• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    239,-excl. btw 289,19incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 18 december 2016
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 18 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    LevelOne 555534 media converter

    LevelOne media converter: IEC-4001 - Zwart

    Productcode: 555534  |  EAN/UPC: 4015867188149
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    LevelOne media converter: IEC-4001 - Zwart kenmerken

    LevelOne IEC-4001. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 10Base-T, 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Verbindingstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 12-60, Typisch stroomverbruik: 1,44 W

    LevelOne IEC-4001, 10Base-T, 100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Snel, Multi-mode, Bedraad

    Specificaties

    LevelOne media converter: IEC-4001 - Zwart specificaties
    Certificaten
    Certificering FCC Part 15 Subpart B Class A
    CE EN 55022 Class A
    FCC Part 15 Subpart B Class A,
    CE EN 55022 Class A
    EN61000-4-2 (ESD) Level 3
    EN61000-4-3 (RS) Level 2
    EN61000-4-4 (EFT) Level 2
    EN61000-4-5 (Surge) Level 2
    EN61000-4-6 (CS) Level 2
    EN 61000-4-8 (PFMF) Level 1
    UL508 (Pending)
    EN 50121-4 (Pending)
    IEC 60068-2-27
    IEC 60068-2-32
    IEC 60068-2-6
    Design
    Kleur van het product Zwart
    Intern Nee
    LED-indicatoren Activiteit, Stroom, Status
    Land van herkomst Taiwan
    Materiaal behuizing Aluminium
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf -40 - 75 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 75 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
    Energie
    Ingangsspanning 12-60 V
    Typisch stroomverbruik 1.44 W
    Gewicht en omvang
    Gewicht 90 g
    Hoogte 36 mm
    Gewicht verpakking 260 g
    Diepte 49 mm
    Breedte 59 mm
    Hoogte verpakking 65 mm
    Breedte verpakking 160 mm
    Diepte verpakking 105 mm
    Inhoud van de verpakking
    Type verpakking Pak
    Snelle installatiehandleiding Ja
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
    Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    Store-and-forward Ja
    Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Ethernet interface type Snel
    Duplex systeem Volledig, Half
    Converter input interface 10Base-T, 100Base-TX
    Converter output interface 100BASE-FX
    Auto-negotiation Ja
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie Bedraad
    Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
    Fibre channel-poorten 1
    Vezel-optische connector SC
    Prestatie
    Draad modus structuur Multi-mode
    Maximaal bereik 2000 m

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    IEC-4001
    LevelOne
    LevelOne
    289.19 EUR new
    LevelOne IEC-4001. Overdrachtssnelheid (max): 100 Mbit/s, Converter input interface: 10Base-T, 100Base-TX, Converter output interface: 100Base-FX. Verbindingstechnologie: Bedraad, Vezel-optische connector: SC. Maximaal bereik: 2000 m, Draad modus structuur: Multi-mode. LED-indicatoren: Activiteit, Stroom, Status, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Ingangsspanning: 12-60, Typisch stroomverbruik: 1,44 W
    LevelOne media converter: IEC-4001 - Zwart LevelOne media converter: IEC-4001 - Zwart
    https://www.centralpoint.nl/network-media-converters/levelone/iec-4001-art-555534-num-5305603/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder