm, Diepte: 350 mm, Hoogte: 88 mm. Stroomvoorziening: 100-240V AC, 1A, 50-60Hz, Maat: 48,3 cm (19")
    546,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder