• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Lindy netwerk media converters

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Verberg filters
    Lindy 25125 Media converter - Zwart
    (25125)
      Lindy 25125. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Converter input interface: 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, Converter output interface: 100Base-FX,1000Base-LX,1000Base-SX. Vezel-optische connector: MiniGBIC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Draad modus structuur: Multimode, Single-mode. Kleur van het product: Zwart, Certificering: FCC, CE. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroom: 0.25 A, Spanning: 5 V
    63,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Lindy LC Fibre Optic Converter Media converter
    (25116)
      Lindy LC Fibre Optic Converter. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 1000Base-T, 1000Base-LX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x. Afmetingen (BxDxH): 74 x 102 x 22 mm, Interface: Ethernet, Aansluiting(en): 1x DC, 1x RJ-45,1x LC
    245,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 16 april 2020
    Lindy 25118 Media converter - Zwart
    (25118)
      Lindy 25118. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit / s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3,IEEE 802.3u. Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. LED-indicatoren: Stroom, Ja, Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroom: 0.25 A, Spanning: 5 V
    55,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Lindy 25117 Media converter - Zwart
    (25117)
      Lindy 25117. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Converter input interface: 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Vezel-optische connector: ST, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m, Golflengte: 1310 nm, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart. Ingangsspanning: 100 - 240 V, Stroom: 0.25 A, Spanning: 5 V
    55,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 1 werkdag
    Lindy LC Fast Ethernet Fibre Optic Converter Media converter
    (25115)
      Lindy LC Fast Ethernet Fibre Optic Converter. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX, 10 / 100Base-TX. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 2000 m. Voldoet aan industriestandaarden: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x. Afmetingen (BxDxH): 74 x 102 x 22 mm, Interface: Ethernet, Aansluiting(en): 1x DC, 1x RJ-45,1x LC
    104,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 16 april 2020
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder